Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162430 razy)

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32460 dnia: Czerwca 06, 2009, 03:27:10 pm »
Trzeba było zabezpieczyć profil hasłem. Przecież to twój komputer, więc dlaczego masz się nim dzielić z rodziną? ;)

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32461 dnia: Czerwca 06, 2009, 03:55:24 pm »
Niech się nawet dzieli, można wszystko tak zorganizować że na ich osobnych profilach żadnych szkód nie zrobią.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32462 dnia: Czerwca 06, 2009, 04:14:22 pm »
Idziecie jutro na wybory;p?

bez pierdolenia o marnowaniu głosów i o moim głosie, co to nic nie zmienia :F

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32463 dnia: Czerwca 06, 2009, 04:15:15 pm »
Idziecie jutro na wybory;p?

bez pierdolenia o marnowaniu głosów i o moim głosie, co to nic nie zmienia :F
Idem, wreszcie mogę głosować no to idę ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32464 dnia: Czerwca 06, 2009, 04:22:43 pm »
Idziecie jutro na wybory;p?

bez pierdolenia o marnowaniu głosów i o moim głosie, co to nic nie zmienia :F
JA nie wiem na kogo glosowac :( Powiedz mi cziffu.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32465 dnia: Czerwca 06, 2009, 04:31:12 pm »
Pytanie, wiadomo że UPR. Lista nr 1

Wyjebać VAT (od przyszłego roku chcą podnieść, szkoda że nie słyszeli o krzywej Laffera) [najbardziej bandycki podatek]
Wyjebać koncesje na telewizje i abonament (teraz wcale nie jest zniesiony) RTV [kto ogląda tańce z soon-to-be-gwiazdami]
Zdepenalizować narkotyki [kto chce i tak jara]
Zdjąć akcyzy na alkohol, papierosy, benzyne i wszystkie te gówna (na tym traci i producent [traci klientów] i konsumenci[albo więcej płacą albo nie kupują]
i najważniejsze, wyjebać tych pieprzone mordy od lat się nie zmieniające. Już i tak się nachapali z mojego portfela.

Precz z państwem opiekuńczym.
Tyle powiem.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32466 dnia: Czerwca 06, 2009, 04:33:39 pm »
Pytanie, wiadomo że UPR. Lista nr 1

i najważniejsze, wyjebać tych pieprzone mordy od lat się nie zmieniające. Już i tak się nachapali z mojego portfela.

Precz z państwem opiekuńczym.
Tyle powiem.
.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32467 dnia: Czerwca 06, 2009, 04:36:13 pm »
No wiedzialem ze ofkoz bedziesz naklanial na UPR ;] Zobacze, moze na nich zaglosuje, w koncu nie mam pojecia co inne macki maja do powiedzenia ;]

Przed chwila zrobilem sobie pytania ktore sa na:
http://www.latarnikwyborczy.pl/
Bo to niby tam ci pokazuje ktora partia jest najblizej twoim pogladom... i wszylo mi ze mam glosowac na ;/
Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości

Wez tam Cziffu rozwiaz te ankiete i napisz czy wyszlo ci upr... bo zastanawiam sie czy to cos jest choc troche accurate.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2009, 04:37:42 pm wysłana przez Kazumaru »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32468 dnia: Czerwca 06, 2009, 04:53:34 pm »
No wiedzialem ze ofkoz bedziesz naklanial na UPR ;] Zobacze, moze na nich zaglosuje, w koncu nie mam pojecia co inne macki maja do powiedzenia ;]

Przed chwila zrobilem sobie pytania ktore sa na:
http://www.latarnikwyborczy.pl/
Bo to niby tam ci pokazuje ktora partia jest najblizej twoim pogladom... i wszylo mi ze mam glosowac na ;/
Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości

Wez tam Cziffu rozwiaz te ankiete i napisz czy wyszlo ci upr... bo zastanawiam sie czy to cos jest choc troche accurate.
No mi wyszło UPR, 91% zgodności.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32469 dnia: Czerwca 06, 2009, 04:56:12 pm »
Hahaha, mi wyszło PSL (58% zgodności), SLD (57%) i Samoobrona (53%). Chyba jeszcze raz zrobię, bo nie chcę wyjść na postkomunistycznego rolnika.

EDIT::

Drugi raz zrobiłem, zmieniłem kilka odpowiedzi, których pewien nie byłem i wyszedł mi UPR (62%), PSL (55%) i Centrolewica (54%).Czyli teraz jestem rolnikiem konserwatywno-liberalnym heh.

Co do tych wyborów, to oczywiście wezmę w nich udział, ale już raczej bez przekonania, bo nasz wybór w tym wypadku naprawdę ma znaczenie bardzo nikłe. Europarlamentarzyści w końcu nie reprezentują siebie, a pewnie polityczne grupy, partie, które w tym parlamencie są. Do tego nasz głos konfrontujemy nie z głosami innych polaków, a z głosami całej Europy, więc nasz wpływ jest jeszcze mniejszy niż dotąd. No i nawet jakby pojechali do tej Europy sami ludzie z UPR'u, to i tak do zniesienia VAT'u by nie doprowadzili raczej, bo to w takim biurokratycznym molochu jak UE jest praktycznie niemożliwe.

