Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162435 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32500 dnia: Czerwca 07, 2009, 01:40:23 pm »
A głos oczywiście oddałem na UPR. Matka głosuje na ludzi niestety i oddała na Buzka. A mój ojciec stracony już, na PiS.
I tak uważam, ze lepiej zagłosować na PiS niż nie iść wcale - i pokazać że sobie moga robić co chcą a nas to wszystko średnio interesuje

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32501 dnia: Czerwca 07, 2009, 02:37:44 pm »
A głos oczywiście oddałem na UPR. Matka głosuje na ludzi niestety i oddała na Buzka. A mój ojciec stracony już, na PiS.
I tak uważam, ze lepiej zagłosować na PiS niż nie iść wcale - i pokazać że sobie moga robić co chcą a nas to wszystko średnio interesuje
To wolałbym już oddać głos nieważny.

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32502 dnia: Czerwca 07, 2009, 02:40:44 pm »
Wydaje wam się że seks z prezerwatywą jest do bani?

Ciekawe co powiedzielbyście o tym:
http://www.dziennik.pl/kobieta/seks-bez-tabu/article394786/Elektryzujacy_petting_na_odleglosc.html

No, wszystko jasne. Bierzemy pierścien, gładzimy... Może i jest to jakiś sposób na związki na odległość, ale dla mnie to i tak durnizm. To jak lizać lody przez szybę w sklepie.
Gdybym ja miał kobietę hen daleko przede wszystkim kombinowałbym jak być bliżej niej. Poza tym to raczej eliminuje dreszczyk spotkania się po długim czasie, gdy ludzie są na siebie napaleni jakby poznali się na nowo.

btw: wyobrażacie sobie teraz "włamywanie się" do czyjejś instalacji? hłe hłe
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2009, 02:46:05 pm wysłana przez Sitheral »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32503 dnia: Czerwca 07, 2009, 02:48:08 pm »
Sith, tak z innej beczki, może pytanie nie na miejscu, ale tak Twoim zdaniem, nasze forum jest tak zgniłe i martwe jak się wydaje, czy na IW jednak gorzej? ;p Jak nie chcesz tu odpowiadać, to napisz mi PMke ;p

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32504 dnia: Czerwca 07, 2009, 02:55:48 pm »
Cytuj
I tak uważam, ze lepiej zagłosować na PiS niż nie iść wcale - i pokazać że sobie moga robić co chcą a nas to wszystko średnio interesuje
Dać obywatelski mandat złodziejom, mówiąc sobie, że nas to średnio interesuje?
Nie wiem. Mnie nie interesują średnio, tylko wielce, losy tego kraju gdzie chcę pozostać i w przyszłości spłodzić jakieś potomstwo. Chciałbym, to zrobić, ale jak patrze na ten kraj to mam ochotę jechać do północnej kanady do ajkiegoś lasu i mieć wyjebane na austriacką szkołę ekonomii i podaż pieniądza. Rąbać sobie drzewo, wypić gorącą herbatę i patrzeć za okno jak mi ptaszki śpiewają.

Ja już wolę sobie dupę podetrzeć tą kartą wyborczą aniżeli oddać głos na jakiegoś z tych pieprzonych złodziei co od 20 lat okradają obywateli, wmawiając im że to dla ich dobra. Zmieniają tylko garnitury na coraz droższe, umoczone nazwy partii na czyściutkie nowe oraz hasełka.
Oni nie są złem koniecznym. Oni są złem które trzeba odsunąć od koryta.
Ludzie tyle narzekają na polske, na chory kraj, zacofanie, ciemnogród. Ale buntu, puczu, rewolucji nie ma. Nie ma nawet zmiany kadry rządzącej. Są jedynie rotacje w ramach tych którzy są u żłobu od 20 lat.

Cytuj
No, wszystko jasne. Bierzemy pierścien, gładzimy... Może i jest to jakiś sposób na związki na odległość, ale dla mnie to i tak durnizm. To jak lizać lody przez szybę w sklepie.
Gdybym ja miał kobietę hen daleko przede wszystkim kombinowałbym jak być bliżej niej. Poza tym to raczej eliminuje dreszczyk spotkania się po długim czasie, gdy ludzie są na siebie napaleni jakby poznali się na nowo.

btw: wyobrażacie sobie teraz "włamywanie się" do czyjejś instalacji? hłe hłe
Pamiętacie ten film ze stalonem "Człowiek-demolka"?
Niedługo to już w ogóle seksu nie będzie. Całowania tak samo. Będą substytuty.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2009, 02:58:40 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32505 dnia: Czerwca 07, 2009, 03:06:13 pm »
Sith, tak z innej beczki, może pytanie nie na miejscu, ale tak Twoim zdaniem, nasze forum jest tak zgniłe i martwe jak się wydaje, czy na IW jednak gorzej? ;p Jak nie chcesz tu odpowiadać, to napisz mi PMke ;p

W sumie nie widzę przeszkód by się o tym publicznie wypowiedzieć zwłaszcza że jeżdżenie po kimkolwiek nie leży w moim interesie.

