Autor Wątek: Hellsing  (Przeczytany 15723 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #80 dnia: Lipca 03, 2005, 01:34:12 pm »


Hellsing OVA ma ukazać się na koniec roku i każdy odcinek ma mieć 35 minut, cała seria ma trwać 3 lata, a ile odcinków ma być niewiadomo.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline tendi

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
    • http://
Hellsing
« Odpowiedź #81 dnia: Lipca 04, 2005, 08:52:11 am »
ja pierwszy raz slysze o mandze Hellsing moze mi sie spodoba jak wejdzie na ekrany TV w polsce a jak ma trwac 3 lata to fajnie :F jak bedzie postaram sie ja ogladnac :D  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Hellsing
« Odpowiedź #82 dnia: Lipca 04, 2005, 09:27:19 am »
po1 to jest anie nie manga, manga to komiks ;]
po2 w TV w polsce bedzie w roku 3XXX, zaraz potym jak papiezem zostanie kobieta-cyborg z dwoma głowami czyli niezaszybko ;]

Offline Giant Enemy Crab

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
    • http://www.squarezone.pl
Hellsing
« Odpowiedź #83 dnia: Listopada 14, 2005, 07:39:30 pm »
Nie lubie Hellsinga... tam jest tylko Gore i tyle. Fuj! To byl tylko taki chwyt reklamowy, aby ukryc kiepskawa fabule pod hektolitrami  krwi  ;)

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Hellsing
« Odpowiedź #84 dnia: Listopada 16, 2005, 10:14:38 am »
Może fabuła nie jest głęboka w treści, ale zaliczyłam to anime dwa razy i nie żałuję.  Taki mały relaks jak się ma cięższy dzień.  :P  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #85 dnia: Listopada 16, 2005, 03:03:14 pm »
Hellsing to dobra rzecz dla ludzi którzy dopiero wchodzą w "poważniejsze anime". Może wkręcic ich i zachęcić do glądania kolejnych serii.

Ostatnio czytałem wreszcie ostatni tom jaki wydany został w polsce Hellsinga (7? bo nie pamiętam) no i był fachowy;] Ceras elegancko starła twarz tej kobieciny w tatuażach o ściane, mam nadzeje, skzoda major, no ale mam nadzieje że on zostanie wampirem czy coś takiego ;] Watykan zaatakował Londyn i teraz mamy już walke z Watykanem i Szfabami, no i wraca Allucard na swoim statku śmierci więc pewnie w kolejnym tomie jak już powstanie będzie niezły wymiot z jego strony.

EDIT:

Hellsing OVA
Nie wiem ile wyszlo juz epow, ale ogladnalem wreszcie pierwszy z nich i w sumie fajny nawet byl epizod, zadnym wielkim fanem Hellsinga nie jestem choc anime obejzalem i kazdy tom mangi ktory ukazal sie w naszym kraju tez. Jak narazie OVA jest calkiem spoko i na pewno bedzie o wiele lepsze niz zwykle anime bylo, nie ma nudow, praktycznie caly czas akcja. Jakos tam podjarany nie jestem ani nic, ale z checia obejze nastepny ep.
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2006, 07:00:44 pm wysłana przez Hisoka »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #86 dnia: Września 20, 2006, 04:21:40 pm »
Dyskusja przeniesiona z tematu "Manga" ~Gipsi~

Cytuj
dlatego ciesze się że zrobili to OVA bo historia jest taka jakw mandze i wszystko bedzie bazowalo wlasnie na niej. Szkoda tylko ze to OVA Helsinga ma narazie tylko jeden ep. i chyba za szybko kolejne sie nie ukaza.
Chodzi ci o wątek z majorem i organizacją milennium którego nie ma w anime? To wypuścili już anime oparte o te wydarzenia? bo nie jestem w temacie.
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2006, 10:39:12 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #87 dnia: Września 20, 2006, 10:11:55 pm »
No o to mi chodzi. Robią właśnie OVA ktore ma opierac sie na wydarzeniach z mangi. Jak na razie wyszedl tylko jeden ep... kiedys juz zapowiedz pisalem o tym w pierwszym poscie na gorze w tym temacie
http://squarezone.pl/forum/index.php?showtopic=776&st=80

