Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164203 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20840 dnia: Stycznia 02, 2007, 11:18:23 pm »
Cytuj
Gearsy, ktore online zamiataja konkretnie.
ahahahhahah xD jeszcze powiedz, że są lepsze niż Resistance?

Gears jest IMO co najwyżej dobrą grą....

Cytuj
:lol:
nowy trend or somfing?

Cytuj
co zreszta IMHO juz sie zaczyna Uśmiech
nieźle, konsola ledwo co wystartowała, a developerzy już uciekają...nah, Microszyt se wykupił developerów....bo nic wiecej nie potrafi...


Cytuj
a jestes wolny ;]?
szybki jak cholera

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20841 dnia: Stycznia 02, 2007, 11:28:04 pm »
Cytuj
Anouk zamiast ryć ołówkiem bierz aparat i pstrykaj zdjątka ;]
O! Dobre zdanie Glenn!
Zapraszam was na moje początki na digart.pl
Moja TFUrczość
A tak poważnie to nie mam nawet profesjonalnego aparatu : P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20842 dnia: Stycznia 02, 2007, 11:43:56 pm »
Cytuj
Serdż zapomniał dodać do listy dobrych gier na Wii Trauma Center - Second Opinion, Elebits i Wario Ware - Smooth Moves. Ale Serdż na to i tak leje,
Dokladnie. Leje na to. Wii jaralem sie pare dni i szybko mi przeszlo - mam gdzies te konsole. IMO skonczy jak GaCek - opuszczona przez 3rd party developerow, co zreszta IMHO juz sie zaczyna :) dla tego ta konsola nie jest nie wuja warta takiej kasy, jaka za nia rzada Shigsy. Moze sie sprawdzic jako sprzet supportowy. I to za 3 lata, kiedy bedzie warta swojej ceny, bo ta w koncu spadnie :)
I co, że będzie opuszczona przez tych "3rd party developerów" ? GC jakoś nie umarł przez to. Ba ! Bardzo dobrze się trzymał. PS2 było lepsze głównie z powodu popularności PSX'a. X-Box się też dobrze sprzedawał, bo Microsoft mogło by wypuścić nawet gówno w pudełku, a ludzie by to kupowali. Microsoft ma dużo developerów, bo monopolizuje rynek (przec co mogą nabawić się problemów) i tylko szasta kasą (a sami robią raczej chujowe gry). Jedynym argumentem, jaki użyłeś póki co przy Wii to "gówniana grafika". To za mało, żeby zdeklasować konsolę. Jeśli to Twój jedyny argument to jesteś poprostu jednym z tych smutnych, rozpieszczonych graficznie dzieciaków, co nie zagrają w grę, bo ma "brzydką grafikę". Wychowałeś się w czasach kiedy już zaczęła się liczyć tylko grafika. Pewnie nie miałeś okazji zagrać np. na C64, a jeśli nawet to miałeś już zawalone oczy grafiką z PSX'a. Kiedyś w grach nie ona była najważniejsza.  W grach chodziło jedynie o zabawę. Do tego właśnie zmierza Nintendo - postaciom nie musi być widać każdego pryszcza na mordzie, żebyś się świetnie bawił. Wiele gier na C64 ma grafikę rodem z Atari, a cieszyły się (i nadal się cieszą) dużą liczbą fanów. Ja miałem okazję zagrać na X360 i powiem, że raczej mnie nie zachwycił. Akurat jakiegoś Battlefielda dali do przetestowania (co dało mi idealny obraz przyszłości gier na X360).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20843 dnia: Stycznia 02, 2007, 11:44:03 pm »
Cytuj
Jak nie grasz na komputieże to czemu nagle cie na 360 wzielo?
bo to najmniejsze zlo. Nie lubie ani Microshitu, ani Ssony ani tymbardziej Weentendo, ale z trojki konsol X360 jest IMO po prostu najlepszy
No to juz kwestia gustu.
Jesli taki masz gust to tak wybierzesz w przyszlosci. I bedziesz mowil ze Xbox byl dla ciebie najlepszym wyborem. Ja jednak niechcialbymskonczyc jak smogu ktory w czasie gdy obecna generacja oczekuje wlasnie niechybnego konca, on mowi "ja tam na mojego xboksa nie nazekam konsola sluzyla mi dobrze" przy czym niestety nie zagral nigdy w finale, capcomowe gry, wiele konamiowych i skler enixowych gier. Jest tak jak mowisz GCN nie mial supportu 3rd party developerow ale mial swoje nintendo, firme ktora zapewniala mu hity i sprawiala ze byly gry dla ktorych chciales miec konsole. A Xbox mial 3rd party i dostawal gry ktore wychodzily na PC i PS2. Wiec oczywistym faktem bylo ze kazdy myslacy gracz wybierze jako konsole ps2 na ktore sa multiplatformowe gry plus mnostwo gier tylko na ten system a jako dodatek kupi sobie nintendo dla hitow dostepnych tylko dla tej platformy niz mialoby kupic Xa na ktorego jest czastka tych samych gier co na ps2, a reszta exclusifow to to co bylo na pc ;/

