Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66628 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #80 dnia: Lutego 24, 2005, 06:24:49 pm »
Cytuj
Z innego forum - IMHO nie jest to wcale takie trudne:
jezeli ktoś będzie pisał, tak jak tam było pokazane czyli po hip hopowemu lb jak 13 letnia dziewczynga to dostanie ostrzeżenie...
jeśli ktoś pisze bez polskich liter nie moge mu za to dać ostrzeżenia poniewaz wiele już osób tutaj rzychodziło i zawsze pisali z olskimi znakami ale czasami pislai bez bo mówili że są u kumla a kumpel nie ma polskich znaków czy coś takiego... oni mogą się wymigiwac że nie mają na kompie polskich znaków i już ;)  nie widze zresztą dużej różnicy jeśli nie piszą polskich znaków i nie mam zamiaru się czepiać o to, zresztą twórca Regulaminu i forum FastRed nie zaznaczył tego w regulaminie więc nawet nie miał bym się oco czepiać... taka była jego wola :)

Cytuj
a Morchol nie? oszty Gipsowaty modzie 
hehe morhol nie dostał bo umiejętnie się od tego wykręcacie.. nie moge powiedzieć że spamujecie bo na siłe wżucacie tamm wiadomości odnośnie tematu i są to częsciowo wypowiedzi na temat... ty miałeś post typu "nie" więc wypadło że dostajesz..

Cytuj
Już za to powienieś dostać kolejnego... Bez obrazy...
a tutaj niewiem czemu miałby dostać.. jeśli myślisz że mnie obraził to się mylisz :)  oni juz tak na mnie mówią tak się odmienia mojego nicka.. gipson, gepsey, gipsowaty, różnie na mnie wołają.. zawsze to lepiej niż moja mama na mnie woła... zjeba*y ryju ;)

i moi mili ooftopicujecie.. kilka postów poleci...

dziękuje Goha że chciałaś zabrać głos w tej sprawie, mam nadzieje że jeszcze coś mądrego napiszesz, i że oni sie uspokoją... wydaje mi się żem omentami nie moge ich ukarać bo dobrze "omijają prawo"...  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #81 dnia: Lutego 24, 2005, 06:25:26 pm »
My tu mamy familijną atmosferę Goha... sami kumple.. traktujemy się jak rodzina (o rzesz ty, ale się romantycznie zrobiło)... stawiamy warny, czy też osty za niereformwalne spamerstwo, bluzganie, wprowadzanie niezdrowej atmosfery i trakie tam duperele... my (grono moderatorskie) wierzymy w to, że userzy potrafią uczyć się na własych błędach, i że nie popełnią poraz drugi raz wykazanego błędu (wyjątkami są takie niereformowalne typy, jak skrabson, agait, sylwiak, YuNa, ERBIX i inne Serge hehehhe)...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #82 dnia: Lutego 24, 2005, 06:34:33 pm »
Heh... Pozostaje mi tylko w Was, adminów i modów wierzyć... Ale na offtopa jakoś nie chce mi się już zaglądać tak jak dawniej, o nie... A jeśli dostanę zaraz odpowiedź typu "nie chcesz nie zagądaj" to już w ogóle zapomnę o zasadzie "o gustach się nie dyskutuje"...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 24, 2005, 08:34:03 pm »
Cytuj
2. Czy da się wprowadzić zasadę "przymusowego użytkowania zasad poprawnej pisowni języka polskiego" 
Cytuj
AD 2
Spróbuj się zarejestrować na forum mangazynu, wyleciałbyś po 2 dniach
eee ja nie rozumiem.... forum o ile sie nie myle to jest miejsce w ktorym wyrazamy opinie na jakies tematy a nie dyktando z polskiego? ja rozumiem ze PoStY pIsAnE tAk RaZa ale ą,ę itd? co to komu zawadza?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #84 dnia: Lutego 25, 2005, 09:23:00 am »
Cytuj
forum o ile sie nie myle to jest miejsce w ktorym wyrazamy opinie na jakies tematy a nie dyktando z polskiego?

Zgadzam się z tym.

No i jeszcze jedno chciałem dodać, otóż zdażyło mi się kiedys niechcący i przez przypadek wcisnąć "Caps Lock" czego następstwem było napisanie posta dużymi literam a co za tym idzie upomnienje  :/  No ale już zaczołem przyzwyczajać się do tego :D Pozatym każdy pisze jak potrafi i lubi i to od niego powinno zależeć jak pisze posty...oczywiście do pewnych granic.

