Autor Wątek: Darmowy MMORPG  (Przeczytany 27661 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 13, 2004, 11:32:06 pm »
może tylko ja odniosłem takie wrażenie ale powinno być dopisane jeszcze:
grywalność - mu-1 pt - 8 :P
a ja niemoge grać w PT po wyjściu tego dodatku ;( je**ny firewall "źle skonfigurowany" i jeb**y admin któremu sie nie chce "dobrze skonfigurować"

co mi tam, dalej czekam na WoW - to będzie wielka gra, i co z tego że płatna - warto ;]

Offline Kensai

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • http://
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 14, 2004, 04:15:55 pm »
Co do tej grywalności ta ja bym sie kłucił bo dodatku do MU nawet nie ruszyłeś...:P i wierz mi nie jest źle.!!!!!
A i jeszcze 1 ci którzy grali w zwykłe MU pamiętają że jak tam wypadł jakiś item z potwora to normalnie euforia....a w dodatku prawie ciągle coś jest i to jeszcze z +x a nawet opcjami. A ludzie sa tu tak samo fajni jak w PT np od jakiegos goscia z PL dostałem za free następujące orby: Dark Knight summon, Yeti summon, Assasin summon, adv def, adv atc, oraz summon Bali (dla niewtajemniczonych powiem że są to przyzwania dla Elfa). I nic innego nie powiem a wręcz się powtórze....Polecam  :)  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2004, 04:23:48 pm wysłana przez Kensai »
"Dzisiaj Jest Dobry Dzień, Żeby Umarł Ktoś Inny..."

[size=8]DW lvl 120[/size]

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 14, 2004, 07:39:07 pm »
Już pierwsze minuty grania nie zrobiły na mnie wrażenia (Podobnie jak w PT), ale tutaj było gorzej, bo miałem bohatera zerowego i co chciałem pierwszego potwora od zamku zabić to zawsze pierwszy ginąłem :/
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kensai

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • http://
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 14, 2004, 09:22:31 pm »
Do MU i PT trzeba mieć "powołanie" Game.....ale nie o tym tu chce pisać słyszeliście może o RYL (Risk Your Life) ludzie to dopiero wymiata !!!! B)  :!:  :!:  :!:  :!: jeśli ktoś kiedykolwiek grał w przeconvertowane z Dreamcasta na PC "Enclave" to wszystko wie....a jak nie to krótki opis......grafika w pełni 3d naprawde zajebis** jak na mmorpg-a, 2 rasy ->human i beast które mają rozdzielenie na kilka/nascie klas rozbudowanie naprawde spore ale tu chodzi o kontrole której są aż 3 rodzaje -> diablo (kamera stała,kierujemy myszą gdzie ma iść postać), diablo z kamerą (pełny obrót kamery dookoła osi, kierujemy myszą gdzie ma iść postać) i gry TPP (widok zza pleców, mamy celownik  :!:  :!:  [polecam szczególnie przy łuczniku zabawa nieziemska  :!:  :!: ] i ruszamy sie wsad-em czy strzałkami jak kto woli.....). A i co najwarzniejsze ma być płatna dopiero za rok więc każdy zdąży się nagrać a i jeszcze jedna niesamowita zaleta dla magów --> czary do złudzenia przypominają te z Final Fantasy  :!:  :!:  w grze wygląda to naprawde niesamowicie (np jak nagle z ziemi wywala POTĘŻNY słup ognia i niszczy wszycho dookoła), kolejnym atutem jest "ładowanie czaru" gdy zdobywamy wyrzsze pozimy danego czaru można go ładować tzn. zwiększyć kilkukrotnie jego zasięg i moc co wygląda......a zresztą to po prostu trzeba zobaczyć  :!:  :!:  :!:  :!:  nie rozpisuje sie wiecej ale jak cos to pytajcie  :D  stronka RYL-a to RYL nie ma tam screenów ale gra wygląda naprawde super POLECAM bez wzgledu na upodobania, wszystkim sie spodoba  :!:  :!:  :!:   :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2004, 09:36:34 pm wysłana przez Kensai »
"Dzisiaj Jest Dobry Dzień, Żeby Umarł Ktoś Inny..."

[size=8]DW lvl 120[/size]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 28, 2004, 02:59:48 pm »
Ostatnio kumpel podał mi ciekawą grę o nazwie Tibia . Jest to też darmowy MMORPG(chyba, że ktoś wybierze sobie Premium Account). Grafika może nie zachwyca(rok produkcji 1997) ale gra strasznie wciąga i plik instalacyjny zajmuje tylko 3 MB). Czego tam nie można robić...otruwać n00bów "slimem" wmawiając, że to Potion, PK'ować(Player Kill), urządzać śluby(jest Wedding Ring) i schlać się na nim, a nawet organizować tańce na rynku a jeśli masz wypakowanych kumpli to możesz nawet okupwać jakieś miasto !

