Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174532 razy)

Offline susuwatari

  • Damn procrastinator
  • SemiRedaktor
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Damn procrastinator
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35920 dnia: Października 05, 2010, 09:36:17 pm »
No to jak BLOGTIEM to
[blog] Moja uczelnia to bajzel na kółkach, nic nam nie podali, a wymagają. Dzisiaj dowiedziałam się, że do jutra mamy wybrać fakultet, a jutro dziekanat jest zamknięty dla studentów. Do tej pory nie dali nam legitymacji, godziny zajęć się nie zgadzają, ćw się pokrywają ze sobą. Echh, to naprawdę jest głęboka woda po takim LO, w którym wszystko miałeś podane. Za to ludzie super :> [/blog]
If there's anything you want, anything at all...come to me.
I'll be your guardian angel!

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35921 dnia: Października 05, 2010, 10:09:04 pm »
Cytuj
Ano potrafiło, ale wszyscy stetryczeliśmy do reszty, a przynajmniej ja stetryczałem. Pewnie by mi się nie chciało jakiegoś forum najeżdżać, bo raz, że bym musiał szukać celu, a dwa, że pewnie już nie ma takich agentów jak "forum 13tka", bo dzisiejsza zdałniona młodzież ma przecież n-k i inne fejsbuki.
Do tego jeszcze trzeba dodać to, że wspominamy przeważnie te najmilsze dla nas chwile. Forum ogólnie stetryczało, my wszak nie jesteśmy tacy starzy. Pewnie przydałoby się trochę świeżej krwi, a tak to siedzimy w komplecie niemalże niezmiennym od lat. Ganza też brakuje, on potrafił każdy temat wywrócić do góry nogami i był tematem do rozmów wszelakich.
A strony takie jak istniały tak istnieją, jest nawet jedna z naszych ofiar www.sweetbrokacik.pl/

Cytuj
Chcesz mi powiedzieć (napisać), że przez ten cały czas mieszkałeś w akademikach UG w Oliwie? Bo jak tak to trzeba było dać cynk, wpadłbym do tego waszego Ygreka albo gdzieś w tą okolicę i byśmy wypili piwo czy coś.

A tak w ogóle, to w Oliwie są wa McDonaldy, jeden koło pętli i parku, a drugi na przeciwko Hali Olivii. Bez podawania mojego dokładnego adresu napiszę ci tylko, że bliżej mam do tego drugiego.
Ano, na polankach mieszkałem. Na początku był z tym zresztą niezły cyrk, ale w końcu ostałem w DS10 i spędziłem tam miłe dwa lata. Teraz muszę emigrować do centrum bo mój akademik poszedł do remontu :(
Do tego makdonalda koło WNS-u i halii to ja miałem stamtąd 10 minut niecałe (ale myślałem, że to się już kwalifikuje jako przymorze :P )
Poza tym, jakoś tak było że albo się robiło jedno albo drugie, rok temu to ogólnie był zapieprz i jakoś nie było jak się odezwać.

Ja zaczynam zabawe w czwartek. Plan mam genialny - codziennie praktycznie na dziewiątą, dwa razy okienko czterogodzinne - bo plan się układa oczywiście pod wykładowców, którzy robią tam charytatywnie a ja nic  nie płacę i nie mam prawa narzekać.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35922 dnia: Października 06, 2010, 12:35:42 am »
A strony takie jak istniały tak istnieją, jest nawet jedna z naszych ofiar www.sweetbrokacik.pl/
Ostrzeżenie WOT: Ta witryna ma złą reputację.

Oh wow.
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2010, 12:36:37 am wysłana przez Solidus »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35923 dnia: Października 07, 2010, 03:25:47 pm »
bo dzisiejsza zdałniona młodzież ma przecież n-k i inne fejsbuki.

Excuse me, ja nie mam ani fejsbuka ani en-ka, nie jezdem stałńony! Ale ogólnie to prawda, 80%(jak nie więcej) młodzieży przesiaduje na n-k, albo przynajmniej ma konto. Kiedy widzę, że dziewczyna lekko odsłoniła cycka i od razu ma Super Zdjęcie, to mi się śmiać chce.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35924 dnia: Października 07, 2010, 08:15:18 pm »
Susuwatari - tak, też już zauważyłem, że na studiach informacja jest dobrem najpilniej strzeżonym przez uczelnię, która bardzo nie lubi się owym dobrem dzielić. No ale nie jest źle, pierwszy rok u mnie trochę nudnawy ale zanosi się znośnie (no, poza ekonomią. To będzie bój o przetrwanie), ludzie też w porządku. A co do legitymacji - chyba nikt nie ma Ci jej dać, trzeba sobie samemu wziąć :P Ja wczoraj straciłem grubo ponad godzinę okienka stojąc w kolejce po indeks i legitkę ;)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35925 dnia: Października 07, 2010, 08:45:46 pm »
Skoro mowa o uczelni, to dzisiaj był przedostatni dzień składania indeksów do rejestracji. Dodam jeszcze, że dziekanat jest otwarty dla studentów tylko 3h dziennie, cztery dni w tygodniu, a mój kierunek obsługuje mega wolna stażystka. Stałem dzisiaj w kolejce dwie bite godziny i przesunąłem się w niej niecałe dwa metry. W końcu wbiłem się na chama 5 minut przed zamknięciem dziekanatu i położyłem ten zasrany indeks, wychodząc z pomieszczenia po 15 sekundach. Zmarnowałem 2 godziny życia na to, że chciałem być uczciwym studentem, który współpracuje z systemem.

