Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174571 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35900 dnia: Października 03, 2010, 06:00:07 pm »
Hahaha gdybym była to pierwsza bym o tym wiedziała ;P

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35901 dnia: Października 03, 2010, 06:45:28 pm »
moze ktos mi wytlumaczyc o co chodzi z tym kolekcjonowaniem dopalaczy?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35902 dnia: Października 03, 2010, 07:30:23 pm »
Jedni ludzie zbierają znaczki, inni monety, inni ludzkie czaszki, a jeszcze inni motyle. Nie ma co tłumaczyć, ludzie różne rzeczy kolekcjonują.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35903 dnia: Października 03, 2010, 07:46:36 pm »
Hobby jak hobby, ale martwe motyle naprawdę mogą straszyć... No i przyznając się do takich zainteresowań można mieć na głowie policję.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2010, 08:06:53 pm wysłana przez aysnel »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35904 dnia: Października 03, 2010, 07:58:35 pm »
Ja np. zbieram ludzkie dusze. Trzymam je w słoiczkach na półce i ich ciche zawodzenie pomaga mi zasnąć w nocy. No i oczywiści pożeram je rytualnie co jakiś czas, żeby podtrzymać w dobrym zdrowiu moje nieśmiertelne ciało.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35905 dnia: Października 03, 2010, 08:12:24 pm »
Chodzi o to, że o wiele trudniej sprzedawać to jako środek przeznaczony do spożycia przez ludzi, a łatwiej jako przedmiot nieprzeznaczony do spożycia, ale np. do kolekcjonowania.

Cytuj
Ja np. zbieram ludzkie dusze. Trzymam je w słoiczkach na półce i ich ciche zawodzenie pomaga mi zasnąć w nocy. No i oczywiści pożeram je rytualnie co jakiś czas, żeby podtrzymać w dobrym zdrowiu moje nieśmiertelne ciało.
Dusze długowłosego brata już zjadłeś?:P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35906 dnia: Października 03, 2010, 08:19:07 pm »
Cytuj
Dusze długowłosego brata już zjadłeś?

Nie nie, duszę Tantalusa trzymam w zamknięciu. To poniekąd klejnot mej kolekcji i zostawiam go sobie na specjalną okazję.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35907 dnia: Października 03, 2010, 08:32:14 pm »
Wy tu jakieś głupoty pieprzycie, a Duke Nukem Forever zaczął wyglądać jak jakieś skonsolizowane gówno.
http://www.youtube.com/watch?v=5uX5VDjjT0I
Regeneracja życia, dedykowane przyciski pod tripmine'y i pipebomb'y, lipne żarty, QTE, aim-assist i limit broni.

I BRAK CHEERLEADEREK PRZY BOSSIE.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2010, 08:33:34 pm wysłana przez Solidus »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35908 dnia: Października 03, 2010, 09:06:54 pm »
Wygląda fajnie. Po trzynastu latach w końcu ma szanse wyjść. Pamiętam jak zastanawiałem się czy pójdzie na Pentium II 233mhz :P pamiętam jak już ogłoszenia sklepów komputerowych w secret service oferowały grę w przedpremierowej sprzedaży :P


Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35909 dnia: Października 03, 2010, 11:58:51 pm »
czyli co... moge kolekcjonowac glowice jadrowe? no bo co trzymam je w celach kolekcjonerskich nie mam wcale zamiaru robic zamachu stanu :F

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35910 dnia: Października 04, 2010, 12:58:25 am »
Nie wiem jak to jest dokładnie z głowicami jądrowymi, ale w przypadku broni palnej (której posiadanie bez zezwolenia jest przestępstwem) to można posiadać ile chcesz i czego chcesz, o ile jest zdeaktywowana, czyli pozbawiona cech bojowych. Przez analogię można wnioskować, że podobnie będzie z głowicami jądrowymi - jeśli będą niegroźne, to możesz je sobie kolekcjonować. (aczkolwiek podejrzewam, że istnieje jakaś ustawowa regulacja, ale nie chce mi się tego szukać teraz)

W przypadku dopalaczy chodzi o to, że te substancje nie są ustawowo wyjęte z obrotu, bądź obrót co do nich nie został ograniczony. Po prostu produkty przeznaczone do spożycia są inaczej traktowane przez prawo.
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2010, 12:59:18 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35911 dnia: Października 04, 2010, 01:15:37 am »
Krwa. Jutro (dziś) pierwsze zajęcia na uczelni. Stary jestem, krwa.

