Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3175065 razy)

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36500 dnia: Lutego 17, 2011, 02:33:50 pm »
Jak znam życie pochodzisz tydzień lub dwa i zrezygnujesz. Mam takiego kolegę co ze mną chodził, po niecałych dwóch tygodniach odpuścił sobie. Ja póki co chodzę już szósty tydzień i jestem zadowolony :D

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36501 dnia: Lutego 17, 2011, 05:54:37 pm »
Zack po 2 tygodniach opuścił siłownie bo był mało ambitny bądź nie miał kasy ja mam dużą ambicję jak coś sobie ubzduram to nic mnie od tego nie odciągnie  :F

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36502 dnia: Lutego 18, 2011, 01:36:09 pm »
Brak pieniędzy odpada, bo chodzimy do piwnicy u mojego wujka, tam jest cały sprzęt jaki potrzebujemy. Więc to musiał być brak ambicji.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36503 dnia: Lutego 18, 2011, 03:24:08 pm »
zresztą- dla chcącego, nic trudnego. Do A6W nie potrzeba żadnego sprzętu. Jest b.skuteczne, ajedyny 'ninus' to to, że wymaga systematyczności.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36504 dnia: Lutego 18, 2011, 04:23:45 pm »
zresztą- dla chcącego, nic trudnego. Do A6W nie potrzeba żadnego sprzętu. Jest b.skuteczne, ajedyny 'ninus' to to, że wymaga systematyczności.

To ja już polecam ABS2 albo ćwiczenia z dużymi cieżarami. Aerobiczna szóstka nie służy do budowy mięśni. Zaś jeśli nam zależy na uwidocznieniu sześciopaku to proponuję dobrą dietę +zwykłe cardio, ew. tabatę.

Cytuj
PS : co do białka to także to świństwo piłem ale miałem także napić się tramu to była tragedia
Cytuj
Nawet raz wypiłam koktajl białkowy [w małych ilościach jest nawet znośny, ale jak masz wypić tego pół litra, to jest problem Cheesy].
Co wy piliście? Ovopol? :P
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2011, 04:26:10 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36505 dnia: Lutego 18, 2011, 05:47:00 pm »
Jak dla mnie to moja 25 kilowa sztanga i 2 5 kilowe hankle wystarczą 100 udźwigów sztangą rano 200 hanklami rano i tak w południe i na noc co dzień chyba powinno wystarczyć o i zapomniałem o nocnym truchciku co do aerobika to nie dla chłopaków to bardziej dziewczency zestaw ćwiczeń

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36506 dnia: Lutego 18, 2011, 10:46:07 pm »
Po pierwsze - hantle. Po drugie, takie machanie kilkaset razy tym samym ciężarem jest bez sensu.

Lepiej cwiczyć aerobik z głową, niż ćwiczenia siłowe bez niej.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36507 dnia: Lutego 19, 2011, 01:06:16 am »
A6W w moim przypadku działało mięśniopędnie :D Tzn. musiałam przerwać ok.3 tyg., bo zaczęły mi się 'uwidaczniać' pierwsze ogniwa 6paku. Dodam, że siłownia jakoś specjalnie mięśni mi nie budowała, a przy A6W bardzo szybko zauważyłam rezultaty [ale fakt faktem, nie mam tłuszczyku, który musiałabym gubić, żeby ukazywały się mięśnie, więc cardio nie jest mi potrzebne].

Chief:
1. cardio służy przede wszystkim gubieniu tłuszczyku, który zasłania mięśnie. Jak mięśni nie ma, to samo cardio nie pomoże.

2. Piliśmy koktaile białkowe :F Pijesz po treningu, żeby dostarczyć organizmowi 'budulca'. Nie wiem ile to daje, bo wypiłam tylko raz. Gdy dostałam pół litra czegoś, co smakowało jak 'rozmleczone' kakao [czyt. trochę kakao+pół kartonu mleka], stwierdziłam, że 'nigdy więcej'.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36508 dnia: Lutego 19, 2011, 01:16:50 am »
Póki co koktajle, odżywki i inne tego typu cuda sobie odpuszczam. Za parę miesięcy może zacznę łykać takie pierdoły.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36509 dnia: Lutego 19, 2011, 02:21:32 am »
Hej, niedługo Tidus3k ma urodzinki :D

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36510 dnia: Lutego 19, 2011, 08:25:33 am »
Ja na twoim miejscu bym nie łykał żadnych proszków wspomagających przyrost tkanki mięśniowej, jak zaczniesz to częściej łykać to potem nawet wiagra ci nie pomoże wiesz o czym mówię, to ma taki skutek uboczny. Chief wiem, że głupio tak nawalać jednym ciężarem ale ja mam taką taktykę nawalam aż ciężar będzie już mniej ciężki bardziej lżejszy wtedy dokładam następne 5 kilo i tak w kółko xDD  :F a i aerobik jest nie dla mnie mam pilates czy jakiś tam zestaw na płycie, po przećwiczeniu tego wszystkiego nie mogłem chodzić uwierz mi to gorsze niż łażenie po schodach w górę do 10 pietra i w duł i tak spowrotem. xD  -_-

