Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162128 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24120 dnia: Czerwca 08, 2007, 09:43:37 pm »
kurna, to z was wszystkich tylko ja zarastam w zastraszającym tempie? kutwens ;/ ja nawet jak sie ogole, to wyglądam, jakbym miał na twarzy przynajmniej jednodniowy zarost ;/ przejebane
bo brud się myje, nie goli :P

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24121 dnia: Czerwca 08, 2007, 09:48:34 pm »
w jego przypadku wpierw chyba trza ogolić ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24122 dnia: Czerwca 09, 2007, 01:43:54 am »
kurna, to z was wszystkich tylko ja zarastam w zastraszającym tempie? kutwens ;/ ja nawet jak sie ogole, to wyglądam, jakbym miał na twarzy przynajmniej jednodniowy zarost ;/ przejebane
Jak sie uzywa zoltych jednorazowek z kiosku ruchu za 50 groszy to sie nie ma co dziwic... rzeczywiscie przejeb*ne ;]

Na trzy czte i ry wolamy... hooorey, nie taki z ciebie jur Gackt jak myslalem... jeszcze potrafisz cos zrobic bez calkowitego spierd*lenia tej rzeczy!


Tsuyoku dakishimete


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24123 dnia: Czerwca 09, 2007, 09:18:48 am »
A ja właśnie lodami się zajadam hehe.

PERVERT!
Ha! i widać co komu na myśli ;P.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24124 dnia: Czerwca 09, 2007, 10:16:19 am »
kurna, to z was wszystkich tylko ja zarastam w zastraszającym tempie? kutwens ;/ ja nawet jak sie ogole, to wyglądam, jakbym miał na twarzy przynajmniej jednodniowy zarost ;/ przejebane
Jak sie uzywa zoltych jednorazowek z kiosku ruchu za 50 groszy to sie nie ma co dziwic... rzeczywiscie przejeb*ne ;]


nie żółtych, tylko czarnych. i nie jednorazówek, tylko Giletów ;f w połączeniu z elektryczną maszynerią od Phylypsa... no ale jak widac nawet takie zestawienie nie jest w stanie mi pomoc .... ;/
A ja właśnie lodami się zajadam hehe.

PERVERT!
Ha! i widać co komu na myśli ;P.
Glinnow zawsze tylko takie rzeczy na mysli. on przecież jedną ręką przegląda forum, czyta posty, a drugą robi inne rzeczy.
Kame Hame Ha

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24125 dnia: Czerwca 09, 2007, 10:59:17 am »
Cytat: Smogu
Cytat: Yuzuriha
A ja właśnie lodami się zajadam hehe.
Cytat: GLenn
PERVERT!
Cytat: Yuzuriha
Ha! i widać co komu na myśli ;P.
Glinnow zawsze tylko takie rzeczy na mysli. on przecież jedną ręką przegląda forum, czyta posty, a drugą robi inne rzeczy.
Ta...z resztą chłopakom to ponoć tylko to na myśli...ale słyszałam,że dziewczynom też,tylko one nie mówią o tym na głos XD.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2007, 11:03:03 am wysłana przez Yuzuriha »

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24126 dnia: Czerwca 09, 2007, 12:33:28 pm »
Meh, jeszcze ciekawiej: podobno facet myśli o tym co 7 sekund, a kobieta cały czas >;p
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24127 dnia: Czerwca 09, 2007, 12:55:34 pm »
Cytat: Smogu
Cytat: Yuzuriha
A ja właśnie lodami się zajadam hehe.
Cytat: GLenn
PERVERT!
Cytat: Yuzuriha
Ha! i widać co komu na myśli ;P.
Glinnow zawsze tylko takie rzeczy na mysli. on przecież jedną ręką przegląda forum, czyta posty, a drugą robi inne rzeczy.
Ta...z resztą chłopakom to ponoć tylko to na myśli...ale słyszałam,że dziewczynom też,tylko one nie mówią o tym na głos XD.
hah bo wy sie wstydzicie ;]
Cytat: Smogu
Cytat: Yuzuriha
A ja właśnie lodami się zajadam hehe.
Cytat: GLenn
PERVERT!
Cytat: Yuzuriha
Ha! i widać co komu na myśli ;P.
Glinnow zawsze tylko takie rzeczy na mysli. on przecież jedną ręką przegląda forum, czyta posty, a drugą robi inne rzeczy.
no baa 2 ręką jem kanapke ;P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24128 dnia: Czerwca 09, 2007, 01:35:01 pm »
Ozeszty... Wlasnie wrocilem od fryzjera O_o
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24129 dnia: Czerwca 09, 2007, 03:00:44 pm »
Ozeszty... Wlasnie wrocilem od fryzjera O_o
no i...? czyżbyś doszczętnie pozbył się włosów? ;]
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24130 dnia: Czerwca 09, 2007, 04:00:08 pm »
Doszczetnie nie ;] Mam cos w tym stylu, tzn. po bokach krotsze, a na gorze kilkucentymetrowe postawione na sztorc ;] Na dniach pewnie wrzuce fote ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2007, 04:00:57 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24131 dnia: Czerwca 09, 2007, 04:44:56 pm »
lolfag ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24132 dnia: Czerwca 09, 2007, 04:52:11 pm »
I to w dodatku komputerowy ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24133 dnia: Czerwca 09, 2007, 05:39:39 pm »
Ja bym chciał mieć takie pejsy jak Will White w klipie Propellerheads - Crash!
Ale coś słabo mi rosną i będę chyba musiał im jakąś codzienną terapię zafundować. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24134 dnia: Czerwca 10, 2007, 12:34:53 am »
muahahaha. Ciekawe jak zell w tym wygląda . Swoją drogą ciekawe ile ten fag ma makijażu :P

