Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160823 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27500 dnia: Lutego 29, 2008, 12:06:10 am »
O tym, że poprzedniej stronie w TO przydał by się ostry ostrzał artyleryjski...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27501 dnia: Lutego 29, 2008, 01:06:11 am »
Fire in the hole! SRU!!!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27502 dnia: Lutego 29, 2008, 01:41:35 am »
Good work, comrade Yoshi !
http://youtube.com/watch?v=wpKRd2xQeq8&feature=related
http://youtube.com/watch?v=BXIBfUHEwRM

Hm...no obejrzałem tego nowego Rambo. Shit...szczerze to całkiem udał się Stallone'owi ten film. Bardzo fajny żeby się nieco zrelaksować - ot typowa "szczelanka" z śladową w sumie fabułą. Jedno co mi się spodobało to to, że Stallone nieco odbiegł od stereotypów. Spodziewałem się raczej zakończenia typu "Stallone uderza pięścią czołg, który eksploduje po czym główny bohater odchodzi z dziewczyną na rękach" i wybuchających domów po ostrzale z M60 trzymanego w jednej ręce. Motyw muzyczny pod koniec (1:15 bodajże) strasznie śmierdział zakończeniem MGS3, był niemalże identyczny (moment kiedy słychać trąbkę i pojawia się kalendarium w MGS3). Świetnie odwzorowali Tallboy'a, z którego nie zrobili bomby atomowej na szczęście. No i oczywiście chwila, kiedy Stallone zasiada za tym 50cal. była świetna. Trochę taki gore-flick z tego zrobili. Krwi jest sporo, wszystko jest dość wizualne, ręce i nogi latają. Jedynie Stallone'a ciężko było czasem zrozumieć. Ogółem w sumie nic wielkiego, ale źle też nie było.
« Ostatnia zmiana: Lutego 29, 2008, 04:55:24 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27503 dnia: Lutego 29, 2008, 07:48:53 am »
aż mi smaka na film zrobiliście... Sam czekam jeszcze na 4 Indianę Jonesa :)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27504 dnia: Lutego 29, 2008, 05:07:37 pm »
Cytuj
Cytuj
Ja nie wiem nad czym się użalacie chłopaki,ja jestem sama od kiedy pamiętam i co jakoś żyje.Wiadomo brakuje tego ciepła...
ja tez nie wiem ;f mi tam dobrze mam bynajmniej czas dla siebie a jak komus brakuje ciepla niech se kota zalatwi ;x
Ja mam kota z resztą aż trzy ;P

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27505 dnia: Lutego 29, 2008, 05:34:50 pm »
ja za to mam psa i mam go dosyc bo ciagle sie leni :(( Dywan widzial lepsze lata juz....

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27506 dnia: Lutego 29, 2008, 05:44:55 pm »
Ty nie chcesz wiedzieć co moim kotom czasami odpierdziela X3,czasami to aż wychodzę z podziwu dla nich...

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27507 dnia: Lutego 29, 2008, 05:47:13 pm »
Heh... ja poprostu uwielbiam siarczyste ku**a mojego brachola kiedy to budzi sie i widzi ze pies spal na jego rzeczach do pracy :F wszedzie kłaki :) A co robią twoje kociaki??

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27508 dnia: Lutego 29, 2008, 06:34:28 pm »
Szaleją mówiąc krótko...teraz jeszcze mają swoje amory...to już w ogóle.Zwalają kwiaty,które są dość wysoko,latają po kanapach i fotelach,nieznośnie miauczą jak mają ochotę wejść do pokoju,ewentualnie biją się miedzy sobą przewracając wszystko co stanie im na drodze,ale najlepsze jest budzenie o koło piątej nad ranem,jeśli miauczenie nie pomacha drapią pod drzwiami w dywan,tylko po to by wypuścić je na dwór...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27509 dnia: Lutego 29, 2008, 06:48:20 pm »
egzakly typowe kocie zachowanie heh

