Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66593 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #460 dnia: Sierpnia 13, 2006, 12:45:08 am »
Cytuj
Cytuj
sadze ze nikt widzac napis "80%" nie da dodatkowych dwudziestu dla zabaw =.=

Cytuj
nawet nasz drogi Glenn otrzymal wspanialego warna niewiadomo za co, wiec dla Ciebie tez moga nie miec litosc

Agrias5864 chciała w bardzo fajny sposób zwrócić właśnie na to uwage. Ha.
Nie wiem, ale nie dostała ona najpierw upomnienia na PW? Wy te warny lekką ręką dajecie nowym userą w sumie...
No wlasnie masz racje qiax, nie wiesz. Nie dajemy warnow lekka reka i strasznie z tym przystopowalismy.
Agrias sie nalezal bo zalozyla topic ktory juz istnial i doskonale o tym wiedziala bo sama sie wczesniej w nim wypowiadala. Sciagne jej go pewnie za jakis czas.

Cytuj
uwazaj, bo za takie posty jak ten, ktory nic za bardzo nowego nie wnosi do tematu mozesz kolejne 20% dostac ;P nawet nasz drogi Glenn otrzymal wspanialego warna niewiadomo za co, wiec dla Ciebie tez moga nie miec litosci szczerb 2.gif
Ale ona nie offtopowala.. mowila o swoim stosunku do modow, bo w pierwszym poscie ARD pisal chyba aby mowic o zazaleniach i stosunkach do modow, wiec to ty bardziej tu piszesz niepotrzebne rzeczy croudu ;]

Cytuj
a i wes ktos mi te 20% sciagnij bo sa juz nudne i chyba 3 meichy mineły
No... cale 16 dni chyba... prawie 3 miechy.


BTW warna w tym temacie by dostal ode mnie croudu ale sam sobie dal wiec luzik, nie ma po co mu dawac.
Paters to pedal z tego co zauwazylem, ale niestety nie widzialem akcji jakie robil... widzialem tylko kilka jego postow lipnych przed moim wyjazdem... tej wiekszej akcji nie zczailem.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Mod Zone...
« Odpowiedź #461 dnia: Sierpnia 13, 2006, 11:33:34 am »
wth zdawało mi sie ze mam go od czerwca 0.o tak czy siak mozna by było sciagnac ...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 13, 2006, 11:34:20 am wysłana przez Glenn »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #462 dnia: Sierpnia 13, 2006, 07:46:17 pm »
Pytanko: Od kiedy smogu możę dawać warny? Redaktorzy chyba nie mają takich możliwości... ktoś go zrobił modem?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #463 dnia: Sierpnia 13, 2006, 08:08:32 pm »
Cytuj
Pytanko: Od kiedy smogu możę dawać warny? Redaktorzy chyba nie mają takich możliwości... ktoś go zrobił modem?
jestem modem w swoim dziale odnosnie DnD
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #464 dnia: Sierpnia 13, 2006, 10:47:31 pm »
Cytuj
wth zdawało mi sie ze mam go od czerwca 0.o tak czy siak mozna by było sciagnac ...
co to jest warn przez 16 dni? W sumie to dziwiesie ze ci Mol sciagnal, no ale pewnie poprostu mu nie zalezalo...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #465 dnia: Sierpnia 14, 2006, 12:26:00 am »
jak ma chlopak marudzic... a ten warn itak nic niezmienial to kij przeciez raczej

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #466 dnia: Sierpnia 15, 2006, 01:53:12 pm »
Moderatorzy, jak można to wydzielcie dyskusje o Salutowaniu :F  z tego tematu
http://squarezone.pl/forum/index.php?showtopic=588&st=4220
do tematu http://squarezone.pl/forum/index.php?showtopic=1377&st=20


albo w dziób :F :F

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #467 dnia: Sierpnia 15, 2006, 01:56:02 pm »
popieram ;]

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #468 dnia: Sierpnia 15, 2006, 02:35:51 pm »
zdrowo pojechaliscie po temacie ;f

