Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174483 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35860 dnia: Września 20, 2010, 03:06:57 pm »
Cóż widać zapomniałam do kogo piszę,i że większość ma wszystko w dupie.Najwidoczniej tylko ja (i susu)jestem tutaj fanką i jeszcze jakoś interesuję się grami heh.
wiem ze jestesmy na stronie o hujowych chińskich bajkach przerywanych "taktycznymi" walkami ale to nie są jedyne gry ;) a DMC mi (i paru innym osobom) po prostu nie podchodzi, ze względu na sztuczny klimat i nudny bardzo repetitive gameplay

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35861 dnia: Września 20, 2010, 03:11:47 pm »
Sol jedno i drugie?No tak zapomniałam napisać,że świat (Limbo) i zmechanizowane potwory w ogóle nie pasują mi do klimatu gry,ale who cares?
Nie o to chodzi,że jest jedyną grą,ale przynajmniej jedną z moich ulubionych.Sory,że wyrażam swoją opinię na jej temat...
Z resztą ciągnięcie tego tematu chyba nie ma większego sensu....

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35862 dnia: Września 20, 2010, 03:14:07 pm »
Cytuj
Sory,że wyrażam swoją opinię na jej temat...
Przyjmuję przeprosiny. Ale nie wiem jak z innymi.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35863 dnia: Września 20, 2010, 03:16:38 pm »
Cóż, gry się zmieniają, czasy się zmieniają, developerzy się zmieniają, próbują nowych rzeczy. Każdy próbuje eksperymentować, żeby zainteresować fanów czymś nowym, świeżym, bo to jest jakiś sposób na dotarcie do powiększającego się coraz bardziej rynku. Nie opłaca się już robić gier dla fanboyów i innych maniaków jakiejś marki, bo większość z nich kupiłaby nowe DMC nawet, jakby Dante przeszedł operację zmiany płci. Tak robią wszyscy, więc nie ma co nad tym rozpaczać, tylko trza to przyjąć w spokoju. Jeśli już nawet Nintendo ma fanboyów w nosie, to nikt już pewnie nie ma (na rynku konsolowym, bo takie Valve chociażby ma inne podejście).

A Resident 5 mi się wchuj nie podoba, podobnie jak nie podobał mi się Resi 4. Jakoś ta seria mi się nie podoba bez zafiksowanej kamery, a przynajmniej nie w tym archaicznym sterowaniu jakie stosują. Gdyby poszli na całość i zrobili z tego FPP to jeszcze jeszcze, ale tak ten gameplay anemiczny jakiś mi się wydaje.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35864 dnia: Września 20, 2010, 03:49:04 pm »
Cytuj
i jeszcze jakoś interesuję się grami heh
O w mordę ! Obudziłem się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie DMC jest jedyną istniejącą serią gier ! A i Musiol wycytuje ten fragment na śmierć.
Quoted for eternity.

Nie no, ale ja grami interesuje się jak nigdy od kiedy zostałem redaktorem na PS3Site.

Dla mnie ani RE4 ani tym bardziej RE5 nie jest fajne. Powinni nazwać inaczej te gry i mieliby spokój od fanów. RE5 pewno jest fajny w co-opie, ale do diaska nie nazywajmy go survival-horrorem tylko wesołą wyrzynką wśród czarnuchów. Dużo serii gier przechodzi zmiany, jedne na lepsze, większość na gorsze. Ale chujowa seria gorsza nie może być (DMC), zresztą jak chcecie interesującego slashera, to zainteresujcie się Asura's Wrath albo El-Shaddai.

Offline susuwatari

  • Damn procrastinator
  • SemiRedaktor
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Damn procrastinator
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35865 dnia: Września 20, 2010, 04:14:31 pm »
Halo halo, nie jestem żadnym fangirl serii DMC, po prostu nie spodobał mi się nowy imidż Dantego, jakoś przyzwyczaiłam się do blondwłosego pedałka w lateksie ;f  Trochę tolerancji, nikt nie mówi, że DMC jest <o zgrozo> jedyną istniejącą serią gier, rany.
If there's anything you want, anything at all...come to me.
I'll be your guardian angel!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35866 dnia: Września 20, 2010, 06:31:49 pm »
To samo miałam na myśli susu...z resztą też nie jestem aż taką wielką fangirl,tyle,że lubię tą serię i to co z nią zrobili zaczyna mi się coraz mniej podobać.
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2010, 06:35:23 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35867 dnia: Września 20, 2010, 06:40:28 pm »
Okej, mamy Pete'a Dohertiego, sory Dante, mamy urywki gameplayu na którym Doherty, tfu! Dante walczy jakimś kijem czy innym gównem. Nie ma w ogóle wideo z rozgrywki, więc jak oceniać grę? Z perspektywy jednego bohatera?

Offline susuwatari

  • Damn procrastinator
  • SemiRedaktor
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Damn procrastinator
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35868 dnia: Września 20, 2010, 08:41:43 pm »
Ej, nikt <a przynajmniej ja> nie skreślił od razu tej gry, ja jedynie napisałam, cytuję
Cytuj
Mam jednak nadzieję, że to emo to nie Dante...
Jest to li tylko dezaprobata wyglądu głównego bohatera, bez nadinterpretacji mi tu, w ogóle ta cała rozmowa o DMC przybrała trochę dziwny obrót...
If there's anything you want, anything at all...come to me.
I'll be your guardian angel!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35869 dnia: Września 20, 2010, 08:51:04 pm »
Dorysujcie mu w paincie białe włosy i BAM ! Ten sam pedał co zawsze !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35870 dnia: Września 20, 2010, 09:39:55 pm »
RE 5 nadaje się do gry tylko w co-opie. Wówczas jest zajebiste. No ale generalnie zgadzam się z Tantem, że Residenty który wyszły po Nemesis to zła droga dla tej serii.

