Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162460 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22760 dnia: Kwietnia 02, 2007, 03:15:15 pm »
Piszesz tak, jakby do dyskusji nie starczal Ci ten ponad tysiac zarejestrowanych uzytkownikow ;/

Enemy Teritory zasysa paue. Wole Wormsy :F

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22761 dnia: Kwietnia 02, 2007, 03:32:00 pm »
Piszesz tak, jakby do dyskusji nie starczal Ci ten ponad tysiac zarejestrowanych uzytkownikow ;/
owned xD

Wormsy tak, ale tylko do World Party, każda część 'wyżej' jest gorsza ;/

Offline Sephiroth

  • Soldier
  • Wiadomości: 15
  • Myśle, że życie to sen... Straszny sen
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22762 dnia: Kwietnia 02, 2007, 03:36:46 pm »
Musze się zgodzić że najbardziej wymiata Worms World Party, ale Worms Blast to totalna porażka. 

Dziewczyna moich marzeń XD

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22763 dnia: Kwietnia 02, 2007, 03:49:52 pm »
Tak Serdz nie starcza,żeby oni się jeszcze udzielali,a że tylko pozorują to już inna sprawa.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22764 dnia: Kwietnia 02, 2007, 03:53:41 pm »
Musze się zgodzić że najbardziej wymiata Worms World Party, ale Worms Blast to totalna porażka. 
World Party wymiata najbardziej jak się nagra swoje głosy i ustawi w grze ;)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22765 dnia: Kwietnia 02, 2007, 03:55:09 pm »
Worms Armagedon i World Party to jedyne sluszne czesci niestety ;/ w 3D to padaka ;/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22766 dnia: Kwietnia 02, 2007, 04:48:50 pm »
Ja tam wole Worms Armageddon po sieci, kolorowe plansze w .png i to granie w Propera albo W2W wymiatało kiedyś, trzeba było robić rozgrzewki przed grą, spacja w klawiaturze popsuła się od tego napieprzania. ;]
Pare lat już niestety nie grałem. Heh
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22767 dnia: Kwietnia 02, 2007, 07:09:43 pm »
Sephiroth jest podejrzany, zbyt swobodnie z nami rozmawia i zna realia forum (wie kto to jest T3k). Nie żeby to było złe, ale podejrzane... nie zachowuje się jak newbe heh... czyli albo to ktoś sie podszywa, ale człowiek jest nieprzeciętny albo, tak jak pisałem wcześniej, on tak naprawdę nie istnieje i jest tylko zbiorową imaginacją...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22768 dnia: Kwietnia 02, 2007, 07:19:50 pm »
zawsze można uznać że to po prostu bot lub jakiegoś rodzaju sztuczna inteligencja..... ale cholera, jeśli to na codzień Tant jesteś taki podejrzliwy, to współczuję twojej przyszłej żonie..... eeeee..... nie, chwila... przecież ty nie będziesz mieć żony... no tak, więc problem sam się rozwiązał
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22769 dnia: Kwietnia 02, 2007, 07:37:43 pm »
Nie mogę mieć żony. Monogamia byłaby z mojej strony okrucieństwem dla setek tysięcy moich wielbicielek. Jedyną opcją zadowalającą obie strony, jest założenie haremu...

Offline Sephiroth

  • Soldier
  • Wiadomości: 15
  • Myśle, że życie to sen... Straszny sen
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22770 dnia: Kwietnia 02, 2007, 07:45:14 pm »
Tylko kto przy zdrowych zmysłach chciał by wstąpić do tego haremu.
Chociaż twoja "skromność" jest powalająca. :P

Sephiroth jest podejrzany, zbyt swobodnie z nami rozmawia i zna realia forum (wie kto to jest T3k). Nie żeby to było złe, ale podejrzane... nie zachowuje się jak newbe heh... czyli albo to ktoś sie podszywa, ale człowiek jest nieprzeciętny albo, tak jak pisałem wcześniej, on tak naprawdę nie istnieje i jest tylko zbiorową imaginacją...
Nie, Tant ja nie istnieje i jestem wyłącznie "uosobieniem" w internecie twoich marzeń o prawdziwym fanie, tudzież wymysłem twego 'trochę' chorego umysłu :D

Dziewczyna moich marzeń XD

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22771 dnia: Kwietnia 02, 2007, 07:48:08 pm »
Cytuj
Nie mogę mieć żony. Monogamia byłaby z mojej strony okrucieństwem dla setek tysięcy moich wielbicielek. Jedyną opcją zadowalającą obie strony, jest założenie haremu...

hmm... na twoim miejscu nie ograniczałbym się tylko do jednego haremu. polecam założyć sieć - coś na kształt mcdonalds (tylko że z dziewczynami zamiast hamburgerów). wtedy będziesz miał oddziały w całej polsce, lub na świecie - ba, jak dobrze pójdzie i w całym wszechświecie. A jeśli będziesz regularnie składał wizyty swoim podopiecznym, to wreszcie będziemy mieli powód żeby nazywać cię człowiekiem aktywnym heh....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22772 dnia: Kwietnia 02, 2007, 07:50:25 pm »
Cytuj
Tylko kto przy zdrowych zmysłach chciał by wstąpić do tego haremu.

