Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 71890 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #520 dnia: Kwietnia 18, 2007, 02:58:22 pm »
Hahahahahahahahha dla mnie to niewiarygodnie smieszne ze mistrzostwa zostana zorganizowane w naszy marnym kraju... mam nadzieje ze do tego czasu zrobia cos ze stadionami naprawde bo marnie to widze.... ta czy inaczej, spodziewam sie najgorszych mistrzostw europy od wielu lat ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #521 dnia: Kwietnia 18, 2007, 03:17:47 pm »
Te, Gipsi, a ty wiesz jak przed wybraniem na organizatora Euro 2004 wygladaly stadiony w Portugalii? Przeciez po to sie wybiera jakies syfne male kraje na organizatora takich imprez, zeby mozna im bylo wylozyc kase na stadiony (nie tylko zreszta) ;]
Ja tam jestem dobrej mysli, swietna szansa zarowno dla sportu jak i gospodarki. Jesli tego nie spieprza, bedzie zajebiscie ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #522 dnia: Kwietnia 18, 2007, 03:58:01 pm »
Gipsi - lol i co z tego,  ze mamy stadiony jakie mamy? Dostajemy od UE 40 mld (slownie czterdziesci MILIARDOW) Ojro, wiec o kase na autostrady, lotniska, stadiony i drogi kolejowe raczej nie ma obaw ;] jedyne czego mozna sie bac, to ze nie ze wszystkim zdarzymy, ale do ME 2012 jesze troche ponad 5 lat, wiec powinno byc ok ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #523 dnia: Kwietnia 18, 2007, 04:09:02 pm »
Ja nie mowie ze my nie bedziemy mieli nowych stadionow itd. Ciesze sie ze mistrzostwa beda u nas bo to tylko wyjdzie na dobre i dostaniemy zastrzyk kasy... ale ogolnie dla mnie smieszne jest to ze polska i ukraina organizuje mistrzostwa, jak pare miesiecy temu bylo glosno o tej naszej kandydaturze i pokazywali te szare ulice, kamienicie i stadiony rozkapione kolo ktorych iegaly takie male brudne kundle to smialem sie niesamowicie...
No ale jakos to wygralismy i bardzo dobrze, cos nie cos tutaj zbuduja, ale znajac nasza chu*owa z dupy nature troche sie martwie ze wiekszosc tej kasy pojdzie w kieszenie jakis zlamasow zamiast na nowe drogi, stadiony etc.
Co z tym PZPNem? Wyjeba*i w kocy listkiewicza czy co?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #524 dnia: Kwietnia 18, 2007, 04:21:57 pm »
Wyje*ali...ale w pupe tych, ktorzy mieli nadzieje, ze "Listek" odejdzie ;/

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Sport
« Odpowiedź #525 dnia: Kwietnia 18, 2007, 10:03:59 pm »
5 lat...heh, dużo to i mało. Zobaczymy btw jakich postępów (albo odwrotnie) dokona rep.Polski w tym czasie;]
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #526 dnia: Kwietnia 18, 2007, 11:09:19 pm »
Ciekaw jestem jakie zwierze będzie maskotką tych mistrzostw heh. Kaczka? Tym orłom z reklam Okocima by dobrze było z piłką u nogi myślę...

EDIT:: A nie zaraz.. mistrzostwa europy mają maskotki, czy tylko świata? Whatever...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2007, 11:11:22 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Sport
« Odpowiedź #527 dnia: Kwietnia 18, 2007, 11:12:47 pm »
meh, Tant będzie miał blisko do Baltic Arena ;)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #528 dnia: Kwietnia 18, 2007, 11:18:42 pm »
No właśnie czuję coś, że na czas mistrzostw będzie trzeba spieprzać z miasta, jak tu się cudzoziemcy z całego regionu zbiorą. Nie grzeję mnie już piłka nożna, grzała mnie jak byłem w podstawówce, no ale ogólnie zajebiście, że mamy u siebie mistrzostwa, bo nawet jeżeli pominiemy kasę unijną, to turyści zostawią u nas sporo kasy.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #529 dnia: Kwietnia 18, 2007, 11:58:20 pm »
Nie grzeję mnie już piłka nożna...
Łączę się z tobą w bólu, ja nigdy specjalnie piłką się nie interesowałem i nie interesuję i chyba nie będę interesować. ;] Kiedyś tylko jak były mistrzostwa 98' troche mnie rajcowało ale dobrze że mi przeszło hehe. Później troche lepsze stosunki z piłką miałem w wojsku, z nudów oglądałem mundial bueheheh. ;]
(...) to turyści zostawią u nas sporo kasy.
No trzeba będzie sprzedawać jakieś gadżety przed stadionem Tant hehe, jakieś pluszowe kaczuszki hehe albo inne takie tam, nie wiem co tam się sprzedaje, flagi jakieś może. Ma ktoś jakieś pomysły ? ;F

