Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160622 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22200 dnia: Lutego 19, 2007, 02:20:55 pm »
chodzi o ten koncert? :P czy o mecz kosza?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22201 dnia: Lutego 19, 2007, 02:22:32 pm »
chodzi o ten koncert? :P czy o mecz kosza?
Nie, chodziło mi o drugą postać w SpAce Combat. Koszykówka była lipna w porównaniu z koncertem i SpAce Combatem ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22202 dnia: Lutego 19, 2007, 04:03:27 pm »
Musiol zgarnął 1111 stronę :D

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22203 dnia: Lutego 19, 2007, 08:41:07 pm »
Dzieki ziomki za zyczenia... kurde pozno troche, bylo tak jak mowi Sergey juz szykowalem kabel od duala, ale gdy wszedlem sie pozegnac zobaczylem ze jednak sie wam przypomnialo ;] Postanowilem wiec zamiast sie wieszac wlaczyc okami...

Serge po co ci NDS? Tam nie ma przeciez strategii i strzelanek fpp ;]
Pewnie przecztales hot newsa ze microsoft bedzie pisal gry na NDS i postanowili wskoczyc na platforme nintendo a na sony psp leja wiec musiales poprostu kupic billgejtsowyfanboyu ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22204 dnia: Lutego 19, 2007, 08:42:35 pm »
way to go, Musiol..... ja rezerwuję sobie stronę 9999
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22205 dnia: Lutego 19, 2007, 09:06:13 pm »
ja chce 7777 !
Ha kupiłem se na allegro mp4 za 200 zeta ;] ma radio i filmy odtwarza i ma inne fajne funkcje

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22206 dnia: Lutego 19, 2007, 09:12:30 pm »
Cytuj
Ha kupiłem se na allegro mp4 za 200 zeta ;] ma radio i filmy odtwarza i ma inne fajne funkcje
I tak nie dziala :O
Cytuj
kurde pozno troche, bylo tak jak mowi Sergey juz szykowalem kabel od duala, ale gdy wszedlem sie pozegnac zobaczylem ze jednak sie wam przypomnialo ;]
i tak wszyscy wiemy, zebys sie nie powiesil. Nie, nie dla tego, ze wolisz zyc, tylko dla tego, ze po po prostu nie umiesz ;] jestem pewien, ze probowales zawiazac sobie petle na szyi zrobiona z grzybka analogowego ;]
Cytuj
Serge po co ci NDS? Tam nie ma przeciez strategii i strzelanek fpp ;]
Pewnie przecztales hot newsa ze microsoft bedzie pisal gry na NDS i postanowili wskoczyc na platforme nintendo a na sony psp leja wiec musiales poprostu kupic billgejtsowyfanboyu ;]
"idże w pizdu" ;] swoja droga - tja, na X360 jest za to pełno strategii ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22207 dnia: Lutego 19, 2007, 09:13:15 pm »
Cytuj
Ha kupiłem se na allegro mp4 za 200 zeta ;] ma radio i filmy odtwarza i ma inne fajne funkcje
Ozesz... Ostatnie 15 sekund spedzilem na mysleniu nad jakas blyskotliwa odpowiedzia majaca cie osmieszyc, ale doszlem do wniosku, ze nie godzi sie kopac lezacego...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22208 dnia: Lutego 19, 2007, 09:14:38 pm »
ja chce 7777 !
Ha kupiłem se na allegro mp4 za 200 zeta ;] ma radio i filmy odtwarza i ma inne fajne funkcje
i rozje*ie ci sie po 2 miesiacach ;]




If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22209 dnia: Lutego 19, 2007, 09:29:20 pm »
Tu akurat bym sie nie zgodzil. Znajomy zaopatrzyl sie w dosyc popularnego na allegro mp3playera marki "noname" ;] i z tego co wiem to smigal mu bez problemow ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22210 dnia: Lutego 19, 2007, 09:38:36 pm »
Mp3 to jest luz... ale z mp4 juz jest gorzej... przynajniej z tego co moi dwaj znajomi mieli... a mieli wlasnie chu*nie tanie ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22211 dnia: Lutego 19, 2007, 09:59:04 pm »
swoja droga, ze MP4 to w ogole jest ch*jnia jako uradzenie i wolalbym se kupic mp3 i bilet MPK niz mp4, ale to juz w sumie odrebna kwestia ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22212 dnia: Lutego 19, 2007, 10:38:49 pm »
Musiol zgarnął 1111 stronę :D
nie zauważyłem nawet ^^