Grę zaczynamy na wyspie Rookgard gdzie trenujemy nasze postacie do 8 levelu(tak żeby się zapoznać z grą) a potem po wizycie w wyroczni wybieramy profesję i idziemy na Mainland(czyli cała reszta śwata).

Co do PK'owania to nie poleca się tego robić. Jeżeli kogoś zPeKujesz to dostajesz na jakiś czas białą czaszkę . Jeśli zabijesz dwie osoby w jednym dniu to dostajesz czerwoną gwiazdkę na cały dzień (jak pięciu zabijesz w przeciągu jednego miesiąca to dostajesz czerwoną czachę na miesiąc). Co robią te czaszki ? Jeśli na Mainie(na Rook'u nie można PK'ować) to wszyscy mogą cię PK'ować do woli (oni nie dostaną czaszki wtedy).

Jednymi z minusów to wyżej wymieniona grafika, brak jakichkolwiek dźwięków(mi to nie przeszkadza :P ) oraz nie można robić klanów o ile nie ma się Premium Account(30$ za 3 miesiące).

Jakby ktos byl zainteresowany to gram na Serverze "Hiberna" ;)

.:EDIT:.
Jest jeszcze jeden minus. Jest tam trochę Brazylijczyków...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2004, 03:05:41 pm wysłana przez Solidus »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kasza

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 28, 2004, 08:53:57 pm »
kurna mam se problema chłopaki, gdyż w większość gier grałem a wtym czasie NUDZE się aż do bólu nie mam co robić w domu i poszukuję gry, zwracam się z prośbą do was czy znacie może jakąś gre podobną do Ragnarok online gdyż takie tylko mnie interesują.

MarvelliX

  • Gość
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 15, 2005, 06:28:40 pm »
Wiecie że gdybyście kcieli to bym wam załtawił PT :F nie wiem jak z jakośśścia ale znam kogoś (ze ssstarego klanu SZ na PT) kto gra e to ;)

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 16, 2005, 07:13:47 am »
No qrde Mravy mogles to juz wczesniej powiedziec bo ja bym z checia pogral w PT :D

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
MMoRPG
« Odpowiedź #48 dnia: Września 27, 2005, 11:21:34 pm »
Tak siakoś ostatnio strasznie mi się nudzi... zero gier na pieca któe nadają sie do czegokolwiek odbiło się na mojej psychice ( i tak już porządnie zjechanej), więc począłem szukać alternatywnych rozrywek, i co? Ano trafiłęm na siakąś tam Top liste i później po sznureczku do kilku gier nadających się do grania, tzn. takich w których coś się dzieje :D większość jest zrobiona na silniku Vallheru i są do siebie bardzo podobne z kosmetycznymi wręcz zmianami, inne całkiem przebudowane ale mają ten sam cel, dostarczyć znudzonym rozrywki...

[Linki podane na dole prowadzą do stron rejestracyjnych, jeżeli zarejestrujecie sie z tych linków ja dostane siakieś tam bonusy ;) ]

MMoRPGi na silniku Vallheru:

nr 1 na mojej liście Dolina Śmierci zmodyfikowane Vallheru, najwięcej punktów energi przez co można najwięcej zrobić, dużo ras, reset co dwie godziny, bardzo przyjemna.[ jeżeli sie zdecydujecie to możecie w panelu obywatela oddać głos na id 361, dając mi tym samym punkt chwały, nie namawiam ale jeżeli wam sie nie spodoba to reflektuje :P ]

nr 2  oryginalne Vallheru, najmniej bugów, najlepiej dopracowane, cóż moge dodać...

nr 3 Bruinena: Gromka woda mocno zmodyfikowany silnik Vallheru w realiach śródziemia.

nr 4 Darkmorr niby ma byc mrocznie ale... to znowu Valheru tylko w innej skórce.

nr 5 Vallheru - Drugi świat nazwa mówi za siebie, jest to całkowicie zerżnięte Vallheru z tym że mocno zbugowane, jednak serwer jest mniej obciążony i szybciej działa...

nr 6 Gladiatus - gram najdłużej... drugi serv... Top 10

MMoRPGi na innym silniku

Imperium niby to nie Vallheru a wygląda tak samo, ale przyznać musze że nic się nie powtarza z opisówek itp... twórcy sie postarali ;)

