Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160510 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29720 dnia: Lipca 06, 2008, 12:37:59 am »
Ja się kiedyś chciałem zabrać za X-Men, ale jak sobie uświadomiłem ile jest tych wszystkich zafajdanych komiksów od Marvela, ile tysięcy (dosłownie) superbohaterów oni zrobili, to mi się odechciało. DC zresztą ma podobną ilość, chociaż od nich to ludzie tylko Batmana i Supermana kojarzą.

Swoją drogą, kto wydawał filmy z alienami i predatorami? Bo jak WB to w sumie nie dziwota, że Batman się z nimi leje, bo oni albo mają DC na własność, ale mają wykupione prawa autorskie od nich, więc w sumie kosmici, liga sprawiedliwych, młodzi tytani i królik bugs mogliby wszyscy przeciwko sobie walczyć, gdyby komuś z WB wpadł kiedyś do głowy taki pomysł.

EDIT::

A tak, najlepszego Gosiu.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29721 dnia: Lipca 06, 2008, 12:49:41 am »
Swoją drogą, kto wydawał filmy z alienami i predatorami? Bo jak WB to w sumie nie dziwota, że Batman się z nimi leje, bo oni albo mają DC na własność, ale mają wykupione prawa autorskie od nich, więc w sumie kosmici, liga sprawiedliwych, młodzi tytani i królik bugs mogliby wszyscy przeciwko sobie walczyć, gdyby komuś z WB wpadł kiedyś do głowy taki pomysł.
Filmów, gdzie superbohaterowie leją się z alienami czy predatorami nie ma. I to raczej dobrze, bo nie sądzę, żeby były one dobre.

Najlepszego, Goha.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29722 dnia: Lipca 06, 2008, 01:01:52 am »
nom wystarczy ze alien vs predator spartolili

Cytuj
Swoją drogą, kto wydawał filmy z alienami i predatorami?
tylko batman z ww przez WB zostal wydany (no i ten nowy superman ale starsze innych firm) obciuchy i lupierzcy sa z roznych malo znanych firm

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29723 dnia: Lipca 06, 2008, 02:23:16 am »
Ja czytałem komiksy jak u nas zaczynali wydawać. Tzn. z początku starzy mi czytali komiksy do poduchy (LOOL dlatego taki wyrosłem zwyrol) no i zostało to u mnie w piwnicy siedziało aż do powodzi jak mi zalało piwnice :( mało co się uratowało, parę numerów spidermana (mój ulubiony wółczas komiks). Kupowałem głownie spidermana i punishera; W spidermanie lubiłem venoma zaś punisher był taki właśnie realistyczny.

Wolverine nie wiadomo ile ma lat oni sami nie wiedzą. Kiedyś tam był jakiś wątek z japońcami i że on niby po japońsku zapieprza biegle bo kiedyśtam u nich mieszkał był samurajem (ROTFL) potem wydali że urodził się na farmie i miał te pazury od urodzenia, a nie z adamantium. Sami nie wiedzą.

Punisher nie walczył z predatorami ale skopałby im dupę, skoro Roger Murtaugh skopał i Szwarceneger skopali to Castle na pewno.

Dobra ide spać elo

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29724 dnia: Lipca 06, 2008, 02:36:30 am »
Chiefu, a to znasz?



Zresztą, mówta co chceta, najlepszy komiks to i tak to. Jedna z kilku rzeczy (jeszcze "Magia i Miecz", piosenki Demono i amiga 500), które najsilniej mi się kojarzą z dzieciństwem. Aż sobie chyba jeszcze raz przeczytam do poduszki hehe...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29725 dnia: Lipca 06, 2008, 03:11:16 am »
Cytuj
Wolverine nie wiadomo ile ma lat oni sami nie wiedzą. Kiedyś tam był jakiś wątek z japońcami i że on niby po japońsku zapieprza biegle bo kiedyśtam u nich mieszkał był samurajem (ROTFL) potem wydali że urodził się na farmie i miał te pazury od urodzenia, a nie z adamantium. Sami nie wiedzą.
Mmm...delicious retcon.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Braska final aeon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Annihilator
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29726 dnia: Lipca 06, 2008, 11:08:52 am »
Kurde!!! ale wy tu offtopicujecie! z rozmowy o nowym prezydencie USA doszło do bohaterów marvela!!!!
Jaka byla wasza pierwsza gra?
You will go to hell right now.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29727 dnia: Lipca 06, 2008, 11:19:37 am »
Cytuj
jeszcze "Magia i Miecz",
Nooo, magia i miecz to cudo. Wrzuciłem kiedyś gdzieś tu na forum jakieś jedno opowiadanko o paladynie Arturiusie. Kreczmar to był mój ulubiony redaktor (do współki z miszkurką) ale jak przejął ster to upadło. Teraz siedzi w Hyperze i czasami pokaże swoją mordę.

