Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160654 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23560 dnia: Maja 23, 2007, 09:17:36 pm »
No, a ja jestem dzisiaj wkońcu po jakiejś poważnej rehabilitacji. Ostatni "szpecjalista" miał wspaniały gabinet rehabilitacyjny - 4 ściany, biurko i stary materac. Przepisał mi ćwiczenia, które by mnie raczej zniszczyły, więc kij mu w dupę. Dzisiaj byłem w zwykłym ośrodku rehabilitacyjnym i czuję się zajebiście. Na początku miałem półgodzinny masaż (nie, nie erotyczny), a potem przez półtorej godziny ćwiczenia. Nie prowadził mnie jakiś Doktor Chirurg Ordynator Habilitowany z PiEjczDi, tylko zwykły koleś po studiach rehabilitacyjnych z magistratem zrobionym i kilka dziołch (całkiem ładnych, żeby nikt nie robił jaj, że jakaś gruba Helga mi masaż robiła). Ćwiczenia proste, ale trochę męczące (może jakimś cudem zrzucę przy okazji parę kilo). Narazie muszę jeździć na takie ćwiczenia najlepiej 2-3 razy w tygodniu. Ale ogólnie jestem zadowolony. Nie muszę jeździć na drugi koniec Śląska, "bo tam jakiś supermegahiperdoktor jest" (który wuja jak zwykle zrobi) tylko wsiąść do autobusu z przesiadką.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23561 dnia: Maja 23, 2007, 09:20:13 pm »
Yuz, nie myśl, że się w ten sposób wymigasz od czegoś hehehe...

Nie chce mi się pisać długiego posta. Powiem tylko, że czeka mnie dzisiaj nieprzespana noc, poświęcona na zakuwanie. Znowu.
nie zapominaj o czymś...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23562 dnia: Maja 23, 2007, 09:35:34 pm »
Ahahahahahahahahaha...Inzaghi jest bogiem ;] od kazdej innej osoby na swiecie tak pilka odbila by sie do tylu, albo po prostu by ja minela ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23563 dnia: Maja 23, 2007, 11:22:15 pm »
tradycyjnie, 9 osób na forum, a nikt nic nie napisze, tylko sie wszyscy jeden na drugiego oglądają... ok, podejme to wyzwanie i napisze coś (własciwie jużnapisałem) ;] BTW musze z tymi Turkami pogadac o tym filmiku z tureckim Rambo, co go Sol w humorze zarzucił ;f
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23564 dnia: Maja 23, 2007, 11:24:13 pm »
ten film posiada głębie i jest ona bardzo głęboka i wogule bije z niego tragizm i głębia no i... a no i zmusza do przemyśleń i do jednej decyzji, trza pojechać do turcji po naboje do bazuki bo u nich to za każdym rogiem znajdziesz jakiś ;f

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23565 dnia: Maja 23, 2007, 11:39:39 pm »
Cytuj
ten film posiada głębie i jest ona bardzo głęboka i wogule bije z niego tragizm i głębia no i... a no i zmusza do przemyśleń i do jednej decyzji, trza pojechać do turcji po naboje do bazuki bo u nich to za każdym rogiem znajdziesz jakiś ;f
Mysle, ze zapomniales drogi Glennie w swojej jakze elokwentnej recenzji o jednej bardzo waznej (o ile nie najwazniejszej!) zalecie tego filmu - GŁĘBII.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23566 dnia: Maja 23, 2007, 11:48:45 pm »
Jak dla mnie rakietnica powinna dostać oskara za najlepszą rolę pierwszoplanową. Zdecydowanie, najbardziej mnie urzekła w tym pięknym filmie. Zapomnieliście wspomnieć o tym, jaka jest w nim głębia...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23567 dnia: Maja 23, 2007, 11:54:09 pm »
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2007, 12:04:27 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23568 dnia: Maja 24, 2007, 07:12:57 am »
Eksplodujace glowy i kopanie glazow rzadza ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23569 dnia: Maja 24, 2007, 07:38:53 pm »
ehh znowu cisza ... gupi jesteście ide ogladac Shreka 3 ...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23570 dnia: Maja 24, 2007, 08:27:37 pm »
http://interwencja.interia.pl/news?inf=913645

Dziewczynka popełniła samobójstwo, a w liście pożegnalnym napisała, że idzie do Alucarda z Hellsinga, aby być z nim szczęśliwą. Jeszcze tekst z jego rękawicy miała na ścianie w pokoju napisany. Matka i siostra piły, dziewczyna wychowywała się we własnym świecie, bez koleżanek, czy prawdziwej rodziny, ale pewnie winę wszyscy zwalą na biednego Alucarda heh...