Nie koniecznie.. jakbym obniżył wpisowe, to może niektóre dziewczyny byłoby na ten luskus stać... trzeba się dostosować do wymogów rynku... ale nie musi być ich dużo, kilkaset wystarczy...

Cytuj
Chociaż twoja "skromność" jest powalająca.

Jedna z moich mocniej powalających cech...

Cytuj
Nie, Tant ja nie istnieje i jestem wyłącznie "uosobieniem" w internecie twoich marzeń o prawdziwym fanie, tudzież wymysłem twego 'trochę' chorego umysłu

HA! Od razu wiedziałem! A wy mówiliście, że on jest prawdziwy hehe...

EDIT::

Cytuj
hmm... na twoim miejscu nie ograniczałbym się tylko do jednego haremu. polecam założyć sieć - coś na kształt mcdonalds (tylko że z dziewczynami zamiast hamburgerów). wtedy będziesz miał oddziały w całej polsce, lub na świecie - ba, jak dobrze pójdzie i w całym wszechświecie. A jeśli będziesz regularnie składał wizyty swoim podopiecznym, to wreszcie będziemy mieli powód żeby nazywać cię człowiekiem aktywnym heh....

Może i to jakiś pomysł, ale co to za życie, ciągle w trasie między haremami... musiałbym się sklonować. No ale mogę zacząć od jednego haremu, a swoim synom założę oddzielne gdzie indziej...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2007, 07:52:17 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22773 dnia: Kwietnia 02, 2007, 07:54:24 pm »
Ja w sumie tylko jestem, żeby się pochwalić, że mam PS3. Jak ktoś będzie zainteresowany, to wrzucę foto ;)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22774 dnia: Kwietnia 02, 2007, 07:58:13 pm »
Cytuj
musiałbym się sklonować
to ty się jeszcze nie sklonowałeś? .... ech..... no nie oczekiwałem że jesteś takim absurdalnym konserwtystą, który nie myśli praktycznie

Cytuj
Ja w sumie tylko jestem, żeby się pochwalić, że mam PS3. Jak ktoś będzie zainteresowany, to wrzucę foto
lamer....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22775 dnia: Kwietnia 02, 2007, 08:03:05 pm »
Nie mogę mieć żony. Monogamia byłaby z mojej strony okrucieństwem dla setek tysięcy moich wielbicielek. Jedyną opcją zadowalającą obie strony, jest założenie haremu...
Raczej skaraniem tej jednej ;/

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22776 dnia: Kwietnia 02, 2007, 08:06:34 pm »
Cytuj
to ty się jeszcze nie sklonowałeś? .... ech..... no nie oczekiwałem że jesteś takim absurdalnym konserwtystą, który nie myśli praktycznie

Nie nie konserwatywność.. ja po prostu wyznaję zasadę "Co za dużo, to niezdrowo". Poza tym, istnienie drugiego ideału takiego jak ja, mogłoby zaburzyć delikatną równowagę naszej przestrzeni astralne, co by zaowocować mogło perturbacjami czasoprzestrzennymi i innymi pseudonaukowymi wyrazami...

Cytuj
Ja w sumie tylko jestem, żeby się pochwalić, że mam PS3. Jak ktoś będzie zainteresowany, to wrzucę foto

Nikt nie jest zainteresowany. Zresztą, po jaką cholerę sprzedawałeś duszę za PS3? Mogłeś ją opylić w zamian za wygranie szóstki w totka, to byś miał na konsolę i by ci jeszcze zostało. A jak ósma generacja będzie, to już będziesz musiał nerkę sprzedać albo płuco...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22777 dnia: Kwietnia 02, 2007, 08:11:25 pm »
Cytuj
Nie nie konserwatywność.. ja po prostu wyznaję zasadę "Co za dużo, to niezdrowo". Poza tym, istnienie drugiego ideału takiego jak ja, mogłoby zaburzyć delikatną równowagę naszej przestrzeni astralne, co by zaowocować mogło perturbacjami czasoprzestrzennymi i innymi pseudonaukowymi wyrazami...
I tak mama Cie nie kocha, a tata tylko w nocy i to w dodatku przez kraty ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22778 dnia: Kwietnia 02, 2007, 08:24:33 pm »
Musiol - just like Vista. Nobody fuckin' cares.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22779 dnia: Kwietnia 02, 2007, 08:25:33 pm »
Cytuj
to ty się jeszcze nie sklonowałeś? .... ech..... no nie oczekiwałem że jesteś takim absurdalnym konserwtystą, który nie myśli praktycznie

Cytuj
Ja w sumie tylko jestem, żeby się pochwalić, że mam PS3. Jak ktoś będzie zainteresowany, to wrzucę foto

Nikt nie jest zainteresowany. Zresztą, po jaką cholerę sprzedawałeś duszę za PS3? Mogłeś ją opylić w zamian za wygranie szóstki w totka, to byś miał na konsolę i by ci jeszcze zostało. A jak ósma generacja będzie, to już będziesz musiał nerkę sprzedać albo płuco...
nie sprzedałem duszy ;/ tylko adres Chiefa

Sol - i tak wiem, że czekasz do maja ;p