Cytuj
Kurde!!! ale wy tu offtopicujecie! z rozmowy o nowym prezydencie USA doszło do bohaterów marvela!!!!
Jaka byla wasza pierwsza gra?
Oż kurwości, sam możę się przedstawisz. Mama zakazała mi rozmawiać z obcymi. Rozmowy o prezydencie nie było, sameś ją zapodał i nie wypaliło. Z nami trzeba grzecznie i powoli, jak z kobietami, bo się spłoszymy a ty od razu z impetem w głąb byś chciał. Zaś odpierając oskarżenia o offtoperstwo to
a) zawsze temat schodzi z głównego toru - i tak rozmawiając o dyskordiańskim zen dojdziemy do dyskutowania wydajnosci płyt dvd
b) nazwa tego działu a w szczególnośći tego tematu brzmi jak brzmi
c) I AM THE LAW

Ad. Tant
Obiła mi się nazwa o uszy, ale mogę powiedzieć nie znam. Za to znam Funky'ego Kovala, o którym pisałeś wcześniej parę stron.

wiecie co jest zabawne - miałem w moim życiu cztery HDD - najstarszy, 10-letni 6,4 giga. potem kupiony 6 lat temu 40 giga. Potem kupiony 3 lata temu 200 giga i wymieniony tenże na nową 200-tkę pół roku temu.

obie dwusetki padły (druga wydaje ostatnie tchnienie), 40-stka padła. 6-tka chodzi. I teraz ją męczę. Chyba muszę sobie zapasowy kupić jakiś, tylko jak znam życie, on zamist być na czarną godzinę, będzie eksploatowany jak się tylko da.
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2008, 11:25:50 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29728 dnia: Lipca 06, 2008, 11:36:36 am »
a łoni znoffu o komiksah. a i tak najlepsiejsze były kaczory donaldy ;f


a tak na serio, to ja sie juz rozpisywałem o komiksach w stosownym temacie ;f jakby kto chciał poczytac - wie gdzie szukac. ok, ja teraz mykam do pracy. wieczorem moze zajrze na forum jak nie bede zjechany ;f


no i of koz najlepszego Gośka ;)
Kame Hame Ha

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29729 dnia: Lipca 06, 2008, 11:47:54 am »
Cytuj
Kurde!!! ale wy tu offtopicujecie! z rozmowy o nowym prezydencie USA doszło do bohaterów marvela!!!!
Powalił mnie ten tekst...XDDD
A jak już pytasz o takie rzeczy jak gry itp to przydało by się poszukać na to odpowiedni temat co??(bo takowy akurat jest)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29730 dnia: Lipca 06, 2008, 11:55:20 am »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29731 dnia: Lipca 06, 2008, 12:17:51 pm »
;] się znalazł nasz osobisty forumowy bridgekeeper
-What is your favourite colour? -blue, no aaaaaaaaaa...

wszystkiego najlepszego Goha ;]

