Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162595 razy)

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23100 dnia: Kwietnia 16, 2007, 07:54:48 pm »
Cytuj
Mam poważny problem. Komputer mi się zepsuł. Jak prubuję włączyć to głośniczek w komputerze mi nonstop "alarm" robi dalej się nie chce włączyć
rytm dziweku oznajmia ci co sie spsulo jak jest przerywany krotki dzwiek to karta graficzna, jak dlugie sygnaly to ram innych nie znam ;f

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23101 dnia: Kwietnia 16, 2007, 08:07:43 pm »
Yume - ilu takich znasz?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23102 dnia: Kwietnia 16, 2007, 08:17:31 pm »
No znam paru, przynajmniej z tego co mówią.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23103 dnia: Kwietnia 16, 2007, 08:22:41 pm »
a ja dzisiaj w Częstochowie byłem na Jasnej Górze w celu modlitwy za własną przyszłosc czytaj mature ;] liczyłem ze zobacze majbaha ojca R ale nie było :/

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23104 dnia: Kwietnia 16, 2007, 08:50:13 pm »
AAAAAAAA! FUCK! Jakim trzeba byc idiotą, zeby nagrac na DVD PrisonBreaka epizody 12-22 bez 19? X_X zabije goscia, ktory mi to nagrywal X_X

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23105 dnia: Kwietnia 16, 2007, 10:37:49 pm »
Cytuj
Ze co? Tant, wiara to jedna z najbardziej indywidualnych decyzji w zyciu czlowieka, to nie jest kwestia kupienia sobie nowych butow bo "Romek z naprzeciwka ma takie". Nikt nie zostaje katolikiem (bo o religii katolickiej mowimy w tym przypadku) udajac kogos innego.

NO WAI!! Czytałeś mojego posta? Właśnie TO staram się pokazać, więc jak chcesz się kłócić ze mną, to źle skręcasz heh. Wiara jest rzeczą wybitnie indywidualną. Ale przez samo istnienie kościoła stała się czymś masowym, a nie indywidualnym. Jak masz czas to zerknij tutaj i się ustosunkuj.

Cytuj
ten fragment, w którym Siergiej wypisuje moje dobre i złe przykłady, po czym pisze, czy się z nimi zgadza, czy nie

Siergiej, ja nie piszę o tym co ty sądzisz, tylko o tym, co kościół nam się stara pokazać. To były pierwsze lepsze przykłady, jakie mi do głowy wpadły, chodzi mi o sam sens, o to, że przedstawiciele kościoła potrafią w tych sprawach zabierać stanowisko, podpisywać je jako wolę boga i do takiego przekonywać ludzi.

Cytuj
Jedyne, co jest wszedzie i zawsze to smierc. I wedlug niektorych Bog. Sam widzisz, ze taki argument mozna wystosowac do wszystkiego

Ta odpowiedź to żaden argument. Kościół (na szczęście) jest tworem na tyle jednolitym, że nie wszyscy skazani są na spaczony obraz wiary. Są inteligentni księża, ale są też mniej inteligentni i o różnych dziwnych rzeczach się słyszy, np. o tym co pisał smogu. Gdybym chciał oskarżać o coś wszystkich przedstawicieli kościoła katolickiego, to bym to na pewno zaznaczył. Powiedziałem po prostu, że sama idea takowej instytucji jest dla mnie sprzeczna z ideą religii (patrz pierwszy akapit tego posta), i że niektórzy potrafią ją wypaczyć wręcz w średniowieczny sposób.

Zresztą, mam ciotkę niewidomą, która, gdyby mogła chodzi, to nosiła by moherowy beret albo dwa. Jest okropnym człowiekiem i pokazała mi taki dewocyjny i wypaczony obraz chrześcijaństwa, że momentami pałam do niego nielogiczną wręcz odrazą. Chrześcijaństwo to fajna religia, jakby szerzej na to wspomnieć, ale kościół, który wokół niej wyrósł już mniej...

Cytuj
liczyłem ze zobacze majbaha ojca R ale nie było :/

Przecież on ze swojej meliny w Toruniu nie wychodzi...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23106 dnia: Kwietnia 16, 2007, 10:42:24 pm »
Cytuj
liczyłem ze zobacze majbaha ojca R ale nie było :/

Przecież on ze swojej meliny w Toruniu nie wychodzi...
Się zastanawiam, czy nie jest on wytworem mass kultury i czy na prawdę istnieje ...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23107 dnia: Kwietnia 16, 2007, 11:42:32 pm »
Hmm.. to by mogło smogowi w opowiadaniu namieszać....

