Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66607 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #420 dnia: Marca 31, 2006, 07:15:08 pm »
Pardon, ja tu troche nie na bierząco jestem i nie mogę zobaczyć co też ten Marv zrobił z zespołem moderującym (chociażby dlatego, że link na głównej stronie forum, prowadzący do niego nie działa przynajmniej od kilku miesięcy). Ja się chciałem uprzejmnie zapytać, po kiego grzyba pozbawiłeś Marvi uprawnień Dark Butz'a i Hisoke (i może kogoś jeszcze, ale więcej nie widzę). Znaczy podaj mi jeden sensowny argument, bo naprawde nie docierają do mnie twoje racje. Oboje wywiązywali się ze swoich obowiązków. O tym co robił DB nie wiem zbyt wiele, ale wiem, ze His modowała regularnie powierzone jej działy i dobrze jej to wychodziło. Dlaczego więc się ich pozbyliśmy, skoro taki układ był dobry? Niby komu to wadzi, że mamy więcej moderatorów, niż powinniśmy mieć? Są fora na których jest więcej modów, a na nasze mimo wszystko jest dosyć spore. Chociaż ewidentnie nie jest wykorzystywany pełen jego potencjał, to mimo wszystko duża ilość moderatorów owocuje małą ilością spamu, a nawet jeżeli jakiś jest, to jest w rozsądnych granicach. Nie zaprzeczycie chyba, że DB i Hisoka wymierzali sprawiedliwość należycie, możesz nawet Marv sypnąć statystykami moderatorskimi, bo wiem, że to poprze moje słowa. Krótko mówiąc:

Wady wywalenia tych moderatorów:
- Mniejsza mimo wszystko skutecznośc w zwalczaniu spamu. Czasami oni są na forum w czasie, kiedy nie ma innych modów (oprócz mnie, bo ja tu mieszkam hehehe)
- Fakt, że oboje mogą się poczuć urażeni takim stanem rzeczy. Pamiętacie co było z qiax'em, jak mu odebrano możliwość kasowania shout'ów? No właśnie...

Zalety wywalenia tych moderatorów:
- Żadne

Wniosek:
- Oponuje za przywróceniem ich do czynnej służby, chyba że sami stwierdzą, że nie chcą wracać. Nie miałeś Marv absolutnie żadnych podstaw, aby ich zredukować do szarych userów i odbierać im te odrobine mocy, którą mieli.

To tyle z mojej strony... that was a public service announcement, brought to you by Tantalus...
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2006, 08:04:02 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mod Zone...
« Odpowiedź #421 dnia: Marca 31, 2006, 07:41:42 pm »
Cytuj
Wady wywalenia tych moderatorów:
- Mniejsza mimo wszystko skutecznośc w zwalczaniu spamu. Czasami oni są na forum w czasie, kiedy nie ma innych modów (oprócz mnie, bo ja tu mieszkam hehehe)
- Fakt, że oboje mogą się poczuć urażeni takim stanem rzeczy. Pamiętacie co było z qiax'em, jak mu odebrano możliwość kasowania shout'ów? No właśnie...

Zalety wywalenia tych moderatorów:
- Żadne

Wniosek:
- Oponuje za przywróceniem ich do czynnej służby, chyba że sami stwierdzą, że nie chcą wracać. Nie miałeś Marv absolutnie żadnych podstaw, aby ich zredukować do szarych userów i odbierać im te odrobine mocy, którą mieli.
yup masz racje...ja coś dodam, rozmawiałem wczoraj z Marvem, po tym jak odebrał prawa Solowi. Zasugerowałem, że najlepiej było tak jak było wcześniej. Napisałem, że wg. mnie jeśli już miałby ktoś tracic prawa modowania, to wg. mnie His, co nie zmienia faktu, że jakiekolwiek zmiany w moderatorach są NIEPOTRZEBNE.

