Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161134 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22440 dnia: Marca 08, 2007, 09:48:48 pm »

Marv
Ej a plakanie przez pare dni po tym jak jakis siwowlosy pan z kwadratowymi raczkami zabija wiesniare w rozowych ciuszkach i wiejskich warkoczach ktora przez cala gre powiedziala kilka zdan do tego i tak niemrawych to nie przesada? A przeciez wiele oso juz sie deklarowala ze plakaly przy smierci aeris... mimo ze kazdy i tak wiedzial ze ona umrze bo czytali o tym setki razy w recenzjach...

Jak brazylia odpadla w cwiercifnale mistrzotw swiata w tym roku to wyskoczylem do okna i wydarlem sie "Jeeeeeeeeest! Tak "kurczaczek"! Cale zycie na to czekalem", bo odkad pamietam ogladajac mistrzostwa swiata e rumuny zawsze dochodzily do finalu ;]
I tak... jestem z tego dumny ;] Raduja mnie te emocje ktore we mnie wtedy byly... kazda rzecz mozna splycic do poziomu wpadajacej pilki do siatki... nie chodzi o to ze pilka wpada do siatki, tylko jak, kiedy i w jakich okoloczinosciach... co innego na przyklad gdy real przegra w lidze, a calkiem co innego gdy real przegra w lidze mistrzow, calkiem inne emocje stad reakcja viviego... tam nie chodzilo o to ze real stracil bramke... tak jak w jrpgach nie jara cie to ze naciskasz X na padzie a masa innych spraw.
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2007, 09:49:28 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22441 dnia: Marca 08, 2007, 09:52:27 pm »
Cytuj
mimo ze kazdy i tak wiedzial ze ona umrze bo czytali o tym setki razy w recenzjach...
ja nie ;] ja wpierw grałem w FF VII, potem czytałem recki ;] a, no i ja wtedy miałem 9 lat ;)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22442 dnia: Marca 08, 2007, 10:04:29 pm »
No to nawet nie wiedziales kto umarl...zaraz...ja mialem 10 jak gralem w FFVII ;/

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22443 dnia: Marca 08, 2007, 10:13:44 pm »
Właśnie, że nie ;] bo akurat w miarę czaiłem ocb w tej grze, tylko grałem ze słownikiem :)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22444 dnia: Marca 08, 2007, 11:21:55 pm »
Cytuj
kazdy i tak wiedzial ze ona umrze bo czytali o tym setki razy w recenzjach...
no, to jest chujnia nieprzeciętna ;/ Dlatego właśnie nigdy raczej nie zmuszę sie do przejścia FF7, bo i po co jak i tak cały scenariusz chcąc nie chcąc znam na wylot ;/

Z innej beczki - "konferencja" Nintendo na GDC dziś to porażka straszna ;] 0 konkretów, czy jakichkolwiek informacji ;]

wee nowy sezon South Parka sie zaczął ^^

twooo headed booooy nananana naaaa

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22445 dnia: Marca 08, 2007, 11:55:07 pm »

Marv
Ej a plakanie przez pare dni po tym jak jakis siwowlosy pan z kwadratowymi raczkami zabija wiesniare w rozowych ciuszkach i wiejskich warkoczach ktora przez cala gre powiedziala kilka zdan do tego i tak niemrawych to nie przesada? A przeciez wiele oso juz sie deklarowala ze plakaly przy smierci aeris... mimo ze kazdy i tak wiedzial ze ona umrze bo czytali o tym setki razy w recenzjach...

