Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164310 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20900 dnia: Stycznia 03, 2007, 11:21:21 pm »
Hah! no o tym nie widziałem, że leży ;] To ja lece kupić xD
Śpiesz się Musiol,śpiesz do Ameryki...A czym tam polecisz?
Zacznijmy -
A-6 Intruder
F-14D Super Tomcat
Su-32 Strike Flanker
F-5G Tiger II
F-4 Phantom II
XB-70 Valkyrie
Do reszty nie mam paliwa ;/
a bo uwieże ze za free porzyczysz ;]
mi tak :F

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20901 dnia: Stycznia 03, 2007, 11:23:27 pm »
Nie, bo PS3 nie ma na półkach :P Dalej nie nadążają z produkcją ;] Nawet im ta fabryka Asusa nie pomogła ;]
Nie prawda bo PS3 mozna juz kupic normalnie w sklepach i w japonii i w US.
Vivi a wogole to normalnie ile masz treningow w tygodniu?

EDIT:::
Widze ze Serge juz napisal.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20902 dnia: Stycznia 03, 2007, 11:34:55 pm »
Cytuj
Śpiesz się Musiol,śpiesz do Ameryki...A czym tam polecisz?
wpław ;f zaczynajac od baltyku

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20903 dnia: Stycznia 03, 2007, 11:37:20 pm »
Może tak jak chinczyki uciekaja z chin do pobliskich krajow? Znaczy sie na drzwiach przez morze ;/


EDIT:::
O w chu* mi sie przypomnialo ze pazura ze swoim ziomkiem na koniec filmu odplyneli tak z wyspy w swietnym polskim filmie "Show".
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2007, 11:38:16 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20904 dnia: Stycznia 04, 2007, 01:02:31 am »
School Rumble jest głupi... Ale przynajmniej nie odmóżdża i jest śmieszny...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20905 dnia: Stycznia 04, 2007, 01:06:45 am »
Smieszny? Nie wiem mi sie w sumie podobal ale po paru epach stwierdzilem ze w sumie smieszny nie jest... tak btw to umarlem gdzies kolo 15-20 odcinka... znaczy sie bylo spoko ale jakos nigdy dalej juz nie ogladalem... łał moze odswiezyl bym sobie cos i wreszcie ogladnal jakies anime...
Tylko ze w sumie ogladac smieszne anime a smieszne bajki amerykanskie typu South Park czy Family Guy to pod wzgledem  smiania sie anime raczej jest lipa straszna ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20906 dnia: Stycznia 04, 2007, 04:34:09 am »
Pie*dol przenoszenie do tematu o next genach,... i tak tutaj jakies randomowe pierdoly siep isze nie ma co przenosic do tematu o next genach... jak ktos chce to niech pprostu teraz juz odpowiada w tamtym temacie ale i tak sie wszystkim juz znudizlo przeca ;]
Eh cholera co to za podejście, mod powinien dawać przykład jak powinno się być pracowitym. ;]
Zresztą problemem wielkim jest to żeby przenieść pare postów ? Za mało modów jeszcze na forum ?

Tak BTW G-1 i Yume moglibyscie mi powiedziec jakie szkoly ukonczyliscie? Technikum? Liceum? Zawodowke?
Liceum, mam nadzieję że odpowiedź jest wystarczająco wyczerpująca. ;]

Cytuj
Vivi a wogole to normalnie ile masz treningow w tygodniu?
Eh Gipsi widać już się nudzi przenoszeniem postów i zaczyna się integrować z użytkownikami i robić jakieś wywiady na forum. ;]

OMG! Ludzie sa ostro powaleni O_o. Przeciez te 250USD to juz jest prawie Wii ;/
No przeciez ci pisalem ze na Wii jest wiekszy popyt niz podaz.
Oznacza to ze na polkach sklepowych w ameryce nie uswiadczysz Wii.
Wszystko jest wyprzedane ;] Wiec co jej da to ze ma te 250? BTW tyle wlasnie kosztuje wlasnie Wii w usa ;] Wiec to taka dobra promocja kaska plus sex gratis ;] Ja bym trzydzieste od razu wyje*al bbo kocham Milfsy ;]
Ja bym ni hu hu nie oddał Wii nawet jakbym dostał jego równowartość i jeszcze ten bonus. ;]
Zresztą fajnie te dzieci mają... ;/ Matka pusciłaby się za Wii ;/ Jakbym był na ich miejscu i dowiedziałbym się o tym to bym wyj**ał Wii przez okno. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20907 dnia: Stycznia 04, 2007, 06:59:36 am »
Pie*dol przenoszenie do tematu o next genach,... i tak tutaj jakies randomowe pierdoly siep isze nie ma co przenosic do tematu o next genach... jak ktos chce to niech pprostu teraz juz odpowiada w tamtym temacie ale i tak sie wszystkim juz znudizlo przeca ;]
Eh cholera co to za podejście, mod powinien dawać przykład jak powinno się być pracowitym. ;]
Zresztą problemem wielkim jest to żeby przenieść pare postów ? Za mało modów jeszcze na forum ?