A właśnie, wiadomo gdzie będzie finał ? ;]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2007, 12:02:42 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #530 dnia: Kwietnia 19, 2007, 07:01:07 am »
Cytuj
A właśnie, wiadomo gdzie będzie finał ? ;]
W Kijowie.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Sport
« Odpowiedź #531 dnia: Kwietnia 20, 2007, 05:28:21 pm »
Osrają się, a nie zorganizują;)
Raz - nie będzie bonusowych miliardów euro na Euro 2012 dla Polski (miało być 20 mld, gdzieś pisali, że nawet 49 ;d). Więc mamy zrobić z Polski hosta na Euro 2012 za tą kasę, którą teraz mamy.
Reszta związana z "razem" ;)
Dwa - jak oni chcą wybudować 900 km autostrad, skoro przez rok budują 9km ;)
Trzy - jak oni chcą rozmieścić ludzi plus każdą z kadr w hotelach, fanów gdzie indziej + dobre dojazdy i dobre stadiony treningowe (nie meczowe, ale treningowe...)
Cztery - emigracja emigracją, skąd wezmą tylu roboli do roboty? Będziemy masowo ściągać z Ukrainy(która będzie potrzebowała w tym czasie też łopat), a nawet z Azji pracowników?:F
Pięć - jak pod względem bezpieczeństwa mamy to rozegrać? Żeby chociaż mundurowi mieli doświadczenie z imprezami masowymi, ale nie takimi na 20 tysięcy kiboli, ale z trzykrotnie większą liczbą;) Dodać jeszcze same bezpieczeństwo poza stadionami.

Ofc bardzo liczę, że nam się uda, ale...

To takie moje małe consy odnośnie Euro 2012, commenty, dyskusje mile widziane;]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2007, 05:39:11 pm wysłana przez Typoon »
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #532 dnia: Kwietnia 20, 2007, 06:18:33 pm »
Cytuj
Cztery - emigracja emigracją, skąd wezmą tylu roboli do roboty? Będziemy masowo ściągać z Ukrainy(która będzie potrzebowała w tym czasie też łopat), a nawet z Azji pracowników?:F
Umm...z około 20% bezrobotnych Polaków ? ;f

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Sport
« Odpowiedź #533 dnia: Kwietnia 20, 2007, 06:27:23 pm »
Typoon - 49mld będą z środków unijnych ... ale nie dodatkowo, tylko te, które mieliśmy uzyskać i tak ...

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Sport
« Odpowiedź #534 dnia: Kwietnia 20, 2007, 08:22:47 pm »
20% Bezrobotilva Polaków? Jeśli teraz musimy ściągać ze wschodniej Europy plus skośnookoich łopaciarzy...;]

Tak, 49 mld, ale które nie miały być docelowo na Euro 2012:>
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2007, 08:23:41 pm wysłana przez Typoon »
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #535 dnia: Kwietnia 20, 2007, 09:10:13 pm »
Ale będą

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Sport
« Odpowiedź #536 dnia: Kwietnia 20, 2007, 10:19:34 pm »
Dżizas faking krajst ;/
Jak mnie wkurwia taka gadka, że się nie uda, że w ogóle do dupy że oeganizujemy. że w Wa-wie a nie w Kraku czy Chorzowie (mówię ogólnie), taka gadka ;/

Nie od dziś wiadomo, że polak jak się zepnie i jest pod ścianą, to zrobi wszystko .. więc dosyć pesymizmu, poczekajmy ze 3 lata i zobaczymy jak się postarają.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #537 dnia: Kwietnia 20, 2007, 11:06:07 pm »
Ja z założenia jestem pesymistą i od początku widzę wszystko w czarnych barwach.
Należy zwrócić uwagę że Polska nie dostanie całej kasy na organizację a jedynie część. Reszta musi się znaleśc w budżecie. Pani Gilowska już stwierdziła że się "znalazł" 1 mnl. A dla lekarzy i innych grup nie ma...dziwne.
Po drugie, autostrady. Budowa drogi to nie łopaciarze, tutaj potrzeba specjalistów. Zbudować drogę, która nie dotrwa imprezy, albo rok po niej się rozleci - nie w tym rzecz. Wszyscy wiedzą gdzie są teraz nasi specjaliści - Wielka Brytania. Czy wróćą, wątpie. Dlatego że Angole w 2012 też organizują jakąś dużą imprezę masową (chyba letnie igrzyska) i będą potrzebować...specjalistów, którzy zresztą już tam są :D
Poza tym Polskie prawo działa jakoś dziwnie i budowanie dróg przeciąga się nie ze względu na budowę tylko załatwienie wszelkich formalności.
Stadiony - jakie mamy każdy wie. Na prezentacji ładnie wyglądały, jak takie postawią będzie fajnie. Ale...W Portugali też wybudowano kilka stadionów na potrzebę Euro. Teraz stoją puste. Potrzeba jeszcze dobrze zagospodarować taki stadion, żeby nie były to pieniądze wyrzucone w błoto.

Generalnie widzę wszystko w czarnych barwach i mam nadzieję że Euro 2012 nie będzie wielką kompromitacją naszego kraju

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Sport
« Odpowiedź #538 dnia: Kwietnia 21, 2007, 12:08:29 am »
Otóż to;] Wiadomo, że chcemy wszyscy najlepiej, ale znowu fakty są faktami i za wcześnie zupełnie, żeby lizać się po fiutach, panowie :F (by Winson Wolf)

BTW:

http://www.youtube.com/watch?v=-RS4LanR1SQ

Watch it and know the God! >:O
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2007, 10:22:33 am wysłana przez Typoon »
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #539 dnia: Kwietnia 21, 2007, 10:33:32 pm »
Getafe to i ja bym taka bramke strzelil ;]

Post sponsorowany przez Real Madryt.