Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162229 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34900 dnia: Kwietnia 27, 2010, 09:52:59 am »
Hahaha, UFO. W sensie niezidentyfikowany obiekt latający - maybe. Kosmici - bez szans, długodystansowe podróże kosmiczne nie są możliwe. Nie żyjemy w świecie Mass Effect.
Cytuj
W filmie było tak, że neutrina emitowane przez słońce w trakcie jakichśtam rozbłysków penetrowały skorupę ziemi gdzie "mutowały w zupełnie nowe neutrina", przez co jakimś magicznym sposobem rozgrzewały jądro ziemi. Potem nastąpiły erupcje wulkanów i rozmagnetyzowanie biegunów, zmiana orbity planetarnej, spowolnienie obrotu planety, a co za tym idzie wielka fala tsunami pędząca na wschód
Ale słońce emituje neutrina w zajebistej ilości (jedna cząstka neutrino na każdą synteże deuteru z dwóch jąder wodoru) od początku swojego istnienia, więc czemu nagle teraz by miało to przynieść takie skutki?

Aysnel - tak jak mówi Tant, kalendarze Majów zdążyły się już skończyć mnóstwo razy, bo są cykliczne. Głowy nie daje, ale mają chyba po 50-kilka lat. Także doszukiwanie się w tym jakiejś przepowiedni to zwykłe bzdury.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34901 dnia: Kwietnia 27, 2010, 10:30:49 am »
Siergiej - Może kosmici są bardzo cierpliwi i dolecieli do nas z prędkością podświetlną?

Cytuj
Ale słońce emituje neutrina w zajebistej ilości (jedna cząstka neutrino na każdą synteże deuteru z dwóch jąder wodoru) od początku swojego istnienia, więc czemu nagle teraz by miało to przynieść takie skutki?

Ponieważ te neutrina są pokryte antymaterią z czarnej dziury schowanej gdzieś za Jowiszem, która promieniuje na nas ciemną energię z otchłani międzygwiezdnej. To powoduje zmianę spinów magnetycznych w neutrinach i zawartych w nich midichlorianach, które przez to przekraczają prędkość świetlną cofając się w czasie.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34902 dnia: Kwietnia 27, 2010, 10:56:55 am »
Tak sobie poszukałam:
http://www.youtube.com/watch?v=JCKGdZHLqgc&feature=related - te na miejscu drugim i pierwszym są dość ciekawe,wiem,że jedno z nich to nie było żadne ufo tylko lampiony co do reszty to nie wiem.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2010, 10:58:59 am wysłana przez Yuzuriha »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34903 dnia: Kwietnia 27, 2010, 12:51:57 pm »
Siergiej - Może kosmici są bardzo cierpliwi i dolecieli do nas z prędkością podświetlną?
a zaczeli jak unas dinozaury panowaly ;x
Cytuj
Ponieważ te neutrina są pokryte antymaterią z czarnej dziury schowanej gdzieś za Jowiszem, która promieniuje na nas ciemną energię z otchłani międzygwiezdnej. To powoduje zmianę spinów magnetycznych w neutrinach i zawartych w nich midichlorianach, które przez to przekraczają prędkość świetlną cofając się w czasie.
monolit! jowisz zmieni sie w lucyfera i bedziem miec 2 slonca ;x
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2010, 12:55:00 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34904 dnia: Kwietnia 27, 2010, 01:24:57 pm »
Tant - fakt. Powinienem był sam na to wpaść ;)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34905 dnia: Kwietnia 27, 2010, 02:26:34 pm »
A pamietacie ta 'reklame dreamcasta' nie tak dawno na niebie w Norwegii ? ;]

Wcześniej słyszałem też o czymś podobnym, że jakieśtam rozbłyski na słońcu mają spowodować zniszczenie pola magnetycznego ziemi (zupełnie niezależnego od słońca, tak btw), co spowodowałoby zmianę prędkości i drogi orbitowania (zupełnie niezależnej od pola magnetycznego, tylko od bezwładności ziemi i sił grawitacyjnych).
Moze chodzilo o stygniecie jadra ziemi, spowolnienie przemieszczania sie magmy wewnatrz ziemi, przez to zmiejszenie sily pola magnetycznego (podobno wczesniej zmienialo sie nieznacznie) bez ktorego jakis wiekszy rozblysk na sloncu moglby zdmuchnac spora czesc atmosfery. Widzialem jakis program dokumentalny z taka teoria, ale wydawalo mi sie to naciagane.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34906 dnia: Kwietnia 27, 2010, 04:07:10 pm »
a jeszcze inna o czterech kawalerzystach i trąbiących aniołach.

I lol'd xD. Nie wiem czemu, ale rozbawiło mnie to.

Co do rozbłysków i UFO, dziwna sprawa, w kosmitów wierzę, ale nie w naszej galaktyce czy okolicy jak to ktoś wspomniał. Obstawiam na pył, najbardziej prawdopodobne.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34907 dnia: Kwietnia 27, 2010, 04:39:26 pm »
Z wikipedii:
Cytuj
Although referred to as "fire", St. Elmo's fire is, in fact, plasma. The electric field around the object in question causes ionization  of the air molecules, producing a faint glow easily visible in low-light conditions. Approximately 100 - 3000 kV per meter is required to induce St. Elmo's fire; however, this number is greatly dependent on the geometry of the object in question. Sharp points tend to require lower voltage levels to produce the same result because electric fields are more concentrated in areas of high curvature, thus discharges are more intense at the end of pointed objects.

St. Elmo's fire and normal sparks both can appear when high electrical voltage affects a gas. St. Elmo's fire is seen during thunderstorms when the ground below the storm is electrically charged, and there is high voltage in the air between the cloud and the ground. The voltage tears apart the air molecules and the gas begins to glow.