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23571 dnia: Maja 24, 2007, 08:36:47 pm »
Przykre ;/ A u mnie dzisiaj był śmiertelny wypadek... Ech...kota mi przejechało. Ale nic straconego, mam jeszcze 3 xD

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23572 dnia: Maja 24, 2007, 08:40:02 pm »
Nazywanie Hellsinga bajką to potwarz ;/

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23573 dnia: Maja 24, 2007, 09:43:57 pm »
Może utożsamiła sięz Victorią i myślała że Alucard też uczyni ją nieśmiertelną...a tak na serio to często doszukuje się w takich przypadkach win gier, filmów czy "bajek", a zapomina o tym że gdyby żyła w normalnej rodzinie to raczej nie doszłoby do czegoś takiego...
Przykre ;/ A u mnie dzisiaj był śmiertelny wypadek... Ech...kota mi przejechało. Ale nic straconego, mam jeszcze 3 xD
Heartless...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23574 dnia: Maja 24, 2007, 09:52:40 pm »
Może utożsamiła sięz Victorią i myślała że Alucard też uczyni ją nieśmiertelną...a tak na serio to często doszukuje się w takich przypadkach win gier, filmów czy "bajek", a zapomina o tym że gdyby żyła w normalnej rodzinie to raczej nie doszłoby do czegoś takiego...
Przykre ;/ A u mnie dzisiaj był śmiertelny wypadek... Ech...kota mi przejechało. Ale nic straconego, mam jeszcze 3 xD
Heartless...
ona nie lubi tych kotów ;] o ile to te koty o których myślę :P

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23575 dnia: Maja 24, 2007, 09:57:39 pm »
Może utożsamiła sięz Victorią i myślała że Alucard też uczyni ją nieśmiertelną...a tak na serio to często doszukuje się w takich przypadkach win gier, filmów czy "bajek", a zapomina o tym że gdyby żyła w normalnej rodzinie to raczej nie doszłoby do czegoś takiego...
Przykre ;/ A u mnie dzisiaj był śmiertelny wypadek... Ech...kota mi przejechało. Ale nic straconego, mam jeszcze 3 xD
Heartless...
ona nie lubi tych kotów ;] o ile to te koty o których myślę :P
Więc może to nie był "wypadek"?...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23576 dnia: Maja 24, 2007, 10:00:36 pm »
Może utożsamiła sięz Victorią i myślała że Alucard też uczyni ją nieśmiertelną...a tak na serio to często doszukuje się w takich przypadkach win gier, filmów czy "bajek", a zapomina o tym że gdyby żyła w normalnej rodzinie to raczej nie doszłoby do czegoś takiego...
Przykre ;/ A u mnie dzisiaj był śmiertelny wypadek... Ech...kota mi przejechało. Ale nic straconego, mam jeszcze 3 xD
Heartless...
ona nie lubi tych kotów ;] o ile to te koty o których myślę :P
Więc może to nie był "wypadek"?...
nie mnie pytaj :P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23577 dnia: Maja 24, 2007, 10:05:12 pm »
http://interwencja.interia.pl/news?inf=913645

Dziewczynka popełniła samobójstwo, a w liście pożegnalnym napisała, że idzie do Alucarda z Hellsinga, aby być z nim szczęśliwą.
Nie Hellsinga, ale jakiegoś Hellinga, wirtualnego bohatera. Nie wiem co to...może jakaś turecka wersja Hellsinga.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23578 dnia: Maja 24, 2007, 10:38:12 pm »
Może utożsamiła sięz Victorią i myślała że Alucard też uczyni ją nieśmiertelną...a tak na serio to często doszukuje się w takich przypadkach win gier, filmów czy "bajek", a zapomina o tym że gdyby żyła w normalnej rodzinie to raczej nie doszłoby do czegoś takiego...
Przykre ;/ A u mnie dzisiaj był śmiertelny wypadek... Ech...kota mi przejechało. Ale nic straconego, mam jeszcze 3 xD
Heartless...
ona nie lubi tych kotów ;] o ile to te koty o których myślę :P
Więc może to nie był "wypadek"?...
nie mnie pytaj :P
ja w szkole byłam :P jestem przyzwyczajona do tego, ze mi koty często zdychają (nie wiem czemu, jak itd...). Prawie wszystkie nazywały się Batman, skończyłam na Batmanie XVI (choć nie wiem czy tyle ich było, może wiecej, może mniej...). Jedynie szkoda mi było mojego Mańka. A teraz mi został mały kotek, co jeszcze sam pić nie umie<<<musze go teraz troche pomęczyc ];->

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23579 dnia: Maja 24, 2007, 10:52:00 pm »
Może utożsamiła sięz Victorią i myślała że Alucard też uczyni ją nieśmiertelną...a tak na serio to często doszukuje się w takich przypadkach win gier, filmów czy "bajek", a zapomina o tym że gdyby żyła w normalnej rodzinie to raczej nie doszłoby do czegoś takiego...
Przykre ;/ A u mnie dzisiaj był śmiertelny wypadek... Ech...kota mi przejechało. Ale nic straconego, mam jeszcze 3 xD
Heartless...
ona nie lubi tych kotów ;] o ile to te koty o których myślę :P
Więc może to nie był "wypadek"?...
nie mnie pytaj :P
ja w szkole byłam :P jestem przyzwyczajona do tego, ze mi koty często zdychają (nie wiem czemu, jak itd...). Prawie wszystkie nazywały się Batman, skończyłam na Batmanie XVI (choć nie wiem czy tyle ich było, może wiecej, może mniej...). Jedynie szkoda mi było mojego Mańka. A teraz mi został mały kotek, co jeszcze sam pić nie umie<<<musze go teraz troche pomęczyc ];->
wsadz go do worka i wrzuć do ogniska ! a i odetnij mu wpierw głowe zamroź i  napisz mi ile waży mrożona głowa kota bo moj kolega chce wiedizec