Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162475 razy)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23140 dnia: Kwietnia 20, 2007, 09:25:05 am »
Appleseed EX
Eh, żenada ta gra... Ale add-ony fajne :F

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23141 dnia: Kwietnia 20, 2007, 10:36:38 am »
Appleseed EX
Eh, żenada ta gra... Ale add-ony fajne :F
Gra na podstawie mangi/anime ? Czego się tu spodziewać ? W 90% insta-fail.

EDIT
Hapy Burfdai, Hitlar !
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2007, 01:08:45 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23142 dnia: Kwietnia 20, 2007, 01:32:58 pm »
ojej paczcie na ogólny wskaznik postow zaraz 100k stuknie

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23143 dnia: Kwietnia 20, 2007, 03:41:15 pm »
Cytat: W_w
Cytuj
wyjazd do anglii to nie taka rozowa rzecz jaka ja maluja
pewnie że nie jest. gdyby to było takie proste, 90% narodu byłoby na emigracji, a w polsce zostałby tylko rząd heh..... co w sumie nie zmienia faktu że w te wakacje też zamierzam sobie do anglii do pracy pojechać..... jakieś sugestie? ;]
Zależy o jakie sugestie pytasz...T.T,ale szkoda...wszyscy z Polski uciekają.
A tak apropo,coś mi się przypomniało.Już Tantowi podsunęłam ten temat,ale mnie zbił z tropu,to może reszta forum coś na to powie.Tak sobie myślałam,że może by się jakiś zjazd SZ zrobiło....?Tak żeby się spotkac...czy coś w tym stylu....no ale to tylko pomysł...heh.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2007, 03:42:32 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23144 dnia: Kwietnia 20, 2007, 04:01:29 pm »
Cytat: W_w
Cytuj
wyjazd do anglii to nie taka rozowa rzecz jaka ja maluja
pewnie że nie jest. gdyby to było takie proste, 90% narodu byłoby na emigracji, a w polsce zostałby tylko rząd heh..... co w sumie nie zmienia faktu że w te wakacje też zamierzam sobie do anglii do pracy pojechać..... jakieś sugestie? ;]
Zależy o jakie sugestie pytasz...T.T,ale szkoda...wszyscy z Polski uciekają.
A tak apropo,coś mi się przypomniało.Już Tantowi podsunęłam ten temat,ale mnie zbił z tropu,to może reszta forum coś na to powie.Tak sobie myślałam,że może by się jakiś zjazd SZ zrobiło....?Tak żeby się spotkac...czy coś w tym stylu....no ale to tylko pomysł...heh.
tak jak ten w zeszłym roku? ... kto by chciał się spotkać ..

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23145 dnia: Kwietnia 20, 2007, 04:10:00 pm »
Cytuj
wyjazd do anglii to nie taka rozowa rzecz jaka ja maluja
pewnie że nie jest. gdyby to było takie proste, 90% narodu byłoby na emigracji, a w polsce zostałby tylko rząd heh..... co w sumie nie zmienia faktu że w te wakacje też zamierzam sobie do anglii do pracy pojechać..... jakieś sugestie? ;]
Sugerujeszze 90% narodu umie jezyk angielski? Jedyna bariera przed wyjazdem to umiejetnosc angielskiego. Bez znajomosci podstaw nie ma tutaj juz czgo szukac, jest zbyt duzo obcokrajowcow aby brac do roboty maciejow co umieja powiedziec tylko heloł.
Ale ogolnie wyjazd do anglii jest banalna sprawa. Jesli chce sie wyjezdzac na dluzszy okres to nie ma zadnych problemow. Problem jest gdy chce sie wjechac na wakacje moim zdaniem, bo co innego jest wyjechac po maturach kiedy jest z 5 miesiecy wolnego a co innego wyjechac podczas zwyczajnych wakacji. Nie dosc ze musimy odlozyc kase na bilety, musimy wydac na poczatek troche kasy na zakwaterowanie to jeszcze nie wiadomo czy szybko cos znajdzies... Wyjazd na wakacje to klopotlia sprawa in my opinion. Wyjazd na dluzszy okres to no problem i 90 % narodu mogla by na lajcie wyjechac... gdyby:
-znala jezyk:
-niemiala juz ulozongo zycia we wlasnym kraju
-nie miala rodziny
-nie miala jakichs bliskich ktorzy z jakiegos powodu chca zostac w kraju.

Jakby moja dziewczyna nie miala studiow i by chciala tu mieszkac to nigdy bym nie wrocil do kraju, a tak wroce we wrzesniu pojde znowu na studia tym razem je zalicze (:D jasne ;D) i bede spoko nauczycielem i bede zarabial tysiaka miesiecznie zamiast tygodniowo w anglii ;]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2007, 04:12:06 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23146 dnia: Kwietnia 20, 2007, 07:12:14 pm »
Cytuj
Jakby moja dziewczyna nie miala studiow i by chciala tu mieszkac to nigdy bym nie wrocil do kraju, a tak wroce we wrzesniu pojde znowu na studia tym razem je zalicze (:D jasne ;D) i bede spoko nauczycielem i bede zarabial tysiaka miesiecznie zamiast tygodniowo w anglii ;]
Nie wiem zupelnie czemu, ale przeraza mnie ta wizja... ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23147 dnia: Kwietnia 20, 2007, 08:20:00 pm »
LOL...