IW imo ma generalnie więcej ludzi którzy się stale udzielają, choć ostatnio tego zbytnio nie widać, można powiedzieć że przechodzimy taki sezon ogórkowy. Bywa. Jednak od czasu do czasu, zwłaszcza po konwentach są napływy świeżego mięcha.

U Was specjalnie tego nie widać. Raz na jakiś czas trafi się nowy zacny user ale generalnie jak od paru lat sporadycznie zaglądałem tutaj tak widzę te same mordy w TO :>

Wszystko ma swoje plusy i minusy... dzięki temu że macie stałą bandę możecie tutaj rozmawiać o zupie i o dupie bez głaskania się po jajach, generalnie nadajecie na tych samych falach co daje Wam +50 do klimatu. Ale z drugiej strony newbie często stąd spadają zanim na dobre wejdą, myślę że na IW o wiele łatwiej jest się ludziom przystosować, jest takie "newbie friendly". Nie żebym z was teraz robił jakiś bastardów bo żeby bana u Was dostać to trzeba się chyba naprawdę postarać i generalnie dajecie ludziom niejedną szansę. Ale ogólnie jesteście trochę zamknięci.

Anyway, jak dla mnie zgnili i martwi to Wy będziecie jak skończą się tu jajcarskie, ciekawe, warte uwagi dyskusje, a na to się nie zanosi (to nie wazelina, stwierdzam fakty).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2009, 03:07:31 pm wysłana przez Sitheral »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32506 dnia: Czerwca 07, 2009, 03:23:12 pm »
Cytuj
U Was specjalnie tego nie widać. Raz na jakiś czas trafi się nowy zacny user ale generalnie jak od paru lat sporadycznie zaglądałem tutaj tak widzę te same mordy w TO :>
IMO to zaleta ;p Tylko jak już pojawi się ktoś nowy, to zacznie się udzielać przez jakiś miesiąc/dwa a potem przestaje jakby nigdy nic, było pełno takich ludzi, po których myśleliśmy, że zawitają na dłużej, m.in Typhoon, Tamiko, Agriaspincode (no co ;p), Vivi, Selphie, Nekroskop czy też FieryBird, no ale o co tam się burzyć, szkoda tylko. (jeśli któraś osoba z was to czyta, to wypowiadać się ;p).

Cytuj
Ale ogólnie jesteście trochę zamknięci.
Tylko, że tu nikt się nie zamyka na innych, każdy jest miły i w ogóle (no oprócz specyficznego Sola, ale to się na stałe wpisało w nasz klimat :P).

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32507 dnia: Czerwca 07, 2009, 03:23:35 pm »
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6695099,Selector_Festival__Haniebna_profanacja_Krakowa_.html żal.pl może brzmi kretyńsko, ale pasuje jak ulał.
Cytuj
Płacilibyśmy dużo mniej, ale np. musielibyśmy bulić za wysyłanie dzieci do szkół, czy leczenie się w szpitalach. Niby ma to swoje minusy, ale jak wysyłałbyś dzieci do szkoły prywatnej i nie chorowałbyś specjalnie uciążliwie ani ciężko, nie musiałbyś uczestniczyć w ogólnopolskiej zrzutce na tych, którzy wysyłają dzieci do szkół publicznych i chorują nieprzerwanie.
Jezu. Dalej nie doczytałem - nie mam nomen omen zdrowia do tego.

A co do wyborów - zwycięstwo. Mama nie poszła głosować, czyli jeden głos mniej dla Senyszyn.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2009, 03:24:38 pm wysłana przez Siergiej »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32508 dnia: Czerwca 07, 2009, 03:51:11 pm »
Tak w ogóle, ma na forum ktoś PS3 oprócz mnie i Chocobo?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32509 dnia: Czerwca 07, 2009, 04:58:13 pm »
Ale ogólnie jesteście trochę zamknięci.
Dla mnie ujdzie na forum, nie przypominam sobie jakiegoś zimnego przywitania ani zbytniej obojętności itp. Sam chciałem być redem ale w obecnej chwili to jrpgi mnie nie robią już tak bardzo i nawet generalnie gry. Ciesze sie tylko cholernie ze Capcom zmienił stosunek do wydawania Monster Hunterów w EU i teraz bardziej będzie je promował, planują do kwietnia 2010 wydać tu MH3, wtedy kupię na pewno Wii jak tylko wyjdzie, zrobię sobie urlop i będę sypiał 4 h na dobę a przez pozostałe 20 będę polował w koopie... ooo taaak ... a potem zaliczę resztę zajebistych tytułów na wii...
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32510 dnia: Czerwca 07, 2009, 06:04:49 pm »
Ja też nie przypominam sobie jakiegoś pogardliwego traktowania "nowych" no chyba, że sami się o to dopraszali. Tu nikt nikogo nie ośmiesza bez powodu nawet Sol (chociaż to trochę naciągane ;)).  Ja od początku myślałem o zostaniu redaktorem, ale najpierw przez kilka miesięcy sondowałem sytuację. Dopiero na zaproszenie Tantalusa postanowiłem zająć tematyką Star Ocean chociaż pierwotnie próbowałem Reaverowi zabrać sprzed nosa dział odnośnie Suikoden V (miałem już nawet gotową recenzję by nie przychodzić z pustymi rękoma, heh). Początkowo zamierzałem poświęcić się tylko SO1 ale w obliczu "kryzysu ze znikaniem redaktorów" będę się musiał przynajmniej tymczasowo zająć także pozostałymi częściami. Tylko jak się za to wszystko zabrać... W międzyczasie zacząłem także owocną współpracę z portalem JRK RPG gdzie umieszczam recenzje gier, które raczej nie mogłyby  być opublikowane na SZ, więc żadnego konfliktu interesów nie ma. Nie wiem jak jest odbierana współpraca z dwoma różnymi portalami, jednak to chyba nic nagannego.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32511 dnia: Czerwca 07, 2009, 06:20:23 pm »
To forum nie ma otwartego klimatu, bo siedzi tutaj tylko banda paru osób, które są codziennymi odpowiadaczami i paru innych którzy odzywają się rzadziej, ale cały czas śledzą rozwój płodnych tematów, zwłaszcza TOTAL OFFTOPERS. No i z racji niewielkiej liczby, każdy wie co kto napisze:P
A jak ktoś nowy chce wpaść to nie poczuje się swobodnie. To jak wpuścić do sekty nowego członka;p