Jak brazylia odpadla w cwiercifnale mistrzotw swiata w tym roku to wyskoczylem do okna i wydarlem sie "Jeeeeeeeeest! Tak "kurczaczek"! Cale zycie na to czekalem", bo odkad pamietam ogladajac mistrzostwa swiata e rumuny zawsze dochodzily do finalu ;]
I tak... jestem z tego dumny ;] Raduja mnie te emocje ktore we mnie wtedy byly... kazda rzecz mozna splycic do poziomu wpadajacej pilki do siatki... nie chodzi o to ze pilka wpada do siatki, tylko jak, kiedy i w jakich okoloczinosciach... co innego na przyklad gdy real przegra w lidze, a calkiem co innego gdy real przegra w lidze mistrzow, calkiem inne emocje stad reakcja viviego... tam nie chodzilo o to ze real stracil bramke... tak jak w jrpgach nie jara cie to ze naciskasz X na padzie a masa innych spraw.
na taka odpowiedz czekalem <spisuje notaki> btw. nie mam pada ;f
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2007, 11:57:42 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22446 dnia: Marca 09, 2007, 12:46:45 am »

Marv
Ej a plakanie przez pare dni po tym jak jakis siwowlosy pan z kwadratowymi raczkami zabija wiesniare w rozowych ciuszkach i wiejskich warkoczach ktora przez cala gre powiedziala kilka zdan do tego i tak niemrawych to nie przesada? A przeciez wiele oso juz sie deklarowala ze plakaly przy smierci aeris... mimo ze kazdy i tak wiedzial ze ona umrze bo czytali o tym setki razy w recenzjach...

Jak brazylia odpadla w cwiercifnale mistrzotw swiata w tym roku to wyskoczylem do okna i wydarlem sie "Jeeeeeeeeest! Tak "kurczaczek"! Cale zycie na to czekalem", bo odkad pamietam ogladajac mistrzostwa swiata e rumuny zawsze dochodzily do finalu ;]
I tak... jestem z tego dumny ;] Raduja mnie te emocje ktore we mnie wtedy byly... kazda rzecz mozna splycic do poziomu wpadajacej pilki do siatki... nie chodzi o to ze pilka wpada do siatki, tylko jak, kiedy i w jakich okoloczinosciach... co innego na przyklad gdy real przegra w lidze, a calkiem co innego gdy real przegra w lidze mistrzow, calkiem inne emocje stad reakcja viviego... tam nie chodzilo o to ze real stracil bramke... tak jak w jrpgach nie jara cie to ze naciskasz X na padzie a masa innych spraw.
na taka odpowiedz czekalem <spisuje notaki> btw. nie mam pada ;f
To po co sie przyznajesz... ta cześć spoleczenstwa ktora do grania w "fajne gry" zmuszona jest uzywac klawiatury jest najzwyczajniej w swiecie... smutna. ;]

South parka na dysku juz mam ale nie hce mi sie ogladac... ogladanie na monitorze ssie ;/ damn przez to ze mam laptopa to nie moge go pod tv podlaczyc jak starego duzego kompa ;/

Anyway wrocil sp, family guy pare dni temu sie pojawil po jakims tam czasie krotszej przerwy to moze i drawn together bedzie ^___^
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2007, 12:48:57 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22447 dnia: Marca 09, 2007, 10:06:21 am »
który to sezon w Family guy'u? Mam olbrzymie zaległości :/


Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22448 dnia: Marca 10, 2007, 02:37:34 am »
Cholera ;/ nie potrafie spać ;/ jak ide grać w PES6, to mnie scina i robie się śpiący, jak kładę sie spać, to nie potrafie zasnąć ;/

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22449 dnia: Marca 10, 2007, 08:48:44 am »
Solu, Ty korzystasz z tej magicznej sztuczki zwanej modchipami do Wii?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22450 dnia: Marca 10, 2007, 09:51:09 am »
Solu, Ty korzystasz z tej magicznej sztuczki zwanej modchipami do Wii?
Nie. Narazie poczekam aż będą jakieś pewniaki. Póki co jest ich tyle, że strach wybierać. Jeszcze wybiorę jakieś gówno co mi zjebie laser po dwóch grach i nie będzie wtedy fajnie.