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #422 dnia: Marca 31, 2006, 10:44:58 pm »
i tak jak jest zostanie...

hmmm no to jk ktoś sie natknie na siakies info na temat Invision Power Board(U) © 2003 to dajcie znac ;)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #423 dnia: Kwietnia 01, 2006, 01:02:31 am »
Cytuj
Cytuj
wtf? co to jest pro uzytkownik?
Serdzi - no tak, ale jak masz warhammer player to to by sie chyba gryzło jakos czy cos... wsumie niewiem ale tak mi sie zdaje =p
ta Molu, można mieć tylko jedną grupę..hihi..cofnołem sobie immunitet  :P kto mi pierwszy da warna z offtop ?
Nie mozna ci dac warna.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mod Zone...
« Odpowiedź #424 dnia: Kwietnia 01, 2006, 01:12:58 am »
teraz już nie..wcześniej tak...a..może by tak poustwaiwać pozostałych modów ? do odpowiednich działów ?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #425 dnia: Kwietnia 21, 2006, 01:13:24 am »
Cytuj
A tak przy okazji, to nurtuje mnie pytanie, dlaczego redaktorzy mają immunitet na dawanoie warnów? Nie żebym się czepiał, czy coś, ale 90% aktywnych userów na 4um to redakcja lub moderatorzy, a przy takim natężeniu imunitetów moja praca moda czasami staje się kłopotliwa....
Zwykli redaktorzy nie maja... maja tylko naczelny i jego dwaj zastepcy, co raczej niczym dziwnym chyba nie jest ^^'
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2006, 01:14:26 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #426 dnia: Sierpnia 10, 2006, 06:04:59 pm »
Nie wiem jak inni na to zareagują, ale ostatnie wydarzenia (a raczej wydarzenie) pokazało, że zasięg władzy moderatorów powinien być powiększony do banowania użytkowników, lub zmienienie zasad nadawania WARNów na zasadze 100%- zablokowana możliwośc postowania, oraz możliwości kasowania wiadomości w Shoutboxie.
Innym pomysłem jest wprowadzenie pewnych ograniczeń jakich użyto m.in. na gamefaqs. Nowi użytkownicy mają ograniczoną ilość postów i tematów jaką mogą napisać. Im wyższy poziom ma użytkownik tym więcej postów może pisać i więcej tematów może zakładać. Pomoże to także w razie jakichś ewentualnych ataków na forum.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #427 dnia: Sierpnia 10, 2006, 06:12:35 pm »
Jako szef Internetu uważam, że coraz częściej coraz młodsi użytkownicy dosiadają się kompów, na czym cierpi cały internet. Plaga tych głupawych blogów, gdzie dzieciaki wypisują pierdoły, komentowanie poważnych informacji na rożnych serwisach (już niemówie o przedszkolu-onet.pl) oraz inne głupoty. To także musiało dosięgnąć tego forum i jak na razie objawia się tylko w jednym użytkowniku- znudzonym życiem, zakochanym bezkresnie Patersie, którzy swej miłości może dać świadectwo tylko pisząc do niejakiej Ognistej Smoczycy czy jak jej tam i chyba z jego powodu nie ma co zmieniać, komplikować zasad rządzących forum :) Jutro mu pewnie przejdzie.

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #428 dnia: Sierpnia 10, 2006, 08:13:12 pm »
Jako szef Spike...

Cytuj
Pomoże to także w razie jakichś ewentualnych ataków na forum.

The fuck is this? Bueh, komu by się chciało atakować Forum, gdzie jakieś 90% użytkowników ma prawa moderatorskie? Strata czasu. A co do pomysłu z Games Faq - genialny, tylko jeden mały szkopuł SquareZone nie jest aż tak popularne, jak owy serwis, a to oznacza, że nie ma aż tylu nowych użytkoników. Po co chcesz zniechęcać młodych, zdolnych ludzi, którzy by chcieli się wypowiedzieć we wszystkich tematach itd? Gdy strona będzie popularna jak owy serwis o grach, to owszem, ale teraz? Zbyteczne.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2006, 08:14:33 pm wysłana przez qiax »

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Mod Zone...
« Odpowiedź #429 dnia: Sierpnia 10, 2006, 08:22:59 pm »
Cytuj
Bueh, komu by się chciało atakować Forum, gdzie jakieś 90% użytkowników ma prawa moderatorskie? Strata czasu.
Nie wiem czy atak, może za mocne słowo ale była sprzeczka na temat spamu... u_u

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #430 dnia: Sierpnia 10, 2006, 08:29:29 pm »
Zgadzam się z qiaxem (what am I saying). SZ jest za mało popularny, by dawać takie ograniczenia. Gamefaqs, to imperium, ale SZ to mała kawiarenka za rogiem. Nie miałem okazji zobaczyć, co Paters wypisał, ale co kolwiek by to było, to narazie jeden mały wybryk mało doświadczonego n00ba.
I'm in Space!

