Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162416 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22740 dnia: Kwietnia 01, 2007, 11:18:13 pm »
Bo Tanta nikt nie lubi, to kombinator i malina :P
(psst..jakbyś mi napisał komenta, nie byłoby tego ;p wybrałeś złego osobnika xD)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22741 dnia: Kwietnia 01, 2007, 11:19:34 pm »
Cytuj
Pewnie was zmartwię tym, że nie jestem prima aprilisowym żartem.
Chyba niefortunnie wybrałem czas aby tu dołączyć

Przykro mi, ale dzisiaj, podczas tajnego głosowania jednomyślnie stwierdziliśmy, że nie istniejesz. Nie jesteś prawdziwy i tyle, po prostu ktoś się pod ciebie podszywa, a ty to nie ty, całe twoje dotychczasowe życie to iluzja. Przykro mi, ale takie są fakty.

Cytuj
Obstawiam Glenna

A może to Sephiron się zamaskował, podmieniając sobie ostatnią literę na th? To by było w jego stylu... hmm...

Cytuj
Dziwi mnie to, że jeśli wystawić dobry komentarz dla Tantalusa to nie biorą cię już na poważnie.

Ja też tego nie rozumiem. Ja tam jestem wdzięczny za docenienie mojego wkładu w polepszenie jakości strony (nie jak niektóre buraki, co mi specjalnie wystawiają 1 za artykuł, nad którym siedziałem trzy miesiące, nie, żeby kogoś konkretnego miał na myśli). W każdym razie, dzięki wielkie kolego....

... ale i tak nie jesteś prawdziwy hehe

Offline Sephiroth

  • Soldier
  • Wiadomości: 15
  • Myśle, że życie to sen... Straszny sen
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22742 dnia: Kwietnia 01, 2007, 11:24:43 pm »
Jestem ciekaw czy gdy jutro coś napiszę będę brany na poważnie, a w najbliższym czasie mam zamiar napisać jakiś Fanfik. Ale chyba nie warto skoro nikt we mnie nie wierzy. :'(
Myślałem, że chociaż ty Tant :-\

Dziewczyna moich marzeń XD

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22743 dnia: Kwietnia 01, 2007, 11:26:52 pm »
Jestem ciekaw czy gdy jutro coś napiszę będę brany na poważnie, a w najbliższym czasie mam zamiar napisać jakiś Fanfik. Ale chyba nie warto skoro nikt we mnie nie wierzy. :'(
Myślałem, że chociaż ty Tant :-\

... prima ...ap..

zresztą, przywyknij, tu mało kto jest normalny ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22744 dnia: Kwietnia 01, 2007, 11:33:52 pm »
Jestem ciekaw czy gdy jutro coś napiszę będę brany na poważnie, a w najbliższym czasie mam zamiar napisać jakiś Fanfik. Ale chyba nie warto skoro nikt we mnie nie wierzy. :'(
Myślałem, że chociaż ty Tant :-\

Hm...idolizuje Tanta...łatwo go zniechęcić...PYTUS ?! Zresztą...wisi mi to dopóki nie wchodzi mi w paradę. Teraz czekam na hasła jaki to ja zły i okrutny skurwysyn, nie mod...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22745 dnia: Kwietnia 01, 2007, 11:39:16 pm »
Jestem ciekaw czy gdy jutro coś napiszę będę brany na poważnie, a w najbliższym czasie mam zamiar napisać jakiś Fanfik. Ale chyba nie warto skoro nikt we mnie nie wierzy. :'(
Myślałem, że chociaż ty Tant :-\

Hm...idolizuje Tanta...łatwo go zniechęcić...PYTUS ?! Zresztą...wisi mi to dopóki nie wchodzi mi w paradę. Teraz czekam na hasła jaki to ja zły i okrutny skurwysyn, nie mod...

[nigga sing mode on]OOOOOHHHH! Mama![/quote]

a seph jest prawdziwy-on jest pewnie tak prawdziwy jak white od wizarda

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22746 dnia: Kwietnia 01, 2007, 11:41:52 pm »
DarkButz - Mi się zawsze wydawało, że zły i okrutny skurwysyn, to jedna z definicji moderatora...