Offline SebaSan

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
  • Astromaniac
    • Zobacz profil
    • http://sebasan1981.blogspot.co.uk/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35912 dnia: Października 04, 2010, 03:27:42 am »
Ja tam już dawno po uczelni.. czyli jeszcze starszy (chyba). Ale zgredem się nie czuję, dalej bawi mnie oldschool...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35913 dnia: Października 04, 2010, 12:47:16 pm »
Tak się zastanawiałem co będzie tematem nr 1 jak już krzyż w końcu usuną (co było ich psim obowiązkiem)


to już jest "kurczaczek" śmieszne

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35914 dnia: Października 04, 2010, 01:13:14 pm »
hej ziomki ktoś tu ma PSP tak wogole?
Bo jeśli tak to mam kod do pobrania Patapon 2 z PSN, z tego co rozumiem to trzeba mieć konto na amerykańskim ale to nie problem raczej na szybko założyć. Z promocji siakiejś wygarnąłem i mi na nic nie potrzebny, więc jak cos to piszcie ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35915 dnia: Października 04, 2010, 05:22:35 pm »
Ja mam, ale pierwszy Patapon jakoś mi nie przypasił, a PSNLover'a nie chce mi się konfigurować.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35916 dnia: Października 05, 2010, 01:24:34 am »
Nostalgiafag mode on

Ech... jako że nic nie piszecie i nie dajecie się złapać na moje prowokacje zachęcające do dyskusji, to przejrzałem, po raz wtóry, sobie Total Offtopic i parę innych tematów i tak sobie powspominałem czasy gdy wszyscy byli o te kilka lat młodsi, ganz pisywał na forum elaboraty i komentował każdą linijkę naszych wypowiedzi, końskie zaloty do PPMSZ :P, gdy większość z nas była underageb& a teraz jesteśmy oldfagi, gdy dziewczyny dawały zdjęcia z Zdjęciach Użytkowników, a teraz tylko jedna się ostała, ale i tak rzadko tam wpada ;) Gdy musiolik dał nam się poznać jako genialny satyryk i obserwator kręcący filmy dla nikomu nieznanych wytwórni filmowych w Bombaju. Pamiętne raidy, niezapomniany i wiekopomny voice-chat na którym byłem ja, sol, sierhij, goha i godzilla a tant miał być i spękał :P czat squarezone na polboxie na którym sie podszywalismy nawzajem pod nicki. Ech potrafiło być zajebiście.

Mam też pare cytatów :

Cytat: Gipsi
hobby to chyba takie coś co daje nam przyjemnośc i robimy to co pewien okres czasu... w takim razie moje hobby to masturbacja...

I see what you did thear

Cytat: Gipsi
Chief - Wyruch*j mnie! ;]


No to tak do Tanta bardziej - wyczytałem jeszcze że Tant na Oliwie mieszka(sz). Tant, brałem od Ciebie jakiś czas temu numer telefonu (Ty też mój skądś miałeś :P ), ale jakoś wyszło, że nie zadzwoniłem, bo ten Gdańsk to wielkie miasto (do tego Wolne Miasto) i ogólnie tak jakoś tak teges. Okazuje się, że pewnie mieszkaliśmy obok siebie, bo tam na Oliwie to są dwa domy na krzyż i jeziora, pola i lasy (i makdonald przy parku). A teraz to lipa, bo do centrum sie przenosze i będę musiał płacić za dojazdy ZTM :(

