Autor Wątek: RPG Maker  (Przeczytany 14918 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 26, 2004, 04:21:24 pm »
dobra.....na poczaek sory za double'a. Ostatnio wpadl mi do glowy ciekawy pomysl...moze by tak zrobic jRPG'a z Nami (4umowiczami) w roli glownej? :> co Wy na to? Jesli tak to kto chce byc w tej "grze"? :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 26, 2004, 04:24:14 pm »
pomysl dobry, z wykonaniem zapewnie bedzie tak jak poprzednim razem... w kazdym razie jesli by cos tam sie sklecic udalo to mozecie smialo walnac tam jakiegos oblesnego wampira zellem dinchtem sie mianujacego
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 26, 2004, 04:43:26 pm »
Cytuj
pomysl dobry, z wykonaniem zapewnie bedzie tak jak poprzednim razem... w kazdym razie jesli by cos tam sie sklecic udalo to mozecie smialo walnac tam jakiegos oblesnego wampira zellem dinchtem sie mianujacego
Tak, i niech ma charakter Peppora albo Solta :F

Pomysł nawet fajny...tylko i tak nic z tego nie wyjdzie...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 26, 2004, 05:43:35 pm »
Mnie sie pomysł podoba, ale zgadzam sie z poprzednikami. Zapewne i tak z tego nic nie wyjdzie. Bo komu sie to bedzie chciało robić?? Kto ma czas ?? Ja jużdo robienia własnych gier żem sie zniechęcił. Niebede mówił dlaczego bo mi sie nieche.

No ale na wypadek gdyby sie komuś chciało robić tą giere to przydałoby się napisać fabułe. Co proponujecie:>??

Acha:
http://www.rpgmaker.pwii.pl/
Na tej stronce jest najnowsza werjsa rpg tsurkuru(chyba tak sie to pisze). Jak dla mnie program lepszy niż rpg maker.

Acha i jeszcze jedno. Teraz tak pomyślałem. To ma byśrpg czy może jakiś inny gatunek :>??  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 26, 2004, 07:14:50 pm »
Jak ktoś chce mnie wstawić do gierki z RPGmejkera to proszę bardzo.... zadanie nie będzie specjalnie trudne.... CharSet=Kujah, FaceSet+Kujah, BattleCharSet=Kujah, osobowość=sami wiecie.... ja mogę wwspółpracować z twórcą.. fabułą się zająć, czy opracować itemy i bronie.... przez pewien czas się bawiłem w RPGM2k3, ale potem mi się znudziło....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 26, 2004, 07:41:09 pm »
Tant - zglos sie na GG
Cytuj
Na tej stronce jest najnowsza werjsa rpg tsurkuru(chyba tak sie to pisze). Jak dla mnie program lepszy niż rpg maker.
wersja beta bedzie tworzona w RMK XP, a jesli nie znajdziemy grafeeka to wersja "oficjalna" (o ile takowa ppowstanie :P) tez :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
RPG Maker
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 26, 2004, 10:58:04 pm »
hmm lepszym pomyslem na gre z taka iloscia wykretow jest bijatyka ale co ja tam bede mowil :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 26, 2004, 11:02:01 pm »
ehm.. ehm.... przyłączyłem się do Sergeya i razem pracujemy nad jego projektem... nie wiem jak to wypali, ale mamy już jakieś perspektywy... postanowiliśmy zapytać się userów, którzy chcieliby widzieć siebie w tej grze, o podanie kilku rzeczy, według których będziemy mogli taką postać zdeterminować... dokładnie chodzi o:

- FaceSet - innymi słowy avatar
- CharSet - mniej więcej jak ma wyglądać ludzik, który będzie was przedstwiał.. włosy, ubranie (z tym będzie ciężko, bo nie ma ich dużo, ale może jakoś dojdziemy do kompromisu)
- charakter postaci.. jej sposób wysławiania się, opinię, poglądy itp.
- preferowaną broń... nie obiecujemy, że wszyscy, ale co niektórzy z was będą postaciami użytkowymi, przez co czymś muszą rębać potwor. tutaj macie całkowitą dowolność, bo tego jest strasznie dużo i można nawet własne zrobić jak będzie trza..

to narazie tyler... Sergey niedługo dopowie resztę...

