Autor Wątek: Metal itd  (Przeczytany 15783 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Metal itd
« Odpowiedź #80 dnia: Grudnia 20, 2005, 07:40:10 pm »
Cytuj
1: mowilem o zespolach hard rockowych, a metallica (przynajmniej jak dla mnie) niezbyt sie w tym gatunku miesci... wiec porownywanie tego to jak udowadnianie wyzszosci pizzy z tunczykiem nad pizza z oliwkami i na odwrot ;F

2: szczerze mowiac to nie podoba mi sie za bardzo ten kawalek (falling away from me)... dlaczego? pewnie z tych samych powodow, co reszta kawalkow korna (sam nie wiem co jest w thoughtless, a jesli twierdzisz ze komercha to widocznie komercha tez moze byc dobra :F), tzn:
- glos wokalisty jest srednio elo jak dla mnie
- lubie niski stroj, ale bez przesady... siedmiostrunowki sa zdecydowanie nie dla mnie, bo takie niskie riffy to juz mi podchodza pod pierdzenie... ja tam sie dobrze czuje z moim dropped d i nie wyznaje zasady ze im nizej tym wiecej szatana... riffy w wysokich pozycjach tez moga miec powera :F

3: wymieniles wlasnie najwieksza wade rammsteina heh... co jak co, ale jezyka mordoru to strawic za nic nie moge :-/ a muzyka? moze leciec w tle, przeszkadzac mi nie bedzie a moze i nawet bede podrygiwal noga ale tak na codzien do sluchania to srednio mi sie podoba to...

4:
Cytuj
Z kolei Slipknot - znam kilku maniaków, którzy udowodnili by od ręki wyższość Slipknota nad czym kolwiek
dammit... nad mount everestem tez?

5:
Cytuj
Udowodnij mi Zell że się mylę
udawadnianie, ze ktos ma zly gust to czad heh.... ja ci tego nie udowodnie, ty mi tego nie udowodnisz, bo akurat w sprawie w ktorej najwazniejszy jest gust to ciezko jest cokolwiek udowodnic heh...
Ad. 1 Półtora roku nauczyły mnie, że jak się chce to można naret Dicco Polo do Bacha porównać, tak więc porównanie Metalliki i Systemu nie było by dla mnie wielkim problemem, gdyż nie grają aż dak diametralnie różnej muzyki. na upartego mógłbym udowodnić też wyższość pizzy z oliwkami, bo tuńczyka nie lubię :P

Ad. 2 Nom widzisz, a według mnie to właśnie jest w KoRnie fajne i mi się podoba. A twierdzenie, że KoRn gra nisko bo im chodzi o szatana... KoRn to nie ta szatańska ścieżka :P ja ich lubię, ale nic na siłę

Ad. 3 Są gusta i guściki :P :F

Ad. 4 Wyobraź sobie, że nawet nad Everestem :P :lol:

Ad. 5 I za to Cię cenie Zell.... naprawdę. Są gusta i guściki - gustu sięnie zmieni człowiekowi... przynajmiej z dnia na dzień. Ja też tu nic nikomu nie próbuję udowodnić na siłę, tylko próbuję rozkręcić ten dawno zapomniany temat

A co do Systemu - moje zdanie... Toxicity jak do tej pory nie przebili. Być może postawili sobie tak wysoką poprzeczkę, że każda następna płyta będzie porównywana do poprzedniej... z jednej strony to dobrze... a z drugiej... krytycy w swej wspaniałomyślności mogą ich tak zjechać, że się nikomu nie będzie chciało nowej płyty nabywać.... tak umierają legendy....
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Metal itd
« Odpowiedź #81 dnia: Grudnia 20, 2005, 07:41:23 pm »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Metal itd
« Odpowiedź #82 dnia: Grudnia 20, 2005, 08:04:18 pm »
Cytuj
upartego mógłbym udowodnić też wyższość pizzy z oliwkami, bo tuńczyka nie lubię
dammit... kolejny niewierny

Cytuj
A twierdzenie, że KoRn gra nisko bo im chodzi o szatana...
yup, moj blad, powinienem byl zaczac od nowej linijki, bo tutaj juz skonczylem mowic o kornie i zaczalem ogolnie o stroju dropped A ;F

Cytuj
KoRn to nie ta szatańska ścieżka
no tak... do takiego chociazby pana o.o. im brakuje odgryzienia glow paru nietoperzom ;F

Cytuj
I za to Cię cenie Zell.... naprawdę
e tam... podlizujesz sie zeby pare stringow z moim autografem dostac cwaniaczku jeden ;F

Cytuj
A co do Systemu - moje zdanie... Toxicity jak do tej pory nie przebili. Być może postawili sobie tak wysoką poprzeczkę, że każda następna płyta będzie porównywana do poprzedniej... z jednej strony to dobrze... a z drugiej... krytycy w swej wspaniałomyślności mogą ich tak zjechać, że się nikomu nie będzie chciało nowej płyty nabywać.... tak umierają legendy....
a z trzeciej - to dobrze ze ida w innym kierunku, granie tego samego przez kilkanascie plyt tylko z innymi riffami to nieciekawa rzecz ;F  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline I)RAGON

  • Soldier
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
    • http://
Metal itd
« Odpowiedź #83 dnia: Grudnia 27, 2005, 12:54:03 am »
Moje ulubione sespoły -"Summoning"- i w nim piosenka "Khazad Dúm" i wszystkie płyty tego zespołu uwielbiam, Apocalyptica, Behemont , Korn, System of a Down i wiele wiele innych o każdy mzespole słyszałem praktycznie jaki jest znam wszystkie nazwy zespołów. Czy słucha ktoś Summoninga jeśli tak niech coś napsisze co o nim sądzi


Nikt nie słyszał o tym zespole
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2006, 08:35:15 pm wysłana przez I)RAGON »
Jeśli coś jest źle staraj sie aby gorzej nie było niż jest

Offline Lemax

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Metal itd
« Odpowiedź #84 dnia: Września 27, 2006, 02:30:58 pm »
Do moich ulubionych zespołów zaliczam Nirvane , Proletaryat, Dżem , Oddział Zamknięty i Slip Knot. Głównie slucham klasyki ale czasami lubie posłuchać czegoś odmiennego jeszcze do mojej listy dorzucam Garbage . Ulubione kawałki  Silver , Come as you are, Srajmy , Kolesie , Andzia , Biedronka       Duality , When I grow up


Ganymede, a human boy,was blessed with such beauty that
even gods could not stop falling in love.
One day he was taken away somewhere by a majestic eagle.
Time passed, and in Heaven,gods were fascinated with
a young man who were serving nectar to them at their party.
Thus, Zeus, the lord of gods,gave him the immortality of god
and he became the stars of a man who is pouring water of rain
toward his home ground.