To teraz, jesli jestesmy naprawde takim straaasznie wierzacym krajem, powinnismy zalegalizowac aborcje i dokonywac jej na wszystkich kobietach w ciazy... Bo po co te dzieci maja sie tu meczyc, kiedy mozna odrazu pomoc im w drodze do raju? Kazdy wierzacy z pewnoscia by to zrobil.

BTW. Komentarze pod artykulem tez miazdza... "- A co na to Bog? - Bog zostal przeglosowany." ;]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2007, 08:21:33 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23148 dnia: Kwietnia 20, 2007, 09:18:26 pm »
Cytuj
Smiech na sali
 2007.04.20 20:59
to zalosne zupelnie jakby kupa ludzi postanowila dojsc do wniosku ze czarne wcale czarne nie jest-ludzie jak mozna pozwalac na to zeby grupa kleru takie cyrki robila? to oczywiste ze jesli Bog istnieje nie skazuje niewinnych dzieci na jakas otchlan piekielna czy inn atylko bierze je do siebie inaczej jakim bylby Kochajacym i milujacym Ojcem? Ja dzis stwierdzam i przyjmijcie wszyscy do wiadomosci ze kazdy duchowny to sluga szatana bo ich postepowanie o tym wybitnie swiadczy wiec napewno tak jest trzeba ich wszystkich spalic lapanka jak to z czarownicami robili
*jeb*

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23149 dnia: Kwietnia 21, 2007, 02:05:47 am »
Pokemon Diamond zdumpowany Pokemon Diamond zdumpowany Pokemon Diamond zdumpowany <biega w kółko po pokoju> Pokemon Diamond zdumpowany Pokemon Diamond zdumpowany Pokemon Diamond zdumpowany Pokemon Diamond zdumpowany <upada nieprzytomny na ziemię>
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23150 dnia: Kwietnia 21, 2007, 02:13:42 am »
Nie mniej jednak, bawią mnie takie rozporządzenia teologiczne. Oczywiście, obraz Kościoła nie powinien być wciąż taki sam, ale takie zmiany? Że niby teraz nagle uznaje się dzieci zmarłe przed chrztem za chrześcijan, a tak nie było? Trąci mi to herezją, no ale moje zdanie wobec instytucji kościoła katolickiego jest takie, a nie inne. W ogóle religia to dosyć słaby temat do rozmów. Przede wszystkim dlatego, że takie rozmowy nie prowadzą absolutnie do czego i opierają się wyłącznie na założeniach i pewnych aksjomatach, z którymi nie każdy musi się zgadzać.

Cytuj
Ja dzis stwierdzam i przyjmijcie wszyscy do wiadomosci ze kazdy duchowny to sluga szatana bo ich postepowanie o tym wybitnie swiadczy wiec napewno tak jest trzeba ich wszystkich spalic lapanka jak to z czarownicami robili

To ma sens... w końcu księża ubierają się na czarno, to dowodzi satanizmu. A opłatki w kościele są okrągłe pewnie dlatego, żeby się dało łatwo pentagram na nich narysować.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23151 dnia: Kwietnia 21, 2007, 07:49:22 am »
zimno, cholera...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23152 dnia: Kwietnia 21, 2007, 11:42:00 am »
zimno, cholera...
Ba! Powiem wiecej, piździ w ch*j


---------------------------
All along I was searching for my Lenore
In the words of Mr. Edgar Allan Poe
Now I'm sober and nevermore
Will the raven come to bother me at home
Calling you
Calling you home
You
Calling you
Calling you home

By the door you said you had to go
Couldn't help me any anymore
This I saw coming long before
So I kept on staring out the window
Calling you,
Calling you home...
You,
Calling you,
Calling you home...


....


Is it like this?
Is it always the same?
When a heartache begins,
Is it like this?

If you like this,
Will you remember my name?
Will you come play it again,
If you like this?
Oh, do you like this?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2007, 11:47:18 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23153 dnia: Kwietnia 21, 2007, 01:41:29 pm »
Yay! Za niedlugo, jesli to nie fake, na moim DS-ie wyladuje Pokemon Diamond ^^

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23154 dnia: Kwietnia 21, 2007, 05:48:51 pm »
chujki z was ;] ja czekam na oryginał ;] w sumie nowe poki były jednym z głównych powodów zakupu DSa więc głupio było by w pirata grać =p

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23155 dnia: Kwietnia 21, 2007, 06:53:39 pm »
zimno, cholera...
Ba! Powiem wiecej, piździ w ch*j
STFU k? w angli jednego dnia jest zimno a na drugi dzien masz 30 stopni upalu ;f

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23156 dnia: Kwietnia 21, 2007, 10:36:16 pm »
Oż ty w mordę kopany... mam 10 stron strategii rozwoju do przetłumaczenia z polskiego na angielski. Chce mi ktoś pomóc? Nie? Wiedziałem, że tacy z was kumple....

