Autor Wątek: Final Fantasy VII  (Przeczytany 13789 razy)

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 14, 2007, 06:56:16 pm »
Plot jak byk
Square wyraźnie mówilo, że nad remakiem FFVII pomyślą dopiero po wydaniu FFXIII i calego Fabula Nova Cristalis
I'm in Space!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 14, 2007, 07:03:30 pm »
Plot jak byk
Square wyraźnie mówilo, że nad remakiem FFVII pomyślą dopiero po wydaniu FFXIII i calego Fabula Nova Cristalis
za 10 lat? ;)

ja się założę, że wolno pracują nad remake, a Sony sypie odpowiednią ilością kasy, żeby 'plotki' wychodziły, później będzie wielki, 'niekontrolowany' przeciek i sprzedaż PS3 skoczy;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 14, 2007, 07:29:11 pm »
Łee, co to za news niby? Pisałem o tym na głównej już ponad miesiąc temu hehe...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 15, 2007, 02:22:37 am »
Cytuj
http://www.ps3site.pl/ps3-news/ploty-ploty-final-fantasy-vii-remake-potwierdzony-t2029.0.html
nie daje tego na maina, bo Gipsiu znów się wkurzy ;]
Nie no mozesz wrzucac... tylko mim zdaniem nie ma po co co chwile pisac jakis plotek o FFVII skoro SE milczy... a co do tej plotki z twojego linka to ja slyszalem ze wiadomosc o remejku FFVII mial oznajmic jakis ziomek z Konami ktory na spotkaniu developerow to przyczail... a nie ktos z SE.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline neo rpgomaniak

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
    • Upadły Anioł / Akademia mappingu
Odp: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 10, 2007, 10:51:50 am »
Dla mnie ff7 jest przełomowa ze względu na to iż wiele osób w tym ja zaczynało przygodę z rpgami od tej pozycji. Nie zgodzę się, że fabuła nie była rozwinięta. Posiadała ogrom wątków pobocznych i wspaniałe portrety psychologiczne postaci, co pozwalało nam się z nimi zżyć. Tego często brakuje w innych grach. Genialna muzyka która po dziś dzień brzmi u mnie w głośnikach w różnych aranżacjach. Dla nieugiętych polecam album Reunion i utwór Aeris Theme Orchestrated :] Jednak największe wrażenie robił ogromny świat na który wpływały wydarzenia z gry. Można było dowiedzieć się od ludzi co sądzą na różne tematy itp. Sam system dawał wiele uciechy i ogólnie fajnie było pokombinować.
Pozostałe finale są również świetne chociażby baśniowy świat ff9, jednak to ff7 wywarło na mnie największy wpływ i zachęciło do poznania pozostałych jrpgów.