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #469 dnia: Sierpnia 15, 2006, 02:44:17 pm »
Sorry, ale w żadnym temacie nie toczy się żadna dyskusja prócz standartowych (TO, Avatary, Sygnatury, ale tam są raczej wyliczanki).
No a temat jest luźno związany z moim avatarem ;)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #470 dnia: Sierpnia 15, 2006, 04:40:22 pm »
Skoro sie nie dzieje tam zadna duskusja to ja zaczynajcie wlasnie w tych tematach ;/

Nie trudno jest zacytowac kogos z innego topicu.
Tematy polaczylem... tylko dziwnym trafem to znowu ja musialem wszystko robic ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #471 dnia: Sierpnia 15, 2006, 05:16:57 pm »
Cytuj
Jak mi sie zachce to moze przeniose
Napisałem prośbę w innym temacie, ale krótko mówiąc masz w dupie, nie jest tak? Jak inni moderatorzy którzy widzieli tamten temat i co najlepsze odpisali ignorując nasze prośby.
Cytuj
Z dupy jest takie przenoszenie postow do innego topicu, wtedy nie wiadomo skad one nagle sie tam wzialy bo dyskusja miala swoj poczatek od avatara ;/
Jakim problemem jest napisanie jednego zdania "wydzielono z tematu:avatary"? Tylko musi się zachcieć. Naprawdę myślałem, że stać się na więcej. Tak jak tutaj przeniosłem wypowiedź (natomiast Gipsi, ty w temacie avatary spamujesz).

Cytuj
tylko dziwnym trafem to znowu ja musialem
To od czego inni moderatorzy mają swój status? Umieściłem tutaj prośbę i jeszcze zostałem ukarany. Zresztą dopominałem się o to w tamtym temacie kilkakrotnie nie tylko ja. To chyab także zakres waszych obowiązków, nie?
Cytuj
Skoro sie nie dzieje tam zadna duskusja to ja zaczynajcie wlasnie w tych tematach ;/
A czy ja nie zaczynam dyskusji w innych działach? Tylko że nikomu się nie chce odpisywać. Nie wszystko jest takie do przewidzenia jak widać. I jak wypadałoby przenieść dyskusje, to moderatorom nie wiadomo czy się zechce.  
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2006, 05:21:41 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #472 dnia: Sierpnia 15, 2006, 05:36:59 pm »
Cytuj
Napisałem prośbę w innym temacie, ale krótko mówiąc masz w dupie, nie jest tak? Jak inni moderatorzy którzy widzieli tamten temat i co najlepsze odpisali ignorując nasze prośby.
Zalozyciel strony napisal regulamin ale krotko mowiac masz go w dupie tak?

Jakbym ja mial w dupie to bym go nie przeniosl. Ale przenioslem, ty natomiast nie probowales sam przeniesc dyskusji do odpowoiedniego topicu -wiadomo, moderator zrobi a my sobie popiszemy i poofftopicujemy.

Cytuj
Jakim problemem jest napisanie jednego zdania "wydzielono z tematu:avatary"? Tylko musi się zachcieć. Naprawdę myślałem, że stać się na więcej. Tak jak tutaj przeniosłem wypowiedź (natomiast Gipsi, ty w temacie avatary spamujesz).
Na pewno mniejszym problemem niz zacytowanie kogos w innym temacie...
Zanim sie kilkuset stronnicowy temat zaladuje i bedziem ozna go wydzielic a pozniej jeszcze polaczyc z innym tematem troche czasu mija...
Ja w temacie o avach nie spamuje. Jako moderator pisze wam abyscie zaprzestali offtopy i informuje was o tym ze dostajecie warna.

Cytuj
To od czego inni moderatorzy mają swój status? Umieściłem tutaj prośbę i jeszcze zostałem ukarany. Zresztą dopominałem się o to w tamtym temacie kilkakrotnie nie tylko ja. To chyab także zakres waszych obowiązków, nie?
Nie dostales warna za to ze umiesciles tutaj prosbe, tylko za to ze offtopicowales, o przeniesieniu tematu mowiliscie ale po napisaniu kilku offtopowych postow, zostaliscie wiec ukarani za offtoping.
Tak jest to zakres naszych obowiazkow przenoszenie tematow i wiele innych, dlatego   posty podpialem, a przy okazji dalem wam warny bo do zakresu moich obowiazkow nalezy dawanie warnow i karanie za offtoping/spam.

