Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162467 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23160 dnia: Kwietnia 22, 2007, 12:02:06 am »
Jeszcze na dodatek ostatnia lutownica w domu się przepaliła. A chciałem sobie przylutować kabelek od silniczka w padzie. Przynajmniej naprawiłem D-pad bo się przycinał czasem (sam przycisk tylko, na szczęscie wpływu na grę to nie miało) w miejscu kiedy wcisnąłem >. Coś czuję że trzeba będzie kupić coś nowego bo jak D-pad się zacina to już jest lipa. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23161 dnia: Kwietnia 22, 2007, 02:23:38 am »
Dobra... walka na TotT przygotowana (rekord długości pobity), teraz czas na tłumaczenie tekstu. Oj, wcześnie dzisiaj spać nie pójdę... a chciałem sobie w "PW:AA Justice for All" pograć jeszcze... eh... marnuję młodość na takie pierdoły, już dawno powinienem był być sławny. Pewnie gdybym kilka lat temu nie postanowił zarejestrować się na SZ, teraz bym się pławił w luksusach i bezgranicznym bogactwie, a dziewczyny na ulicy piszczałyby widząc mnie, jak na koncertach Tokio Hotel. Pewnie byłbym wokalistom w jakimś rockowym zespole, miałbym doktorat z fizyki kwantowej i wynalazł lek na raka. A tak się muszę męczyć z wami. Oh, ironio życia...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23162 dnia: Kwietnia 22, 2007, 11:59:54 am »
I do tego nikt Cie nie lubi ;(

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23163 dnia: Kwietnia 22, 2007, 12:43:48 pm »
Cytuj
Pewnie gdybym kilka lat temu nie postanowił zarejestrować się na SZ, teraz bym się pławił w luksusach i bezgranicznym bogactwie, a dziewczyny na ulicy piszczałyby widząc mnie, jak na koncertach Tokio Hotel. Pewnie byłbym wokalistom w jakimś rockowym zespole, miałbym doktorat z fizyki kwantowej i wynalazł lek na raka. A tak się muszę męczyć z wami.
czesciej bys wychodzil z domu potracil by cie jadacy 100km/h autobus (nie czaje tego w filmach ;f) i bys byl sparalizowany od szyi wdoł, jezdzil na wozku sterujac nim słomka i pisal na klawiaturze jednym aktywnym jece palcem ;F

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23164 dnia: Kwietnia 22, 2007, 04:30:03 pm »
Heh... Ale mnie tu dawno nie było^^  Patrze, że nikt nie zmądrzał i wszystko po staremu:F Ja jestem po dyplomach jeszcze przed maturą i egzaminami na studia... Jeszcze pewnie przez jakiś czas będe się pojawiać na forum bardzo sporadycznie...

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23165 dnia: Kwietnia 22, 2007, 11:40:55 pm »
Cytuj
I do tego nikt Cie nie lubi ;(

mama mnie lubi...

lol... ludzie wbijają w TotT... dzisiaj tylko ja ogłosiłem walkę, ale mam nadzieję, że się do jutra wszyscy zgłoszą. Syf ogólnie rzecz biorąc, spada popularność mojego pomysłu.. oj czuję, że będę miał z tego powodu załamanie nerwowe...

Hmm... jestem po pięciu kielichach, ciekawe jak mi pójdzie pisanie wypracowania na hiszpański.. hmm....

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23166 dnia: Kwietnia 23, 2007, 01:07:43 pm »
znajac zycie to lepiej ci wyjdzie niz na trzezwo