Glenn - w morde, jesteś głupszy niż ja w ataku glupoty -_-

Serge - co wziąłeś zanim kupiłeś NDSa? ;)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22213 dnia: Lutego 19, 2007, 10:54:26 pm »
lol.... co wy się tak Glenna czepiacie? kupił sobie chłopak mp4 na allegro, nawet tanio i fajne. jeśli mu się rozpierdzieli to jego problem. nie musicie od razu się z niego śmiać tylko dlatego żę nie stać was na tak fajne "elo urzondzenie" jak odtwarzacz mp4 (który jest notabene fajny i napeweno bardziej podchodzi mi od lpnych empetrójek)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22214 dnia: Lutego 19, 2007, 10:57:51 pm »
i rozje*ie ci sie po 2 miesiacach ;]

zobaczymy  kumpel miał empe3 za 60funtów i rozjebał mu sie po 4 miechach dopiero ;], ja tam nie chcialem sobie kupowac jakiegos tam firmowego kriatiwa czy czegos podobnego , to poprostu ma grać w miare czysto ja tam duzych wymagan do dzwięku nie mam . Pozatym jakb mi go ktos takiego creativa zapędzlował to by było przykro a tak to chuj nikt nie zapędzluje

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22215 dnia: Lutego 19, 2007, 10:58:33 pm »
e tam zaraz nie stać ;] dla mnie MP4 to szyt jakich mało, notabene, ja za swojego MP3  dałem 450 zł swego czasu, i nie jest to gówno, więc ....mnie stać :P

Glenn - Creativy to raczej kupa, choć w swoim przedziale cenowym nie są złe, choć Sansa ich dogania ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22216 dnia: Lutego 19, 2007, 11:06:54 pm »
wiesz zawsze se mozesz kupic iPoda od appla i za 2gb wybulic ok 900zeta ja tam kupiłem se taniego mp4 szajs niby jest ale nie jest z nim źle i mi to wystarczy

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22217 dnia: Lutego 19, 2007, 11:09:46 pm »
wiesz zawsze se mozesz kupic iPoda od appla i za 2gb wybulic ok 900zeta ja tam kupiłem se taniego mp4 szajs niby jest ale nie jest z nim źle i mi to wystarczy
blee....nie kupiłbym iPoda ;] jakbym miał kasę to bym kupował iRiver, ew. iAudio

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22218 dnia: Lutego 19, 2007, 11:21:21 pm »
ale mi to nie potrzebne geez , mogłem sobie nawet kupic kreativa zen wiżyn ale na chuj nie jestem jakimś pojebanym koneserem muzyki który musi miec 60 GB muzy której do konca życia nie wysłucha całej bo podobaja mu sie tylko 3 kawałki ale potrzebuje miec te reszte oraz krystalicznie czysty dźwięk kase wole wydac na cos innego np jakiegos nextgena albo modernizacje kompa . a gadanie gdybym miał kase to tez pierdolenie bo jakbys miał tą kase to raczej nie kupił bys sobie czegos do odtwarzania muzyki ale nextgena albo cos innego ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22219 dnia: Lutego 19, 2007, 11:24:52 pm »
Co do kasy, teraz będę na 70% kupował PS3 i grę, co do MP3, jak na razie mi wystarczy 1GB Samsunga i tyle, kiedyś też nie zwracałem uwagi na jakość dźwięku, ale jak zmieniłem OEMowe słuchawki Samsunga na Kossy, poczułem mega różnice, szczególnie z Advent: OWA i muzyce Tool'a. Ale to tylko wielkie IMO ;] słuchaj se na czym kcesz ;]