Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174339 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35720 dnia: Sierpnia 30, 2010, 02:01:47 pm »
Ja się na Expendables dopiero wybieram w tym tygodniu, ale nie ukrywam, że nastawiam się na świetne, bezmózgie kino akcji w sam raz do pochrupania popcornu i pośmiania się z kumplami. A to, że Statham zagrał dobrze to nic dziwnego - facet jest genialnym aktorem. Jego rola w Revolver urywa łeb. W Snatch też był rewelacyjny.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35721 dnia: Sierpnia 30, 2010, 02:16:12 pm »
Dobra to nie będziemy spojlerzyć :P

CHŁOOOOSTAAAAAA

A co do Stathama to nie widziałem go w zbyt wielu filmach. W angielskiej robocie (czy jak to było) w jakimś transporterze (nie dałem rady całego obejrzeć) i jeszcze gdzieś go widziałem. Geniuszem to go nie nazwę, ale facet grać umie i tyle. Poza tym jest też coś takiego jak wachlarz możliwości - większość aktorów gra wszędzie tak samo. Jack Nicholson, legenda Holiłódu, ale w każdym filmie jest Jackiem Nicholsonem. Za to Daniel Day-Lewis potrafi stworzyć zupełnie różne role.
W Polsce chyba najlepszy jest - możecie się śmiać - Witold Pyrkosz. Ten aktor to jest naprawdę niedoceniony talent. Spójrzcie na jego role w Janosiku, Alternatywach czy Pancernych. Jakby to grały trzy różne osoby. A Janusz Gajos wszędzie jest Januszem Gajosem. O nowych twarzach w stylu Maweł Pałaszyński czy Zaciej Makościelny nie chce nawet mówić.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2010, 02:23:30 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35722 dnia: Sierpnia 30, 2010, 02:31:03 pm »
Statham grał w Adrenalinie i z tej roli chyba jest najbardziej znany masom.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35723 dnia: Sierpnia 30, 2010, 07:59:16 pm »
Mam wrazenie, ze w Adaptacji Nicholas Cage troche pokazal, ze umie roznie zagrac chociaz wczesniej mi sie wydawalo ze wszedzie gra podobnie.
Zagranie w jednym filmie dwoch postaci to chyba najlepszy sprawdzian na ten wachlarz mozliwosci, wtedy widac roznice.

Swoja droga, przypomnialem sobie Pociag Zycia lecial ostatnio w tv. Swietny, bardzo zabawny film. ;]
Ciagle mi chodzi po glowie muzyka z paru scen np. http://www.youtube.com/watch?v=k4bI8U9SxHc
Czasem ledwo sie powstrzymuje przed skakaniem z uniesonymi rekoma i nuceniem tego hehe. Mam ochote obejrzec sobie cos innego z muzyka G. Bregovica.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2010, 08:01:02 pm wysłana przez G-5864 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35724 dnia: Sierpnia 30, 2010, 10:07:09 pm »
Szefie - o właśnie, zapomniałem o The Bank Job - znakomity film, z dobrą rolą Stathama :P Ale żeby mówić, że Nicholson ma wąski wachlarz możliwości ;O Fakt, że gość potrafi zagrać każdą rolę, w każdym filmie, świadczy chyba właśnie o tym, że nie zawsze jest taki sam. Porównaj choćby to jak zagrał w Lśnieniu, Infiltracji i Lepiej Późno niż Później. Dla mnie to absolutna czołówka aktorów :)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35725 dnia: Sierpnia 30, 2010, 11:20:28 pm »
Cytuj
http://i221.photobucket.com/albums/dd41/ositodallas214/I_Lold.jpg
Znajdź mi film w którym Jack nie robi tego uśmiechu :P