Cytuj
Dokladnie. I dla tego na X360 jedna z najbardziej jarajcych mnie gier jest Viva Pinata. Pozniej BD i Lost Odyssei. Lost Planet.
Przeciez z tego co zauwazylem to najezdzasz w chu* na simsy ;] a viva mmpinata to simsy tyle ze z  pokemonami zamiast ludzi ;]
BD to Dragon Quest, Lost Oddysey czekam w sumie na jakies wieksze info o grze, pewnie bedzie zajebista, ciekawe kiedy wjdzie. Gears of war wyglada spoko i z grafiki i w sumie z game pleyu tylko ze ja w sumie nie gram w strzelani na komputeże nigdy to i mnie do tych wszystkich xboxowych strzelane nie ciagnie...

Cytuj
A poza tym gdybym jaral sie grafika, to przd konsola kupilbym sobie HDTV (tak - najpierw kupie konsole. Ale racja - jaram sie tylko grafika :lol:)
Bo jakbys pierw kupil HDTV to bys sie jaral grafika ogladajac kur*a plebanie na TVP1 i mowil ze masz zajebiscie realistyczna grafe ;] Nie badz taki bystry i nie gadaj ze pierw kupujesz konsole pozniej lepszy TV ;]

Cytuj
dla tego ta konsola nie jest nie wuja warta takiej kasy, jaka za nia rzada Shigsy
A co Shigsy to jakis sprzedawca w Media markt ze rzada od ciebie kase za Nintendo Wii? Bo nie czaje...

Cytuj
Dokladnie. Leje na to. Wii jaralem sie pare dni i szybko mi przeszlo - mam gdzies te konsole. IMO skonczy jak GaCek - opuszczona przez 3rd party developerow, co zreszta IMHO juz sie zaczyna Uśmiech dla tego ta konsola nie jest nie wuja warta takiej kasy, jaka za nia rzada Shigsy. Moze sie sprawdzic jako sprzet supportowy. I to za 3 lata, kiedy bedzie warta swojej ceny, bo ta w koncu spadnie Uśmiech
Cena spadnie juz ja PS3 spadnie do europy i bedzie tanie. Nie trza bedzie czekac 3 lat.
Wii skoncyz calkiem inaczej niz GameCube a GCN tez nie mial takiej tragedii z 3rd party bo juz cos zaczeli robic, dostali exclusifa RE0 i RE4(do czasu z tym drugim) mieli support od jrpgowej ekipy namco tak jak mistwalker teraz sie prezy dla microsoftu, pozatym wszystko od EA i bylo mnostwo multiplatformowych gier na wszystkie 3 platformy, czyli sytuacja wygladala juz o niebo lepiej niz z N64 i teraz znowu sie poprawi i pomoc 3rd party develeoperow bedzie jeszcze wieksza co widac juz po starcie wlasnie, bo nie wiem gdzie ty widzisz slaba sytuacje ;/ Wii ma duzo support i juz na starcie ma mnostwo tytulow i zaliczylo najlepszy start pod wzgledem gier sposrod kazdej z trzech konsol.