Ogólnie na instytucję dziekanatu na moim wydziale narzekać nie mogę, bo jego kierowniczka, która zajmowała się moim kierunkiem kiedy byłem na kursie inżynierskim, była zarąbistą babką, nigdy nie było u niej kolejek dłuższych niż na 5 osób, do tego wszystko szybko i bezproblemowo załatwiała. Dopiero teraz moje urzędowe sprawy akademickie muszę załatwiać ze stereotypową, wredną babą z dziekanatu i jej stażystką, która tak czy siak nic nie umie samemu załatwić. Do tego ci moi "koledzy" studenci... dzisiaj jedna dziewczyna siedziała we wnętrzu dziekanatu i pisała podanie przez 15 minut. A wchodzić można oczywiście tylko pojedynczo.

Dobrze, że to ostatni semestr, bo bym dłużej na tym kierunku tego nie zdzierżył.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35926 dnia: Października 08, 2010, 10:27:10 am »
bo dzisiejsza zdałniona młodzież ma przecież n-k i inne fejsbuki.

Excuse me, ja nie mam ani fejsbuka ani en-ka, nie jezdem stałńony! Ale ogólnie to prawda, 80%(jak nie więcej) młodzieży przesiaduje na n-k, albo przynajmniej ma konto. Kiedy widzę, że dziewczyna lekko odsłoniła cycka i od razu ma Super Zdjęcie, to mi się śmiać chce.
Ta i tak najlepsze są zdjęcia robione z góry,dziewczynka ma wtedy zawsze jakąś głupią minkę i pokazuje dekolt...od razu sypią się 'super zdjęcia'.

Wystarczy,że znany człowiek zrobi coś głupiego i już go wszędzie wciskają XDDD
http://www.joemonster.org/art/15056/Wedrowki_wesolego_Leo
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2010, 11:05:50 am wysłana przez Yuzuriha »

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35927 dnia: Października 09, 2010, 01:32:41 am »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35928 dnia: Października 09, 2010, 03:15:07 am »
Final Fantasy 7 w 60 sekund, w wersji FFT :P

http://www.youtube.com/watch?v=gAIg5FYNqtg&feature=player_embedded

Jakby wyciąć głos tego kolesia, to byłoby nawet.

Offline susuwatari

  • Damn procrastinator
  • SemiRedaktor
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Damn procrastinator
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35929 dnia: Października 09, 2010, 01:24:14 pm »
Serge, ja już 4 razy byłam w zacnym dziekanacie. Nawet mi się nie chce liczyć, ile czasu na to zmarnowałam, ale średnio po 2 godziny każda wizyta... I chodziło mi o to, że nadal nie wydrukowali nam legitek, miały być 1, dali nam tylko indeksy, potem miały być 5, stałam po to tylko, żeby mi pani powiedział, że może w czwartek będą :f Ale w końcu mam tę przeklętą plastikową kartkę, migawka też zakupiona i na razie spokój. Ale mi dowalili za to z matmą, fakultet niby, z tym, że obowiązkowy i trzy godziny robiliśmy zadania. Nie to, że nie lubię matmy, ale myślałam, że to będą luźne zajęcia.
Jak na razie studia spoko, najlepsza jest integracja :F
If there's anything you want, anything at all...come to me.
I'll be your guardian angel!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35930 dnia: Października 09, 2010, 06:35:17 pm »
W sumie myślałem, że założę z tej okazji nowy temat gdzieś, no ale się jeszcze wstrzymam z tym.

Czy ktoś z Was, drogie dzieci, pamięta może czasopismo Fantastyka? Wydawane jest od stycznia 1981 roku (jakoś wraz ze zmianą ustroju przemianowano je na Nowa Fantastyka). Stare wygi pewnie mogły się z tym zderzyć, no ale czasopismo to lata świetności przeżywało, kiedy większość z nas była w podstawówce (albo jeszcze wcześniej), a wtedy to się zamiast takich ambitnych tytułów kupowało Ciuchcię i Kaczora Donalda. Fantastyka to miesięcznik SF/Fantasy, który publikował na swoich łamach artykuły z tej tematyki, opowiadania, recenzje książek, a nawet całe książki (rozdział co wydanie np.). Jest to pierwsze czasopismo o tej tematyce na naszym rynku i w zasadzie gdyby nie ono, to scena Fantasy byłaby w zaniku, a z SF znalibyśmy tylko Lema heh. Dla przykładu, na łamach Fantastyki debiutował znany wszystkim Andrzej Sapkowski.

