Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164050 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24860 dnia: Lipca 18, 2007, 11:43:59 pm »
Musiol - sam jesteś wolny i z dupy heh... Tekken>>>>Soul Calibur>>>reszta nawalanek (flamestarter?)
chyba śnisz
Marvel vs Capcom 2>>>>>>Soul Blade>>>>>Soul Calibur>>>>Marvel vs Capcom 2>>> jakieś tam bijatyki>>>>>Erdżajz>>>>Dead or Alive>>>>>>>Tekken>>Virtua Fighter
Super Smash Bros.>>>>>>Soul Blade>>>>>Soul Calibur>>>>Marvel vs Capcom 2>>> jakieś tam bijatyki>>>>>Erdżajz>>>>Dead or Alive>>>>>>>Eretzvaju>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Tekken>>Virtua Fighter

Naprawiłem.

And now for something completely different :
http://kotaku.com/gaming/totally-crossed-out/microsoft-has-no-plans-for-x07-279850.php
BAAWWW...
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2007, 12:05:13 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24861 dnia: Lipca 19, 2007, 08:36:38 am »
A mortalkombaty to gdzie ? ;p  Virtua Fighter nie jest przecież aż taki lipny ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24862 dnia: Lipca 19, 2007, 09:41:26 am »
A ja toleruje gry proste i grywalne. Z bijatyk uznaję tylko serie The King of Fighters ('97 najlepsza). Każda postać ma kilka ciosów, parę specjali, walki druzynowe (po 3 osoby na team). 0 kombinacji, czysta technika i nawalanka :]
Tak samo z piłkami nożnymi. FIFA, ISS są ok. Ale niech większość z Was, pamiętających czasy Amigi powie mi jaka piłka jest najlepsza? Sensible Soccer :D

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24863 dnia: Lipca 19, 2007, 09:47:47 am »
A ni, bo Goal 3 >;P
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24864 dnia: Lipca 19, 2007, 10:05:22 am »
Cytuj
Tak samo z piłkami nożnymi. FIFA, ISS są ok. Ale niech większość z Was, pamiętających czasy Amigi powie mi jaka piłka jest najlepsza? Sensible Soccer

Zgadzam się w całej rozciągłości. SWOS to jedyna gra piłkarska w jaką gram, po prostu inne do mnie nie trafiają. Do tego, trochę życia już na nim zmarnowałem hehe.

Tekken pwns SC zawsze i wszędzie. Cokolwiek powiecie innego, to kłamstwo. Nie mówię, że SC jest zły, ale Tekken jest lepszy heh. A Eratzvaju śmierdzi, nie dało się w to grać w ogóle... no ale co ja was tam przekonywać będę i tak się nie znacie na dobrych grach heh.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24865 dnia: Lipca 19, 2007, 10:36:21 am »
Chyba ostatnio troszkę się przetrenowałem, dokładnie to łydki mnie napieprzają że aż chodzić a nawet stać nie mogę, nie mogę wyprostować nogi w kolanie bo łydki bolą jakbym miał jakiś piekielny skurcz i rzeczywiście mięsień jest cały czas napięty i jak próbuję z nim cokolwiek zrobić boli tak że wolałbym żeby mi nogi obcięli ;/ nie mogę normalnie chodzić bo nie mogę wyprostować teraz nóg co najwyżej mogę wytrzymać parę minut (jak  nie wytrzymam to pozostanie czołganie się ;] ) na palcach i z ugiętymi kolanami, dziwnie trochę to wygląda ale wystarczy żeby dojść do kibla i na powrót. ;/
Taka dziwna Kur**ska Abrakadabra Łydki
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24866 dnia: Lipca 19, 2007, 11:16:07 am »
A ni, bo Goal 3 >;P
Kunio-kun no Nekketsu Soccer League, nie Goal 3 FFS ;/
Cytuj
Tekken pwns SC zawsze i wszędzie. Cokolwiek powiecie innego, to kłamstwo. Nie mówię, że SC jest zły, ale Tekken jest lepszy heh. A Eratzvaju śmierdzi, nie dało się w to grać w ogóle... no ale co ja was tam przekonywać będę i tak się nie znacie na dobrych grach heh.
Taa...szczególnie te "dynamiczne" walki (przypomina sobie Tekken'a 1), w których wogóle nie czuć uderzeń, satysfakcja z rozwalenia kogoś, kto pierwszy raz widzi tą grę na oczy, obecność Heńka w każdej części mimo, że nikt go już nie chce i kompletny brak jakichkolwiek innowacji w każdej z części.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24867 dnia: Lipca 19, 2007, 11:17:45 am »
a ja się wczoraj pocięłam kamieniem ;f Sprawdzałam,czy nie jest za ostry,żeby go wsadzić do akwarium....był za ostry. Na szczęście wcześniej już go umyłam,żeby był gotowy do wrzucenia.

A z bijatyk najbardziej lubię jednak Soul Calibura. W tekken byłby na drugim miejscu. Potem może bloody roar.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24868 dnia: Lipca 19, 2007, 11:25:01 am »
Zastanawia mnie, dlaczego twórcy gier tak przesadzają z wyglądem postaci (zwłaszcza kobiet) w "grach akcji". W RPG jeszcze jakoś to wygląda, to w bijatykach już masakra. Każda z wojowniczek ma piersi wielkości Lary Croft, a rusza się jak nastolatka po 8 latach gminastyki. Dlaczego nie można zrobić pięknej bohaterki z "normalnie" zbudowanym ciałem...Nie wiem, może jakbym miał -10 lat mniej niż teraz to możeby mi się to podobało. teraz jednak wręcz rozbraja mnie taki podejście do sprawy...
To chyba nie grales w zbytnio wiele bijatyk... albo pan Giertych lub inny klawy maciej zbytnio wszedl ci na psyche i jestes zbyt wrazliwy... wystarczy spojrzec na pierwsza z brzegu, najpopularniejsza bijatyke, Tekken -xiaou cyckow prawie nie ma wcale, to samo asuka i multu innych panien, prawie zadne dupki nie maja duzych cycow, co najwyzej takie w miare jak dupeczka ktora eddyego zastapila ;]
Pozniej mamy Virtua Fighter drugi najpopularnieszy -tez ogromnych cycow nie ma ;]
Nastepny jest Soul Calibur i duzo zwyklych, nei przesadzonych piersi.
Potem est DoA -duuuzoo duuuzyych cycuszkow ;D Ale my to lubimy ofkoz i tak ;D