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23167 dnia: Kwietnia 23, 2007, 10:35:07 pm »
fuck, nic mi się nie chce, jestem totalnie zmęczony ...rzuciłbym pracę jakbym ją miał ...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23168 dnia: Kwietnia 23, 2007, 10:54:07 pm »
Jednak warto było iść dzisiaj na uczelnię. Na hiszpańskim było mało osób, to babka dała bonusy wszystkim, którzy przyszli i dzięki temu zaliczyłem sprawdzian (w którym zabrakło mi 4 punktów) i kartkówkę (której nie pisałem). No i na okienku dokonałem niemożliwego - "Ready! Steady! Go!" pokonane na trzecim poziomie trudność... Ouendan! praktycznie skończony, teraz tylko przejść to na Hard ROCK'u i będę prawdziwym mężczyzną...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23169 dnia: Kwietnia 23, 2007, 11:00:41 pm »
Ja natomiast miałem dzisiaj robiony rezonans magnetyczny. Przez 15 minut leżałem w bezruchu w jakiejś dziwnej tubie. Jedyne co słyszałem to rozrywające uszy brzęczenie przypominające połączenie odgłosów wiertarki z syntezatorowym alarmem. Dobrze, że te 15 minut zdawało się trwać jakieś 5. Wyniki badania dopiero w środę ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23170 dnia: Kwietnia 24, 2007, 12:57:36 pm »
fuck, nic mi się nie chce, jestem totalnie zmęczony ...rzuciłbym pracę jakbym ją miał ...
Wiesz Musiol ja mam ochotę czasami rzucić moją pracę,niby robię tylko 3 godziny,ale czasami po tych trzech godzinach to mam dość na cały dzień stania ;/

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23171 dnia: Kwietnia 24, 2007, 01:51:18 pm »
to zabrzmialo dwuznacznie, czy mi sie tylko zdaje?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23172 dnia: Kwietnia 24, 2007, 03:00:35 pm »
Cytuj
Ja natomiast miałem dzisiaj robiony rezonans magnetyczny. Przez 15 minut leżałem w bezruchu w jakiejś dziwnej tubie. Jedyne co słyszałem to rozrywające uszy brzęczenie przypominające połączenie odgłosów wiertarki z syntezatorowym alarmem. Dobrze, że te 15 minut zdawało się trwać jakieś 5. Wyniki badania dopiero w środę ;/
tez se musze takie cos zrobic ale niewydaje mi sie zebym mial w miescie taki sprzet

Cytuj
to zabrzmialo dwuznacznie, czy mi sie tylko zdaje?
tylko ci sie zdaje

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23173 dnia: Kwietnia 24, 2007, 03:12:17 pm »
Damn...pisanie rozprawek na temat "Świat bez ogrodów byłby o wiele ubozszy" ciągnie laske Pytusa3k ;/

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23174 dnia: Kwietnia 24, 2007, 03:36:30 pm »
to zabrzmialo dwuznacznie, czy mi sie tylko zdaje?
przemilczymy to ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23175 dnia: Kwietnia 24, 2007, 04:07:35 pm »
Czesio umie rozpiździć!

Offline Sephiroth

  • Soldier
  • Wiadomości: 15
  • Myśle, że życie to sen... Straszny sen
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23176 dnia: Kwietnia 24, 2007, 05:04:38 pm »
Damn...pisanie rozprawek na temat "Świat bez ogrodów byłby o wiele ubozszy" ciągnie laske Pytusa3k ;/

Kto wpadł na debilny pomysł aby z arkusza wykorzystać jedynie jeden przykład   FUCK
jeb*** rozprawka :/

Dziewczyna moich marzeń XD

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23177 dnia: Kwietnia 24, 2007, 05:54:58 pm »
Lol, to, ze miales napisane, zeby posluzyc sie jednym przykladem z arkusza, nie znaczy, ze nie mogles uzyc wiecej. To by bylo bezsensu. Ja pisalem o Łazienkach i Wiszących Ogrodach i jakos nie sadze, by ktos mial mi za to odejmowac punkty;/

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23178 dnia: Kwietnia 24, 2007, 06:47:24 pm »
Ah te rozterki gimnazjalistów xD

Ja miałem gorszy temat i nie ma 2 zdań ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23179 dnia: Kwietnia 24, 2007, 07:08:18 pm »
jak oni teraz tak narzekają to co będzie jak beda mieć mature ;]