Anyways, od dosyć wczesnych numerów Fantastyka zamieszczała na swoich łamach galerie rysunków fantasy różnych znanych artystów. Była to jedyna część tego czasopisma, jaką trawiłem w dzieciństwie - można powiedzieć, że "czytałem" Fantastykę, zanim jeszcze się dobrze nauczyłem czytać. Potrafiłem siedzieć godzinami i oglądać te rysunki - gdyby nie one, to bym się nie zainteresował fantastyką jako taką (pisałem wcześniej to samo o Magii i Mieczu, ale jednak Fantastyka była wcześniej). Jeżeli jakiekolwiek prace graficzne poruszyły mnie z artystycznego punktu widzenia i rozbudziły moją młodą, niewinną wyobraźnię, to były to grafiki z galerii Fantastyki. Dodam jeszcze, że to wszystko było za czasów, w których nie było internetów i fotoszopów, a grafika komputerowa stała na etapie sklejania kilku poligonów, żeby robić jednokolorowe bryły przestrzenne.

To było słowem wstępu, a teraz do rzeczy. Zgadnijcie, co znalazłem dzisiaj w piwnicy? Otóż znalazłem to:



Wiem, obrazek rozmazany, ale jest na nim archiwum Fantastyki moje ojca, który był wielkim fanem czasopisma i kupował je regularnie tak gdzieś do połowy lat 90tych. Mam tam wszystkie stare numery - ten biały z czerwonym napisem i z cycatą blondyną u góry zdjęcia to pierwszy numer tego czasopisma, który planuje sprzedać za jakieś 10 lat i resztę życia utrzymywać się z odsetek.

Podjąłem się ambitnego zadania zeskanowania galerii ze wszystkich starych numerów fantastyki. Głównie, ze względu na mój gigantyczny sentyment do tych rysunków oraz z powodu tego, że z kilku mogą być zajebiste avatary/sygnatury heh. Ponieważ jestem z natury dobrym człowiek, będę w stanie podzielić się tym, co uzyskam, ale mówię od razu, że to zajmie trochę czasu. Wstępnie zeskanowałem jeden numer (Wrzesień 1996), więc wrzucę wam na IS, żebyście zobaczyli pi razy drzwi o czym ja mówię.

Kto lubi X-Men'ów?

TL;DR - Postanowiłem zeskanować obrazki ze starych numerów Fantastyki. Prawda, że mam dałna?
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2010, 06:37:50 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35931 dnia: Października 09, 2010, 06:43:10 pm »
Ja coś to kojarzę o dziwo...nie jestem pewna czy mój ojciec też tego nie kupował czasem?Ale okładki mi coś mówią...jakieś takie dziwne prześwity mam przed oczami o.o

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35932 dnia: Października 09, 2010, 08:14:30 pm »
tez dzies kilka mialem ale nie wiem co sie z nimi stalo czytalem (a raczje ogladalem obrazki) je jak bylem maly ;x ale jakos nie pamietam co w nich bylo

Offline susuwatari

  • Damn procrastinator
  • SemiRedaktor
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Damn procrastinator
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35933 dnia: Października 09, 2010, 08:53:00 pm »
Wow Tant, to jest coś! Co prawda czasopismo znam bardziej z tej nowe odsłony, ale i tak szacun. Ja tam bardzo chętnie obejrzę te wszystkie ilustracje z czystego zainteresowania tematem, więc jestem jak najbardziej za twoimi czynami :> Masz skarbiec w domu i faktycznie będziesz mógł żyć z odsetek, teraz uważaj na włamania, takimi informacjami się nie dzieli na forum :F
Popieram i czekam, a x-meni są zarąbiści :D
If there's anything you want, anything at all...come to me.
I'll be your guardian angel!

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35934 dnia: Października 09, 2010, 10:34:29 pm »
zwlaszcza jean kontra chromowe macki ;d

----------------

yh co za debil we mgle wyprzedza... tera beda meczyc ludzi tymi czarnobialymi dolujacymi przerywnikami jak za katastrofy smolenskiej
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2010, 12:31:36 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35935 dnia: Października 15, 2010, 07:00:10 pm »
ktoś grał w nowego MoHa ?
Podobno singleplayer pienięzny, prawda li to?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35936 dnia: Października 16, 2010, 12:08:21 am »
Podobno cała gra jest bardzo syfna. Coś jakby MW2 ale jeszcze gorszy (co przez wielu było uważanych za niemożliwe).

Na szczęście Amnesia ma zajebiście dobrą sprzedaż (developerzy powiedzieli, że 24 000 by ich uratowało i liczyli na wiele mniej, a pierwszego dnia sprzedali 36 000 kopii) i dalej będą zajebiste horrory tworzyć.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35937 dnia: Października 16, 2010, 09:03:05 am »
No ja właśnie różne opinie spotykam, jedni mówią że syf straszny a inni że gówno było takie pieniężne.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35938 dnia: Października 16, 2010, 02:13:11 pm »
Najlepszego, Tant !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35939 dnia: Października 16, 2010, 02:51:05 pm »
Happy B Day Tantalus
I'm in Space!