Jeszcze nie wiem na kogo zagłosuję, ale mam coraz silniejsze wrażenie, że nie PO. Na pewno głosował nie będę na Samoobronę, Libertas, czy Prawicę, bo mam uczulenie na konserwy, telewizja mi skutecznie obrzydza PiS, a PO, pomimo tego co w TV gadają, wcale się dużo od PiS'u nie różni, bo to są dwie partie umiarkowanie prawicowe. Na PSL raczej też głosował nie będę, bom w końcu nie rolnik hehe. UPR jest mi niby bliski poglądowo, ale już teraz sam nie wiem. Im więcej czytam felietony Mikke w Angorze, tym mniej mi się ta partia podoba (wiem, że Mikke w tej chwili nie jest z UPR'em specjalnie związany, no ale ciągle tą partię reprezentuje swoimi słowami).

Co tam mi jeszcze zostało? PPP to zdaje się socjaliści są, więc raczej napewno nie. SLD jeszcze bym chyba zniósł, ale oni tam są w pakiecie z archaiczną Partią Pracy, no i znowu ta centrolewica taka fajna nie jest (ja tam jestem za podatkiem liniowym i za jak najszerszą prywatyzacją). Bliżej mi do tej drugiej centrolewicy, czyli PD, SDPL + Zieloni, ale znowu jakiś taki nieszczęśliwy pakiet.

tl;dr - Najbliżej mi poglądowo do UPR'u, ale zrażony spiskowymi teoriami Mikke mam coraz większą chęć zdryfować na lewą (ciemną) stronę mocy, gdzie najbliżej mi chyba do PD. Zobaczę na ile osób będę mógł zagłosować i jakoś to sprawiedliwie porozdzielam jutro.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2009, 05:24:28 pm wysłana przez Tantalus »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32470 dnia: Czerwca 06, 2009, 05:10:06 pm »
Cytuj
Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy
0.o

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32471 dnia: Czerwca 06, 2009, 05:11:55 pm »
A tak w ogóle to dni po imprezie to jest przesrane. Tak jakby wyjąć dzień z życia, człowiek wstaje o 13, zanim się ogarnie jest już 16, a o 18 znów na imprezę, żeszkurfafak.

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32472 dnia: Czerwca 06, 2009, 05:31:25 pm »
Przynajmniej masz czas co by na te imprezy chodzić ;f
Ja tam pójdę głosować, jak zawsze. A na kogo to pewnie zadecyduję dopiero na miejscu :>

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32473 dnia: Czerwca 06, 2009, 06:16:52 pm »
A czy niektóre z powyższych wypowiedzi nie są czasem łamaniem ciszy wyborczej?

Offline Doomsday

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32474 dnia: Czerwca 06, 2009, 06:24:58 pm »
Ale moja rodzina to Ciemnogród. Jak im zabiore dostep do kompa, to zabiorą mi klawiature i beda sie pluc az utone.

Jakbym mógł to bym głosował na UPR.

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32475 dnia: Czerwca 06, 2009, 07:42:22 pm »
Chwilę czasu znalazłem, to coś mogę skrobnąć (skrob, skrob, skrob...)...

Sprawdziłem tego Latarnika wyborczego... I aż wstyd się przyznać, ale wyszło na to, że najbardziej odpowiada mi... PiS (78% zgodności!). Fail.

Drugie miejsce PPP (65%) i trzecie ex aequo Samoobrona i PSL (63%).

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32476 dnia: Czerwca 06, 2009, 08:23:49 pm »
Teraz to i tak jeden wuj. UPR ma nie takie straszne te swoje hasła, ale oni trochę za bardzo przypominają bandę psycholi, przekonanych o tym, że "ktoś nas śledzi".

Ale w latarniku i tak mi wyszli z największą zgodnością - 68%
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2009, 08:27:33 pm wysłana przez Siergiej »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32477 dnia: Czerwca 06, 2009, 08:34:59 pm »


Ale na podstawie tych kilku pytań to sobie można.
No ja na UPR głosuje. Mi też wiele rzeczy nie odpowiada, np. odwoływanie się do tradycji chrzescijańskiej (ale chwała bogu za postulat odreligijnienia państwa). Ale najwięcej zbieżnych mam właśnie z nimi.

Co do osoby Mikkego to mam do niego mieszane uczucia. Zrobił wiele dla rozpowszechnienia idei liberalnej w polsce i zainteresowania dla UPRu. Niestety, mam coraz większe wrażenie, że on jest po prostu megalomanem spragnionym uwagi publicznej i gdy mu jej brakuje, to postanawia czymś zaszokować. Jest bardzo trudny w dyskusji, uwielbia kontrowersyjne przykłady i chyba zbyt namiętnie wzoruje się na Rothbardzie (nawet muszkę od niego zaadoptował). Ale cóż, w UPRze jest coraz silniejsze skrzydło antymikke'owskie, od czasu wybrania na prezesa p. Wojtery, którego po którym czasie wywalono. Coraz więcej żartów-opinii mozna spotkać, że miszcz jest albo "agentem dążącym do wewnętrznego wyniszczania i ośmieszania idei liberalnej" albo po prostu jest już za stary.
Jest świetny następca - Stanisław Michalkiewicz, który w czasie debat potrafi zachować zimną krew, jest bardzo rzeczowy, uprzejmy i kulturalny czego o JKMie nie powiem i ma świetne pióro. Nie mogę odżałować i nie rozumiem dlaczego nie powróci do raz piastowanego stanowiska prezesa UPRu.