Glenn-mam nadzieję,że przed tą kanapką przynajmniej umyłeś ręke ;f


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24135 dnia: Czerwca 10, 2007, 01:38:37 am »
Cytat: Cid
ponieważ jestem dumnym posiadaczem NDS'a
wee to już chyba 7 DS'owiec na forum przy 0 PSP<chociaz pewnie Chocobo ma, ale on ma wszystko wiec sie nieliczy ;]> Nie rozumiem więc jak w Polsce się niby PSP lepiej sprzedaje, kto to kupuje jak nie "my gracze" ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24136 dnia: Czerwca 10, 2007, 01:54:46 am »
Cytat: Cid
ponieważ jestem dumnym posiadaczem NDS'a
wee to już chyba 7 DS'owiec na forum przy 0 PSP<chociaz pewnie Chocobo ma, ale on ma wszystko wiec sie nieliczy ;]> Nie rozumiem więc jak w Polsce się niby PSP lepiej sprzedaje, kto to kupuje jak nie "my gracze" ;]
ja PSP może kupie za rok ;)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24137 dnia: Czerwca 10, 2007, 01:55:46 am »
Cytat: Cid
ponieważ jestem dumnym posiadaczem NDS'a
wee to już chyba 7 DS'owiec na forum przy 0 PSP<chociaz pewnie Chocobo ma, ale on ma wszystko wiec sie nieliczy ;]> Nie rozumiem więc jak w Polsce się niby PSP lepiej sprzedaje, kto to kupuje jak nie "my gracze" ;]
Nie na darmo mówią na PSP "Portable Shit Piece" ;] Zresztą ostatnio Sony nieźle leci sobie w wuja z reklamami...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24138 dnia: Czerwca 10, 2007, 02:00:30 am »
Cytat: Cid
ponieważ jestem dumnym posiadaczem NDS'a
wee to już chyba 7 DS'owiec na forum przy 0 PSP<chociaz pewnie Chocobo ma, ale on ma wszystko wiec sie nieliczy ;]> Nie rozumiem więc jak w Polsce się niby PSP lepiej sprzedaje, kto to kupuje jak nie "my gracze" ;]
Bo to chodzi o to ze na nasyzm forum faworyzujemy DSa i smiejemy sie z PSP... jako ze pierwsze dwie osoby mialy DSa to narobily smaka innym... pu oczywiscie fakt ze wielu z nas poprostu zaciekawila ta innosc. Dlatego i ja bede mial NDSa. Ale jednak wiekszosc polskich graczy to jury ktore wiekszosc zycia graly na komputeże (tak k*rwa wiem ze pisze sie "komputerze, ale komputeże" oddaje calkowicie smiesznosc grania na komputerze...) i mysla ze spoko to jest psp i x360 bo maja spoczna rafike a nds i wii to zabawki dla dzieci bo maja slaba grafike i pokemona plus donkey konga zamias FPS z potworami...

BTW miazga av molu ;D Dobry pomysl ;] Czuje ze jak Zel pokaze fote to ktos inny zapoda sobie wtedy jego fote na ava i bedie dwoch spoko przystojniakow na forum ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24139 dnia: Czerwca 10, 2007, 02:29:46 am »
Cytat: Cid
ponieważ jestem dumnym posiadaczem NDS'a
wee to już chyba 7 DS'owiec na forum przy 0 PSP<chociaz pewnie Chocobo ma, ale on ma wszystko wiec sie nieliczy ;]> Nie rozumiem więc jak w Polsce się niby PSP lepiej sprzedaje, kto to kupuje jak nie "my gracze" ;]
Bo to chodzi o to ze na nasyzm forum faworyzujemy DSa i smiejemy sie z PSP... jako ze pierwsze dwie osoby mialy DSa to narobily smaka innym... pu oczywiscie fakt ze wielu z nas poprostu zaciekawila ta innosc. Dlatego i ja bede mial NDSa. Ale jednak wiekszosc polskich graczy to jury ktore wiekszosc zycia graly na komputeże (tak k*rwa wiem ze pisze sie "komputerze, ale komputeże" oddaje calkowicie smiesznosc grania na komputerze...) i mysla ze spoko to jest psp i x360 bo maja spoczna rafike a nds i wii to zabawki dla dzieci bo maja slaba grafike i pokemona plus donkey konga zamias FPS z potworami...
Nie no, niektóre gry na PC są bardzo dobre (vide seria Command & Conquer czy Half-Life), ale na niego głównie robione są SHOOTAN GAEMS. Na X360 tak samo, bo jest konsolą głównie dla hamerykańskich dzieci. PSP...też z nielicznymi wyjątkami. Na DS'a i Wii będą wychodzić głównie gry rewolucyjne, wymagające czegoś więcej niż samotnego (online się nie liczy) gnicia z padem w fotelu pijąc tanie napoje gazowane i obżerając się resztkami czipsów wygrzebanymi spod siedzenia. Takie gry jak Super Paper Mario na Wii czy Elite Beat Agents na DS'a pokazują idealnie, że grafika się nie liczy. Wymówki, że "FPSy z potworami są dla dorosłych" to kupa gówna. Głównie walnięte nastolatki grają w tego typu gry. Dorosłość gracza świadczy o tym, że zagra we wszystko, co jest dobre bez wymówek, że "brzydka grafika" albo, że "za dziecinne".
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?