Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164056 razy)

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30880 dnia: Listopada 09, 2008, 10:35:54 am »
hyhy w tym ostatnim skrinie gosc wyprzedzil widze swoje czesci ciala ;f

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30881 dnia: Listopada 09, 2008, 09:25:22 pm »
http://ps2.ign.com/articles/927/927257p1.html

10 powodów dla których ciągle warto mieć PS2? Oprócz 1Otego z resztą się zgadzam.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30882 dnia: Listopada 09, 2008, 10:11:32 pm »
aysnel - Ja się zgadzam głównie z 10tym. Co jak co, ale Singstary to jest powód dla trzymania PS2. Ostatnio uzupełniłem sobie listę Singstarów, mam już przez to ponad 400 pisenek na kilkunastu płytkach, co stanowi spory potencjał na imprezach.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30883 dnia: Listopada 09, 2008, 10:47:39 pm »
Cytuj
aysnel - Ja się zgadzam głównie z 10tym. Co jak co, ale Singstary to jest powód dla trzymania PS2. Ostatnio uzupełniłem sobie listę Singstarów, mam już przez to ponad 400 pisenek na kilkunastu płytkach, co stanowi spory potencjał na imprezach.
Ultrastar>Singstar

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30884 dnia: Listopada 09, 2008, 10:53:16 pm »
Cytuj
Ultrastar>Singstar

Jak masz dwie karty dźwiękowe, to możliwe...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30885 dnia: Listopada 10, 2008, 12:32:31 am »
Cytuj
Jak masz dwie karty dźwiękowe, to możliwe...
Albo jak masz oryginalne mikrofony z Singstara i przejściówkę z Singstara

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30886 dnia: Listopada 10, 2008, 10:37:25 am »
1 powód, dla którego warto kupić playstation3 - LittleBigPlanet - dostałem pier****ca na punkcie tej gry, Musiol dzięki za nakierowanie na ten tytuł  :lol: W końcu mega tytuł na trzecią Sonię...
P.S. Kiedy strona będzie działała normalnie, bo od święta udaje się ją otworzyć.
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2008, 10:39:37 am wysłana przez emiel_ »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30887 dnia: Listopada 10, 2008, 10:44:34 am »
emiel_ - Strona działa normalnie, tylko pojedyncze osoby mają problem z jej otwarciem i jest on zagwozdką dla wszystkich specjalistów informatycznych jakich znam. Mam nadzieję, że FastRed w końcu coś wymyśli.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30888 dnia: Listopada 10, 2008, 12:32:14 pm »
Ja tam mam jeszcze swojego szaraka i działa(a ma chyba z 8 lat(oczywiście same piraty).A i ps2 nie zamierzam sprzedać,a tym bardziej pozbyć się jeżeli kiedyś uda mi się kupić ps3.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30889 dnia: Listopada 10, 2008, 07:31:45 pm »
Ja też w najbliższej przyszłości nie zamierzam rozstawać się z PS2. Nie wiem dlaczego, ale ogólnie ciągle mnie bardziej  do staroci niż do tzw pseudo-gier nowej generacji. Zresztą dlaczego mam się przesiadać na nowy sprzęt skoro na PS2 oczekuje na mnie tyle pozycji do przejścia, że chyba starczy ich mi przynajmniej na 2 lata. Fakt, świata nie widzę poza jRPG, ale mam też pewną ilość pozycji z tym gatunkiem nie związanym jak np. Nobunaga Ambition's czy seria Kessen.

Obecnie czekam na Eternal Poison i Personę 4. Żadna obecnie gra z PS3 czy X360 nie jest warta tych tytułów, No może oprócz "Valkiria Chronicles". Rzekłem.

(Pewnie znów naraziłem się paru maniakom next-genów, ale co tam, przecież nie będę ich chwalił.  -_-)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30890 dnia: Listopada 10, 2008, 08:01:13 pm »
Cytuj
LittleBigPlanet
More like obcięty Garry's Mod w 2D z bardzo zajebistymi moderatorami, którzy kasują wszystko, co im się nie podoba.
Cytuj
świata nie widzę poza jRPG
Współczuję.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30891 dnia: Listopada 10, 2008, 08:16:26 pm »
Współczuję.