Ide spać, niedługo mi się zaczynają zajęcia i będzie niefajnie :( :( :(


Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35917 dnia: Października 05, 2010, 10:26:58 am »
Cytuj
Ech... jako że nic nie piszecie i nie dajecie się złapać na moje prowokacje zachęcające do dyskusji, to przejrzałem, po raz wtóry, sobie Total Offtopic i parę innych tematów i tak sobie powspominałem czasy gdy wszyscy byli o te kilka lat młodsi, ganz pisywał na forum elaboraty i komentował każdą linijkę naszych wypowiedzi, końskie zaloty do PPMSZ :P, gdy większość z nas była underageb& a teraz jesteśmy oldfagi, gdy dziewczyny dawały zdjęcia z Zdjęciach Użytkowników, a teraz tylko jedna się ostała, ale i tak rzadko tam wpada ;) Gdy musiolik dał nam się poznać jako genialny satyryk i obserwator kręcący filmy dla nikomu nieznanych wytwórni filmowych w Bombaju. Pamiętne raidy, niezapomniany i wiekopomny voice-chat na którym byłem ja, sol, sierhij, goha i godzilla a tant miał być i spękał :P czat squarezone na polboxie na którym sie podszywalismy nawzajem pod nicki. Ech potrafiło być zajebiście.

Ano potrafiło, ale wszyscy stetryczeliśmy do reszty, a przynajmniej ja stetryczałem. Pewnie by mi się nie chciało jakiegoś forum najeżdżać, bo raz, że bym musiał szukać celu, a dwa, że pewnie już nie ma takich agentów jak "forum 13tka", bo dzisiejsza zdałniona młodzież ma przecież n-k i inne fejsbuki.

Cytuj
No to tak do Tanta bardziej - wyczytałem jeszcze że Tant na Oliwie mieszka(sz). Tant, brałem od Ciebie jakiś czas temu numer telefonu (Ty też mój skądś miałeś  ), ale jakoś wyszło, że nie zadzwoniłem, bo ten Gdańsk to wielkie miasto (do tego Wolne Miasto) i ogólnie tak jakoś tak teges. Okazuje się, że pewnie mieszkaliśmy obok siebie, bo tam na Oliwie to są dwa domy na krzyż i jeziora, pola i lasy (i makdonald przy parku). A teraz to lipa, bo do centrum sie przenosze i będę musiał płacić za dojazdy ZTM

Chcesz mi powiedzieć (napisać), że przez ten cały czas mieszkałeś w akademikach UG w Oliwie? Bo jak tak to trzeba było dać cynk, wpadłbym do tego waszego Ygreka albo gdzieś w tą okolicę i byśmy wypili piwo czy coś.

A tak w ogóle, to w Oliwie są wa McDonaldy, jeden koło pętli i parku, a drugi na przeciwko Hali Olivii. Bez podawania mojego dokładnego adresu napiszę ci tylko, że bliżej mam do tego drugiego.

A tak w ogóle, to wiecie czego dawno nie było? BLOGTIEM

[blog=uczelnia, no bo co innego]

Nie wiem, czy już wam o tym pisałem, ale jakiś chory umysł w Samorządzie Studenckim na PG zrodził potworną myśl, żeby rok akademicki zaczynać nie 1 października, a w poniedziałek ten dzień poprzedzający... czyli w tym wypadku 27.IX. Dobrze, że dowiedziałem się o tym w niedzielę 26ego, o 22ej, bo tak to bym miał w to wbite i bym się na pierwszych wykładach nie pojawił. Po raz kolejny więc musiałem swój plan zajęć robić na prędko, poprawiać wszystko na ostatnią chwilę i dzisiaj w końcu miałem zarejestrować indeks. Tylko, że go nie zabrałem.

A tak w ogóle to mam raz w życiu średnią na studiach powyżej 4.0. Co prawda nie jest to dużo powyżej, no ale zaokrągla się do 4.1, więc szał.
[/blog]

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35918 dnia: Października 05, 2010, 11:15:24 am »
Chiefu ja tu codziennie zaglądam,tyle tylko,że nie zawsze mam coś do powiedzenia,a po ostatnim to mam wątpliwości czy w ogóle się odzywać...mniejsza.Zdjęcia też daję,ale myślałam,że się mnie już naoglądaliście hehe ;P.
W centrum...znaczy w centrum Gdańska?Jak tak to teraz będziesz miał bliżej do mnie XP
Tant to pewnie ta chora pani minister co w szkołach dla dorosłych też zrobiła maniane >.>

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35919 dnia: Października 05, 2010, 03:42:04 pm »
Po ostatniej powodzi uznałem Bogatynię za strefę wojny, wygląda na to, że nic jeszcze tak naprawdę nie widziałem http://www.gadu-gadu.pl/5524545011604063230/wegry-tona-w-toksycznej-czerwonej-mazi?utm_source=gg&utm_medium=hover