Autor Wątek: "rząd" przez małe r.  (Przeczytany 17044 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 23, 2006, 10:00:11 am »
Musiol, to co piszą w wyborczej to najcześciej tzw. "kłamstwa na zamówienie". A w tym przypadku to jakaś całkowita prostytucja tego pana, którzy rzekomo jest autorytetem (patrz na samym dole napis- profesor prawa! autorytet). Znam wypowiedzi takich profesorów, po którym po prostu włos dęba staje, a wyborcza strasznie lubi poparcie takimi autorytetami (jak Geremek np, szuja wybitna). Nie wypowiadam się konkretnie na temat tego bełkotu, bo szkoda mi trochę czasu na czytanie komuszego jadu [dałem sobie spokój po ataku na polską tradycję -"tak mi dopomóz bóg"), ale jestem świeżo po lekturze innych artykułów (z wczoraj):
http://serwisy.gazeta.pl/df/1,34467,3558263.html - dziennikarki chciały zrobić z zagorzałego katolika (moze nawet fanatycznego, z tego co słyszałem o zawiszy) neonazistę i pedałka. Najlepsze w tym artykule są komentarze.

http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3556442.html - Znowu atak na PiS i obrona "bezbronnej małej PO".

http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,53581,3557286.html - wydawałoby się, ciekawy temat, ale pan redaktor z góry uważa inną religię za złą i tępą (jak to, biją swoje żony?) a rozmawia językeim po prostu CHAMA i IDIOTY. Gdzie ta tolerancja o która walczy tak Trybuna Ludu?

i z dzisiaj:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3566924.html- boli Esbeków w wyborczej, boli.
Naprawdę, ta gazeta to tuba propagandy.

Żadne media jakie znam nie są bezstronne. Najbliżej mi ideologicznie do Najwyższego Czasu http://www.nczas.com i do gazety polskiej http://www.gazetapolska.pl/ i nie, nie jestem konserwatystą :) Tak samo jak nie popieram tego co robią kaczory, ale wiem, ze z całej tej bandy kaczory najuczciwsze. Straszne fajtłapy i łamagi, ale cóż...  Ale co do mediów- wczoraj oglądałem wydarzenia jak zwykle (na polsacie) i był zbiorowy gwałt na Macierewicz- okazuje się, że jak jeden polityk coś mówi (PO) to jest to święte i prawda objawiona, a jak Macierewicz coś mówi (albo ktoś z PiS) to jest albo szalony, albo głupi, albo oszust albo postradał zmysły. Wczoraj o macierewicz usłyszałem wszystko. Pan Komorowski nawet powiedział (z PO), że SB nie słuzyła rosyjskiemu wywiadowi :lol:. Ech, co za debile. Oczywiście, Komorowski jest b. mądry i fajny polityk (nikt nie pamięta co wyprawiał jako minister Obrony Narodowej- ja pamiętam jak o mało nie rozpieprzył Gromu, odwołał płk. Polko-jednego z najlepszych zołnierzy . Nie wiem tylko kto ma interes w okłamywaniu i dezinformacji, ja bym na dłuzszą metę nie potrafił chyba. Ale pieniądze robią wszystko i zawsze znajdą się (jak mówił Lenin) pożyczeczni idioci.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2006, 10:15:05 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #81 dnia: Września 03, 2006, 11:29:11 pm »
widziałem dzis w TV nową reklamę PO... damn Tusk to kompletny dupek. sięgnł dna. w reklamie (' telewizyjna reklama parti w bloku reklamowym - łot is dis szit?!) mamusia ogląda TV, a tam zły kaczor krzyczy, drze morde, bluzga wyzywa, a na koniec dzieciak w łóżku zaczyna wyc, bo PiS jest ZUE. a na koniec mamy uspokajającą muzyczke i wspaniałą mordę pana Donalda który uspokaja, i mówi, ze Platforma ocali nas przed zuem. PO nas uratuje! na kolana przed Tuskiem, bo nas ocali. wiecie, nie lubie lączenia katolicyzmu z polityką i nie lubie za bardzo polityki obecnej koalicji, ale po takich wspaniałych akcjach Tuska, chyba z deczka zmienie zdanie... a Tuskowi (cokolwiek) w (cokolwiek)
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #82 dnia: Września 03, 2006, 11:36:35 pm »
Wiem, ja już nie ogladam wiadomości. Dzisiaj gdybym nie miał pilota pod ręką, chyba rozwaliłbym telewizor, jak widziałem jak "Setki osób spontanicznie zebrały się nad grobem Wielkiego Bohatera i Autorytetu Moralnego Jacka Kuronia!". To musiałbyć wielki człowiek. Zapijaczony cham, który nawet po odbiór najwyższego odznaczenia pańśtwowego przyszedł w tych swoich dżinsowych szmatach. Który o lustracji wypowiadał się jak o najgorszej zbrodni (tak samo zresztą jak DJ Jan Maria Rokita), a teraz tuby lewicy trąbią o tym, co zniego za wielki człowiek i autorytet. To bardzo ważne słowo. Kuroń jest moim autorytetem i waszym też! Ciekaw jestem, jakie młodzież, która nawet nie pamięta tego zdrajcy, ma prawo do mówienia w jakikolwiek sposób o tym pijaku i trockiście.