Nie wiem dlaczego, ale ja sobie jakoś nie. Pewnie tak samo mają palacze, dziwkarze i alkoholicy.  -_-

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30892 dnia: Listopada 10, 2008, 09:01:42 pm »
a ja moge o dzisiejszym dniu powiedziec - konkretnie sie narąbałęm. i jesli pojawi sie szef i wstawi wiadomy obrazek, to uwierzcie, nie pomyli sie ;f. chyba z 4 tony drewna były ;f i tak od rana
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30893 dnia: Listopada 10, 2008, 09:57:42 pm »
jaki niby łobrazek (O'relly?)

w ogóle gadacie o czymś co nie jest związane z grami jeszcze czy mam juz się pakować?

widziałem nowego bonda - olga fajna, zwłaszcza bez makijażu, reszta to syf kiła i mogiła

"kurczaczek", zbanowali mnie na forczanie; ciecie

znowu musze przez proxy wchodzić

Edith: tak w sumie wpadłem zobaczyć czy ktoś mi odpisze i jak zwykle nie zawiodłem się na was :*

no, ja niedługo wracam na łindowsa, zapowiada się że będę miał legalnego za frajer, ale z linuxa nie zregyznuję, teżś fajny system. na razie mma dwa wypaśne dyski 300 i 500 giga więc chyba starczy na dwa systemy operacyjne, biorąc pod uwagę to że wpadam tylko raz na jakiś czas na łikend i potem siedze w jakiejs ziemance bez wody, prundu i netu

fajnie, że daliście nowy lejałt dla forum, nowe buźki, skoro forum is dead already; tzn. nie wiem jak tam w działach phinal phantasy jest bo nigdy doń nie zaglądałem, jeno tutaj i czasami do kółka filozoficznego ale tam ostatnio zostałem tak zergrushowany przez Tantalusa do którego mam numer, ale jakoś nie mam kiedy zadzwonić bo dużo się dzieje i te sprawy, no a tak to tylko tutaj w Total Offtopic, gdzie ostatnio pisujecie jeno o grach jakichś albo innych pierdołach, bo szczerze mówiac nie mam pojęcia o czym mówicie i czytać mi się nie chce. stąd też chciałem wystosować mini apel - tą swoją nowomową odstraszacie nas zwykłych nie giercujących szaraków od pisania w tym temacie co jest jednoznaczne z całkowitym dobijaniem i tak już - jak to zauważył tant w jednym z poprzednich swoich postów - umierającego od lat w strasznych mękach forum.. tzn. może slowo dobijać nie jest najlepszym słowem na określenie tego, bo tego forum chyba nie da się zabić (dopóki ktoś opłaca hosting) no ale wicie rozumicie

tyle ode mnie, posiedze jeszcze trochę i poszpieguje na naszej klasie (hihi) a wy tam pewnie już śpicie to nie będę pisał dobranoc powiem tylko do usłyszenia ELLO!

« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2008, 02:03:35 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30894 dnia: Listopada 11, 2008, 06:32:24 am »
No ja już wczoraj spałem jak napisałeś posta Chief, żebyś wiedział. Ostatnio mam tak rozregulowany tydzień, że to się w pale nie mieści. Wszystko przez to, że jako czwartoroczny, czyli senior wśród studentów, mam taki plan, że w poniedziałek w ogóle nie mam zajęć, a w pozostałe dni tygodnia przychodzę sobie na uczelnię na krótko i po południu. No i byłoby git, gdyby nie czwartek, pieprzony czwartek kiedy to muszę się zjawiać o 9ej na uczelni. Niefajnie jest, jak człowiek jest przez cały tydzień przyzwyczajany, że jak pójdzie spać o 5ej rano to nic złego się nie stanie, a tu nagle sobie przypomina, że musi wstać za trzy godziny i jeszcze w tramwaju się nauczyć jak oznaczać ilość barwników w landrynkach, azotków w żurku Knorra, czy chlorków w ogórkach (takie mam zajęcia teraz dziwaczne).

Do tego muszę się na poważnie zabrać za pracę inżynierką, znaną na mniej technicznych uczelniach jako licencjat - temat już mam, spis treści też, zacząłem już na poważnie czytać wstępne źródła, czyli w porównaniu ze znajomymi, którzy mają innych promotorów, to jestem dosyć zaawansowany. Nie zmienia to faktu, że muszę na za tydzień napisać blisko 20 stron wstępu, na jutro pewnie przygotować jakiś raport z postępów, no i ogólnie dużo jeszcze zrobić. Fakt, że mi miesiąc został do zdania kolejnego egzaminu z dżapańskiego, na którego jestem kompletnie nieprzygotowany, nie pomaga.