Cytuj
jeszcze "Magia i Miecz",
Nooo, magia i miecz to cudo. Wrzuciłem kiedyś gdzieś tu na forum jakieś jedno opowiadanko o paladynie Arturiusie. Kreczmar to był mój ulubiony redaktor (do współki z miszkurką) ale jak przejął ster to upadło. Teraz siedzi w Hyperze i czasami pokaże swoją mordę.
a myślałem, że mu chodziło o genialną planszówkę ;]
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2008, 12:18:45 pm wysłana przez Morchol »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29732 dnia: Lipca 06, 2008, 12:31:59 pm »
ano było coś takiego... był jeszcze labirynt i w ogóle to byly czasy, żadnego mtv i innych różowych syfów,

a teraz syf


Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29733 dnia: Lipca 06, 2008, 01:39:31 pm »
a łoni znoffu o komiksah.
Odezwał się ten, co zbiera plastikowe figurki jakichś ufoków z gry ;]
Cytuj
;] się znalazł nasz osobisty forumowy bridgekeeper
-What is your favourite colour? -blue, no aaaaaaaaaa...
Cholera...wszyscy ostatnio do Świętego Graala wracają.
Cytuj
Jaka byla wasza pierwsza gra?
Midnight Rapist 3 - The Orphanage
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29734 dnia: Lipca 06, 2008, 01:42:54 pm »
Cytuj
a myślałem, że mu chodziło o genialną planszówkę ;]

Bo mu chodziło o genialną planszówkę heh. W dzieciństwie to ja nawet nie wiedziałem, że czasopismo istnieje (swoją drogą, mam gdzieś 2 numery, nawet kiedyś zagrałem kampanię z jednego z nich). Planszówka była przekozacka, ostatnio ściągnąłem sobie torrentem skanlacje wszystkiego co tylko do MiM'a wyszło, z myślą wydrukowaniu tego wszystkiego i zagraniu z kumplami na planszy ze wszystkimi dodatkami (to by pewnie mi cały pokój zajęło), żeby w końcu dotrzeć do tej pieprzonej Korony Władzy i w końcu przejść tą grę hehe...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29735 dnia: Lipca 06, 2008, 01:57:45 pm »
Z wszystkimi dodatkami się trochę lipnie gra, bo nawet jak gra te powiedzmy 5 osób, to się szybko "rozsypią" i trudno się spotkać żeby powalczyć. Zresztą taka np. "kosmiczna otchłań" to lipa jakich mało.

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29736 dnia: Lipca 06, 2008, 02:05:21 pm »
Ja popieram Rona Paula, jedyny libertarianin z jakąś tam siłą przebicia.
Rowniez popieram, na poczatku mialem nawet ava z jego podobizna i podpisem, po czym musialem zmienic, bo na forum nikt nie wiedzial o co chodzi ;>


A czy wygra Barrack Hussein Obama czy John McCain to nie ma żadnej różnicy
To akurat fakt. Cale szczescie, ze nie Hilary... Co do Obamy, to niedawno czytalem USA Today, gdzie na pierwszej stronie czym sie masy ekscytowaly? Co takiego B.O. ma w swoim iPodzie. Ciekawe podejscie do sprawy;>

widziałęm większość filmików które masz w profilu :) LibertyUPR jest dobry, sam raz zrobiłem jeden filmik w jego sytenzatoworym stylu
Tak przypuszczalem. Ale nie zmienia to faktu, ze sa one dobre. A czy moglbys rzucic linka do tego, ktory sam spreparowales? :P

Tant ma na imię maciek, czy to reminiscencja sposobu w jakim Kazumaru, vel Japoński chłopiec vel przybysz z Gliwic -polskiego tokyo city vel Artysta poprzednio znany jako Gipsi zwykł się wysławiać?
Wydaje mi sie, ze ma. W koncu zwracam sie do niego w ten sposob od jakiegos czasu nawet gdy do niego dzwonie, a on mnie nie poprawil. Wnioskuje z tego, iz jednak to prawdziwy Maciek, a nie tylko wymysl wyobrazni Gibsona.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29737 dnia: Lipca 06, 2008, 03:04:35 pm »
No bo Tant to jest Maciek ;] W imiennym i Gipsowym tego słowa znaczeniu ;)

Offline Braska final aeon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Annihilator
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29738 dnia: Lipca 06, 2008, 04:59:54 pm »
AAAA schodzicie z tematu!!!!!!!
You will go to hell right now.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29739 dnia: Lipca 06, 2008, 05:11:40 pm »
Wszystkiego najlepszego Goha. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...