Shit...I'm confused...Nie wiem czy miałem dzisiaj faktycznie LD, czy śniło mi się, że miałem LD. Niby byłem świadomy, że to sen, ale jednak coś nie pasowało. Dalej czułem się częścią skryptu (tak, sny są skryptowane, jakby ktoś nie wiedział), a obracanie się wokół siebie (co powinno przedłużyć mój LD, ale by to nic nie dało, bo chwilę później zadzwonił budzik) wuja raczej dało. Znaczy pojawił sie nowy obraz, ale jednak nie taki, jaki bym sie spodziewał (plansza z numerami telefonu ? WTF ?)...No, ale dzisiaj zapamiętałem chyba oba sny (albo wszystkie 3...nie wiem jak interpretować przejście z jednego snu do drugiego bez budzenia się, szczególnie z ekranem "Save/Load"). Teraz trzeba posiedzieć jaką godzinkę, pół w świecie żywych i iść dalej spać (wtedy mam ok. 3-4 sny).

O ile uda mi się zasnąć...jebnięty sąsiad z parteru robi remont i zachciało mu się przed chwilą powiercić...
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2007, 09:52:37 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22451 dnia: Marca 10, 2007, 10:15:37 am »
Cytuj
Nie. Narazie poczekam aż będą jakieś pewniaki. Póki co jest ich tyle, że strach wybierać. Jeszcze wybiorę jakieś gówno co mi zjebie laser po dwóch grach i nie będzie wtedy fajnie.
Z tego co czytalem, to z tymi chipami nie ma specjalnych problemow, poza tym ze trzeba je apdejtowac ;] W kazdym badz razie jakbys montowal takie cos w konsoli to zdaj sprawozdanie z tego jak sie sprawdza ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22452 dnia: Marca 11, 2007, 09:45:47 pm »
Cytuj
czasem warto ugryźć się w język
dlaczego ?
Dziś jedna klienta narzekała mi że musi mieć internet dziś a nie ma czasu na czekanie do głupiego poniedziałku, to jej powiedziałem że moge wysłać zgłoszenie do techników aby to sprawdzili albo nie i zostawić ją bez neta, no i pare innych rzeczy też powiedziałem, a mogłem powiedzieć jeszcze więcej.

No ale nawet tamto to wiecie co, nie uważam za szczyt chamstwa. Nawet nigdy nie miałem nic przeciw D.C., ...   a huj tam leje w sumie na to co możecie (lub nie) myśleć. ;|
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2007, 09:47:37 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22453 dnia: Marca 11, 2007, 09:52:17 pm »
Cytuj
dlaczego ?
jakikolwiek poziom kultury?

Cytuj
Dziś jedna klienta narzekała mi że musi mieć internet dziś a nie ma czasu na czekanie do głupiego poniedziałku, to jej powiedziałem że moge wysłać zgłoszenie do techników aby to sprawdzili albo nie i zostawić ją bez neta, no i pare innych rzeczy też powiedziałem, a mogłem powiedzieć jeszcze więcej.
a co ma praca z tym wspólnego? choć nie ukrywam, że bycie wrednym w pracy ... to ...wręcz cudowne ;/

Cytuj
a huj tam leje w sumie na to co możecie (lub nie) myśleć. ;|
po pierwsze, chuj jak już
po drugie ... wszystko zależy od dobrego umiaru, mnie to osobiście zirytowało, bo do mnie też takie 'hasło' skierowałeś...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22454 dnia: Marca 11, 2007, 10:16:17 pm »
choć nie ukrywam, że bycie wrednym w pracy ... to ...wręcz cudowne ;/

Wierz mi, że nie zawsze jestem wredny, z niektórymi da się gadać ale niektórzy zadziwiaja mnie dopiero swoją "wrednością", "chamstwem", zresztą to zbyt słabe słowa aby określić to co nieraz słyszałem. A wierz mi że słyszałem przez te pare miesięcy rzeczy różne i takie że to moje zdanie to mały pikuś przy tym co słyszałem. Nawet nie wiesz jacy są ludzie wulgarni oraz chamscy i to w całej Polsce. A ty wielce się gorszysz na usłyszenie jednego zdania, niczym niewinne dziecko.