A druga wiadomość dnia- PeDałki wracają na ojczyste łono PZPR. Dzisiaj partia demokratyczna demokracji.prl połączyła się z SLD/SdPL! Znowu razem! Zjednoczona Gildia Złodziei i Oszustów!

Reklamówka Tuska to poziom gówna. Tusk oficjalnie sięgnął tego poziomu. Ale przecież to Rezydent z zasadami. W dupie.
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2006, 11:37:19 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #83 dnia: Września 03, 2006, 11:45:32 pm »
NIestety. dzis nie ma juz zdrowej konkurencji w polityce. zamiast udowodnic elektoratowi (potencjalnemu) ze dobrze zrobią jak na niego zagłosują - to teraz stosuje się taktykę zgnoić przeciwnika, wdeptac go w gówno, ponizyc i co tam jeszcze chcecie. oby dla Tuska i PO ta cała reklamówka była gwoździem do trumny.

Autorytety - nikt za mnie nie będzie decydował kto jest moim autorytetem. ja będe. a prasa, tv i mass media mogą mnie pocałowac w dupę. albo jeszcze głębiej.

w życiorys Kuronia sie nie zagłębiałem. wiem, ze miał lewicowe poglądy, bardziej w jego zyciorys nie wnikałem. zmarłym dajmy spokój. wielkim człowiekiem nie był, moze znalazł sie w odpowiednim czasie na odpowiednim miejscu i tyle. nie obchodzi mnie to.

PZPR nam wraca... moze jeszcze wygrają kolejne wybory, hm? i stworzą drugi PeeReL.... damn it. dlaczego Polska polityka musi byc tak chora i pojebana ;/
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #84 dnia: Września 03, 2006, 11:54:43 pm »
Cytuj
w życiorys Kuronia sie nie zagłębiałem. wiem, ze miał lewicowe poglądy, bardziej w jego zyciorys nie wnikałem. zmarłym dajmy spokój. wielkim człowiekiem nie był, moze znalazł sie w odpowiednim czasie na odpowiednim miejscu i tyle. nie obchodzi mnie to.
To co z Hitlerem i Stalinem? Zostawmy ich, bo nie żyją? To b. głupia zasada. Martwy się nie obroni, ale bronić go powinny jego czyny, jego życie.

nb. Komentarz Korwina do sprawy Kuronia
http://www.prawy.net/?dz=opinie&id=415&subdz

Nie zgadzam sięco do zostawienia Kuroniowi medalu, co do reszty nie mam zastrzeżeń. B. słuszne spostrzeżenie :)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #85 dnia: Września 04, 2006, 12:08:19 am »
nie tyle moze zostawienia, bo jak sam JKM powiedział - Kuron wierzył w to co robił, robił to dla dobra kraju. za to moze i nalezał mu sie order heh. problem w tym, ze Kaczynski wymyslił jakis inny powód, by juz nie wspominac o socjalizmie - no to dał Kuroniowi, bo yen w wiezieniu siedział heh

ale jak pisałem - osoba kuronia mało mnie interesuje. pamietam tylko, ze swego czasu w Polskim Zoo był hipopotamem. i tyle

Cytuj
To co z Hitlerem i Stalinem? Zostawmy ich, bo nie żyją? To b. głupia zasada. Martwy się nie obroni, ale bronić go powinny jego czyny, jego życie.
no cóż - są wyjątki. niektórych ludzi bedziemy potępiac zawsze - ale sami są sobie winni. ale patrząc z perspektywy czasu - w porównaniu z Stalinem, Hitler był jeszcze aniołkiem heh. stalinizm i komuna niestety pociągnąły za sobą wiecej istnien Poalków niz cała 2 wojna swiatowa...
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #86 dnia: Września 04, 2006, 12:18:51 am »
Hehe, w Polskim Zoo pamiętam Mazowieckiego- był żółwiem a Geremek chyba baranem :) Mogliby puścić stare odcinki na jakimś kanale zamaist dawać kolejne odcini Plebanii.

