Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161923 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30140 dnia: Lipca 28, 2008, 06:18:55 pm »
Cytuj
W kwestii pogodzenia systemow - jest to jak najbardziej mozliwe i wcale nietrudne. Sam swego czasu mialem bardzo dlugo ubuntu (6.10) i winde.A skoro masz 3 dyski to juz jest dziecinnie proste. Koles nie powinien miec z tym zadnych problemow, skoro ja, szary zuczek zrobilem to z latwoscia (z ciekawosci zapytam - jaka wersje ubuntu masz?)

ubuntu mam najnowsze, nie wiem jaka to wersja heh. A oczywiście, zainstalowanie WinXP i ubuntu to jest łatwa sprawa, konflikt występuje dopiero przy 98.

Refleksa na dzisiaj: halucynacje związane z grą w GH to czad. Jak pierwszy raz po długiej piosence spojrzałem się na biurko z komputerem, które zaczęło wyginać się jakby było z plasteliny, to myślałem, że w końcu postradałem zmysły. Jak ktoś nie wie o czym mówię, to jest to coś podobnego do tego

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30141 dnia: Lipca 28, 2008, 07:05:13 pm »
Cytuj
The IFMagazine.com entertainment website reports that film producer Erwin Stoff (The Matrix, A Scanner Darkly) is developing a live-action adaptation of Sunrise's Cowboy Bebop multi-genre action anime series for Fox. Stoff told the website that the project is "in the really early stages" since the parties "just signed it the other day." Shinichiro Watanabe's original anime follows the motley crew of the spaceship Bebop as it travels throughout the solar system in search of the next job. Stoff promised "a real degree of faithfulness," and added, “When I met with them in Japan, one of the first things that I brought up was the experience that we had on A Scanner Darkly, and how hard we worked to remain faithful to Philip K. Dick, and that was our big concern here.”


x1000000

Tant, jedziesz gdzieś w okolice Ystadt?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30142 dnia: Lipca 28, 2008, 07:23:49 pm »
Heh błahymi sprawami się przejmujecie, ja się wczoraj o mały włos nie zabiłem na motorze o betonową ścianę. Ale pomimo powagi sytuacji, potem jeszcze żarty się mnie trzymały i powiedziałem ojcu żeby kupił Ferrari. ;F
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30143 dnia: Lipca 28, 2008, 07:37:46 pm »
O.o..no tak ponoć motocykliści to dawcy nerek...ale się nie znam.Ej Tant to ja też chce mieć takie fajne halucynacje...w końcu było by jakoś zabawnie =_=...a jak na razie to się nie mam z czego cieszyć.Chociaż...w sobotę było fajnie bo byłam na otwarciu Jarmarku Dominikańskiego i się na karuzeli pokręciłam...tak,że było mi potem niedobrze,ale to szczegół XD.Ale pawia nie puściłam.A potem z Gdańska około 1 w nocy wracałam na piechtę z 9 kilometrów(albo i więcej)do chaty.Jeszcze odczuwam skutki tej przechadzki >.>.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30144 dnia: Lipca 28, 2008, 07:46:33 pm »
Nie tylko nerki można wyciąć z zimnego motocyklisty ;F Chociaż ja żywy nie dałbym nikomu swojej jednej nerki, ale jak by nie było już mnie to miałbym w sumie gdzieś co się stanie z moim ciałem, ale pomimo to nie oddałbym żadnych narządów, mam jeszcze inny powód o którym już akurat nie powiem. ;]

Yuz, przejdzie ci, ja kiedyś sporo chodziłem bo tak po prostu chciałem (więcej niż 9km) i nieraz bolały mnie nogi ze zmęczenia, czasem dłużej niż jeden dzień ale wtedy już słabiej, najlepiej odpocznij na leżąco w takim przypadku.