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23108 dnia: Kwietnia 17, 2007, 12:06:26 am »
Eh...lipa fhui. Od wczoraj nie moge nawet ruszyc sie z lozka ;/ Nie dosc, ze wczoraj mnie krzyz bolal to dzisiaj jeszcze prawa lopatka mnie meczy. Musialem dzisiaj odwolac lekcje, nie mialem jak napisac walki...Zajebiscie...
A pisanie postow na Wii lekko ssie i jest meczace ;/ Szczegolnie, ze nowa Opera pod Wii masakruje forum.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23109 dnia: Kwietnia 17, 2007, 07:13:26 am »
Pisanie postow na czyms, co nie ma sensownej klawiatury chyba zawsze ssie ;/ Do X'a co prawda wyjdzie podlaczana do pada klawiaturka, ale to sie przujmie raczej tylko w grach, zeby od czasu do czasu napisac cos w stylu: "STFU", "L4M3", "n00b", czy "cheater!!!!111", bo do jakiegos sensownego pisania jest po prostu zbyt male

Offline Razor

  • Soldier
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23110 dnia: Kwietnia 17, 2007, 06:35:17 pm »
Nie wie ktoś skąd można ściągnąć wszystkie odcinki "Slayers Next" po Polsku? (nie żadne napisy tylko z lektorem)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23111 dnia: Kwietnia 17, 2007, 06:57:18 pm »
Ale żeście się rozkręcili o tym kościele XD,ale to chyba nie ten temat :P.
A tak na marginesie miałam dzisiaj niefajny dzień :/.Jakiś koleś się mnie uczepił z kumplem,że koniecznie chce się ze mną umówić,wciąż pytał czy mam wolną sobotę i na mnie naciskał.Wkurzyłam się i nagadałam mu,że już mam chłopaka,to zaczął z innej beczki =.=.Coś mi pieprzył,że mi może leprzą pracę załatwić w cukierni itp...aż po jakiś 15 minutach biadolenia i przeszkadzania mi poszedł z kumplem na autobus.Eh...niecierpię takich natrętnych ludzi.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23112 dnia: Kwietnia 17, 2007, 08:42:36 pm »
Cytuj
Coś mi pieprzył,że mi może leprzą pracę załatwić w cukierni itp
W cukierni?! AWESOME! Ja bym sie zgodzil ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23113 dnia: Kwietnia 17, 2007, 08:50:12 pm »
Cytuj
Coś mi pieprzył,że mi może leprzą pracę załatwić w cukierni itp
W cukierni?! AWESOME! Ja bym sie zgodzil ;]
zależy gdzie teraz pracuje ;)

Ja t obym wziął jakąś fajną robote :P np. siedzenie przy kompie :P xD

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23114 dnia: Kwietnia 17, 2007, 10:24:02 pm »
Ja mam spoko robotę. Sporo fajnych i różnych ludzi tam pracuje na infolinii.
Szkoda tylko że niewiele płacą ehh. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23115 dnia: Kwietnia 18, 2007, 12:32:54 am »
Ja tam mam pracę przy kompie, nawet dwie. Jedną płatną, drugę nie xD

Yuzu, cierpliwość ponad wszystko ;]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2007, 12:40:52 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23116 dnia: Kwietnia 18, 2007, 12:46:38 am »
Cytuj
a ja dzisiaj w Częstochowie byłem na Jasnej Górze
Częstochowa pozdrawia. ^^ Takie wycieczki to wy macie wyłącznie na JG czy idziecie też zwiedzić miasto? Niby tu mieszkam ale nie wiem jak to z tym jest.

W ogóle to dziwne rzeczy mi się porobiły w archiwalnych postach przez tą zmianę forum. XD Czcionki są nagle wielkie, pojawiają się tajemnicze 'hieroglify': ' (<<NG>>[/font]tm) ' <- a cóż to oznacza O.o


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23117 dnia: Kwietnia 18, 2007, 01:13:22 am »
Eh...lipa fhui. Od wczoraj nie moge nawet ruszyc sie z lozka ;/ Nie dosc, ze wczoraj mnie krzyz bolal to dzisiaj jeszcze prawa lopatka mnie meczy. Musialem dzisiaj odwolac lekcje, nie mialem jak napisac walki...Zajebiscie...
A pisanie postow na Wii lekko ssie i jest meczace ;/ Szczegolnie, ze nowa Opera pod Wii masakruje forum.
Kup se laptopa... jak mi brat dal to chcialem go od razu sprzdac wraz ze starym kompem i kupic nowy elegancki sprzet.... ale w sumie moj laptop jest tak zajebista rzecza ze pierwszy raz ciesze sie ze mam kompiuter ;/
Kocham laptopy, to cud techniki!