Cytuj
I jak wypadałoby przenieść dyskusje, to moderatorom nie wiadomo czy się zechce.
Mi sie zachcialo w koncu, a tekst z tym ze "jak mi sie zachce..." byl napisany po to aby ukazac ze wam sie tez niechce przenosic do innego dzialu wiec czemu mi sie ma chciec? Bo jestem "stróżem prawa"? ;/

Bip-Bip z mojej strony to chybatyle, wiecej mi sie pewnie tlumaczyc nie bedzie chcialo ;]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2006, 05:56:39 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #473 dnia: Sierpnia 15, 2006, 05:59:18 pm »
no włąśnie chce sie dowiedzieć ZA CO dostałam warna ???

Jeśli za ta dyskusje na temat MGS w Poscie o av to ja nie wiem . Daliscie mi warna zamiast odrazu przenieść i ja sie pytam tylko za co ZA CO ????

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #474 dnia: Sierpnia 15, 2006, 06:03:50 pm »
Za to o czym pisalem na gorze. Za to, ZA TO.
~ładną piosenke mozna by napisac w tym stylu~
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2006, 06:04:23 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #475 dnia: Sierpnia 15, 2006, 06:09:04 pm »
A ja nie wiem ten warn jest na jakis czas czy tak do konca bo juz sam  nie wiem  

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #476 dnia: Sierpnia 15, 2006, 06:14:33 pm »
Cytuj
Jeśli za ta dyskusje na temat MGS w Poscie o av to ja nie wiem . Daliscie mi warna zamiast odrazu przenieść i ja sie pytam tylko za co ZA CO ????
Hm...trochę mnie wkurza co się tu zaczyna dziać...Niektórzy zaczynają myśleć w stylu (wybaczcie za przekleństwo, ale ono oddaje moje szczere uczucia) "Po c***j przestrzegać regulamin, skoro modzi zrobią sobie z tym porządek ?". Zaczynacie zapominać, że moderatorzy nie są tu aby spełniać Wasze zachcianki, tylko żeby pilnować porządku. Dziwię się, że Gipsi wogóle przeniósł te posty zamast je poprostu usunąć (Jak wy nam, tak my wam.). Sam bym wcześniej zrobił porządek, ale pordzewiałem się i nie wiem jak usuwać posty masowo.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #477 dnia: Sierpnia 15, 2006, 06:29:32 pm »
Cytuj
A ja nie wiem ten warn jest na jakis czas czy tak do konca bo juz sam  nie wiem
Po pewnym czasie zmniejszamy licznik... czasem to trwa krocej czasem dluzej... jak zobaczymy poprawe u uzytkownikow ktorzy dostali warna. Wiec ,mniej offtopowania = szybsze zdjecie warna.

Cytuj
Sam bym wcześniej zrobił porządek, ale pordzewiałem się i nie wiem jak usuwać posty masowo.
Mozesz na przyklad rozdzielic temat i wyzaczyc dane posty do nowego topica i pozniej poprostu skasowac caly temat z wydzielonymi postami.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #478 dnia: Sierpnia 15, 2006, 06:30:35 pm »
Cytuj
Zalozyciel strony napisal regulamin ale krotko mowiac masz go w dupie tak?
Ty otwarcie napisałeś, że wszystko zależy od tego czy ci się chce. I nie wiem czy na tym forum odwoływanie się do regulaminu, który jest tylko chyba umowny, jest na miejscu drogi Gipsi, bo wszyscy ten regulamin mają tam gdzie to powiedziałeś. Przykłady znasz więc nie muszę ich chyba podawać.

Cytuj
Ale przenioslem, ty natomiast nie probowales sam przeniesc dyskusji do odpowoiedniego topicu -wiadomo, moderator zrobi a my sobie popiszemy i poofftopicujemy.
Tak, przeniosłeś. Natomiast inni, który tak walczą o to, aby zyskać więcej uprawnień i możliwości, nie są wstanie wykorzystać wcześniej posiadanych :) Więc po co ktoś ma mieć więcej uprawnień, skoro nie wywiązuje się z innych. Dyskusja była na inny temat, nie był to żaden spam, który uprawia się w innych tematach, na co jest przyzwolenie.

