Autor Wątek: RPG Maker  (Przeczytany 14920 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
RPG Maker
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 27, 2004, 07:18:07 pm »

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 27, 2004, 08:48:37 pm »
Cytuj
Cytuj
Acha postacie grywalne to napewno pierwsze 10 największych gaduł :lol: Bo ja tam jestm :devil:
Cytuj
Faktycznie. Nie bedzie wtedy dużo ważnych postaci.... Mam nadzije że bede postacią grywalną

niekoniecznie ci co mają dużą ilość postó na forum są ważniejszymi postaciami.... to że ktoś ma dużo postów nie znaczy że jest jakiś mega rozoznawalny...
 
Chodziło mi tylko o to żebym był postacią grywalną. Bo tak jak mówisz pósty nie mają znaczenia.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2004, 08:49:27 pm wysłana przez little »

Offline Yourself

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • http://
RPG Maker
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 28, 2004, 11:49:10 am »
Heh, szkoda, ze dopiero teraz sie dokopalem tego tematu. Na postac grywalną nie mam co liczyc, ale bedzie milo, jak idziesz sobie takim Tantem i spotykasz siebie na drodze. (Potem mozesz zginąć, ale co tam).

Zawsze moge byc tym czarnym charakterem  :devil:  :shu:

BTW: A jesli Ci, którzy mają najwiecej postow mieliby byc grywalni, to chyba widac kto by został (koszmar  :grin:  ) <_<

EDIT:
Szit... to Kakaś mial napisac... tak to jest, jak Ci brat autologowanie włączy  -_-  :threaten:  
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2004, 11:50:50 am wysłana przez Yourself »
[glow=blue]Gra: Knight Online
Server: Diez I, Diez II
Nick: Yourself
Rasa: El Morad
Profesja: Glacier - Lightning Mage
Poziom: 57 (bo jeden serwer padł i są LAGI, nie bede expił)
Klan: Maleficus
Bron: Lobo staff +6 (własnej roboty)
Earring: Mage earing (unique wart 40M)[/glow]

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
RPG Maker
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 28, 2004, 12:35:58 pm »
Dowiedziałam się o zmartwychpowstaniu tego tematu i przybyłam ujrzeć to na własne oczy. Jak już mówiłam S&S-owi ciekawy pomysł. Coś czego chyba jeszcze nie było nigdzie, a pomysłowych ludzi tu chyba nie brakuje jak zauważyłam, więc tak trzymać.  :spoko:

PS. S&S jakbyś się nie dokopał do tych pomocniczych projektów postaci, o których rozmawialiśmy to tu masz linki:

Avatar (wersja nieco przerobiona)
Cała postać

Oczywiście to obrazki pomocnicze do pobudzenia wyobraźni. Skrzydła ala Rinoa nie konieczne. :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2004, 12:37:38 pm wysłana przez Tamaya »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 28, 2004, 06:11:27 pm »
Kakashi - bedziesz postacia grywalna..........a jesli chodzi o fabule ktora ma byc niespodzianka to powiem tylko tyle....uwazajcie na deszcz spermy :P (wtajemniczeni [cale 4um :P] wiedza o so chosi)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 28, 2004, 06:34:59 pm »
eee? czyli ard i volrath tez beda w grze? :F ale nie no volratha juz nie ma... czyzby.... skrabson lub agait? O_o NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! TO JEST ZBESZCZESZCZENIE LEGENDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 28, 2004, 06:53:05 pm »
spox.....dowiesz sie w swoim czasie....bad assie

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
RPG Maker
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 29, 2004, 12:08:55 pm »
Próbuję sobie wyobrazić do czego S&S mógłby być zdolny jako twórca gry po powyzszej zapowiedzi. Czyżby to miała być wersja od lat 18.  O_o  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
RPG Maker
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 29, 2004, 12:12:21 pm »
Cytuj
Próbuję sobie wyobrazić do czego S&S mógłby być zdolny jako twórca gry po powyzszej zapowiedzi. Czyżby to miała być wersja od lat 18.

bynajmniej...
sperma to pewna organizacja przestepcza :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 29, 2004, 12:52:49 pm »
mwhahahahhaha...omal sie nie poplakalem ze smiechu :F
ale wersja raczej bedzie od 18 lat :Pbo beda wystepowaly wulgaryzmy :P

MarvelliX

  • Gość
RPG Maker
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 29, 2004, 02:22:24 pm »
Cytuj
beda wystepowaly wulgaryzmy
OCENZUROWANE jak mniemam :>