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #431 dnia: Sierpnia 10, 2006, 10:26:46 pm »
dawac dawac... najpierw czeba miec mozliwosc dawania tych ograniczen forum ma zbyt stara wersje zeby mozna bylo takie rzeczy robic a na skryptach sie nie znam wiec zmodyfikuje zrodla forum

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #432 dnia: Sierpnia 10, 2006, 10:38:28 pm »
A co z requestem powiększenia naszej "władzy" ? Da się załatwić ? Bo takie osoby jak właśnie Paters powinny z miejsca wylatywać.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #433 dnia: Sierpnia 11, 2006, 01:44:54 am »
damn.... wygląda na to, że jak zwykle przegapiłęm fajną akcję.... no ale mniejsza z tym. Popieram Butza z tym upgrade'm władzy moderatorów, bo faktycznie moze być czasami kłopotliwe, że mod musi czekać na admina, zeby kogoś zbanować..... Zwłaszcza, że na naszym 4um są sami .... hmm.... powiedzmy sprawdzeni i zaprawieni modowie, których wszyscy generalnie znają i wiedzą, że żadnemu z modów raczej nic  nie strzeli do łba, żeby nadużywać nowej władzy....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mod Zone...
« Odpowiedź #434 dnia: Sierpnia 11, 2006, 04:11:47 pm »
Wczoraj z Solem rozmawialiśmy na ten temat, więc popieram ten pomysł z zwiększeniem władzy modów, ale hm... może tylko SuperModzi mogliby banować? Albo wszyscy, whatever.

A mi dacie moda? ^^ dacie dacie? (wiem, że nie dacie :P)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #435 dnia: Sierpnia 11, 2006, 04:15:48 pm »
Musiol, kogo chcesz banować? Mnie ? Bo oprócz mnie wszyscy tutaj są moderatorami/administratorami/redaktorami/supermoderatorami itp itd :D

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #436 dnia: Sierpnia 11, 2006, 04:19:48 pm »
Nie rozumiem, bo po aż tyle praw... To Forum powoli <już?> przestaje być publiczne, a zamienie się w policy... moderatorskie. Poza tym, lepiej, by jeśli już takie uprawnienia były, otrzymali je nieliczni i ci, którzy na forum są prawe 24/7.
Nie za bardzo panikujecie? Jeden wybryk, a tu taka afera.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mod Zone...
« Odpowiedź #437 dnia: Sierpnia 11, 2006, 04:25:04 pm »
Cytuj
Poza tym, lepiej, by jeśli już takie uprawnienia były, otrzymali je nieliczni i ci, którzy na forum są prawe 24/7.
 
....Czyli ja? wiedziałem, że mnie docenicie XD

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #438 dnia: Sierpnia 11, 2006, 04:29:49 pm »
Jakby sie przypatrzeć Archiwum Z to nie jes to taki "jeden wybryk". Poza tym jaki jest sens dawania WARNów, skoro przy 100% taki delikwent dalej może pisac ile mu dusza zapragnie ?
Lepiej też dmuchać na zimne, niż potem żałować.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #439 dnia: Sierpnia 11, 2006, 04:36:35 pm »
Archiwum Z kiedy powstał? Co innego, gdyby takie wybryki miały miejsce co drugi dzien, a nie raz na kilka miesięcy. I w tym dziale nie ma tematów tylko i wyłącznie wybrykowych zauważ...
To lepiej przy 100% nie banować, bo niektóre warny dajecie <co tu kryć...> tak sobie dla zabawy. A potem je zdejmujecie. Więc skoro na poważnie chcecie większej władzy, to na poważnie rozumiem i do tego aspektu podejdziecie?