BTW Bijatyk, Soul Calibur to chujnia, Tekken go miazdzy na calej linii... SC jes chaotyczne i do tego kazdy zwykly leszcz moze wygac z kims kto gra juz w SC jakis tam czas... Lubie patrzec na SC  i cala seria mnie interesuje... ale jak juz gram to lipa, szczegolnie jak sam. Bo jak gralem z butzem to bylo spoko ;]

BTW pilek:
Sensible miazdzylo swoimi czasy, cudowna pilka, Goal 3 jeszcze lepszy choc calkowicie inny... 100 % pure fun... ale wszystko wymieka przy PES... dla prawdziwych fnow fubtolu to miazga... ktos kto naprawde intresuje sie i kocha sie futbolem czerpie niesamowita radosc z gry w pesa... datego ze jest poprostu reaistyczny :) Kocham PES
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2007, 11:29:09 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24869 dnia: Lipca 19, 2007, 11:37:01 am »
Właśnie tak b^-^d preach on!
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24870 dnia: Lipca 19, 2007, 11:47:39 am »
G1 - zapomniałem o MK, ale jak już to tylko Trilogy ^^ (tera pogrywam w MK II na PS3 :P)

Co do piłek, to FIFA była dobra tylko do 2000 ;p teraz tylko PES.

A Tant ma skopany gust, wszystko przez to, że nie ma kumpli (oprócz bota na gg), jest bishonenem, naczelnym i nikt go nie lubi. ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24871 dnia: Lipca 19, 2007, 12:16:41 pm »
(tera pogrywam w MK II na PS3 :P)
Zapomniałeś o "MOIM" i o pogrubieniu, podkreśleniu, powiększeniu i pomalowaniu na czerwono napisu PS3.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24872 dnia: Lipca 19, 2007, 12:24:10 pm »
(tera pogrywam w MK II na PS3 :P)
Zapomniałeś o "MOIM" i o pogrubieniu, podkreśleniu, powiększeniu i pomalowaniu na czerwono napisu PS3.
;)
zaznaczyłem, że na PS3, bo na niczym innym nie grałem w MK II :P no i jest online, którego nie tykam na razie :P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24873 dnia: Lipca 19, 2007, 12:30:50 pm »
http://www.smashbros.com/en_us/characters/samus.html#3rd

Fuck YEAH ! Jest zupełnie tak jak chciałem ;] Teraz tourneyfagi nie będą mogły nią zagrać ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24874 dnia: Lipca 19, 2007, 01:09:47 pm »
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2007, 01:14:21 pm wysłana przez Ard »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24875 dnia: Lipca 19, 2007, 01:23:32 pm »
http://oniet.o0o.pl/Gda%C5%84sk/3-21/His-Hisoka.html

głupie to, tylko gotowe szablony ;/

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24876 dnia: Lipca 19, 2007, 02:28:41 pm »
Ale wkreciłem na kto kumpla. Zrobiłem "złodzieja sklepowego" i wysłałem koledze o naszym wspólnym znajomym. A on do mnie "no to posiedzi, powyżej 3000 PLN ukradł, może zawiasy dostanie" :]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24877 dnia: Lipca 19, 2007, 03:38:50 pm »
meh, kupuje ktoś PSX Extreme? jak ta, niech zobaczy sobie pod koniec numeru, w dziale złowione w sieci, hehe

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24878 dnia: Lipca 19, 2007, 04:03:32 pm »
Łah, byłem dzisiaj w kościele. Pierwszy raz od dawna. Nawet się pomodliłem, tak do towarzystwa. Miałem okazję, żeby spotkać kumpli z liceum, szkoda tylko, że przy takiej okazji (koleżanka z klasy zginęła w wypadku samochodowym. Najgorzej ma jej chłopak, też kumpel z liceum, który prowadził samochód wtedy, a w wypadku tylko złamał nogę...). Jak wiadomo, wierzący nie jestem, ale takie okazje skłaniają do refleksji nad ulotnością życia.

Cytuj
meh, kupuje ktoś PSX Extreme? jak ta, niech zobaczy sobie pod koniec numeru, w dziale złowione w sieci, hehe

Cytuj albo wklejaj fotkę, a nie gadaj.

Łah, udało mi się wypalić grę na mojej nagrywarce. W końcu się pokumałem, że muszę to robić z bardzo niskim speedem, żeby się nic nie zepsuło w trakcie (nawet nie wiem z jakiego powodu, ale pewnie jakieś hardware'owe sprawy). DDR Supernova, z 2006ego roku. Wygląda na podejrzanie łatwego, ale animacje w tle są ostre jak nigdy dotąd, no i kilka znanych kawałków (Fall Out Boys nawet heh). Chyba zaraz przeniosę konsolę do salonu i rozegram partyjkę heh.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24879 dnia: Lipca 19, 2007, 04:16:50 pm »
Cytuj
Cytuj albo wklejaj fotkę, a nie gadaj.
nie bo się będziesz śmiał ;]