Tak w ogóle, to tydzień, który teraz nadchodzi, to najgorszy tydzień od czasu sesji zimowej. Dosłownie każdy dzień jest naszpikowany kolokwiami, terminami raportów, wejściówkami i innymi upierdliwymi rzeczami. Bycie na studiach nie jest lekkie... no ale jak zaliczę ten semestr, to w sumie reszta z głowy. Na piątym jedyną upierdliwą rzeczą będzie powtórka z chemii organicznej, no ale drugi raz jej nie poleję chyba...


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23157 dnia: Kwietnia 21, 2007, 10:41:40 pm »
Cytuj
Na piątym jedyną upierdliwą rzeczą będzie powtórka z chemii organicznej, no ale drugi raz jej nie poleję chyba...
W zakladach bukmacherskich szał! Stawki osiągnęły rekordowy pułap! W zakładzie "Toto-mix" za jedną postawioną złotówkę na zdanie przez Tanta laboratoriów z chemii organicznej można otrzymać aż sześćset sześćdziesiąt sześć złotych!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23158 dnia: Kwietnia 21, 2007, 10:43:53 pm »
Heh dawno nie pisałem o moim kocie bo się uspokoił, nie gryzł już ludzi i nie wdrapywał się na mnie. Jakieś pare tygodni temu wpadł prawie po brodę do zbiornika z chlorkiem żelaza heh. x]
A dziś to przeszedł już pod względem głupoty na wyższy poziom wtajemniczenia...
Robiłem sobie konserwację pada, bo był zabrudzony strasznie, rozkręciłem obudowę, wyjęte przyciski z gumkami położyłem obok, i zabrałem się za czyszczenie styków i obudowy...
I wtedy stało się to... Spojrzałem w miejsce gdzie leżały przyciski a tu obok kota leży L2. Wygoniłem ch*ja i sprawdzam przycisk, no i oczywiście nie ma od niego gumki. Przewróciłem pokój do góry nogami i nie ma takiej możliwości aby gdziekolwiek tam leżał.  =_=' Zresztą nic dziwnego gumka jest bardzo mała i z łatwością można go...   połknąć. Lipa straszna wku**ił mnie kot niemiłosiernie, wykopałem go do piwnicy. Stary się śmieje i mówi że muszę troszkę "poczekać".  +_+' Tylko że to już nie będzie ta sama gumka co wcześniej, na pewno się uszkodzi i sparcieje i nie będzie tak odbijać jak wcześniej.
Cholera mam ochotę wypatroszyć kota żywcem za pomocą tępego noża....
Hmm to chyba ostatni raz kiedy o nim pisze...
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23159 dnia: Kwietnia 21, 2007, 10:59:12 pm »
Cytuj
I wtedy stało się to... Spojrzałem w miejsce gdzie leżały przyciski a tu obok kota leży L2. Wygoniłem ch*ja i sprawdzam przycisk, no i oczywiście nie ma od niego gumki. Przewróciłem pokój do góry nogami i nie ma takiej możliwości aby gdziekolwiek tam leżał.  =_=' Zresztą nic dziwnego gumka jest bardzo mała i z łatwością można go...   połknąć. Lipa straszna wku**ił mnie kot niemiłosiernie, wykopałem go do piwnicy. Stary się śmieje i mówi że muszę troszkę "poczekać".  +_+' Tylko że to już nie będzie ta sama gumka co wcześniej, na pewno się uszkodzi i sparcieje i nie będzie tak odbijać jak wcześniej.
Cholera mam ochotę wypatroszyć kota żywcem za pomocą tępego noża....
Hmm to chyba ostatni raz kiedy o nim pisze...

No to możesz teraz powiedzieć, że to masz gównianą gumkę hehehe...

Cytuj
W zakladach bukmacherskich szał! Stawki osiągnęły rekordowy pułap! W zakładzie "Toto-mix" za jedną postawioną złotówkę na zdanie przez Tanta laboratoriów z chemii organicznej można otrzymać aż sześćset sześćdziesiąt sześć złotych!

Nie no laboratoriów drugi raz nie poleję, nie ma siły. Bardziej chodzi o ćwiczenia i egzamin. Jak tylko się dowiem jakie mam recepty na laby, to pójdę do siostry i zdobędę trochę.. hmm... dodatkowych zapasów początkowych reagentów. Ona w laboratorium technologii chemicznej siedzi cały dzień, zajmuje się przede wszystkim chemią organiczną, więc pewnie by mi nawet mogła dać produkty końcowe do tego co mam zrobić...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2007, 12:08:50 am wysłana przez Tantalus »