Cytuj
Ja w temacie o avach nie spamuje. Jako moderator pisze wam abyscie zaprzestali offtopy i informuje was o tym ze dostajecie warna.
Od tego są prywatne wiadomości i tematy administracyjne. Natomiast twoja wypowiedź nie jest zwiazana z awatarami. Jest po prostu offtopiciem( wracając do początku mojej wypowiedzi -masz w dupie regulamin).

Cytuj
Nie dostales warna za to ze umiesciles tutaj prosbe, tylko za to ze offtopicowales, o przeniesieniu tematu mowiliscie ale po napisaniu kilku offtopowych postow, zostaliscie wiec ukarani za offtoping.
Możesz mi powiedzieć w którym miejscu kończy się komentowanie czegoś a rozpoczyna nowa dyskusja? Sam chyba dobrze wiesz, że granica pomiędzy nimi jest umowna. A gdy już się na dobre coś zaczęło, to prosiłem w temacie o przeniesienie tematu. Nikogo to nie zainteresowało, więc napisałem tutaj. Tutajtakże mało kogo to interesowało.

Cytuj
Mi sie zachcialo w koncu, a tekst z tym ze "jak mi sie zachce..." byl napisany po to aby ukazac ze wam sie tez niechce przenosic do innego dzialu wiec czemu mi sie ma chciec? Bo jestem "stróżem prawa"? ;/
Ty jesteś tutaj moderatorem, nie ja. Gdybym ja był moderatorem przeniosłbym ten temat sam, albo na prośbę userów. Natomiast tutaj moderatorom się po prostu nie chce. Jak nie chcesz być moderatorem, to zrezygnuj z tego stanowiska.

Cytuj
Zaczynacie zapominać, że moderatorzy nie są tu aby spełniać Wasze zachcianki, tylko żeby pilnować porządku.
Jako moderator nie tylko służysz do usuwania wypowiedzi, ale także ich przenoszenia, czego nie zrobiłeś. Odpisałeś w temacie jakiś głupi tekst (ani to ostrzeżenie, ani nic). Dlatego może zanim zaczniesz domagać się większych uprawnień, wykorzystasz te co posiadasz obecnie? Moderator jest także od tego, żeby spełniać prośby innych userów, jak jest na innych forach, na które się powołujesz w kilku postach wyżej. Więc jak chcesz dbać o jakość, zacznij od siebie.

Cytuj
Dziwię się, że Gipsi wogóle przeniósł te posty zamast je poprostu usunąć
Nie dziwie się jednemu. że to forum zdycha po prostu. Nikomu się nic nie chce pisać, nikomu się nie chce odpisywać. Ech.. bez komentarza.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2006, 06:33:22 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #479 dnia: Sierpnia 15, 2006, 06:37:26 pm »
Cytuj
Cytuj
Zaczynacie zapominać, że moderatorzy nie są tu aby spełniać Wasze zachcianki, tylko żeby pilnować porządku.
Jako moderator nie tylko służysz do usuwania wypowiedzi, ale także ich przenoszenia, czego nie zrobiłeś. Odpisałeś w temacie jakiś głupi tekst (ani to ostrzeżenie, ani nic). Dlatego może zanim zaczniesz domagać się większych uprawnień, wykorzystasz te co posiadasz obecnie?
Owszem to nie było ostrzeżenie, ale prośba, żebyście przestali, ty natomiast odpisałeś coś w stylu "Przestaniemy jak przeniesiecie te posty." Ani to groźba ani nic. To, że jestem moderatorem nie oznacza, że moim świętym obowiązkiem jest natychmiastowe usuwanie/przenoszenie offtopicu. Ja ufam (a raczej ufałem) użytkownikom, że przestaną offtopować jak się ich poprosi i obejdzie się bez niepotrzebnego kasowania czy innego cyrku. Widać jednak, że się myliłem...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?