Co do pracy... to ja mam cudowna prace :) Pracuje w super resterauracjopubie z zajebistymi ludzmi, a w zeszlym tygodniu zarobilem ponad sto funtow napiwkow.... szkoda tylko ze podatek biora od napiwkow w anglii.
Anyway jak teraz tak mysle o tym jak to ludzie czestosobi mysla ze to tak latwo wyjechac do anglii to jednak stwierdzam ze to nie prawda. Tez tak mysalem, ale mozna powiedziec ze mialem szczesci ze mi sie aka elegancka praca trafila... wyjazd do anglii to nie taka rozowa rzecz jaka ja maluja


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23118 dnia: Kwietnia 18, 2007, 01:37:52 am »
Ja chyba za rok wyjadę popracować na wyspach, bo teraz jakoś mi się nie chce. No ale to nie głupie, taki wyjazd zarobkowy. Przez jedne cholerne wakacje można ta więcej niż 2k funtów nakosić brutto (jak policzyłem prace 8h dziennie, 6 dni w tygodniu przez 2 miesiące i minimalną płacę, to trochę ponad wyszło). Jak się odejmie wyżywienie, lokum i przejazd, to i tak wyjdzie pewnie ze 5k PLN. Nie tak źle jak na dwa miechy.

No ale to fakt, że jak się jedzie za granicę pracować, to nie koniecznie tak łatwo musi być. W szczególności jak się jedzie bez doświadczenia i bez konkretnej pracy załatwionej na wyspach. Cholera, ja już sobie wyobrażam, co sobie ci angole myślą o polakach.... miliony tych dzikusów zwala się na Albion, pracują za gówniane pieniądze i połowa mówi po angielsku tak, że już się z nimi łatwiej na migowy dogadać... "fucking poles", "goddamn true, lad! These poles makes me sick... I think I'm gonna throw up if I hear another 'curva' thing...", "bloody barbarians...."

Myślałem, czy by w Japonii nie zarobić pieniędzy, jak będę kombinował wyjazd z uczelni do nich. Może bym się jako laborant załapał jakiś... chociaż w sumie człowiek ma większy komfort psychiczny, kiedy pracuje w cywilizowanym kraju, będącym częścią EU i w którym można spotkać wielu krajan, niż w barbarzyńskiej japonii, skąd najkrótsza droga do domu prowadzi pionowo przez środek ziemi.

Hmm... mam 7 godzin i 30 minut na napisanie (od zera) 5-10 minutowej prezentacji. Słabo...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23119 dnia: Kwietnia 18, 2007, 02:10:16 am »
Cytuj
Ja chyba za rok wyjadę popracować na wyspach, bo teraz jakoś mi się nie chce. No ale to nie głupie, taki wyjazd zarobkowy. Przez jedne cholerne wakacje można ta więcej niż 2k funtów nakosić brutto (jak policzyłem prace 8h dziennie, 6 dni w tygodniu przez 2 miesiące i minimalną płacę, to trochę ponad wyszło). Jak się odejmie wyżywienie, lokum i przejazd, to i tak wyjdzie pewnie ze 5k PLN. Nie tak źle jak na dwa miechy.
Takie myslenie jest z dupy... tez tak myslalem. Ale tak mozesz sobie kalkulowac tylko i wylacznie jesli zalatwisz sobie robote juz w polsce i maz ja zapewniona w angli... w innym wypadku, moim zdaniem na wakacje tutaj nie oplaca sieprzyjezdzac... oplacalo sie jedynie po maturze, przed studiami, bo wtedymielismy z 5 miesiecy wakacji.

Cytuj
No ale to fakt, że jak się jedzie za granicę pracować, to nie koniecznie tak łatwo musi być. W szczególności jak się jedzie bez doświadczenia i bez konkretnej pracy załatwionej na wyspach. Cholera, ja już sobie wyobrażam, co sobie ci angole myślą o polakach.... miliony tych dzikusów zwala się na Albion, pracują za gówniane pieniądze i połowa mówi po angielsku tak, że już się z nimi łatwiej na migowy dogadać... "fucking poles", "goddamn true, lad! These poles makes me sick... I think I'm gonna throw up if I hear another 'curva' thing...", "bloody barbarians...."
A tu kolejny problem... tez tak myslalem... ze w chuj polakow... owszem pelno ich ale ku mjemu zdziwieniu nie nas jest tu najwiecej, mnostwo tu rowniez rusow, litwinow, i przede wszystkim od groma portugalow.
i teg jest tutaj coraz wiecej i pomysl sobie ze 3/4 polskich studenow mysli o tym aby na wakacje wyjechac do anglii z czego okolo 1/4 prawdopodobnie to zrealizuje... w chu* ciezko teraz bedzie tym ktorzy tu przyjada na wakacje bez znajomosci "na slepo". Dlatego ciesze sie ze zdecydowale sie jednak olac studia i rzyjechac tutaj przed wakacjami pare miesiecy.
Z roku na rok bedzie coraz trudniej przyrobic sobie "na wakacje"


Anyway Sergiej ty sie kiedys jarales beat crusadejsami nie? Jakies kilkanascie dni temu wyszla nowa ich PVka... GHOST. Zajebista piosenka w chu*... wrzucic ci klip czy juz cie raczej jeb*a?

"I'm in looooveee with a ghost, it's a bjutiful fing to heppyn" czy cos takiego, nie wiem co ale brzmi zajebiscie raczej
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2007, 02:11:13 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?