A właśnie, ostatnio straciłem poprzedni numer telefonu, nie pamiętam kto z SZ miał mój numer, ale o mały włos a dołączyłbym do W_w. ;]
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2008, 07:53:35 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30145 dnia: Lipca 28, 2008, 07:53:16 pm »
9km? To znów nie taki długi dystans jeśli chodzi o spacer. :)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30146 dnia: Lipca 28, 2008, 07:55:29 pm »
9km? To znów nie taki długi dystans jeśli chodzi o spacer. :)
Yuz ma pewnie 70 lat i zaawansowany reumatyzm więc może to dużo w tym przypadku ;F Yuz trzeba było nie wychodzić bez wózka z domu ! ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30147 dnia: Lipca 28, 2008, 08:08:55 pm »
No kurde...tera się ze mnie nabijają,że taka słaba jestem,kurde liczę na oko bo nie wiem dokładnie ile jest kilosów z Gdańska na Stogi....tym bardziej,że przez cały tamten dzień byłam na nogach od 8 rano...to wieczorem mi już sił zabrakło....XD,a tym bardziej że od jakiegoś czasu boli mnie prawa kostak...chyba skręcona T.T
Cytuj
ale o mały włos a dołączyłbym do W_w. ;]
Masz na myśli??
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2008, 08:10:08 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30148 dnia: Lipca 28, 2008, 09:24:41 pm »
To chyba jasne, zapadłbym się pod ziemię i nikt nie miałby ze mną kontaktu, gdybym miał trochę większego pecha trafiłbym parę centymetrów dalej, wtedy rozpieprzyłbym się na ścianie a już by mnie nic nie bolało. Dziwię się w ogóle, że mi nogi nie połamało na tej ścianie i mam ją tylko lekko podrapaną i kilka siniaków.

Kojarzy ktoś jakiegoś jrpga, w którego można grać w coopie z kumplem na dwa pady ? Mniej więcej tak jak w LoM (tylko tam nawet nie wiem czy się da zmienic ekwipunek drugiej postaci) ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30149 dnia: Lipca 28, 2008, 09:31:28 pm »
Kojarzy ktoś jakiegoś jrpga, w którego można grać w coopie z kumplem na dwa pady ? Mniej więcej tak jak w LoM (tylko tam nawet nie wiem czy się da zmienić ekwipunek drugiej postaci) ;]

Podobno w Tales of Eternia (Destiny II) na PSX można grać w trybie kooperacji.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30150 dnia: Lipca 28, 2008, 09:38:48 pm »
Kojarzy ktoś jakiegoś jrpga, w którego można grać w coopie z kumplem na dwa pady ? Mniej więcej tak jak w LoM (tylko tam nawet nie wiem czy się da zmienić ekwipunek drugiej postaci) ;]

Podobno w Tales of Eternia (Destiny II) na PSX można grać w trybie kooperacji.
Ah przeszedłem to i nawet o tym zapomniałem, ale już wracać mi się do niej nie chce. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30151 dnia: Lipca 28, 2008, 10:23:48 pm »
Kojarzy ktoś jakiegoś jrpga, w którego można grać w coopie z kumplem na dwa pady ? Mniej więcej tak jak w LoM (tylko tam nawet nie wiem czy się da zmienić ekwipunek drugiej postaci) ;]

Podobno w Tales of Eternia (Destiny II) na PSX można grać w trybie kooperacji.
mozna mozna nawet niektóre skille są do użycia tylko dzieki graniu w 2

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30152 dnia: Lipca 28, 2008, 11:34:03 pm »
Cytuj
Tant, jedziesz gdzieś w okolice Ystadt?

Nay, ponad 500km na północ od Ystad jadę. Najbliższa miejscowość się zwie Torsby.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30153 dnia: Lipca 29, 2008, 02:11:54 am »
Kojarzy ktoś jakiegoś jrpga, w którego można grać w coopie z kumplem na dwa pady ? Mniej więcej tak jak w LoM (tylko tam nawet nie wiem czy się da zmienic ekwipunek drugiej postaci) ;]

Tales of Abyss [PS2] , zresztą tak jak w sumie chyba wszystkie Tales of...   A z nie japońskich to jakieś X-Men Legends/Marvel Ultimate Alliance albo Champions of Norrath są spoko, ale to raczej H&S nie rpg

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30154 dnia: Lipca 29, 2008, 08:12:53 pm »
A potem z Gdańska około 1 w nocy wracałam na piechtę z 9 kilometrów(albo i więcej)do chaty.Jeszcze odczuwam skutki tej przechadzki >.>.

Eee tam :P Ja wracałem z pracy około 1 rano do domu 25 kilometrów... Bo mi pociąg spierdolił dawno a nie miałem telefonu, żeby po kogoś zadzwonić... I padał lekki deszczyk ; )


Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30155 dnia: Lipca 30, 2008, 01:08:23 am »
BLOG TIEM!