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32512 dnia: Czerwca 07, 2009, 06:21:54 pm »
No ja nie mówię że tu źle ;p
Raczej tak obiektywnie starałem się powiedzieć jakie miałem odczucia gdy tu wcześniej właziłem, możliwe że były błędne.

Aysnel, pewnie że to nic nagannego. Ja sam chętnie jakiś tekst mógłbym kiedyś dla SZ wysmażyć na zasadzie freelancerskiej czyli bez tego czego wymaga się od redów (prócz jakości tekstu ;)), bez przywilejów - ot tak, napisać, wysłać komuś, jak się spodoba to wrzucicie itp.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2009, 06:23:01 pm wysłana przez Sitheral »

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32513 dnia: Czerwca 07, 2009, 06:46:46 pm »
JRK RPG jest o tyle lepsze od SZ, iż nie obowiązują tam żadne terminy dostarczania recenzji. Nie muszę się też zajmować tagowaniem tekstu. Po prostu piszę tak by recka była sensowna i bez błędów a resztą zajmuje się już odpowiednia osoba. Mam też okazję pogadać sobie z ludźmi  o specyficznych tytułach jRPG co niestety tu na forum SZ byłoby niemożliwe, bo większość stałych bywalców nie zna tych tytułów (a może to mnie się tylko tak wydaje...) albo ma do nich niepodlegające dyskusji negatywne nastawienie. Z drugiej strony na JRK RPG są tylko recenzje, więc niestety nie ma możliwości poszerzenia tematu na temat danej gry, aktualizacje są stosunkowo często, ale tylko o jeden tekst naraz (chociaż ostatnio borykamy się z ich brakiem już od kilku dni), no i ta sama bolączka, co na Squarezone - stosunkowo mała liczba odwiedzających forum, ale atmosfera jest jakby luźniejsza. Mimo wszystko w oczach bywalców na JRK RPG serwis Squarezone uchodzi za bardzo profesjonalny, nawet sam JRK jest nieco zazdrosny. :) Na szczęście z oboma portalami współpracuje mnie się znakomicie, przynajmniej jak na razie.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32514 dnia: Czerwca 07, 2009, 07:03:00 pm »
Cytuj
Tu nikt nikogo nie ośmiesza bez powodu nawet Sol (chociaż to trochę naciągane ;))
Nie, ja tylko trolluję. No chyba, że ktoś otwarcie wygłasza, że wali gruchę do kreskówkowych zwierząt.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32515 dnia: Czerwca 07, 2009, 07:06:13 pm »
Taa, ciekawe o kim mówisz. ;) :)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32516 dnia: Czerwca 07, 2009, 07:12:13 pm »
Na SZ jeszcze ktoś gra w jRPG względnie często?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32517 dnia: Czerwca 07, 2009, 07:14:02 pm »
Na SZ jeszcze ktoś gra w jRPG względnie często?
only Disgaea 3, tych z PS2 jeszcze nie łapię
na PSP męczę FFV, jestem dziwny?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32518 dnia: Czerwca 07, 2009, 07:15:28 pm »
No właśnie o to chodzi, że mało kto gra. Co więcej u poniektórych osób zbyt długie uszy i dodatkowy ogon wywołują obrzydzenie. :lol:

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32519 dnia: Czerwca 07, 2009, 07:15:37 pm »
Taa, ciekawe o kim mówisz. ;) :)
Te twoje catgirle są jakieś 15%, więc do strefy Sick Fuck się jeszcze nie zaliczasz.
Cytuj
Na SZ jeszcze ktoś gra w jRPG względnie często?
Ostatnie w co grałem to SRT: OG Saga - Endless Frontier, ale tylko dlatego, że to czysty fanservice. No i w sumie sam jednego robię. Ha ha, hipokryzja !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?