Tak czy siak, nie głosuje na Mikkego, który może mieć prywatne poglądy jakie chce na temat masonów, bilderbergów oraz uwielbienia dla putina. Ja głosuje na partię która jest wolnorynkowa i najbardziej libertariańska ze wszystkich. Był dawniej taki projekt niejakiego G.Chlewickiego o nazwie Libertaria - zapowiadany szumnie jako alternatywa dla upeeru, ale nic większego z tego nie wyszło, pan Chlewicki zniknął z powierzchni ziemi oraz internetu i zostało tylko to co było. Bo Canabii nie liczę, Partia Piratów oraz jeszcze jedna partyjka, której nazwy teraz nie pamiętam, mają bardzo ograniczony ideologicznie światopogląd.

Cytuj
oni trochę za bardzo przypominają bandę psycholi, przekonanych o tym, że "ktoś nas śledzi".
Jacy oni?

Cytuj
No i nawet jakby pojechali do tej Europy sami ludzie z UPR'u, to i tak do zniesienia VAT'u by nie doprowadzili raczej, bo to w takim biurokratycznym molochu jak UE jest praktycznie niemożliwe.
Wole takich którzy będą się temu sprzeciwiali, aniżeli lizali dupe Merkelowej, Sarkozjemu i innym eurofederastom. N. Farrage i D.Hannan też nie mają przeważających frakcji (ten drugi został nawet osierocony) ale uwielbiam oglądać na YT jak ucierają nosa premierowi Brownomi i Peteringowi.

Cytuj
Co do tych wyborów, to oczywiście wezmę w nich udział, ale już raczej bez przekonania, bo nasz wybór w tym wypadku naprawdę ma znaczenie bardzo nikłe.
Dopóki nie wejdzie konstytucja unijna czyli tzw. traktat lizboński to oni sobie tam mogą obradować i pieprzyć głupoty, a my nie jesteśmy związani żadnym prawem, poza jedynie tzw. gentlemens agreement, albo pacta sunt servanda. Ale jak to wejdzie no to sory, ale jesteśmy jedną z dzielnic nowopowstałego tworu ponadnarodowego. Coś jak USA. Niby stany są samodzielne w jakimśtam stopniu, ale są sfederowane w jeden twór. Takie stany zjednoczone europy o których przebąkiwano po wojnie.
Unia miała być tylko wspólnotą gospodarczą. Unią celną, a w późniejszym okresie strefą wolnego handlu. Taką to strefą jest strefa schengen - moim zdaniem to coś świetnego, bo całkowicie znosi wszelkie ograniczenia w wymianie towarowo-pieniężnej. Ale obok niej jest ten brzydki, biurokratyczny twór który pragnie wspólnej polityki gospodarczej(patrz. traktat lizboński), interwencjonistycznej, polityki zagranicznej(p. traktat lizboński), a także cośtam snuje o wspólnym wojsku.

No i najbardziej nie podoba mi się ich wizja demokracji. Irlandia w referendum mówi nie - gwałt na demokracji. Gdyby irlandia powiedziała tak - byłoby to oczywiscie jej (demokracji) zwycięstwo.
Ale najbardziej mnie wkurwia to, że Donald Wehrmacht Tusk, wraz ze swoim rządem, uznał że polacy  nie mają prawa wypowiedzieć się referendalnie w tak istotnej kwestii jak sfederowanie państwa w rodzący się związek.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2009, 08:58:06 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32478 dnia: Czerwca 06, 2009, 09:46:42 pm »
Cytuj
Donald Wehrmacht Tusk
Bardzo błyskotliwe.
Cytuj
Jacy oni?
Upeerowcy. Choćby i Mikke. Mam nauczyciela, który jest z UPR - gość ma totalnie wyprany mózg, nie da się z nim sensownie słowa zamienić.

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32479 dnia: Czerwca 06, 2009, 10:00:12 pm »
No ja na UPR głosuje. Mi też wiele rzeczy nie odpowiada, np. odwoływanie się do tradycji chrzescijańskiej (ale chwała bogu za postulat odreligijnienia państwa). Ale najwięcej zbieżnych mam właśnie z nimi.

Obecnie chyba nie ma lepszego sposobu na to, by odreligijnić Polaków bardziej niż prowadząc politykę prochrześcijańską...
Prócz moherów i fanatyków już tyle ludzi ma tego serdecznie dość że gdyby każdy z nich złożył akt apostazji to mielibyśmy lajtowo z 40% mniej katolików w statystykach.