Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174350 razy)

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35680 dnia: Sierpnia 16, 2010, 11:06:17 pm »
Coś dla tutejszych fanów Stalkera - nowy mod od twórcy Dimas Moda. Na razie zapowiada się ciekawie...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35681 dnia: Sierpnia 16, 2010, 11:45:10 pm »
Powaga, wy tak naprawdę przeżywacie to całe pseudo-zamieszanie?

To straszne, nikt w Polsce tak nie interesuje się sprawami związanymi z władzą państwową, jak tą aferą z krzyżem.

Rząd planuje wyprzedać pozostałości majątku jaki ma do dyspozycji, dodatkowo zadłużyć nas, zwiększyć jeszcze bardziej rozmiary administracji, obłożyć nas nowymi podatkami, w tym kilkoma całkowicie bezpodstawnymi, a Polaków najbardziej interesuje jakiś popierdolony krzyż i dwudziestu oszołomów którzy go bronią i dwudziestu kolejnych którzy atakują tych pierwszych.

No kur*a mać, ludzie zobaczcie co się dookoła dzieje, bo się potem obudzicie z rękami w nocnikach

dlatego kończe studia i wypie***lam z tego kraju na jakąś Polinezję Francuską. na podróż nie będe zarabiał, będe sie na statkach włóczył i za frajer i możliwość rejsu pracował w kuchni czy gdziekolwiek. a potem będe sobie żył beztrosko z łowienia ryb i wyplatania wiklinowych koszy

gdzie spierdolisz? na kajmany? do nich też się planują dobrać, bo tworząc "niekonkurencyjne warunki" LOL, myślałem, żę konkurencja się na tym właśnie opiera, że każdy może oferować ile chce a nie ile jest odgórnie nakazane. Ludziom się już totalnie popierdoliło. Wszyscy się śmieją że KE zakazuje używania stu watówek, niedługo zakaże żarówek o mocy 75W - WSZYSCY ciągną z tego łacha i jednocześnie "kurczaczek" co? ślepią się w domach, nikogo nic nie obchodzi wszyscy mają wyjebane "mam w dupie polityke" "pierdole to, to mnie nie dotyczy" "daj juz spokój z tą polityką" "nie interesuje się polityką"

czy to państwo musi jeszcze raz upaść

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35682 dnia: Sierpnia 16, 2010, 11:51:27 pm »
musi. taki jego los. ja sie interesuje polityką. ale co z tego, jak z mojego otoczenia w którym sie obracam jeszcze z dwiema osobami pogadać da radę a cała reszta ma to w dupie. próbować zmieniać ludzi dookoła? nie da sie. bo jesteśmy narodem upartym, który ma wszystko w dupie. będziemy musieli znów porządnie po tyłku dostać, taka jest prawda. nim to państwo porządnie stanie na nogi MUSI upaść. bo inaczej naród nie zmądrzeje. a tak to zmądrzeje na jakieś kolejnych dziesięć - dwadzieścia lat. i znów będzie musiał dostać po dupie.

a jak na powaznie spierdole z kraju to zapewne Kanada. byłem i zawsze miło pamięcią wracam. bo tam jebany nauczyciel za pensję miesięczną może pomyśleć o zakupie nowej 42 calowej plazmy a nie myślec jak przeżyć od pierwszego do pierwszego i jeszcze martwić się o to by dzieciom na chleb starczyło, bo drugi małżonek bezrobotny albo jeszcze inny chuj
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35683 dnia: Sierpnia 17, 2010, 12:11:30 am »
Czyli co, SZ rozjeżdża się po świecie i mamy pełno zagranicznych korespondentów? ;p

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35684 dnia: Sierpnia 17, 2010, 01:35:07 am »
Ja założę własne państwo w swoim ogródku. A potem podbiję Polskę i będę w niej rządził twardą ręką. A potem się zobaczy.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35685 dnia: Sierpnia 17, 2010, 11:50:01 am »
Tak sobię przeglądałem Inner World ostatnio i znalazłem coś, co mnie rozbroiło, a mianowicie ten dział

http://innerworld.pl/?dzial=1094

Mam nadzieje, że to nie pojawi się na SZ...