No to skonfrontowalem twoj gust powiem wiec o moim tez.
Ja raczej na pewno bede mial Nintendo Wii, bardzo chcialbym miec PS3 pierw i dokupic pozniej Wii ale tak nie bedzie bo PS3 jest zbyt expensive i do tego sprawa z "polskim graniem" (piraty) na nim jest niezbyt ciekawa i zle mi sie widzi... pewnie wiec bede gral na ps2 i Wii sobie ;]
o 360 moze kiedys pomysle jak zacznie sie pokazywac cos "konsolowego" na niego, nie same srzelanki w ktore przeciez mozemy grac na PC ale jakos dziwnym trafem wszyscy tutaj gralismy w cos innego bedac posiadaczami ps2... gralismy w gry konsolowe a nie w PCtowe śiutery.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2007, 11:48:56 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20844 dnia: Stycznia 03, 2007, 12:03:13 am »
Wogóle dziwi mnie myślenie typu : Kupię Wii jako konsolę supportową. What The FUCK ?! Jaką znów konsolę supportową ? Niby dlaczego ? Póki co widzę same przypuszczenia, że "Wii będzie niewypałem" itp. Dlaczego Wii ? DS też nie ma ultraarcymegazajebistej grafiki, a jest obecnie najlepszym handheldem na świecie. Nie chcę się już wypowiadać na temat grafiki, bo mnie to już nudzi poprostu. Wii nie będzie niewypałem, bo ma silne wsparcie jakim jest samo Nintendo. Co do współpracy z Nintendo, to niestety bullshitujesz Serdż. Konami nie opuściło jakoś Nintendo, Squenix też nie, Capcom też nie, Namco-Bandai tym bardziej. Nie widzę powodów, dla których by mieli oni podziekować dużemu N za współpracę. Właśnie gry na DS'a przyniosły im strasznie duże zyski (vide Phoenix Wright, Castlevania, Final Fantasy III itp.).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20845 dnia: Stycznia 03, 2007, 12:19:33 am »
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=30613  moze dlatego Serge woli X0? ma foto realistyczną grafikę :P

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20846 dnia: Stycznia 03, 2007, 07:56:31 am »
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=30613  moze dlatego Serge woli X0? ma foto realistyczną grafikę :P
a bo chłopak głupi był kto w maddena gra ;]

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20847 dnia: Stycznia 03, 2007, 10:07:17 am »
Cytat: Anouk
Zapraszam was na moje początki na digart.pl
Moja TFUrczość
A tak poważnie to nie mam nawet profesjonalnego aparatu
Czemu nie pokazałaś wcześniej tego kota? :S Cudo! Więcej!

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20848 dnia: Stycznia 03, 2007, 10:36:39 am »
Cytat: Dark Butz
PS2 było lepsze głównie z powodu popularności PSX'a
Bullszit :F PS2 było lepsze bo miało więcej dobrych tytułów niż Xbox i NGC razem wzięte. To prawda że w małej części swoją popularność zawdzięczało czasom świetności szaraka ale to jakość i ilość dobrych gier przyczyniła się głównie do tego że PS2 było najlepsze. A co do tego że na PS2 wychodziły same sequele to przesada, wystarczy spojrzeć chociażby na Ico, DMC, GoW, SotC, Okami i jeszcze parę innych tytułów. IMO to kto lubi bardziej daną nextgenową konsolę zależy od osobistych upodobań i tego kto jakie woli gry. Każda z konsol różni się od siebie i jest kierowana do innego grona odbiorców. Ja olewam Wii i Xa 360 i czekam na PS3 ;]

Vivi:
Cytuj
gówna was obchodzi...
Cytuj
Ku**a
Widać że Vivi spędził już trochę czasu na SZ xD


Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20849 dnia: Stycznia 03, 2007, 11:03:43 am »
Cytat: Dark Butz
PS2 było lepsze głównie z powodu popularności PSX'a
Bullszit :F PS2 było lepsze bo miało więcej dobrych tytułów niż Xbox i NGC razem wzięte. To prawda że w małej części swoją popularność zawdzięczało czasom świetności szaraka ale to jakość i ilość dobrych gier przyczyniła się głównie do tego że PS2 było najlepsze. A co do tego że na PS2 wychodziły same sequele to przesada, wystarczy spojrzeć chociażby na Ico, DMC, GoW, SotC, Okami i jeszcze parę innych tytułów. IMO to kto lubi bardziej daną nextgenową konsolę zależy od osobistych upodobań i tego kto jakie woli gry. Każda z konsol różni się od siebie i jest kierowana do innego grona odbiorców. Ja olewam Wii i Xa 360 i czekam na PS3 ;]
Ale ja nigdzie nie napisałem, że na PS2 wychodziły same sequele ;] Poprostu chodzi mi o to, że PS2 w dużej mierze zawdzięcza swój sukces PSX'owi, który się sprawdził, więc ludzie kupili sobie jeszcze PS2. Potem zdobywał popularność z powodu gier. Oczywiście jest jeszcze kwestia tego, że PS2 był pierwszą konsolą 6-tej generacji, a nie każdego było dodatkowo stać na kupno GCN czy X-Boxa.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20850 dnia: Stycznia 03, 2007, 12:34:27 pm »
Cytuj
Oczywiście jest jeszcze kwestia tego, że PS2 był pierwszą konsolą 6-tej generacji

Nie był. Pierwsza była Sega Dreamcast, swoją drogą, bardzo fajny sprzęt. Naprawde bardzo fajny... będę musiał pogadać z Chocobo, może mi odsprzeda tą swoją....