EDIT::

zgadzam się z Morcholem, ale rpg jest łatwiejszy do zrobienia...  
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2004, 11:03:56 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
RPG Maker
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 26, 2004, 11:11:40 pm »

ciuchy bezroznicy :P wlosy takie hmm cos pomiedzy aragornem a ksieciem persji :P
charakter postaci - sprawdzcie w tych tysiac iluspostach :P
preforowana bron - "tulipan" would be nice
nie nalegam na bycie playble charakterem, rola mistrza-mentora druzyny z "dżojem" w ustach tez byla by dobra :P
 

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 26, 2004, 11:25:26 pm »
juz jestes obmyslony w bardzo ciekawy sposob ale jestes unplayable

Offline Advent Children

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://:]
RPG Maker
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 26, 2004, 11:54:36 pm »
Dobra ja jestem taki typ co nie lubi czytać postów więc odrazu daje propozycje...mógłbym  sie grafiką z moim braciszkiem zająć (nie wiem czy on napewno ) ^^ czekam na odpowiedź.

-------------------
Forum o Anime Pomóż je rozkręcić ^^:
[Anime Confusion]

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 27, 2004, 04:42:10 pm »
Cytuj
Dobra ja jestem taki typ co nie lubi czytać postów więc odrazu daje propozycje...
Daleko tak nie zajedziesz.....

Do rzeczy. Jak tam bedzie z fabułą <co?>?? Macie już coś wymyślone??

Nom. A tera przedstawie swoje zachcianki.
Ubranie...najlepiej czerwone albo niebieskie. Więcej jakoś nie moge powiedzieć bo nie wiem jakie są. Ale jakieś pożądne. Włosy najlepiej niebieskie (długie) . Broń.......pazury (takie jak Amarant w ff9). Charakter.....taki jak Achaja :lol: .A tak naprawde...hmmmm....chyba każdy powinien mieć taki jaki ma. Co można wywnioskować z jego postów. Podpowiedź: Jam jest zboczuch :devil:

Acha postacie grywalne to napewno pierwsze 10 największych gaduł :lol: Bo ja tam jestm :devil:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2004, 04:43:06 pm wysłana przez little »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
RPG Maker
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 27, 2004, 05:17:59 pm »
to chyba nie bo ja na tej liscie jestem dzies z brzegu a bede unplejable a Tant jest dalej a daje glowe ze bedzie bochaterem :P

EDIT
niezdradajcie fabuly, chce sie smiac w czasie grania dluzszy czas a nie przez 5 minut czytania skrotu ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2004, 05:18:52 pm wysłana przez Morchol »

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 27, 2004, 05:36:07 pm »
Faktycznie. Nie bedzie wtedy dużo ważnych postaci.... Mam nadzije że bede postacią grywalną :D

BTW:Jak już coś niecoś zrobicie to walnijcie na stronke werje demo :devil:  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 27, 2004, 06:12:15 pm »
FacSet - eee moze byc niekwadratowy? :F jak tak to a jak nie to sobie to obrobcie jakos :F
CharSet - cos jak najbardziej podobnego do (chodzi mi glownie o ta plachte po lewej, reszta obojetna). i koniecznie skrzydla :F
charakter - cos takiego jak ja :F
preferowana bron - pazury/soul reaver... najlepiej zeby na poczatku pazury a dopiero potem soul reaver :F
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2004, 06:13:05 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 27, 2004, 06:27:52 pm »
Cytuj
Acha postacie grywalne to napewno pierwsze 10 największych gaduł :lol: Bo ja tam jestm :devil:
Cytuj
Faktycznie. Nie bedzie wtedy dużo ważnych postaci.... Mam nadzije że bede postacią grywalną

niekoniecznie ci co mają dużą ilość postó na forum są ważniejszymi postaciami.... to że ktoś ma dużo postów nie znaczy że jest jakiś mega rozoznawalny...


co do mojego charakteru to wy sami osądzicie...

FaceSet-pokaże później albo dajcie plecy...

ubranie dajcie jakieś białe... wypadałoby mi sięknąć jakieś ceimne spodnie i jasną góre... włosy czarne taie jak siakiś beatles czy coś...

Jeśli zrobicie mnie postacią grywalną to zdecydowanie preferuje katane...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 27, 2004, 06:50:02 pm »
ej Zell dałnie wolisz playable czy unplayable?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 27, 2004, 07:00:54 pm »
Bo z taką niewyparzoną facjątą ciężko będzie z ciebie zrobić playable, bo trza BCS odpowiedni dobrać.... no chyba, że sm se chcesz BattleCharSet narysować, nia ma sprawy...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 27, 2004, 07:05:11 pm »
moze jak ladnie poprosze advent children to mi zrobi i po klopocie :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 27, 2004, 07:14:54 pm »
jak chcesz.... narazie jesteś unplayable... załatw sobie BattleCharSet to wtedy się zmieni....