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35686 dnia: Sierpnia 17, 2010, 12:45:00 pm »
a czemu mialo by

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35687 dnia: Sierpnia 17, 2010, 02:25:06 pm »
Kiedyś widziałem rozmowę o doujinach, bodajże w sb, więc obawiałem się tego. Ale myślę, że redakcja i sam admin nie zgodzili by się na coś takiego....racja?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35688 dnia: Sierpnia 17, 2010, 03:56:35 pm »
Kiedyś widziałem rozmowę o doujinach, bodajże w sb, więc obawiałem się tego. Ale myślę, że redakcja i sam admin nie zgodzili by się na coś takiego....racja?
Po moim trupie. Prędzej na SZ wylądują reklamy niż takie gówno.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35689 dnia: Sierpnia 17, 2010, 05:06:57 pm »
Ja osobiście nie ma nic przeciwko, ale nie upierałbym się by umieścić tego typu twórczość na SZ.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35690 dnia: Sierpnia 17, 2010, 06:52:36 pm »
Inner World od dawna nie ma jakieś dyscypliny, czy planu. ludzie tam wrzucają co chcą, kiedy chcą i jak chcą.
Nie to co SZ. Dobrze że mamy szeryfa Tanta i Musiolika, którzy pilnują porządku.
I'm in Space!

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35691 dnia: Sierpnia 17, 2010, 07:54:01 pm »
Gdyby był Sith to moglibyśmy przepytać go na ten temat, chociaż pewnie i nam by wytknął nieco błędów.

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35692 dnia: Sierpnia 20, 2010, 03:01:33 pm »
Inner World od dawna nie ma jakieś dyscypliny, czy planu. ludzie tam wrzucają co chcą, kiedy chcą i jak chcą.
Nie to co SZ. Dobrze że mamy szeryfa Tanta i Musiolika, którzy pilnują porządku.

Może to tak wygląda z wierzchu, ale to niezupełnie tak. Plan i jakaś rozpiska co kto kiedy jak i dlaczego jak najbardziej jest.

Doujiny jak dla mnie są do przełknięcia jako popierdółka, dodatek który ktoś tam może nawet czyta, anyway wiadomo, co za dużo to niezdrowo, rzecz w tym żeby nie przekroczyć tej cienkiej granicy przy której potral zamienia się w niewiadomoco z przepisami na hot dogi Zella czy instrukcjami jak zrobić fryzury ala Aeris.

A w ogóle to ja nic nie wiem, nie znam się, nic nie widziałem i tylko tu i ówdzie sprzątam, wywożę śmieci i wymieniam żarówki.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35693 dnia: Sierpnia 20, 2010, 05:05:45 pm »
Cytuj
A w ogóle to ja nic nie wiem, nie znam się, nic nie widziałem i tylko tu i ówdzie sprzątam, wywożę śmieci i wymieniam żarówki.
to calkiem tak jak ja :F

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35694 dnia: Sierpnia 22, 2010, 03:18:14 pm »
Wiecie może, czy gra Ys Seven(PSP) jest warta ściągania? Na torrentach znalazłem niezły upload, kwestia godziny. Jakoś ten tytuł nigdy nie obił mi się o uszy.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35695 dnia: Sierpnia 22, 2010, 04:10:51 pm »
Ja bym proponował Ys - The Oath in Felghana. Jest na PC z patchem tłumaczącym. Wymagań raczej nie ma zbyt wielkich, muzyka jest mocna, gra w miarę krótka, ale potrafi być wymagająca. Ponoć uważana za jedną z najlepszych części. Na PSP też jest, ale tylko w moonspeak'u.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35696 dnia: Sierpnia 22, 2010, 05:54:16 pm »
Wiecie może, czy gra Ys Seven(PSP) jest warta ściągania? Na torrentach znalazłem niezły upload, kwestia godziny. Jakoś ten tytuł nigdy nie obił mi się o uszy.
Jeśli masz zamiar ściągać, to nie, nie warto. Ale jeśli pytałbyś czy warto normalnie ją nabyć, wtedy odpowiem, że warto, bo gra niezła.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35697 dnia: Sierpnia 23, 2010, 09:49:09 pm »


Pigway, coś dla ciebie...

Offline susuwatari

  • Damn procrastinator
  • SemiRedaktor
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Damn procrastinator
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35698 dnia: Sierpnia 24, 2010, 07:27:01 pm »
Pozdrawiam z Grecji, żadnego kryzysu ani widu ani słychu, ludzie tak samo leniwi, jak wcześniej, o 16 nie uświadczysz otwartego sklepu ;f Wi-fi na campingach to szajs, cudem udało mi się połączyć. Trzymajcie się tam, ciekawe kiedy update :F
If there's anything you want, anything at all...come to me.
I'll be your guardian angel!

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35699 dnia: Sierpnia 24, 2010, 10:52:56 pm »
Cytuj
gra Ys Seven(PSP)
Jezuu jak widzę to "Ys" to mi się zaraz Ys: The Ark of Napishtim kojarzy, a z tą grą to się nie lubiłam.. :P



Pigway, coś dla ciebie...
On woli moją. :P Ta za bardzo wysztafirowana.