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36511 dnia: Lutego 19, 2011, 11:08:31 am »
Z ciekawości: wybiera się ktoś w tym roku na Pyrkon?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36512 dnia: Lutego 19, 2011, 11:17:49 am »
Cytuj
A6W w moim przypadku działało mięśniopędnie Cheesy Tzn. musiałam przerwać ok.3 tyg., bo zaczęły mi się 'uwidaczniać' pierwsze ogniwa 6paku. Dodam, że siłownia jakoś specjalnie mięśni mi nie budowała, a przy A6W bardzo szybko zauważyłam rezultaty [ale fakt faktem, nie mam tłuszczyku, który musiałabym gubić, żeby ukazywały się mięśnie, więc cardio nie jest mi potrzebne].
Nie wiem co znaczy mięśniopędnie, ale jedyny efekt jaki dalo ci a6w to właśnie efekt spalania tłuszczu, bo budowa mięśni opiera się na stopniowym zwiększaniu obciążenia oraz wolnej ilości powtórzeń. Można to porównać do biegania, dla efektu lepszej przejrzystości - a6w to takie bieganie maratonu a ćwiczenia z obciążeniem to sprint. Teraz spójrz kto ma lepsze umięśnienie :) Nie spieram się że źle ćwiczylaś, osiągnęłaś upragniony rezultat, staram się po prostu odmitologizować ten zestaw ćwiczeń, który moim zdaniem jest po prostu upierdliwym zamaskowanym kardio, w dodatku źle rozpisanym, bo nie da rady się do zrobić w końcowych fazach w maksymalnym, zaplanowanym, czasie. A coś na ten temat wiem, bo zrobilem ją dwa razy.

Cytuj
2. Piliśmy koktaile białkowe Pijesz po treningu, żeby dostarczyć organizmowi 'budulca'. Nie wiem ile to daje, bo wypiłam tylko raz. Gdy dostałam pół litra czegoś, co smakowało jak 'rozmleczone' kakao [czyt. trochę kakao+pół kartonu mleka], stwierdziłam, że 'nigdy więcej'.
Spoko ;) Ja kiedyś piłem wspomniany ovopol, skoncentrowane białka jajek kurzych za co rodzina chciała mnie wysiedlić ;) Było to ohydne, ale czego się nie zrobi dla osiąnięcia celu.
A daje to dużo, bo mądrze stosowane może uzupełnić braki diety w białko. W dodatku szybsze w spożyciu, bo nei trzeba gotować etc.

Cytuj
Ja na twoim miejscu bym nie łykał żadnych proszków wspomagających przyrost tkanki mięśniowej, jak zaczniesz to częściej łykać to potem nawet wiagra ci nie pomoże wiesz o czym mówię, to ma taki skutek uboczny

Cytuj
Póki co koktajle, odżywki i inne tego typu cuda sobie odpuszczam. Za parę miesięcy może zacznę łykać takie pierdoły.
Panie, weź pan poczytaj trochę o tym. Teraz jest łatwiej, teraz jest mnóstwo portali z poradami, planami ćwiczeń, kiedys nic nie było, tylko mity ewentualnie porady kolegów z siłowni. Poświęc trochę czasu, na pewno ci się opłaci. Co jeść (to najważniejsze), że odżywki są dobre i nie szkodzą, jak ćwiczyć, jakie przerwy, jak układać plan. Do każdego działania potrzebne są jakieś fundamenty teoretyczne, budowanie mięśni bez tych fundamentów zaowocuje raczej zniechęceniem (brakiem rezultatów) i złością.

Cytuj
Ja na twoim miejscu bym nie łykał żadnych proszków wspomagających przyrost tkanki mięśniowej, jak zaczniesz to częściej łykać to potem nawet wiagra ci nie pomoże wiesz o czym mówię, to ma taki skutek uboczny
Większość tych "proszków" bierze się dożylnie. A o skutkach ubocznych to powiedzieli ci koledzy na podwórku?
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2011, 11:32:45 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36513 dnia: Lutego 19, 2011, 12:44:45 pm »
Chief masz rację nic dodać nic ująć z tymi proszkami to koledzy mi powiedzieli ale ja się tam na sterydach nie znam  :F

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36514 dnia: Lutego 19, 2011, 01:21:56 pm »
eh bialko to nie sterydy, bialko to bialko, a sterydy to testosteron w strzykawce i to on pomniejsza rozne rzeczy tu i tam ;x

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36515 dnia: Lutego 19, 2011, 03:20:12 pm »
eh bialko to nie sterydy, bialko to bialko, a sterydy to testosteron w strzykawce i to on pomniejsza rozne rzeczy tu i tam ;x
W jaki sposób miałby to zrobić?

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36516 dnia: Lutego 19, 2011, 03:25:14 pm »
Nie miałem na myśli białka tylko pigułki jakie biorą pakierzy oraz to co dają sobie w żyłę  :F

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36517 dnia: Lutego 19, 2011, 03:35:35 pm »
eh bialko to nie sterydy, bialko to bialko, a sterydy to testosteron w strzykawce i to on pomniejsza rozne rzeczy tu i tam ;x
W jaki sposób miałby to zrobić?
toz nie wiesz ze skutkiem naduzywania sterydow jest przyrost wlosia w roznych miejscach, powstawanie guzow na miesniach oraz przykurcz genitali?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36518 dnia: Lutego 19, 2011, 03:37:20 pm »
Jeśli sterydy zmniejszają penisa i masz na to dowód, to warto go opublikować, bo będzie to pierwszy istniejący dowód na ten temat :P

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36519 dnia: Lutego 19, 2011, 04:18:21 pm »
Zaś jeśli nam zależy na uwidocznieniu sześciopaku to proponuję dobrą dietę +zwykłe cardio, ew. tabatę.
Dobre buty i bieganie interwałowe dwa razy w tygodniu po pół godziny, masakra ale normalnym bieganiem po godzine tyle nie spaliłem. A po interwałach czuję się jak Bóg, no może jak zmęczony Bóg. :F Ale trzeba mieć samozaparcie, siłę woli, żeby tak biegać. Już niedługo zrobi się cieplej ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...