Przeciez niechodzi o to ze mi sie niechce tylko nie ma poco. Ta dyskusja bardziej pasuje do TO bo wiekszosc z niej to tak naprawde nie jest gadanie o konsolach tylko najezdzanie na siebie przez Sergeya i musiola, dotatkowo wkradlo sie do dyskusji miedzy postami naszymi pare postow (np. Zella) i jakbym przenosil to bez tych postow bo one nie byly by na temat tam, a wtedy cala dyskusja w temacie o konsolach zyskala by tresci takie ze jakby sie ja czytalo to by sie zastanawialo "a skad on nagle pisze o takim czyms?". Sa na forum uzytkownicy ktorzy nie czytaja TO a czytaja tematy o grach i mogli by sie czuc confused.
Zreszta w TO gdy sa te posty to tez nie jest to offtopic... moga sobie psokojnie w tym temacie lezec.

Cytuj
Eh Gipsi widać już się nudzi przenoszeniem postów i zaczyna się integrować z użytkownikami i robić jakieś wywiady na forum. ;]
Juz ty sie o moje obowiazki nie martw. Poprostu tez trenowalem kiedys w jego wieku i zastanawia mnie ile to treningow sie ma w szkole sportowej ;]

Cytuj
Liceum, mam nadzieję że odpowiedź jest wystarczająco wyczerpująca. ;]
No wystarczajaca ;] poprostu sie zastanawialem czy po normalnym srednim wykrztalceniu tez mozna miec spoko prace czy od razu trza na tasmie w fabryce zapierd*lac ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20908 dnia: Stycznia 04, 2007, 07:11:49 am »
Cytuj
Juz ty sie o moje obowiazki nie martw. Poprostu tez trenowalem kiedys w jego wieku i zastanawia mnie ile to treningow sie ma w szkole sportowej ;]
W Piascie czy w Gorniku? ;] Czy moze w Jutrzence Giebułtów? ;/

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20909 dnia: Stycznia 04, 2007, 11:58:04 am »

Tak BTW G-1 i Yume moglibyscie mi powiedziec jakie szkoly ukonczyliscie? Technikum? Liceum? Zawodowke?
Drogi Gipszonie, po ukończeniu zawodówki trafiłem do liceum ogólnoogłupiającego ;] A jak to jest z pracą to ci nie powiem bo moją obecną mam jakby to powiedzieć "po znajomości" i na zdobycie jej nie miało wpływu moje wykształcenie. Muszę se znależć w końcu cuś legalnego i stałego bo nie można wiecznie siedzieć na garnuszku u starszych xD

