Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162408 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22800 dnia: Kwietnia 03, 2007, 03:02:04 pm »
PS3 ma wbudowany zasilacz, no i nie potrzebuje konwertera napięcia ;/ sam dostosowuje dozowane napięcie ...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22801 dnia: Kwietnia 03, 2007, 04:30:15 pm »
No to Musiol pochwal się co tam teraz "gryllujesz", bo pewnie nie w Gundama heh ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22802 dnia: Kwietnia 03, 2007, 04:37:12 pm »
No to Musiol pochwal się co tam teraz "gryllujesz", bo pewnie nie w Gundama heh ;]
aktualnie mam zapuszczone Folding@home i pomagam w badaniach nad chorobami ;)

A tak, to MotorStorm, dziś jeszcze założę 2 konto i zarejestruje się UK PS Store i pościągam demka jakieś fajne (Resistance ^^), ale i tak teraz mam mało czasu na granie, muszę się uczyć xD ale do jutra ;)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22803 dnia: Kwietnia 03, 2007, 11:56:50 pm »
kurde. Boli mnie brzuch,,,i chcę sobie kupić grubowarga dwubarwnego :( I sama nie wiem co jeszcze chce...może herbatę...a tak wogól to strasznie pieprzycie

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22804 dnia: Kwietnia 04, 2007, 01:00:49 am »
nareszcie forum działa ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22805 dnia: Kwietnia 04, 2007, 08:38:40 am »
Dopiero teraz działa. Coś się w bazie sypnęło, Ashley przyszedł i naprawił...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22806 dnia: Kwietnia 04, 2007, 04:54:56 pm »
Cytat: tant w jakims fanficowskim topicu
nieoszliwowane
HA!
Sam se autokorekte zainstaluj, romie jeden ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Sephiroth

  • Soldier
  • Wiadomości: 15
  • Myśle, że życie to sen... Straszny sen
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22807 dnia: Kwietnia 04, 2007, 05:14:00 pm »
Powoli zaczynam rozumieć feministki. Na czacie WP w nicku wpisałem "gorąca   piętnastka" i bez przerwy jacyś kolesie składali mi niedwuznaczne propozycje.
Jednak faceci to totalne świnie :P

Dziewczyna moich marzeń XD

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22808 dnia: Kwietnia 04, 2007, 05:15:52 pm »
Powoli zaczynam rozumieć feministki. Na czacie WP w nicku wpisałem "gorąca   piętnastka" i bez przerwy jacyś kolesie składali mi niedwuznaczne propozycje.
Jednak faceci to totalne świnie :P
polecam wbić na forum dla Lesbijek ;] 99% facetów xD

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22809 dnia: Kwietnia 04, 2007, 05:22:41 pm »
Skad wiesz? ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22810 dnia: Kwietnia 04, 2007, 05:32:13 pm »
Skad wiesz? ;]
z kumplami sprawdzaliśmy w zeszłe wakacje, nudziło nam się ;)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22811 dnia: Kwietnia 04, 2007, 05:35:54 pm »
Skad wiesz? ;]
z kumplami sprawdzaliśmy w zeszłe wakacje, nudziło nam się ;)
Yeah...right...Choć w przypadku Tanta by było "Widziałem na Discovery".
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Sephiroth

  • Soldier
  • Wiadomości: 15
  • Myśle, że życie to sen... Straszny sen
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22812 dnia: Kwietnia 04, 2007, 05:40:15 pm »
Jeśli chodzi o Tanta to gdy pewien delikwent zaproponował mi dość dziwaczną pozycje i malowniczo opisywał co mi będzie robił odrazu naszła mnie myśl, że to mógł być nasz drogi Tantalus. :-[   Czy to dziwne?

Dziewczyna moich marzeń XD

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22813 dnia: Kwietnia 04, 2007, 05:43:06 pm »
Skad wiesz? ;]
z kumplami sprawdzaliśmy w zeszłe wakacje, nudziło nam się ;)
Yeah...right...Choć w przypadku Tanta by było "Widziałem na Discovery".
;] ja wpadłem na ten pomysł ;] ;)

Seph - bo Tant jest sługusem Hisoki, a ona jest Sado-maso

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22814 dnia: Kwietnia 04, 2007, 06:01:45 pm »
i tak najlepsze sa czaty raperskie i religijne xD

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22815 dnia: Kwietnia 04, 2007, 06:05:14 pm »
A tak z innej beczułki, wreszcie kupiłem sobie słuchawki ;]

Pewno G-1 zainteresuje, więc rzucam linka jakie: http://www.mp3store.pl/,nauszne,akgk24p,2006120532191161145.htm

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22816 dnia: Kwietnia 04, 2007, 06:41:41 pm »
o 21,00 jadę do Mediolanu na turniej,nareszcie. Już nie ogę się doczekać. Idziemy też na mecz AC Milan-Empoli na San Siro. Ale najpierw napiszę moją walkę do TotT. a więc zabieram się za to.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22817 dnia: Kwietnia 04, 2007, 06:57:20 pm »
A tak z innej beczułki, wreszcie kupiłem sobie słuchawki ;]

Pewno G-1 zainteresuje, więc rzucam linka jakie: http://www.mp3store.pl/,nauszne,akgk24p,2006120532191161145.htm
No no no, całkiem niezłe jak za tą cenę, no i takie pasmo dobre za niecałe 100 zł. Solidnie też wygladają jak na miniaturowe słuchawki, jak już przetestujesz to powiedz czy dość mocno przylegają do uszu, jak z tłumieniem dźwięków z zewnątrz i komfort noszenia, no i jak możesz to porównaj do innych słuchawek, które miałeś na uszach. ;] Ja tam ogólnie nie przepadam za słuchawkami które przylegają na powierzchnię ucha, wole jak opierają się na powierzchni wokół ucha, no i do zwykłych dousznych jestem troche przyzwyczajony chociaż, niektóre słuchawki potrafiły mi czasem dość słabo się trzymać zwłaszcza w lewym uchu. ;] Btw. Ja ostatnio sobie kupiłem do empetrójki to:http://sklep.rms.pl/index.php?p500,sluchawki-przewodowe-douszne-sennheiser-mx-500-mx500
No i powiem że całkiem cacy są, basy nawet nawet są dobre, nie takie jak w moich HD 515 ale są to bardzo dobre słuchawki. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22818 dnia: Kwietnia 04, 2007, 07:54:41 pm »
Vivi - powodzenia :)

G-1 - praktycznie nie czuć ich na uszach, dźwięk jest lepszy od Koss KSC-17, bassy są 'lżejsze' i milsze dla uszu. Są wygodne, dobrze tłumi z zewnątrz dźwięki ;] jeszcze na mieście muszę popróbować.

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22819 dnia: Kwietnia 04, 2007, 08:23:45 pm »
Ja już muszę iść. Moja walka jest cienka, więc nie oczekuje zwycięstwa. Do poniedziałku.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com