[blog=OS]
Stało się. Z początkowym obrzydzeniem i walcząc z głęboko zakorzenionymi przyzwyczajeniami, wkroczyłem w końcu w nowe milenium i stałem się szczęśliwym (?) posiadaczem windowsa XP. 98 za cholerę nie chciał się dać zainstalować na mojej nowiusieńkiej płycie głównej, tak więc z trzech docelowych systemów, zostały mi dwa. ubuntu niby jest, ale nie wiem jak go uruchomić, bo informatyk co mi to instalował nie raczył mi podać loginu i hasła do ubuntu, a bez takiego nie chce mnie system dopuścić do pulpitu. Co do windyXP, to po gruntownym remoncie jego zewnętrznego wyglądu, po pozbyciu się tej pieprzonej zielonej łąki z pulpitu, po ustawieniu na typ klasyczny wszystkiego co można było, powoli się przyzwyczajam.
[/blog]

[blog=granie]
W "Guitar Hero Rocks the 80's" udało mi się w końcu przejść wszystkie etapy na Medium i powoli się przygotowuję psychicznie do Harda. Albo tylko mam takie wrażenie, albo ta gra jest duuuuuużo łatwiejsza od DDR'a. Tam dobrych kilka pierwszych dni siedziałem na Beginner, potem parę miesięcy minęło zanim po graniu na Light zacząłem sobie włączać pojedyncze kawałki na Standard. GH mam od trzech dni i już mi idzie co najmniej nieźle.
[/blog]

[blog=czemu ciągle używam nieistniejącyh tagów?]
Nie wiem, chyba najwyższy czas powiedzieć Ashowi, żeby dał jakiś efekt pod te moje blogowe pseudotagi, co bym nie wychodził ciągle na debila.
[/blog]

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30156 dnia: Lipca 30, 2008, 09:02:08 am »
Tak, [blog] wstawi ci śliczną ramkę w kwiatki, albo zmodyfikowaną ramkę quote z tłem, w której plaśniesz sobie tekst. Hm. Niegłupi pomysł. Byle ramka była zajebiście kolorowa. Albo zajebiście emo.

Pierwszy raz w życiu mam poważny uraz śródstopia i jeszcze nigdy nie czułam się tak uziemiona. Dopiszcie do tego remont, nikogo do pomocy przy sprzątaniu, i starą babkę, która zachowuje się jakbym zrobiła sobie krzywdę celowo i na trzeci dzień po urazie każe mi wynosić wiadra z gruzem. Jeszcze do soboty wszystko ma być skończone i posprzątane, bo wesele kuzyna 2go... Teraz mam ochotę zrobić sobie krzywdę celowo...
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2008, 09:05:56 am wysłana przez Goha »

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30157 dnia: Lipca 30, 2008, 04:08:14 pm »
ubuntu niby jest, ale nie wiem jak go uruchomić, bo informatyk co mi to instalował nie raczył mi podać loginu i hasła do ubuntu
Wsadz plyte instalacyjna do napedu i sam sobie zainstaluj go na nowo. Proces instalacji jest prostszy niz posmarowanie kromki chleba i nie wymaga specjalnych umiejetnosci. Wtedy sam sobie ustalisz nazwe uzytkownika i haslo. Jezeli takowej plyty nie masz to sie rozejrzyj - pingwinow dookola multum i co wazne za darmoche ;> Sam po krotkiej przerwie zamierzam do niego wrocic (aczkolwiek nie wiem  jak to bedzie ze sterownikami, bo w sumie kompa mam bardzo swiezego)

Dopiszcie do tego remont...
A ja mam niebawem przeprowadzke, na mysl o ktorej chce mi sie rzygac ;/ Poza tym upaly tu straszne, a w sobote jedna z najwiekszych parad homoseksualistow na swiecie...ciekawe czy tym razem jakis mily pan bedzie probowal mnie namowic na spedzenie wspolnej nocy/drinka/malzenstwo. Sierpien sie jeszcze nie zaczal, a juz chcialbym by sie skonczyl.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30158 dnia: Lipca 30, 2008, 04:10:22 pm »
macie postępowcy

http://www.rp.pl/artykul/168505.html

gejostwo juz WHO wykreslilo z listy dewiacyj

niedługo pedofilia, w niektorych krajach juz akceptowalna

zoofilia malo gdzie, ale jak widzicie, to tez nic szkodliwego

ciekawe co potem

nekrofilia? "przeciez nikomu krzywdy nie robię!"

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30159 dnia: Lipca 30, 2008, 04:17:02 pm »
Wiesz co, Chief... rece opadaja jak sie to czyta :/ Niedawno w lokalnej gazecie czytalem, ze jeden gej byl tak wielce wzburzony koszulka jakiegos kolesia,iz podal go do sadu ( na koszulce bylo napisane_-  100% HETERO = 100% NORMAL ) To miasto mnie czasami dobija... wpadnij do mnie w sobote, wez pare kalachow, jakies granatniki to umilimy mniejszosci parade ;>
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2008, 04:17:45 pm wysłana przez emiel_ »