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #85 dnia: Lutego 25, 2005, 02:27:26 pm »
Akurat dużymi literami nie mozna pisssac bo uznawane to jessst za krzyk. W razie przypadkowego wciśśśnięcia Caps Locka najlepiej na końcu o tym napisssać :P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #86 dnia: Lutego 25, 2005, 11:37:40 pm »
Do jasnej cholery ! Od kiedy punkt
Cytuj
- wysyłania wiadomości, które zawierają wyrażenia, treści bądź jakiekolwiek inne materiały, uznane powszechnie za obraźliwe,  wulgarne , nieetyczne, obrażające czyjeś uczucia (np. religijne), itp.;
przestał obowiązywać ?! Coś tu za duża samowolka się zrobiła.
Póki co JA WARNa nie dam...tak z dobroci serca...nie wiem jednak co administracja i inni moderatorzy na to powiedzą...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #87 dnia: Lutego 26, 2005, 12:49:52 am »
wydaje mi się że ten punkt z przekleństwami to był tak żeby było lajtowo i elegancko i kuluralnie i żeby wyszło na to że jesteśmy fajni, bo o ile pamiętam to Fast też czasami przeklinał... ja tam mimo wszystko cenzure raczej daje magicznym znakiem "*",  ale raczej się nie czepiam jak ktoś przeklina.. w sumie jedyna osoba która przeklina to chyba bambi, ale praltycznie każdy z nas napisze czasem coś i nie ocenzuruje... nie daje warnów za to


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #88 dnia: Lutego 26, 2005, 01:01:27 am »
bo trzeba rozgraniczać napisanie raz na 30 postów że coś "jest chujowe" z notorycznymi przekleństwami i blokerskim jezykiem nie? :P <ofkoz przeklenstwo zostalo uzyte w powyzszym poscie dla przykladu, jesli obrazam tym czyjes uczucie<np religijne> to przepraszam niezwlocznie udam sie na karna pielgrzymke do mekki :P >

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #89 dnia: Lutego 26, 2005, 01:30:40 am »
ja tego punktu przez jakiśśś czasss pilnowałem ale wkońcu przessstało mi zależeć i niekciało mi sie każdego posssta edytować  <_<  za dużo było tych przekleńssstw juz



.:EDIT:.
Chyba jednak wroce do cenzury :P


PS.
A tu macie przykład Filtru Słów o którym była mowa w wyższych possstach.
Ssspróbujcie napisssać d.u.p.a bez kropek :F tylko dopiszcie komentarz żeby warny sie nie posssypły :P  
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2005, 01:43:13 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #90 dnia: Lutego 26, 2005, 11:37:20 am »
Mravy pcenzuruj moze te bardziej hardkorowe slowa bo d***a to se chyba kazdy mzoe powiedziec no nie? bo jak to wyglada jak jest d***a ocenzurowane a dajmy na to ktos napsize "ale to jebane forum jest "kurczaczek" do dupy" (to tak dal przykladu <wspomiuna Erbixa>) i nic
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2005, 11:37:40 am wysłana przez S&S »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 26, 2005, 11:46:08 am »
ale sam system cenzury w zalozeniu jest dobry, nie musialbym sie sam meczyc i gwiazdkowac :P

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #92 dnia: Lutego 26, 2005, 12:09:45 pm »
właśśśnie wadą tego filtra jessst to że czeba wszelkie odmiany sssłowa sssamemu wssstawiać -_-'' a podliczając ilośśść przekleńssst i mozliwości ich odmiany to wyjdzie kilkassset sssłów do wpisssania <_<

Moge conajwyżej najważniejsze takie jak prostytutka albo męski narząd płciowy wssstawić :F

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #93 dnia: Lutego 26, 2005, 12:12:23 pm »
dodalbym jeszcze "pojebany" i "chujowy" bo przeciez chodzi o to zeby wstawic te najczesciej uzywane nie? :P

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #94 dnia: Lutego 26, 2005, 12:43:41 pm »
dobra zrobiłem co nieco cenzury ale wszyssstko pisssane małymi literami więc takimi przeklinać :F

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #95 dnia: Lutego 26, 2005, 12:48:57 pm »
ja bym proponowal wieksozsc w mianowniku + lilka najczesciej uzywanych odmienionych...oraz "whuj" :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #96 dnia: Lutego 26, 2005, 01:16:39 pm »
k***a

EDIT::

wow... faktycznie działa
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2005, 01:16:56 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #97 dnia: Lutego 26, 2005, 03:24:02 pm »
k***a p***a j***ć ja pie***le c***j ch***we w c***j
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2005, 03:33:09 pm wysłana przez MarvelliX »

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #98 dnia: Lutego 26, 2005, 03:35:03 pm »
Efekty widac w poście Morchola :P przeczytajcie to bez kropek XD
Ale ja to nie robie zebyśśście mogli używać sssobie dowoli bo to jessst deprawowanie, robie to z myśśślą gdyby sie komuś wypsssneło i nie powssstała z tego powodu afera ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2005, 03:36:00 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #99 dnia: Lutego 28, 2005, 07:39:02 pm »
ej a ja mam propozycje...przestancie sie znecac nad Scorpionem......ma juz -4 :? i smiem sadzic ze ktos mu w ym pomogl :/