Widziałem trochę filmów z nim i niestety,w każdym miałem wrażenie, że w roli głównej Jack Nicholson jako Jack Nicholson. Ale takich aktorów jest wielu - tak samo Clint Eastwood, choć bardzo go lubie, to ma on mały wachlarz możliwości.
No ale nie ma co narzekać, biorąc pod uwagę pokolenie nowych aktorów - zarówno polskich jak i zagranicznych, to coraz trudniej o dobrego aktora. A ci dobrzy - u nas np. Mariusz Bonaszewski czy Szymon Bobrowski, przechodzą bez echa. W stanach z młodszego pokolenia lubie Leo - choć wcześniej za nim nie przepadałem.
W ogóle to szybko mi te dwa miesiące zleciały... A w sumie niewiele zrobiłem.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35726 dnia: Sierpnia 30, 2010, 11:59:02 pm »
Bo DiCaprio ma ciągle metkę chłoptasia z Titanica. A przecież grał w takim dobrym filmie jak Krwawy Diament.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35727 dnia: Sierpnia 31, 2010, 01:48:48 pm »
I w Aviatorze, Zlap Mnie, Jesli Potrafisz itp. A ja osobiscie lubie dosc The Beach z DiCaprio.
Juz nie takie mlode pokolenie z niego. Titanic lecial sto lat temu. ;d

Btw. czy ktos z was sie wzruszyl na nowym king kongu ? ;]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2010, 02:29:05 pm wysłana przez G-5864 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35728 dnia: Sierpnia 31, 2010, 08:10:57 pm »
chodzi o tego ostatniego? czy nowego znowu zrobili

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35729 dnia: Sierpnia 31, 2010, 10:05:22 pm »
tego ostatniego, z aktorka ktora grala chyba w 'ring'
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35730 dnia: Sierpnia 31, 2010, 11:38:33 pm »
Szefie - No Eastwood prędzej, ale co tu się dziwić, jak samego Brudnego Harry'ego grał 5 razy :P

A Di Caprio był rewelacyjny w Shutter Island. Swoją drogą w ogóle dla mnie to najlepszy film ostatnich lat.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35731 dnia: Września 01, 2010, 10:06:40 am »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35732 dnia: Września 01, 2010, 12:45:58 pm »
no to jak tego co walczyl z dinozaurem to poczulem smutek ale nie wzruszenie, szkoda maupy bylo ;d to samo tyczy tytanika tez mi szkoda maupy bylo ;x
cosplaye mam i te sa za male

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35733 dnia: Września 01, 2010, 06:20:40 pm »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35734 dnia: Września 01, 2010, 06:46:28 pm »
niezly chwyt

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35735 dnia: Września 01, 2010, 07:06:36 pm »
Wygląda nawet atrakcyjnie ta oferta, ciekawe gdzie jest haczyk?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35736 dnia: Września 01, 2010, 07:21:17 pm »
Abonament za 60zł i "telefon" (konsola) za 350? Na dobrą sprawę nic szczególnego.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35737 dnia: Września 01, 2010, 11:49:52 pm »
haczyk w tym ze im sie zwraca jak placisz co miesiac te 60,- ale wole takie cos niz darmowe minuty np ;d

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35738 dnia: Września 03, 2010, 01:01:51 am »
Byłem dzisiaj (wczoraj właściwie) na Expendables i nie wiem czemu tak narzekasz Szefie, dobrze się bawiłem ;) Świetne dialogi, trochę niezłej rozpierduchy (ale za mało), bardzo dobre role Stathama i Jeta Li, w porządku też Rourke i Stallone - w sam raz żeby skoczyć do kina, pośmiać się i trochę rozerwać. Na nie: moralne dylematy dodane strasznie na siłę no i efekty specjalne momentami z dupy wzięte, chyba po załatwieniu obsady nie starczyło im na poważną ekipę od SFX ;) Krew jak w komiksach, wybuchy cienkie - największa wada całego filmu chyba. Ale jako całość, sympatyczna produkcja.

Offline SebaSan

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
  • Astromaniac
    • Zobacz profil
    • http://sebasan1981.blogspot.co.uk/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35739 dnia: Września 03, 2010, 08:34:19 pm »
Ja tam czekam na film "Machete" Rodrigueza... kilka lat temu zobaczylem trailer i nie mogłem się doczekać aż powstanie prawdziwy pełnometrażowy film na bazie tego trailera fałszywki:

http://www.youtube.com/watch?v=W8cCzltPD6Y&p=936804A9FA8906F2&playnext=1&index=26

Ale w końcu się doczekałem i niech się tylko pojawi w kinach i wydany na blureju lub dvd...