Cytuj
Jestem ciekaw czy gdy jutro coś napiszę będę brany na poważnie, a w najbliższym czasie mam zamiar napisać jakiś Fanfik. Ale chyba nie warto skoro nikt we mnie nie wierzy.
Myślałem, że chociaż ty Tant

Take it easy, pal... tak naprawdę, to wszyscy wiemy, że istniejesz <porozumiewawczo mruga do innych userów>. Wkręcisz się w nasz klimat i świat już nigdy nie będzie taki sam... a fanfika pisz, proszę bardzo.... (OMG! Może to Yoruno!!)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22747 dnia: Kwietnia 01, 2007, 11:44:02 pm »
A tak wogóle to...
Mol, Tant, Serdż ! Kupujcie te cholerne Connectory/Router'y, bo wiejsko sie gra w Metroid Prime Hunter we dwóch ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22748 dnia: Kwietnia 01, 2007, 11:46:52 pm »
W dupie mam tego connectora, jak on nie lubi mojego Win98, to ja jego nie lubię... a routera mi się instalować nie chce heh...

Zresztą, DB, ty na serio musisz mieć wodogłowie, żeby grać w Metroida na ekraniku 256x192px, jak możesz grać hmm.. bo ja wiem.. w Quake 3 Arena dajmy na to na eleganckim monitorze, z miliard razy wygodniejszym sterowaniem i w zasadzie taką samą grafiką (tylko w większym wydaniu).

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22749 dnia: Kwietnia 02, 2007, 12:07:00 am »
Sephiroth - nie zważaj na złośliwe uwagi "stałych". To są buce, którzy nie potrafią rozmawiać z nowymi. Sprubuj zostać na dłużej, a na pewno załapiesz klimat forum SZ.

Reszta - nie dziwię się, że nowi tak szybko odchodzą. Jeśli tak dalej będziecie wytykiwać próby zabłyśnięcia nowych, to "porządni" użytkownicy będą pojawiac się raz na 2 miesiące.
I'm in Space!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22750 dnia: Kwietnia 02, 2007, 12:07:53 am »
W dupie mam tego connectora, jak on nie lubi mojego Win98, to ja jego nie lubię... a routera mi się instalować nie chce heh...

Zresztą, DB, ty na serio musisz mieć wodogłowie, żeby grać w Metroida na ekraniku 256x192px, jak możesz grać hmm.. bo ja wiem.. w Quake 3 Arena dajmy na to na eleganckim monitorze, z miliard razy wygodniejszym sterowaniem i w zasadzie taką samą grafiką (tylko w większym wydaniu).
To kup WiFi MAX ;/
Zresztą Enemy Territory>MPH>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>x nieskończoność>Q3. W q3 nie ma Alternative Form, Sylux'a i jego Lockjaw, Imperialist'a i ogólnej zajebistości gry. I spamowania Magmaulem...<patrzy na Musiola> No i nie możesz się zajebiście położyć na łózku z kompem, a z DS'em tak ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22751 dnia: Kwietnia 02, 2007, 01:13:57 am »
Polać Reaverowi, bo dobrze gada. A ty Sephiroth lepiej się powoli przyzwyczajaj do takiej pseudo inteligentnej atmosfery 4um. tacy po prostu jesteśmy heh ;]
eee.... no to co.... w imieniu swoim i wizarda witam cię w gronie useruw 4um. niech bóg ma cię w swojej opiece heh
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22752 dnia: Kwietnia 02, 2007, 01:24:34 am »
Enemy Territory jest do dupy. Głównie dla tego, że przegrywałem z heciakiem w to...

A w Q3 jakiś czas temu pogrywałem całkiem sporo... to najbardziej adaptowalny FPP jaki znam, jak się gra z odpowiednimi modami (Freezem chociażby), to się okazuje, że ta gra ma naprawdę wielki potencjał.. tylko że, po pierwsze, jestem słaby w FPP, daję radę tylko Mlecznego tłuc (w przeliczeniu na poziomy botów, to jestem W Q3 na poziomie Hardcore, co znaczy, że na dowolnym serverze dostaję wpierdol od połowy graczy [railfreaksów przede wszystkim]).

Zresztą, kumpel się wkręcił w DS'a, chyba ma zamiar sobie kupić... a wtedy to nie ma zmiłuj, będę chyba na wszystkie wykłady chodził i ciął razem z nim w coś na multiplayer... nie wspominając o PictoChat'cie na kolokwiach... GOD BLESS NDS!!