BTW przypomnialo mi sie ze w trailerze do Hellsinga normalnej serii TV byl major okularnik a w anime juz go nie bylo... wogole Incognito byl z dupy wyciagniety i nie wiem skad i po co sie pojawil, nie wiem o co chodzilo z tymi wampirami ktorzy niby przez kogos byli sterowani... i wogole tam nic nie bylo spojnego w serii TV ;/
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #88 dnia: Września 20, 2006, 10:22:07 pm »
co do ova hellsinga, to przglądając torrenty i źródła na bearsherze, kilka razy rzuciły mi się w czy pliki w stylu "hellsing ova vol.2", więc wnioskuję, ze wyszłe więcej niż jeden odcinek. Chociaż jeden mniej, czy więcej, pewnie nie zrobi nikomu różnicy ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #89 dnia: Września 20, 2006, 10:25:51 pm »
Cytuj
BTW przypomnialo mi sie ze w trailerze do Hellsinga normalnej serii TV byl major okularnik a w anime juz go nie bylo... wogole Incognito byl z dupy wyciagniety i nie wiem skad i po co sie pojawil, nie wiem o co chodzilo z tymi wampirami ktorzy niby przez kogos byli sterowani... i wogole tam nic nie bylo spojnego w serii TV ;/
Też się nad tym zastanawiałem i sądzę że ten Incognito który występuje tylko w anime mógł działać właśnie na zlecenie tej organizacji millenium i tego psychopatycznego majora ktorzy występują tylko w mandze. A te wampiry o których mówisz były sterowane za pomocą tak zwanego freak chipa który był im wszczepiany do ciała. Jeśli uważnie obejrzysz jeden z odcinków Hellsinga to zobaczysz że widać na nim sfastykę, tak więc sądzę że to właśnie ten major i wampiry-naziści stworzyli te wampiry i nimi sterowali i właśnie to może być wyjaśnione w dalszych częściach anime o których wspominasz.
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2006, 10:30:14 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #90 dnia: Września 20, 2006, 10:43:35 pm »
Cytuj
Cytuj
BTW przypomnialo mi sie ze w trailerze do Hellsinga normalnej serii TV byl major okularnik a w anime juz go nie bylo... wogole Incognito byl z dupy wyciagniety i nie wiem skad i po co sie pojawil, nie wiem o co chodzilo z tymi wampirami ktorzy niby przez kogos byli sterowani... i wogole tam nic nie bylo spojnego w serii TV ;/
Też się nad tym zastanawiałem i sądzę że ten Incognito który występuje tylko w anime mógł działać właśnie na zlecenie tej organizacji millenium i tego psychopatycznego majora ktorzy występują tylko w mandze. A te wampiry o których mówisz były sterowane za pomocą tak zwanego freak chipa który był im wszczepiany do ciała. Jeśli uważnie obejrzysz jeden z odcinków Hellsinga to zobaczysz że widać na nim sfastykę, tak więc sądzę że to właśnie ten major i wampiry-naziści stworzyli te wampiry i nimi sterowali i właśnie to może być wyjaśnione w dalszych częściach anime o których wspominasz.
Ten incognito nie dzialal na zadne zlecenie raczej (zreszta po co taki wyj*b mialby dzialac na czyjes zlecenie jak on spodni nawet nie mial ;]).Poprostu autorzy nie mieli pomyslu na serie i sami sie pogubili w swoich pomyslach i wstawili byle jakiego WIELKIEGO, MOCNEGO i ZLEGO bad guya ktorego Allucard bedzie mogl pokonac i bedzie mozna zrobic koniec serii...

Te wampiry byly kontrolowane przez kogos poprzez chipy(to byly jakies sztuczne wampiry ktorym wlasnie nakladano jakies czipki) ale w serii nic o tym nie wspomniano wiecej i potraktowano to po macoszemu co po raz kolejny udowadnia jak wielkim fabularnym dnem byl Hellsing, a to OVA Hellsinga ktore jest robione nie da odpowiedzi na te pytania czy tez raczej nie dokonczy tych watkow bo zaczyna opowiadac historie od nowa i bedzie to robic tak jak wszystko dzialo sie w mandze.
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2006, 10:46:34 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Kristofer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Death Note owner ;]
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 07, 2006, 10:52:04 pm »
Jak narazie są 2 epy Hellsinga OVA(przynajmniej tyle widziałem). Jak narazie udało mi się zassać 1 ep, który lekko mnie zaskoczył, bo ważył aż 460 mb (później się okazało że jest 50 minutowy...;]). Jak narazie pierwszy ep jest bardzej zgodny z mangą niż seria TV, nawet kreska jest prawie identyczna do tej z mangii, co jest na plus, bo tam kreska mi się bardzo podobała. Teraz czekam,aż mi się 2 ep zassa('szybkie', polskie łącze pomaga ;/ )