Cytuj
nie tyle moze zostawienia, bo jak sam JKM powiedział - Kuron wierzył w to co robił, robił to dla dobra kraju. za to moze i nalezał mu sie order heh. problem w tym, ze Kaczynski wymyslił jakis inny powód, by juz nie wspominac o socjalizmie - no to dał Kuroniowi, bo yen w wiezieniu siedział heh
Wiesz, Hitler też wierzył w to, że naprawia Niemcy a mordując Żydów oczyści świat. :)

A Stalin jest gorszy to oczywiste. Chociaż w szkołąch uczysz się, że to Hitler był zły, były obozy koncentracyjne i mordował Żydów. A Stalin mordował jak popadło, nie cackał się w obozy koncentracyjne, nie przeprowadzał spisów ofiar. Czy Żyd, Niemiec czy generał Armii Czerwonej, czy Trocki- każdy mógł dostać kulkę. Hitler był maniakiem, Stalin był psychopatą. Jednak to o Hitlerze kręci się filmy, pisze książki..  

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #87 dnia: Września 04, 2006, 12:29:52 am »
po prostu o stalinie sie tak nie trąbi, bo w końcu był naszym "wielkim wyzwolicielem" - owszem, pamiętamy o Katyniu, Charkowie i innych miejscach pomordowania polskich oficerów. ale nikt nie zliczy ile osób zgineło w sowieckich obozach pracy. ile w drodze do obozów. ile w drodze z obozów. do 89 mielismy propagandę jaką mielismy. po 89 mówi sie o tym, ale jakoś tego sie nie nagłasnia za bardzo. bo gaz od ruskich i jakas inna cholera. tylko Niemcy są zli, i Niemcy i NIemcy.... i w tym any-niemieckim tłoku zapomina się, ze to nasz wielki czerwony brat pomordował największą liczbę Polaków w czasie 2 Wojny Swiatowej i po niej. ba, bylismy juz w razem po jednej stronie (która miała nas głęboko w dupie - czytaj alianci) a Stalin sobie nie żałował i dalej Polaków gnoił i jak sie dało zbijał. Hitler był maniakiem. niegroźnym swirem który niestey dostał władzę do rąk i zrobił co zrobił. Stalin bł psychopatą. to z nim należało sie rozprawić w pierwszej kolejnosci a nie z Niemcami. a tak... wyszło co wyszło. historii sie nie zmieni, ale ta czesc historii powinna tez być jakos mocniej nagłasniana, nasi powinni żądać rekompensat. ale tego nie zrobia - czemu - bo mimo ze jestesmy w JuE nadal jestesmy od ruskich zalezni ;/
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #88 dnia: Września 22, 2006, 12:54:54 am »
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3634825.html

Arabista - zawód z przyszłością. Chyba przejdę na Koran, bo za kilkanaście lat będą nawracać za pomocą pocisków pełnopłaszczowych :) Swoją drogą, śmieszne to jest już całkowicie. Otwarcie można sobie szydzić z kościoła katolickiego i mówić, jaki to on jest zły i jaką ma krwawą historię, natomiast jak ktoś powie coś złego na Islam, to jest rasistą i nietolerancyjny (tak głosi np. GWno). Większość katolików obecnie jakoś przejrzała na oczy, wyłączając może tylko starsze osoby, ale to z wiadomych względów. Młodzi katolicy są troszeczkę inni niż zacofane społeczeństwa sredniowieczne, natomiast wyznawcy Islamu to w większości analfabeci którymi odpowiednio się steruje, aby osiągnąć swoje cele. Kraje arabskie to w większości finansowo kraje XXI wieku, a społecznie feudalizm średniowieczny.