Swoją drogą, ta rekrutacja współpracowników działa damn it... news z update'em od trzech dni dopiero leży, a już dwie osoby chcą wstąpić w nasze szeregi (jeden redaktor i jeden rysownik)... będzie trzeba regularnie zachęcać ludzi do współpracy...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22753 dnia: Kwietnia 02, 2007, 01:44:20 am »
Enemy Territory jest do dupy. Głównie dla tego, że przegrywałem z heciakiem w to...
No tak...jak grałeś 1 na 1 to nie dziwię się. ET to przede wszystkim gra zespołowa, więc bez minimum 4-ech osób w drużynie Twojej i przeciwnej gra się naprawdę do dupy.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22754 dnia: Kwietnia 02, 2007, 07:59:17 am »
Enemy Territory jest do dupy. Głównie dla tego, że przegrywałem z heciakiem w to...
No tak...jak grałeś 1 na 1 to nie dziwię się. ET to przede wszystkim gra zespołowa, więc bez minimum 4-ech osób w drużynie Twojej i przeciwnej gra się naprawdę do dupy.
do tego pewno grał field opsem albo soldierem i sie dziwi ze dostaje w ciry ;p

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22755 dnia: Kwietnia 02, 2007, 01:34:35 pm »
Cytuj
do tego pewno grał field opsem albo soldierem i sie dziwi ze dostaje w ciry ;p

Zdążyłem wtedy zagrać chyba każdą profesją, ale jakoś żadną nie szło heh... pomijam już fakt, że mi koszmarnie lagował ET (wtedy jeszcze miałem 256kbitowe łącze) i umierałem zazwyczaj zanim Heti zdążył się pojawić na ekranie u mnie, ale who cares... FPP to nie moja dziedzina...

Łii.. trzy godziny okna teraz mam, a do domu wracam gdzieś koło 19ej... może się uwinę z ostatnim epizodem Phoenix Wright'a....

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22756 dnia: Kwietnia 02, 2007, 01:42:37 pm »
Enemy Territory jest do dupy. Głównie dla tego, że przegrywałem z heciakiem w to...

A w Q3 jakiś czas temu pogrywałem całkiem sporo... to najbardziej adaptowalny FPP jaki znam, jak się gra z odpowiednimi modami (Freezem chociażby), to się okazuje, że ta gra ma naprawdę wielki potencjał.. tylko że, po pierwsze, jestem słaby w FPP, daję radę tylko Mlecznego tłuc (w przeliczeniu na poziomy botów, to jestem W Q3 na poziomie Hardcore, co znaczy, że na dowolnym serverze dostaję wpierdol od połowy graczy [railfreaksów przede wszystkim]).

Zresztą, kumpel się wkręcił w DS'a, chyba ma zamiar sobie kupić... a wtedy to nie ma zmiłuj, będę chyba na wszystkie wykłady chodził i ciął razem z nim w coś na multiplayer... nie wspominając o PictoChat'cie na kolokwiach... GOD BLESS NDS!!

Swoją drogą, ta rekrutacja współpracowników działa damn it... news z update'em od trzech dni dopiero leży, a już dwie osoby chcą wstąpić w nasze szeregi (jeden redaktor i jeden rysownik)... będzie trzeba regularnie zachęcać ludzi do współpracy...
Quake III śmierdzi roczną kupą GLenna
IMO: UT 2004>Counter Strike>Metroid>mrówki i pancerniki>Q3

Co do redakcji, mówisz poważnie?


Seph - nie przejmuj się nami ;) tak na serio to się cieszymy, że jakiś nowy i mądry user przylazł na nasze 4um ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2007, 01:43:19 pm wysłana przez Musiol »

Offline Sephiroth

  • Soldier
  • Wiadomości: 15
  • Myśle, że życie to sen... Straszny sen
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22757 dnia: Kwietnia 02, 2007, 02:15:46 pm »
Seph - nie przejmuj się nami ;) tak na serio to się cieszymy, że jakiś nowy i mądry user przylazł na nasze 4um ;)

Czy mądry to się dopiero okaże, ale dzięki za dobre "przywitanie", że sie tak wyrażę.
Chcę również uspokoić DarkButza, ponieważ nie zamierzam pójść w ślady Titusa 3000  :P 

Dziewczyna moich marzeń XD

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22758 dnia: Kwietnia 02, 2007, 02:49:31 pm »
Wah świerze mięsko,będzie się w co wgryźć ;F,nie ale tak na serio fajnie,że się u nas pojawiłeś Seph^^,w końcu ktoś nowy do dyskutowania.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22759 dnia: Kwietnia 02, 2007, 03:04:36 pm »
(...) Jeśli tak dalej będziecie wytykiwać próby zabłyśnięcia nowych, to "porządni" użytkownicy będą pojawiac się raz na 2 miesiące.
A kto pojawił się w ciągu ostatnich 2 miesięcy ? Bo ja nie na czasie jestem chyba ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...