Autor Wątek: RPG Maker  (Przeczytany 14917 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
RPG Maker
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 30, 2004, 02:28:17 pm »
qłeszczyn - kto jest głownym bochaterem i dlaczego Serdzej albo Tant :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 30, 2004, 02:33:52 pm »
JA jestem glowmnym bohaterem bo jesten najlpesyz najfajniejszy najmadzrejszy i najskromnniejszy  oczywiscie :D <joke :P>

a teraz na serio
Cytuj
qłeszczyn - kto jest głownym bochaterem i dlaczego Serdzej albo Tant 
glownym bohaterem bedzxie potencjalny nowy user zeby uniknac pytan tego typu lub klotni typu "czemu ten debil jest g.boh. skoro  ja mam fajniejsza sygnature/avatar/ilosc postow/etc"

MarvelliX

  • Gość
RPG Maker
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 30, 2004, 03:23:47 pm »
Dajcie Skrabsona :lol: ... albo nie Skrab będzie mega bossem :F

.:EDIT:.
Sorry musiałem SS usssunać twojego posssta ze względu na zdradzenie niessspodzianki :F nie musssiałes tego pisssać :P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2004, 03:37:17 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 30, 2004, 03:45:58 pm »
a ja sie lamalem ze sie zdżebalo SZ i nie moge posta edytowac :lol:

a tak BTW to chcecie jakis watek milosny?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 30, 2004, 03:48:24 pm »
ja proponuje czworokacik gipson - kon - swinia - 4-letni rozneglizowany chlopczyk
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 30, 2004, 03:51:43 pm »
a wlanie mailem napisac ze wpadxem na oryginalny pomysl gejowkiego zwiazku Dinsta i Gipsa :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 30, 2004, 03:53:58 pm »
ja nie gustuje w lysych grubych facetach po szescdziesiatce :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
RPG Maker
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 30, 2004, 04:31:41 pm »
Nie no pomysł dobry..hehe...może jednak coś z tego będzie,ja w sumie dałam ci już Serdzi opis mojej postaci,ale nie wiem co kombinujesz...czas pokaże ;P.

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 30, 2004, 05:02:17 pm »
A możecie mi powiedzieć czy ja bede w tej gierze? Bo na postać grywalną to ja nielicze (dobra nie bede kłąmać mam nadzije że bede postacią grywalną), ale może jakiś kruciutki epizodzik...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 30, 2004, 05:23:09 pm »
Sergey.... może mniej spojlerów odrobinkę... bo będzie wszystko wiadomo zanim gra wyjdzie....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 30, 2004, 08:09:51 pm »
K-A-Z-D-Y ataly user user ktry chce moze byc postacia grywalna! Tyl little tyz. Chodz na te grywalnosc mamy z Tantem ciekawy pomysl ale jeste, menda i go wam nie zdradze <szyderczy usmiech wykrzywia twarz 80-cio latka siedzacego przed monitorem>

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
RPG Maker
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 31, 2004, 10:26:23 am »
Cytuj
gra ukaze sie gdzies....no...hmm...w 2022 roku :P potem bedzie jeszce trza popoprwiac bledy to kolejne 20 lat :F a wiec premiere planujemy na rok 2042 lub 2043 :F
Ciekawa perspektywa. Właśnie sobie ją wyobraziłam. Siwa staruszka wstaje z bujanego fotela i idzie wspierając się o laskę do pokrytego pajęczynami komputera ze swojej młodości. Z łezku w oku gra w grę wydaną przez innego leciwego pana i wdych "ach ta młodość, co to były za czasy". A wnuczęta: "Babciu, babciu zostaw ten antyk mamy dla ciebie wirtualne Final Fantasy XXX" :P
Cytuj
Chodz na te grywalnosc mamy z Tantem ciekawy pomysl ale jeste, menda i go wam nie zdradze <szyderczy usmiech wykrzywia twarz 80-cio latka siedzacego przed monitorem>
Odrobina niespodzianki nigdy nie zaszkodzi. Pozostaje gubić się w domysłach jakież to wizje mają twórcy gry. :D  
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2004, 10:27:55 am wysłana przez Tamaya »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #72 dnia: Lutego 19, 2006, 05:20:00 am »
tak mnie dziś naszło, kiedy buszowałem po stronach www.... macie jakieś Charsety z Chrono Cross do RPG Makera ?? bo w necie z ciężkim bólem znalazłem tylko Siergieja i Harle, a chciałbym przynajmniej jeszcze Kid, Glenna i Lynxa. tak w miarę pilnie :F
Kame Hame Ha

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #73 dnia: Lutego 23, 2006, 02:45:44 pm »
watpie bys cos znalazl..a ten temat mozna spokojnie skasowac..bo jednak mimo szczerych checi w RPGmakerze gier sie na dluzsza mete robic nie da ;p

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #74 dnia: Lutego 23, 2006, 09:22:52 pm »
znaczy się Siergiej temat raczej bym zostawił, bo nigdy nie wiadomo co komu przyjdzie do głowy jeśli chodzi o rpg makera..... A znając życie napewno przyjdzie. Poza tym temat nie wadzi nikomu więc go nie skasuję. możnaby co najwyżej nazwę zmienić
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #75 dnia: Marca 02, 2006, 11:01:37 pm »
Cytuj
bo jednak mimo szczerych checi w RPGmakerze gier sie na dluzsza mete robic nie da ;p

da się :D ja jestem tego najlepszym dowodem - od 2 lat powoli powstaje mój największy projekt jRPG :P

a tak w ogóle - znalazłem te charsety. jak ktoś chce :
Kid - ten jest najgorszy do znalezienia.
Serdz - w sumie z tych CC co mam, to najładniejszy :P
Harle - ten już tak ładny jak pozostałe nie jest
Karsh - standardowy, wzorowany na podstawowych  charsetach do RPG M
jak ktoś coś chce to niech pisze do mnie, albo na gg, albo na priv. ew w tym temacie :P

Kid:
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2006, 11:05:32 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Omega Weapon

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 13, 2006, 03:20:15 pm »
W sumie to moglby ktos wyjasnic ze jak ten Rpg sie robi w takim tepie to na jaka platforme wyjdzie :D nie no w sumie to jestem zainteresowany jakas wspolpraca tylko musicie wyjasnic czy nadal jest tworzony i oco chodzi zebym sie mogl wtajemniczyc powiem ze mam bujna wyobraznie i fabula to kwestia kilku tygodni a reszta bohaterowie i tak dalej to niech sie martwia inni ale napiszcie o co chodzi a moze zalozymy temat super smieszna historia w rpg -opowiadanie i na jej podstawie cos sie wymysli??

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 13, 2006, 10:20:16 pm »
heh... śmieszna sprawa, panie Weapon, ale ten temat raczej jest martwy, tak samo z resztą jak chcęci grona do stworzenia czegokolwiek. Sęk w tym, ze tu chyba nie potrzeba speców od fabuły, tylko grafików i ogólnie ludków co się znają na obsłudze rpg makera.......
No ale fakt faktem, zę teraz raczej nikt sobie nagle nie przypomni o tym i nikomu się raczej nie będzie chciało bawić w robienie gry..... no ale mogę się mylić
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
RPG Maker
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 13, 2006, 10:33:25 pm »
Ogólnie temat można podsumować jednym zdaniem. Jak to mówił Arystoteles, gdy oprowadzał swych uczniów po oliwnym ogrodzie: RPGMaker to kaszana i w tym gównie nie da się nic zrobić". Jak ktoś chce się bawić tym programikiem, to krzyżyk na drogę.... ja twierdzę, że nie da się w tym niczego zrobić na dobrą sprawę.