A tak w ogóle, to jak wam się podoba perspektywa wyborów? Chyba po tych cyrkach jakie są obecnie, wypadałoby się przejść, w końcu żaden wysiłek. Ja pójdę na UPR głosować, bo wciąż nie ma innej partii z lepszym programem. A jak ktoś nadal ma ciągoty do PiS/PO to przypomnijscie sobie forum mlodzisocjalisci.pl :)
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2006, 12:56:38 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #89 dnia: Września 22, 2006, 01:39:02 am »
Cytuj
Arabista - zawód z przyszłością. Chyba przejdę na Koran, bo za kilkanaście lat będą nawracać za pomocą pocisków pełnopłaszczowych smile.gif Swoją drogą, śmieszne to jest już całkowicie. Otwarcie można sobie szydzić z kościoła katolickiego i mówić, jaki to on jest zły i jaką ma krwawą historię, natomiast jak ktoś powie coś złego na Islam, to jest rasistą i nietolerancyjny (tak głosi np. GWno). Większość katolików obecnie jakoś przejrzała na oczy, wyłączając może tylko starsze osoby, ale to z wiadomych względów. Młodzi katolicy są troszeczkę inni niż zacofane społeczeństwa sredniowieczne, natomiast wyznawcy Islamu to w większości analfabeci którymi odpowiednio się steruje, aby osiągnąć swoje cele. Kraje arabskie to w większości finansowo kraje XXI wieku, a społecznie feudalizm średniowieczny.
Posługujesz się zbyt wiele stereotypami. Nie sądzę , żeby większość była analfabetami . Po prostu to jest zupełnie inna kultura , innaczej oni reagują na wszystko i nie wiesz nawet co dla nich mogą znaczyć słowa które wypowiedział papież. Nie wszystko jest czarno-białe.
Sam myśle ,że ludzie na bliskim wschodzie zbyt łatwo dają się wzburzać ponieważ liczne ugrupowania radykalne i fanatyczne których tam nie brakuje ponieważ większość tych państw styka się z konfliktami zbrojnymi i zamachami w których ginie mnóstwo ich krewnych,  znajomych. I ludzie w takich sytuacjach często dołączają do ugrupowań , które dążą do "wyzwolenia ich kraju z rąk chciwego zachodu" za pomocą przemocy.
U nich po prostu przemoc w obronie wiary wydaje się bardziej normalna.
A w Europie nikogo nie burzy "szydzenie z kościoła katolickiego" ponieważ ludzie nie są tak pobożni i wierni jak na bliskim wschodzie.
Czy tą właśnie mocną wiarę nazywasz zacofaniem jak u średniowiecznych społeczeństw ?
Już kolejny raz odnoszę wrażenie , że twoje wypowiedzi są zbyt subiektywne.
I nie próbujesz nawet spojrzeć na różne sprawy z innych punktów widzenia.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #90 dnia: Września 22, 2006, 02:42:41 am »
Cytuj
Posługujesz się zbyt wiele stereotypami. Nie sądzę , żeby większość była analfabetami . Po prostu to jest zupełnie inna kultura , innaczej oni reagują na wszystko i nie wiesz nawet co dla nich mogą znaczyć słowa które wypowiedział papież. Nie wszystko jest czarno-białe.
Chciałbym aby to były tylko stereotypy, jednak jeśli słyszałeś reakcję islamskich autorytetów, które nawet nie zrozumiały co papież powiedział to nie możesz twierdzić inaczej. Ci ludzie są tak zapatrzeni w swoją religię, a nawet nie wiedza co ona głosi!

Islam ma się dobrze, jeśli to on atakuje inne religię, natomiast jeśli ktoś w Belgii (czy gdzie) narysował karykaturę Mahometą (tak w ogóle, to skąd wiedzieli, że to karykatura Mahometa, skoro nigdy wczesniej nie zrobiono jego wizerunku??) to od razu była awantura międzynarodowa. Mają się za wielkich panów całego świata, im wolno obrażać innych, Islamu nie wolno ruszyć.

Cytuj
U nich po prostu przemoc w obronie wiary wydaje się bardziej normalna.
Tak, naturalne też było w obrzędach Azteków i innych plemion środkowoamerykańskich codzienne składanie w ofierze bogu ducha winnego człowieka, który jeszcze wesoły szedł na śmierć. Koran zakłada walkę w obronie wiary, ale w tym przypadku to już jawna buta i arogancja wobec innych religii. Nie wolno krytykować, nie wolno nawet polemizować z zasadami innej religii, bo jest to grzech. Gdy ktoś naśmiewa się z Kościoła czy papieża, to jest w porządku, natomiast jak zakwestionuje sposób interpretacji Koranu, jest nietolerancyjny i jest chamem.
Cytuj
Czy tą właśnie mocną wiarę nazywasz zacofaniem jak u średniowiecznych społeczeństw ?
Już kolejny raz odnoszę wrażenie , że twoje wypowiedzi są zbyt subiektywne.
I nie próbujesz nawet spojrzeć na różne sprawy z innych punktów widzenia.
Każda wypowiedź jest subiektywna i tylko kłamca będzie mówił, że jest obiektywny. Społeczeństwo arabskie jest zacofane, czego świadectwo masz na przykład teraz i nie twierdzę, że każdy Arab to idiota, jednak warunki tam panujące są bardzo słabe i nie chciałbym się tam urodzić. Niech sobie wierzą w co chcą, mają do tego prawo. Ale niech z butami nie wchodzą do mojego domu i nie mówią mi co i jak mam robić. Takiego prawa nie mają. I nigdy go mieć nie będą. Nie wiem jak inaczej twoim zdaniem można spoglądać na tą sprawę.