Cytuj
Ja mam kota z resztą aż trzy ;P
i jakos nie narzekasz na brak ciepla ;o

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27510 dnia: Lutego 29, 2008, 06:54:23 pm »
Dokładnie^^(no...teges znaczy może troszeczke)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27511 dnia: Lutego 29, 2008, 09:01:44 pm »
Wszyscy ściemniacie ! ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27512 dnia: Lutego 29, 2008, 10:02:04 pm »
Niekoniecznie... Ja narzekam na brak ciepła bo wiem jaki jest jego smak. Po prostu zaluje za czyms (nie za kims) co utracilem :/

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27513 dnia: Lutego 29, 2008, 10:05:46 pm »
SZ - emo zone?
no nie no, jesteście dorośli a smęty dajecie jak 15 latka, która straciła 'miłość życie', oczekiwałem po dorosłych ludziach więcej, er... normalności?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27514 dnia: Lutego 29, 2008, 10:27:22 pm »
Dla wszystkich emo: http://pl.wikipedia.org/wiki/Endorfina
Dla wszystkich którzy cierpią po utracie kogoś - przeżywacie tylko objawy zespołu abstynencyjnego po odstawieniu endorfiny.
Teraz emo niech idą się pozabijać, bo wszyscy ludzie są są tylko maszynami których mózgi reagują na głupie związki chemiczne.
A reszta niech poszuka sobie jakichś innych źródeł endorfiny, niezależnych od od drugich osób. (Jeśli komuś głaskanie kota pomaga to to jest chyba normalne).
« Ostatnia zmiana: Lutego 29, 2008, 10:37:08 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27515 dnia: Lutego 29, 2008, 10:29:33 pm »
Niektóre bodźce, powodujące wydzielanie endorfin, to:

    * poczucie zagrożenia
    * wysiłek fizyczny (chociaż niektórzy naukowcy twierdzą, iż to udział w rywalizacji sportowej, a nie sam wysiłek to powoduje)
    * niektóre (głównie pikantne) przyprawy, np. papryka chili
    * promienie ultrafioletowe
    * w niektórych przypadkach akupunktura
    * podczas stymulacji Prądami TENS
    * czekolada
    * pobudzenie seksualne
    * masaż
    * aerobik
    * niedotlenienie
    * pocałunki
    * ból

Niezły wybór

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27516 dnia: Lutego 29, 2008, 10:33:56 pm »
To tylko kilka przykładów. Ogólnie to wszystko co wydaje się nam przyjemne powoduje wydzielanie endorfiny. Także jeśli ktoś chce głaskać kota to śmiało, można też poszukać innych źródeł.
Najlepsze jest, że wszyscy ludzie uzależniają się od endorfiny.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27517 dnia: Lutego 29, 2008, 10:38:08 pm »
SZ - emo zone?
no nie no, jesteście dorośli a smęty dajecie jak 15 latka, która straciła 'miłość życie', oczekiwałem po dorosłych ludziach więcej, er... normalności?

Jeszcze dorosly nie jestem ale juz niewiele...ech staje sie emo chyba.....;/

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27518 dnia: Lutego 29, 2008, 10:43:12 pm »
Jako zastępca naczelnego na tym serwisie, upoważniam wszystkich moderatorów do zastrzelenia z miejsca każdego usera, który pisał tu będzie o braku miłości, ciężkości życia, czy innych tematach pokrewnych. Broń i amunicję pobierzcie ze składzika i do dzieła.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27519 dnia: Lutego 29, 2008, 10:53:55 pm »
Jako zastępca naczelnego na tym serwisie, upoważniam wszystkich moderatorów do zastrzelenia z miejsca każdego usera, który pisał tu będzie o braku miłości, ciężkości życia, czy innych tematach pokrewnych. Broń i amunicję pobierzcie ze składzika i do dzieła.
same here, choć mogę pierwszy wykonać wyrok ;)

Szmoga pomijamy, bo on tylko po pijaku się uzewnętrznia ;) więc można mu to wybaczyć