No i jeszcze gram w Team Fortress 2. Counterstrike i inne kłejki się faktycznie chowają do tej gry, zdecydowanie najlepiej zrobiony i najbardziej pomysłowy FTP sieciowy jaki znam. Mam nadzieję tylko, że mi szybko zbrzydnie, bo inaczej średnio widzę znalezienie czasu na wszystkie moje nieszczęsne zajęcia, o ile ktoś by nie pomajstrował w kontinuum i wydłużył doby do jakichś 30 godzin. No, powiedzmy 36ciu, żeby mieć zapas na wszelki wypadek...

Co do gier, to faktycznie chyba już zdziadziałem i mnie to jakoś powoli przestaje kręcić. W szczególności, jeżeli chodzi o konsole - DS'a włączam teraz tylko praktycznie jak jestem na uczelni, żeby albo z kumplami w Wormsy zagrać albo samemu w Disgaea i nie zasypiać na wykładach, ale tak to cisnę ewentualnie w coś na kompie, zastanawiam się, czy nie zainwestować w Falałta, skoro on jest teraz taki Trendy albo w Wiedźmina, bo Sapka się kiedyś czytało. Przeszła mi też faza na Wii i chyba dobrze, że tego systemu nie kupiłem, bo pewnie by się kurzył.

Chiefu coś tam pisałeś o linux'ie - ja ostatnio próbowałem zmusić się do działania na ubuntu i żałuję, że w szkole na informatyce, zamiast jakiegoś pieprzonego Worda i Excela, nie uczyli mnie kiedyś działania w linux'ie. Momentami się czułem jak zupełny debil, kiedy w Internecie jest w dosyć oczywisty sposób umieszczona instrukcja, a ja nie wiem co zrobić, żeby jakiśtam plik umieścić. Zajęło trochę czasu, zanim znalazłem w którym miejscu się odpala terminal, a i tak póki co z każdym plikiem, jaki bym chciał na ubuntu wziąć na warsztat mam wystarczająco dużo problemów, że po jakiejś pół godzinie działania w tym środowisku, Windows nie wydaje się już mi takim złym pomysłem. No ale się przemęczę - jak widzę Vistę, to mam wrażenie, że to początek końca mojej znajomości z Windowsami i pewnie za dwadzieścia lat już nie będę pamiętał co to jest Microsoft.

Dobra, trochę nadrobiłem na forum zaległości w sprawie pisania, to mogę spróbować iść spać z poczuciem dobrze spełnionego obywatelskiego obowiązku...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30895 dnia: Listopada 11, 2008, 10:15:15 am »
tant, wchodzisz na terminal
w zaleznosci od distro, musisz byc zalogowany jako root, albo user z uprawnieniami roota (jak masz ubuntu to to masz domyslnie)
wklepujesz SUDO SU
hasło do twojego konta
wpisujesz MC
i masz
NORTON KOMANDERA ;)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30896 dnia: Listopada 11, 2008, 11:09:47 am »
tl;dr

ja tam od zawsze mówiłem, żeby o grach rozmawiać w tematach o grach, jakieś to proste, a ludu serio pisze coraz mniej, jedni mają problemy z naszą pieprzoną domeną, jednym się nie chce, newsletter moj forumowy nie podochodził - znów kolejna rzecz spieprzona na forum, a Ash czasu nie ma...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30897 dnia: Listopada 11, 2008, 01:13:44 pm »
oznaka nadchodzącego końca świata

mamy juz czarnego papiezą (obamę) za rządów którego mają wybuchać wojny (Iran? Fidel i Chavez?) i kraj ma się pogrążyć w ruinie(recesja rypnie jeszcze mocniej za jakiś czas) a na końcu jego rządów świat legnie w gruzach (tak się składa, ze obama kończy kadencje za cztery lata 2008+4=2012)

THE END IS NIGH!

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30898 dnia: Listopada 11, 2008, 04:16:42 pm »
No cóż o 11:10 21 XII 2012 ma forum SZ ukarze się ostatni post a minutę później wszyscy gasimy światło i spadamy.  ^_^

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30899 dnia: Listopada 11, 2008, 10:14:25 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/1860225,69,chce_pojac_za_zone_kobiete_z_kreskowki,item.html

OH LAWD

ale komentarze niektóre dobre
http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,50135666,135140219,5771416,0,forum.html
tutaj widzę oldskulowiec, ale ja oglądałem KOR i podpisuje się rękami i nogami; kto nie oglądał niech żałuję