Około tysiąca muzułmańskich duchownych i uczonych na spotkaniu w Lahaur w Pakistanie oświadczyło w czwartek, że papież "powinien zostać usunięty ze stanowiska" za "obraźliwe uwagi" wobec islamu.
Jeśli tak wygląda warstwa intelektualna muslimów, to sam widzisz, że moje osądy nie są oparte na stereotypach. Na świecie jest już ich tak wielu, że czują na tyle pewnie, że mają czelność dyktować światu co on ma robić.
Pamiętasz zamieszki w Paryżu? To kolejny przykład którzy przychodzi mi na myśl.
Fanatyczny Islam to moim zdaniem jedno z największych zagrożeń dla zachodniej cywilizacji.

Cytuj
Już kolejny raz odnoszę wrażenie , że twoje wypowiedzi są zbyt subiektywne.
I nie próbujesz nawet spojrzeć na różne sprawy z innych punktów widzenia.
Taki już jest mój światopogląd. Wszystko jest subiektywne i dla każdego istnieje inna prawda. Taka jest moja. Dla mnie Churchill to zakłamana świnia i zdrajca, która wykorzystała Polaków i sprzedała ich potem Stalinowi. Dla Brytyjczyków to honorowy mąż stanu, z tytułem szlacheckim. Dla mnie Tusk to kłamca niegodny mojego głosu i zaufania, dla maniaków PO to nie on skłamał, tylko nie wiedział.  
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2006, 03:01:13 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #91 dnia: Września 22, 2006, 09:22:12 am »
Temat chyba bardziej zabrnął w tematy religii i tolerancji, no ale miło posłuchać różnych punktów widzenia. W dużej mierze zgadzam się z Chiefem, wyznawcy Islamu to fanatycy ślepo zapatrzeni w swoją religię którzy odrzucają jakiekolwiek próby dialogu czy pojednania (nie mówię oczywiscie o wszystkich), których próbowali, nasz papież oraz obecny, a rozdrażnienie z powodu ostatnich słów Benedykta XVI, to przysłowiowe szukanie dziury w całym. Jeśli nie chcą się jednać z innymi religiami to w porządku, ale niech nie zabrabaniają wyznawać innej wiary (czy też nie wyznawać jakiejkolwiek) innym i nie prześladują ich za to, w końcu żyjemu już w wolnym świecie i każdy może robić to chce, byle nie czyniło to krzywdy drugiemu człowiekowi.

Co do ostatnich wydarzeń czyli rozpadu koalicji, w naszym rządzie to widać tu doskonale problem rządzenia w Polsce który trwa już od dłuższego czasu. Wszystkie partie rządzące zamiast powiedzieć "stańmy ponad podziałami i zróbmy coś wspólnie dla tego kraju", wolą się kłócić o stołki i stanowiska w poszczególnych resortach. Tak było już za poprzednich rządów i tak samo jest teraz i póki to się nie zmieni to w Polsce nigdy nie będzie się żyło lepiej przeciętnemu obywatelowi.
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2006, 11:42:02 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: "rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpnia 27, 2007, 08:51:20 pm »
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4438226.html
Przedwyborcze pranie mózgów rozpoczęte.
"Zagłosuję na PeO, bo te obrzydliwe Kaczory miały zrobić te trzy miliony mieszkań i co! Nawet jednego nie zrobili, o!"
"Zagłosuje na SLD bo tylu afer co ten Pis narobił to jeszcze nie było!"
"Nie zagłosuje, zrobię na złość sąsiadom, hihi"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: "rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpnia 27, 2007, 08:56:37 pm »
"Nie zagłosuje, zrobię na złość sąsiadom, hihi"
takiego podejścia nienawidzę ;/ przez takich ludzi mamy taki rząd jaki mamy, od 17 lat i nie wiadomo jeszcze przez ile ;/
No i do cholery, czemu w tamtej ankiecie nie ma opcji "Inna partia" albo "UPR" ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2007, 08:59:04 pm wysłana przez Musiol »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: "rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpnia 27, 2007, 09:08:32 pm »
"Nie zagłosuje, zrobię na złość sąsiadom, hihi"
takiego podejścia nienawidzę ;/ przez takich ludzi mamy taki rząd jaki mamy, od 17 lat i nie wiadomo jeszcze przez ile ;/
No i do cholery, czemu w tamtej ankiecie nie ma opcji "Inna partia" albo "UPR" ;)
Grupa sondażowa im. Chiefa Robertsa przeprowadziła sondaż na reprezentatywnej ilości osób.