A w swoim gatunku Devil May Cry to druga liga. Bayonetta, mimo bycia grą dla nastoletnich onanistów, bije najnowszego Devila na głowę. Ninja Gaiden też.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35871 dnia: Września 20, 2010, 10:06:06 pm »
bla bla bla ja nie gralem w zadnego dmc, re czy innych gniotow i nie mam co sie klocic ;x

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35872 dnia: Września 20, 2010, 11:54:57 pm »
Popsułeś Marv ;/ A forum prawie ożywało!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35873 dnia: Września 21, 2010, 12:18:06 am »
Cytuj
Dorysujcie mu w paincie białe włosy i BAM ! Ten sam pedał co zawsze !
dokladnie, gdyby nie te pofarbowane na czarno wlosy to bylby taki sam, widac po prostu 'rzucil' tamtego fryzjera.
pedal czy nie pedal ale ja go (tylko) lubie.
wiem ze nie jest to zajebista seria, duzo bledow i wad mozna jej zarzucic, ale jakos jednak ostatnio wrocilem do trojki zeby posiekac sobie troche na DMD, sam nie wiem dlaczego, nie zastanawiam sie nad tym. Mi wystarczy ze mam jednak troche funu przez te pare chwil kiedy mam czas w cos zagrac ;] widac po prostu lubie chujowe gry pewnie
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35874 dnia: Września 21, 2010, 12:57:54 am »
Cytuj
widac po prostu lubie chujowe gry pewnie

Ja od jakiegoś czasu zagrywam się w Romancing SaGa: Minstrel Song na PS2, pomimo tego, że ta gra jest chujowa jak nie wiem co. Na podobnej zasadzie ciepłymi uczuciami pałam do serii UFO, pomimo tego, że Altar nie umieją programować i każda kolejna część jest koszmarnie zbugowana i fabularnie bezsensowna. Chujowe gry nie zawsze są takie chujowe, jak się okazuje.
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2010, 12:58:26 am wysłana przez Tantalus »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35875 dnia: Września 21, 2010, 01:45:45 am »
Cytuj
widac po prostu lubie chujowe gry pewnie
Na podobnej zasadzie ciepłymi uczuciami pałam do serii UFO, pomimo tego, że Altar nie umieją programować i każda kolejna część jest koszmarnie zbugowana i fabularnie bezsensowna. Chujowe gry nie zawsze są takie chujowe, jak się okazuje.
Bo grasz w nowsze części, które są coraz to bardziej chujowsze. Zagraj sobie w UFO: Alien Invasion. Fanowska wersja w starym klimacie ale z nawet dobrą grafiką. Polski język jest trochę zdupiony, bo i tak pojawiają się czasem angielskie teksty, ale można go zmienić w opcjach.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35876 dnia: Września 21, 2010, 08:22:16 pm »
Wczoraj miałem obronę pracy dyplomowej, zaliczony na cztery. Muszę jeszcze czekać na papier, ale narazie mogę się uznać za Inżyniera, choć sam nie wierzę, że udało mi się zaliczyć studia. Kilka razy miałem niewielkie załamania nerwowe i ataki depresji, połączone z chęcią rzucenia szkoły. Nie mam planów na magisterkę, dość mi nerwy nacierpiały przez te 3,5 roku.
I'm in Space!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35877 dnia: Września 22, 2010, 01:32:21 pm »
Gratz

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35878 dnia: Września 22, 2010, 02:29:47 pm »
Solidus - Spóźnione "Wszystkiego Najlepszego". Obyś zdobył licencję pilota i miał w garażu jakiś bombowiec B-2 albo coś w ten deseń. Miałem ci napisać wczoraj, ale jakoś nie znalazłem czasu hehe. Patrz, nawet ci upiekłem ciasto:



Było pyszne.

Reaver - Gratuluję koledze inżynierowi. Z tego co pamiętam, to siedzisz w tym samym co ja, czyli mamy już drugiego wykwalifikowanego planetarianina na SZ. Mi studia inżynierskie poszły dosyć lekko, a magisterskie idą póki co jeszcze lepiej, głównie dlatego, że idę indywidualnym tokiem studiów. Obadaj Reaver, czy sam nie możesz się na taki system załapać - będziesz mógł realizować tylko te przedmioty, które chcesz i unikniesz tych najbardziej upierdliwych i najcięższych do zdania. Bardzo mi się ten system podoba do tej pory - dwa semestry poszły jak z płatka, a trzeci zapowiada się być najłatwiejszym ze wszystkich (tylko 6 punktów ECTS mam do rozdania w tym semestrze, zamiast 30 hehe).

Swoją drogą, o czym była twoja praca?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35879 dnia: Września 22, 2010, 02:33:47 pm »
Cytuj
Patrz, nawet ci upiekłem ciasto:
D'awww...
Cytuj
Było pyszne.
...ty cholero.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?