Cytuj
A co do tego że na PS2 wychodziły same sequele to przesada, wystarczy spojrzeć chociażby na Ico, DMC, GoW, SotC, Okami i jeszcze parę innych tytułów.

Akurat rzuciłeś (zakładając, że chodzi o DMC3) same tytuły z końca żywota PS2, więc średnio się one przyczyniły do popularyzacji konsoli. PS2 to była poprostu dobra konsola, wydana w dobrej chwili (nie za późno, nie za wcześnie), jako pierwsza wprowadzająca nośnik DVD i mająca dużo exclusive'ów zapowiedzianych. No ale na początku popularność PSX'a i perspektywa kompatybilności w dół na pewno paru klientów zdobyła.

Cytuj
Zapraszam was na moje początki na digart.pl

Fajne chmury i kot... naprawde fajne zdjęcia..

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20851 dnia: Stycznia 03, 2007, 01:10:16 pm »
Co do Wii to zgadzam się z Solem, nie ma powodów dla kltórych Wii miałoby być niewypałem.
Btw. ta rozmowa byłaby dobra ale w innym temacie. ;]

Czas zadzwonić i zamówić swojego pada ...

Edit:
Kur*a, nie mają w hurtowni dostępnych nawet narazie, musiałbym w nastepnym tygodniu zadzwonić najwcześniej, bo hurtownie mają dopiero inventaryzacje po świętach i po nowym roku. ;/

Może by tak na Allegro, hmm ... ;/
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2007, 01:20:59 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20852 dnia: Stycznia 03, 2007, 01:52:27 pm »
Cytuj
Akurat rzuciłeś (zakładając, że chodzi o DMC3) same tytuły z końca żywota PS2, więc średnio się one przyczyniły do popularyzacji konsoli. PS2 to była poprostu dobra konsola, wydana w dobrej chwili (nie za późno, nie za wcześnie), jako pierwsza wprowadzająca nośnik DVD i mająca dużo exclusive'ów zapowiedzianych. No ale na początku popularność PSX'a i perspektywa kompatybilności w dół na pewno paru klientów zdobyła.
No akurat DMC1 i ICO były jednymi z pierwszych tytułów na PS2 ;] Ale faktem jest że dopiero później zaczęła się pojawiać naprawdę duża ilość dobrych gierek. Gdyby nie to, klienci stracili by w końcu zaufanie do Sony i konsola po mału odchodziłaby w zapomnienie.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20853 dnia: Stycznia 03, 2007, 01:57:26 pm »
przerąbane-kobita z finansów zrobiła radosny dzień wejściówek. Kazus za kazusem,ze nie było czasu zerknąć na kom. ile jeszcze czasu zostało. Kocham te studia. Do tego dziś okazało się,że na jutro facet z karnego zarzyczył sobie wejściówkę z całego semestru :/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20854 dnia: Stycznia 03, 2007, 02:56:54 pm »
Do tego dziś okazało się,że na jutro facet z karnego zarzyczył sobie wejściówkę z całego semestru :/
To on chce was chyba wszystkich wykończyć, a kiedy wraca do domu to ma satysfakcję, że wy teraz w panice kujecie, a potem idzie sie napieprzać pejczem po plecach. ;/

Btw. Allegro odpada całkowicie, lepiej już zamówię w sklepie internetowym bo ceny się nie róznią prawie.

Cytuj
Nie był. Pierwsza była Sega Dreamcast, swoją drogą, bardzo fajny sprzęt. Naprawde bardzo fajny... będę musiał pogadać z Chocobo, może mi odsprzeda tą swoją....
Wiesz Tant tamtem mój koleś nie daje znaku życia a miał do mnie zadzwonic jak będzie wiedział cokolwiek o tym DC, zresztą nawet sam bym chętnie pograł na DC, eh ten Virtua Fighter. Ale z tego co pamiętam to pierwsze dwa dni przyzwyczajałem się do pada bo jest niezbyt ergonomiczny.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20855 dnia: Stycznia 03, 2007, 04:08:01 pm »
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=30613  moze dlatego Serge woli X0? ma foto realistyczną grafikę :P
a bo chłopak głupi był kto w maddena gra ;]
Powienien zagrać w porządną gre sportową,taką jak PES,ale dobrze że Fify nie kupił:/

Vivi:
Cytuj
gówna was obchodzi...
Cytuj
Ku**a
Widać że Vivi spędził już trochę czasu na SZ xD
No,takie są skutki uboczne tego 4um.Powinno być jakieś ostrzeżenie typu "Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem itd..."