PO         24
PiS          23
UPR         22
PZPR (LiD)  14
PSL         6
LiS          8
KPEiR         3

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: "rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #95 dnia: Października 03, 2007, 03:54:23 pm »
http://pl.youtube.com/watch?v=kf3NMtfc9k8 - polecam ;) dawno ten program nie był tak trafnie wykorzystany

emiel_

  • Gość
Odp: "rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 20, 2007, 05:35:59 pm »
Cholera, że ja ten temat zauważyłem dopiero teraz...Jak miło zobaczyć człowieka pokroju Chiefa :) Ja również "marnowałem" swój głos kilkakrotnie.Jak będę miał więcej czasu, na pewno ten temat poruszę ponownie. Póki co, kilka faktów :
 telewizja nie olewa pana Janusza Korwin Mikke.Ona się go boi, stara stworzyć wrażenie iż UPR nie istnieje,bądź wręcz go zwalcza(jeżeli ktoś będzie chciał to udostępnię kilka bardzo ciekawych linków)Dlaczego?Otóż UPR jako jedyna partia ma w swoim programie prywatyzację, ODPOLITYCZNIENIE TVP, likwidację abonamentu tv.To główny powód, dla którego TVP "nie lubi" JKM.Co do gazety "Wyborczej", niewtajemniczonym w historię najnowszą radzę wziąć trochę na wstrzymanie.O panu Michniku i dziennikarzach tejże gazety, zdanie mam wyrobione.Jeżeli ktoś się zainteresuje tematem, z chęcią wdam się w głębszą dyskusję.Tym bardziej, że niebawem nastąpi podpisanie traktatu reformującego, które skrzętnie pomijane jest w mediach...nawiasem mówiąc, nastąpi to 13 GRUDNIA.Ciekawe czy to miał być żart,bo jakoś niespecjalnie dobrze mi się kojarzy ta data...smutne jest,że 90% Polaków nie ma pojęcia co to tak naprawdę dla naszego kraju oznacza.Większość nie wie, że slogany Tuska są puste, że głosi je on już od wielu lat, tylko pod szyldem innych partii (KL-D niegdyś).Jakoś do tej pory nic nie zrobił.Nikt nie mówi o wsparciu medialnym dla PO przez Niemcy, które Tuska faworyzują.Dlaczego?Nikomu nawet nie chce się nad tym zastanowić.Dlaczego Wielka Brytania ma opory co do podpisania Karty,a taka Polska godzi się na wszystko z uśmiechem, wszystko zasłaniając Joaniną?Ostatnie wybory to totalna porażka.
  Nie jestem fanatykiem UPR.Po prostu interesowała mnie historia od zawsze.Ta najnowsza w szczególności.Program UPR znam doskonale, gdyż głosuję na ową partię,odkąd uzyskałem prawo do głosowania.To tyle wstępem do dyskusji.Mam nadzieję,że temat zostanie podtrzymany. Heh , kto jak kto, ale nie myślałem, że ten topic założy Marvell ;> chylę czoła
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2007, 05:40:15 pm wysłana przez emiel_ »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: "rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 20, 2007, 08:07:44 pm »
emil (;P) - zapomniałeś dodać o podpisanym pakcie w Magdalence, o którym tylko JKM mówi
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2007, 11:47:47 pm wysłana przez Musiol »

emiel_

  • Gość
Odp: "rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 20, 2007, 11:17:47 pm »
Nie zapomniałem o układzie magdalenkowym, nie martw się;> po co od razu tak z grubej rury :P Swoją drogą orientujesz się co nieco w temacie - miło :>