To na tyle, jeżeli znajdziecie jeszcze jakieś ciekawe textówki to wpisujcie tutaj ja chętnie sobie pogram w końcu po to inwestowałem w karte high-end żeby grać w textówki... PC SUX :/
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2008, 01:23:24 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
MMoRPG
« Odpowiedź #49 dnia: Października 02, 2005, 03:58:19 pm »
Zagrałem w Doline Śmierci niezle sie w to gra ale szybko mi sie to znudzilo -_- ale spoko gierka. Moze dlatego bo exp bardzo wolno idzie  <_<  moze sobie jeszcze pogram ale narazie czasu nie mam, za duzo w szkole i wogole :/ :(

Offline Vins3nt

  • Soldier
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
    • Ciekawe linki z mangami
MMORPG-słabe graficznie
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 07, 2006, 11:29:52 pm »
.......Mógłby mi ktoś napisac jakie istnieją gry tego typu, które będą mi śmigać:D na moim celku 600MH;].....hajs na kompa zamienilem na psp wiec teraz biduje na blaszaku:>bez uwzglednienia tibii bo jakos mi nie przypadla do gusta...strasznie wooolna......

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
MMORPG-słabe graficznie
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 08, 2006, 03:47:14 pm »
odp prosta i latwa : mu

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
MMORPG-słabe graficznie
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 08, 2006, 03:59:48 pm »
albo Ultima Online....

Offline Vins3nt

  • Soldier
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
    • Ciekawe linki z mangami
MMORPG-słabe graficznie
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 08, 2006, 05:09:37 pm »
......No chyba raczej sprawdze ultime...bo po 2 latach grania w D2 nie mam ochoty na kolejnego hack&slasha jak MU......

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
MMORPG-słabe graficznie
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 08, 2006, 05:17:11 pm »
o flyff tez ma chyba male  hmmm Ryl ma bardzo ale trza placic :/  Xiah ma male jeszcze

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
MMORPG-słabe graficznie
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 08, 2006, 05:17:47 pm »
ultima jest dobra, jak trafisz na jakis polski server (angielski tylko w przypadku jesli dobrze znasz sredniowieczny angielski :P) z roleplejem, mile widziany tez szybki wzrost statsow (na wolnym wzroscie sie skupia tylko na expieniu, a tutaj jeszcze troche poroleplejowac mozna heh)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Vins3nt

  • Soldier
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
    • Ciekawe linki z mangami
MMORPG-słabe graficznie
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 08, 2006, 05:36:28 pm »
......Spoczko...Ultimka już mi sie ściąga:D........

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
MMoRPG
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 27, 2006, 06:28:05 pm »
Textówka w realiach... hmm... ni to WoD (World of Darkness) ni to jakieś fantasy, rzekłbym że najblizej jest do Underworlda ale sami zobaczcie :)

BiteFight

Jakby ktoś kciał wilkołakiem zostać to niech mój nick wpisze Valmar nie wiem co to daje ale będe miał wyświetlone kto gra z 4umowiczów ;)
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2007, 12:39:26 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
MMoRPG
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 28, 2006, 02:37:17 pm »
dziabel... u ciebie tez jest taki trick ze jest czarne tlo i czarna czcionka i trzeba zaznaczac tekst zeby przeczytac? co z tym zrobic?

moj nick to Janos_Audrun... zgadnijcie jaka rasa :P

[edit]juz niewazne... firefox pomogl :F
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2006, 03:05:52 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
MMoRPG
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 28, 2006, 03:16:46 pm »
Cytuj
Textówka w realiach... hmm... ni to WoD (World of Darkness) ni to jakieś fantasy, rzekłbym że najblizej jest do Underworlda ale sami zobaczcie :)

BiteFight

Jakby ktoś kciał wilkołakiem zostać to niech mój nick wpisze Valmar nie wiem co to daje ale będe miał wyświetlone kto gra z 4umowiczów ;)
a jak ktoś jednak podąży jedyną słuszną drogą bycia wampirem to zapraszam ja http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=36323
nick mam Machol ;]

swoja droga gierka nawet ujdzie bo poprostu wlaczam polowanie/prace na jak najwiekszy czas i jak skoncze costam robic/wroce do domu to znowu ustawie, a nie jak w wiekszosci takich gier gdzie najlepsi są ci co spędzają 23 i pół godziny na dobe nad grą ;\ <pół godziny na wzięcie tabletek energetycznych, przemycie okularów i wyprasowanie kołnierzyka w flanelowej koszuli ;] >