... lub conajmniej w obcym języku bo to sssie tak w oczy nie rzuca :P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2004, 02:23:17 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 29, 2004, 02:42:48 pm »
e...jak wam bardzo zalezy moga byc ocenzurowane ale raczej beda noemalnie :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 29, 2004, 02:51:39 pm »
Cytuj
Próbuję sobie wyobrazić do czego S&S mógłby być zdolny jako twórca gry po powyzszej zapowiedzi. Czyżby to miała być wersja od lat 18.  O_o
Koleżanka Tamya mogła nie zrozumieć oco wam chodzi bo jąkacie jak potłuczeni wiec ja wytłumacze :P

jak żem jest dżentelmen nie przeciętny to moja mowa napewno dojdzie to ów niewiasty:
Więc S.P.E.R.M.A. to taki skrót od pewnej grupy ludzi którzy kiedyś na tym forum pisali dużo spamu (jak zapewne wiesz spam to pisanie nie na temat) i do tek grupy należał miedzy innymi Zell ARD czy solidus... walili posty co chwila i był tu bałagan i nazwali swój klub SPERMA już nie pamiętam co to oznaczało... w każdym razie było tutaj tak nie fajnie bo nie było wtedy na tym forum tej jakże szlachetnej osoby jaką z pewnością jestem ja z czym się tutaj wszyscy zgodzcie... dopiero jak ja przybyłem na forum to się chłopcy nauczyli jak się pisze posty i sperma to już tylko legenda.... którą pamiętać będzie wielu... legenda edna z pośród wielu jakie na tej stronie powstały... legenda któa u boku legensy skrabsona czy legendy agaita na ewno będzie mogła czuć się bezpiecznie i nie będzie przyćmiewana ich blaskiem....



a co do wulgaryzmu to zdecydowanie bez cenzury ślicznoty...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 29, 2004, 03:01:49 pm »
Pewnie że bez cenzury:P

A co do tej spermy....coś mi sie wydaje że to będą główne czarne charaktery :lol: W końcu SZ tępi spamerów.  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 29, 2004, 03:14:59 pm »
eee....no w pewnym sensie.

A dla sprostowania dodam ze w sklad S.P.E.R.M.A wchodzili ARD, DinŚt i niejaki Volrath :F

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 29, 2004, 04:53:39 pm »
Solidus też przeca tam był... a ja będe w tej grze wogóle? Jak się wam będzie chciało to dajcie mi jakiś eisod chociaż... nie wiem moge robićza jakiegoś mleczarza co krowy doji... póxiej wam moge to mleko sprzewdawać a mlekiem będziecie energie dopełniać.... ale w pewnym momencie przestaniecie kupować bo będzie filmik w którym pokażecie jak tam pluje i robie takie inne ciekawe rzeczy do tego... a jakie to inne rzeczy? ano domyślcie się a dla niekumatych tonich sprawdzą skrót którym zaspzobncł wyżej Sergey i zapodał jego członów...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 30, 2004, 12:07:22 am »
Nie martw się Gipsi... będziesz jedną z kluczowych postaci i będziesz grał więcej niż tylko epizod <szyderczy uśmiech wykrzywił twarz Tant> hjehjehjehjehje....

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
RPG Maker
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 30, 2004, 01:29:49 pm »
No to mnie uspokoiliście, chłopaki. Już wpadłam w panikę, że popieram tworzenie jakiegoś przerażąjacego hentai.  :w00t:  :P A to tylko spamerzy. No to chyba nic strasznego, każdemu się zdarza zbładzić z tematu :grin:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2004, 01:30:14 pm wysłana przez Tamaya »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
RPG Maker
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 30, 2004, 01:46:14 pm »
przez te drobne "zbłądzenie z tematu" była czystka czyli "reset" forum wiec niewiem czy rzeczywiscie "kazdemu sie zdarza" takie cos :P

jak tam ida prace nad gra do konca przyszlego roku ja zobaczymy? :>

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 30, 2004, 02:25:35 pm »
Morchol - zrobilem juz wprowadzenie i zczalem robic jedna komnbate zamku Shirley wiec gra ukaze sie gdzies....no...hmm...w 2022 roku :P potem bedzie jeszce trza popoprwiac bledy to kolejne 20 lat :F a wiec premiere planujemy na rok 2042 lub 2043 :F

Cytuj
Nie martw się Gipsi... będziesz jedną z kluczowych postaci i będziesz grał więcej niż tylko epizod
ta bedziesz towarzyszyl glownemu bohaterowi przez dokladnie cala gre (no dobra pwoeim prawde, do pierwszego bossa ktry Cie zabije <joke>) i bedziesz mial bardzo odpowiedzialne zadanie....bedziesz nosil ekwipunek za bohaterem :P <joke>