Cytuj
jakikolwiek poziom kultury?
I kto to mówi ? Ty może nie okazujesz braku kultury, i co z tego ?
Zresztą dalej spytam dlaczego mam być kulturalny w niekulturalnym i brudnym świecie ?
Szczerze, jebie mnie to.

Edit:
O "kurczaczek" q się chyba rozpisuje. ;| Już cały drżę, Mamo boję się ratuj !

Idę zrobić sobie coś do jedzenia.
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2007, 10:29:15 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22455 dnia: Marca 11, 2007, 10:26:10 pm »
Cytuj
Nawet nie wiesz jacy są ludzie wulgarni oraz chamscy i to w całej Polsce. A ty wielce się gorszysz na usłyszenie jednego zdania, niczym niewinne dziecko.
I co z tego? I nie tyle co się gorszę, ale irytuje mnie to i wkurza. Bo jestem wrażliwy jak cholera ;/ a na serio, wkurza mnie to pisanie o pływającym gównie..bo jak piszesz, że jestem pływającym gównem (tak napisałeś odnośnie mnie), to to nie jest normalnie i sorry, będzie mnie to razić, bo ja nie nazwałbym raczej kogoś pływającym gównem publicznie (pomijam prywatne gadki).

Cytuj
I kto to mówi ? Ty może nie okazujesz braku kultury, i co z tego ?
Gdzie ja w poprzedniej wypowiedzi napisałem, że jestem kulturalny? Czasem nie jestem, bo czasem nie można wytrzymać, ale są granice. O ile pamiętam, agriaspincode nie nazwałem gównem...

Cytuj
Zresztą dalej spytam dlaczego mam być kulturalny w niekulturalnym i brudnym świecie ?
Bo ktoś by w końcu mógł? Ale po co, skoro wszyscy, to i nie ja.

Cytuj
Szczerze, jebie mnie to.
Mnię tyż

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22456 dnia: Marca 11, 2007, 10:40:10 pm »
<sniff sniff> Is sth burning? I smell FLAME....

Muszę się chyba zacząć uczyć chemii.. w poniedziałek spędzę nad nią cały wieczór, we wtorek cały dzień, bo nie idę na zajęcia najpewniej (znaczy, pójdę tylko na seminaria) po południu, na godzinę. Jak zdam zbója w środę, to będę jednak zajebisty....

Jeszcze tylko 15 quest'ów i solucja do LoM'a skończona... nie licząc korekty i jeszcze jednej rzeczy, którą dodam na końcu... już mam 33 strony napisane (ponad 110k znaków heh), chyba się w czterdziestu nie zmieszczę... dzieło mojego życia się szykuję...

tego posta napisałem 10 minut temu (nie wysłał się), jeszcze nie widziałem uroczej odpowiedzi qiax'a we flamezone hehe... here comes our hero...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22457 dnia: Marca 12, 2007, 02:29:20 am »
buahahahahaha! Jstem jedyną istotą żyjącą na forum [o tej porze już niekoniecznie myślącą]. Zawładnęłam tym przegniłym światem :D

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22458 dnia: Marca 12, 2007, 02:39:11 am »
Chyba nie bardzo ;]

BTW ostatnio pytalas ktory to sezon fguy'a... ostatnio byl 12 ep szostego sezonu.

BTW ostatniego epu south parka -fajny byl, damn jaka ta bajka jest edukacyjna to az dziw bierze.

BTW tego co kiedys mowil mol o jaiejs konferencji ninny i zadnych konkretow to i tak wystapienie miyamoto i wife'ometer byly zajebiste ;]

BTW dżiłana -na chu* ci takie drgie sluchawki? Nie lepiej bylo kupic ps2? ;]
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2007, 03:24:30 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22459 dnia: Marca 12, 2007, 07:07:00 am »
PS2 chyba nie ma w przedziale cenowym wiekszosci dobrych sluchawek - 50 do 150zl ;D