BTW, dobry pomysł z tym oddzielnym działem "gry i zabawy". Miło widziec że modzi w końcu coś robią :F
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2007, 12:20:17 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20910 dnia: Stycznia 04, 2007, 01:02:34 pm »
Cytuj
Liceum, mam nadzieję że odpowiedź jest wystarczająco wyczerpująca. ;]
No wystarczajaca ;] poprostu sie zastanawialem czy po normalnym srednim wykrztalceniu tez mozna miec spoko prace czy od razu trza na tasmie w fabryce zapierd*lac ;]
Oh, to czy to jest spoko praca to powiem po pierwszej wypłacie, i czy się opłacało. Na razie jest spoko ale z upływem czasu moge zmienić zdanie. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20911 dnia: Stycznia 04, 2007, 04:58:13 pm »
Vivi a wogole to normalnie ile masz treningow w tygodniu?
Kiedy gramy na polu to 5 razy w tygodniu(pon-pią) + 45 min. basenu po treningu(wtorek) i mecz w weekend.W zimie nie mamy treningu przed basenem i weekend jest turniej.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2007, 08:36:18 pm wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20912 dnia: Stycznia 04, 2007, 10:41:46 pm »
Cytuj
Liceum, mam nadzieję że odpowiedź jest wystarczająco wyczerpująca. ;]
No wystarczajaca ;] poprostu sie zastanawialem czy po normalnym srednim wykrztalceniu tez mozna miec spoko prace czy od razu trza na tasmie w fabryce zapierd*lac ;]
Oh, to czy to jest spoko praca to powiem po pierwszej wypłacie, i czy się opłacało. Na razie jest spoko ale z upływem czasu moge zmienić zdanie. ;]
też powinnam sobie jakąś dorywczą pracę znaleźć :/ Chciałam wyjechać do Anglii w wakacje ,żeby soie troche dorobić,ale najpierw trzeba mieć za co wyjechać i wynająć jakąś nędzną lepiankę ;( Teraz może bym sobie dorobiła jako hostessa ,ale na pewno nie tam gdzie trzeba nosić jakies dziwne, kuse stroje [zaczynając od tego,ze na ogół są w rozmiarze 38,a ja noszę 32...spływałyby mi z tyłka :/ ]

A dzisiejszy dzień kończy się pod znakiem braku tej cholernej wejściówki [abba] pręga po palcacie :D

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20913 dnia: Stycznia 04, 2007, 10:47:04 pm »
Nudne i o uczelni... nie czytać...

Ja piernicze... nie chcę przynudzać o swojej uczelni znowu, ale przeginać zaczynają na tym PG heh.... wczoraj na uczelni byłem przez 20 minut, z czego 15 przesiedziałem przed gabinetem, czekając na wykładowce. Razem z drużyną dostaliśmy krótki opiernicz za to, że się opieprzaliśmy przez ostatni semestr i na za 2 tygodnie musimy pokazać mu jakiś projekt o sensownym kształcie... będę nad tym siedział pewnie w niedzielę.

Dzisiaj na uczelni byłem przez 4 godziny, z czego większość zeszła na laboratoria z chemii organicznej. Dopiero się zaczynają, dzisiaj była organizacyjna lekcja... w zasadzie są krótkie, bo tylko 3 mnie jeszcze czekają (po 3h każda), ale już czuję, że to będzie ciekawe. Koleś informował nas dzisiaj o przynajmniej 30 różnych rzeczach, które mogą się nam stać podczas tych laboratoriów, jak zatrucia, eksplozje, podpalenia, poparzenia twarzy i rąk, blizny, które wyskoczą nam na twarzy, jak wylejemy na nią stężony brom i różne inne ciekawostki. Ba, samo laboratorium wyposażone jest w dwa prysznice do gaszenia ludzi i taki bajer do przemywania oczu w razie polania ich czymś szkodliwym. Ciekaw jestem ile osób dożyje do końca... dobrze, że jestem w parze ze znacznie bystrzejszą ode mnie koleżanką, to może nic mi się nie stanie... oczywiście, mamy być ubrani w fartuch, gogle i rękawice ochronne, ale jak syntezowany związek wybuchnie komuś w twarz, to może to nie wystarczyć hehehe... krótko mówiąc -->XXX<---
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2007, 10:51:35 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20914 dnia: Stycznia 04, 2007, 11:00:00 pm »
Extra,jutro piątek,mam 4 lekcje i do domu.
A i jeszcze zarzuciłem banalnym pytaniem na Trivii FFT.
Ja idę spać,narqa.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20915 dnia: Stycznia 04, 2007, 11:09:02 pm »
kurde, chyba muszę ja coś zadać w FFT Trivii, żeby ją zabić na dobre heh..

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20916 dnia: Stycznia 05, 2007, 12:45:05 am »
Tant zmajstruj sobie maszynerię do pędzienia bimbru hehe ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20917 dnia: Stycznia 05, 2007, 12:52:50 am »
Dobra, nudziło mi się i posiedziałem na WIESZ SZ i po poprawiałem blędy w artykułach niektórych :P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20918 dnia: Stycznia 05, 2007, 01:10:21 am »
Ktoś wogóle na to wchodzi ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20919 dnia: Stycznia 05, 2007, 01:12:13 am »
Ja jak mi sie nudzi cholernie ;] Teraz ide spać ;]