The nitrogen and oxygen in the Earth's atmosphere causes St. Elmo's fire to fluoresce with blue or violet light; this is similar to the mechanism that causes neon lights to glow.
W wyziewach i pyle wulkanicznym znajdują się cząstki azotu, więc zagadkę możemy mieć rozwiązaną.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34908 dnia: Kwietnia 27, 2010, 05:57:18 pm »
Aysnel - tak jak mówi Tant, kalendarze Majów zdążyły się już skończyć mnóstwo razy, bo są cykliczne. Głowy nie daje, ale mają chyba po 50-kilka lat. Także doszukiwanie się w tym jakiejś przepowiedni to zwykłe bzdury.

Z tego co mi wiadomo to po 75 lat mniejszy a co 150 większy cykl.

A pamietacie ta 'reklame dreamcasta' nie tak dawno na niebie w Norwegii ? ;]

To akurat była rosyjska rakieta taktyczna. Ich flota miała w pobliżu manewry.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2010, 06:03:11 pm wysłana przez aysnel »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34909 dnia: Kwietnia 27, 2010, 06:40:39 pm »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34910 dnia: Kwietnia 27, 2010, 06:56:37 pm »
juz nawet na miotle nie mozna w spokoju polatac zeby media afery z tego nie zrobily ;x

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34911 dnia: Kwietnia 27, 2010, 07:06:16 pm »
Dokładnie ;/,dlatego moja leży schowana w komórce nie używana

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34912 dnia: Kwietnia 27, 2010, 07:15:53 pm »
Ja pier*ole, czego to ludzie nie wymyślą, niezła ściema. Chciałbym tylko wiedzieć co takiego oni mówią  o tym "niesamowitym przeżyciu".

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34913 dnia: Kwietnia 27, 2010, 07:34:10 pm »
Cytuj
W wyziewach i pyle wulkanicznym znajdują się cząstki azotu, więc zagadkę możemy mieć rozwiązaną.

Więcej niż już go mamy w atmosferze to w wulkanach nie ma hehe. Ale zgadzam się, że na pyłach mogły się ognie świętego elma tworzyć, choć nie chce mi się wierzyć, żeby były widoczne na ziemi (wydawało mi się, że pył wulkaniczny mamy dużo powyżej linii niskich chmur.... no chyba, że była dobra widoczność heh). Jak ten pył to materiał krystaliczny (co niewykluczone), to pewnie miał i ostre krawędzie, o których na wiki piszą.

Cytuj
Co do rozbłysków i UFO, dziwna sprawa, w kosmitów wierzę, ale nie w naszej galaktyce czy okolicy jak to ktoś wspomniał.

Ja pisząc o kosmitach miałem na myśli nasze najbliższe okolice, dajmy na to w promieniu 100 lat świetlnych. No ale nie chce mi się wierzyć, żeby życia nie miało być w tych miliardach układów słonecznych w samej tylko Drodze Mlecznej. Z naszej dotychczasowej wiedzy wynika, że jeżeli na planecie jest woda w stanie ciekłym, to prędzej czy później coś w niej zakiełkuje - a nie sądzę, żeby woda była tylko u nas hehe. Plus dochodzą jeszcze kosmici opierający się na chemii krzemu albo jeszcze większe dziwadła hehe. W 100 latach świetlnych pewnie nikogo nie ma, no ale w 10000 latach pewnie by się ktoś znalazł.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2010, 07:41:41 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34914 dnia: Kwietnia 27, 2010, 07:46:03 pm »
Ja pisząc o kosmitach miałem na myśli nasze najbliższe okolice, dajmy na to w promieniu 100 lat świetlnych. No ale nie chce mi się wierzyć, żeby życia nie miało być w tych miliardach układów słonecznych w samej tylko Drodze Mlecznej. Z naszej dotychczasowej wiedzy wynika, że jeżeli na planecie jest woda w stanie ciekłym, to prędzej czy później coś w niej zakiełkuje - a nie sądzę, żeby woda była tylko u nas hehe. Plus dochodzą jeszcze kosmici opierający się na chemii krzemu albo jeszcze większe dziwadła hehe. W 100 latach świetlnych pewnie nikogo nie ma, no ale w 10000 latach pewnie by się ktoś znalazł.

Heh, o to mi chodziło.

Jeszcze jedna dziwna sprawa:
http://www.youtube.com/watch?v=07KC02l_5eo&feature=related

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34915 dnia: Kwietnia 27, 2010, 07:55:05 pm »
Z naszej dotychczasowej wiedzy wynika, że jeżeli na planecie jest woda w stanie ciekłym, to prędzej czy później coś w niej zakiełkuje - a nie sądzę, żeby woda była tylko u nas hehe. Plus dochodzą jeszcze kosmici opierający się na chemii krzemu albo jeszcze większe dziwadła hehe. W 100 latach świetlnych pewnie nikogo nie ma, no ale w 10000 latach pewnie by się ktoś znalazł.
Najpewniej jakies slimaki albo jednokomorkowce ;) a jesli znalezlibysmy jakas cywilizacje kiedys to powinnismy ich 'odwiedzic', czyli przeprowadzic inwazje, eksterminacje i przejac ich technologie ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34916 dnia: Kwietnia 27, 2010, 10:32:22 pm »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34917 dnia: Kwietnia 27, 2010, 11:05:57 pm »
Nigdy pewno nie widział seksu psów.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34918 dnia: Kwietnia 27, 2010, 11:18:29 pm »
well ja w tej pozycji nie widzialem zazwyczaj robia to na pieska ;c

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34919 dnia: Kwietnia 27, 2010, 11:27:22 pm »
Się zakleszczył i obrócił, facet w kobiecie też może się przecież obrócić, nie zaczepia się w niej jak kotwica o dno ;)