BTW:to u mnie świetnie w szkole,dzisiaj byliśmy na przedstawieniu Mr.Scrooge.Później do mnie się wbili kumple więc zrobiliśmy sobie turniej w PES'a(I miejsce).M<uszę jeszcze zadko małe zrobić i mam spokoj.Dzisiaj nie mieliśmy treningu i w piątek też nie będzie,ale jutro będzie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2007, 04:11:53 pm wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20856 dnia: Stycznia 03, 2007, 04:15:54 pm »
Cytuj
Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem itd...
hum hum sie pomysli ;f

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20857 dnia: Stycznia 03, 2007, 04:27:01 pm »
Cytuj
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=30613  moze dlatego Serge woli X0? ma foto realistyczną grafikę Język
Smieszny jestes. Mozesz mi wytlumaczyc po co ta marna prowokacja? Zalezy Ci, zebym Cie od idiotow zywzywal, to sie na gadu zglos :) Nie masz zadnych argumentow, to moze po prostu nic nie pisz, ok?
Cytuj
nowy trend or somfing?
tak, dwa nowe trendy nawet
Cytuj
ahahahhahah xD jeszcze powiedz, że są lepsze niż Resistance?

Gears jest IMO co najwyżej dobrą grą....
Wiesz, jakos zdanie uberfanboja Ssony na temat gier na Xa kompletnie mnie nie interesuje. Czlowieku. Ty poza Plejstejszon swiata nie widzisz, wiec moze najpierw zapoznaj sie z innymi platformami. BTW - nie gralem ani w GoW, ani w FoM (BTW - GoW ma lepszy dizajn i to kwestia gustu ok, ale to ze ma lepszy onlajn to fakt), ale wystarczy mi porownac srednie z GameRankings, by widziec co jest lepsze. Wiec nie wiem skad ten smiech na mojego posta. Choc smiem twierdzic, ze to po prostu brak argumentow.
Cytuj
I co, że będzie opuszczona przez tych "3rd party developerów" ? GC jakoś nie umarł przez to. Ba ! Bardzo dobrze się trzymał.
Wuja! GC nie trzymal sie dobrze. Mial dobre gry - to fakt. Ale wychodzily one z mierna czestotliwoscia i dla tego GC to IMO inwestycja dobra, ale tylko na dzien dzisiejszy - zeby ograc co ma najlpesze i opylic.
Cytuj
X-Box się też dobrze sprzedawał, bo Microsoft mogło by wypuścić nawet gówno w pudełku, a ludzie by to kupowali.
Tak jasne, bo Microshit to bardzo lubiana firma i ludzie chetnie kupuje co to, MS proukuje ;]
Cytuj
Microsoft ma dużo developerów, bo monopolizuje rynek (przec co mogą nabawić się problemów)
To fajnie i wogole pozdro szejset, ale oni moga wiele rzeczy i nie koniecznie chodzi tu o nabawianie sie problemow. A kupowanie developerow to tylko + dla MS, ze chce jak najwiecej ludzi przyciagnac do swojej platformy
Cytuj
i tylko szasta kasą (a sami robią raczej chujowe gry)
Forza, Halo, MS Flight Simulator, Gears of War - same chujnie.
Cytuj
Jedynym argumentem, jaki użyłeś póki co przy Wii to "gówniana grafika". To za mało, żeby zdeklasować konsolę.
Gowniana grafika, z dupy cena, przyszly brak 3rd part (to tylko przypuszczenie, ale gotow jestem sie zalozyc ze w mniejszym, badz wiekszym stopniu to nastapi) i smiem twierdzic, ze na Wii bedzie wychodzic mnostwo popierdolkowatych gier. Poza tym - mnie machanie pilotem jakos nie rajcuje, a tylko to oferuje Wii jak dla mnie. Ktos powie, ze czepiam sie ceny, a jest porownywalna z Xbox360 Core i mniejsza niz w przypadku X360 Premium i obydwu wersji PlayStation, ale za co my w przypadku Wii placimy? Bo na pozostalych konsolach jest to usprawniona technologia (i to mocno usprawniona), a Wii to hardwarowy current-gen z sensorem ruchu. Ułaaaaaaał!
Cytuj
Wychowałeś się w czasach kiedy już zaczęła się liczyć tylko grafika. Pewnie nie miałeś okazji zagrać np. na C64, a jeśli nawet to miałeś już zawalone oczy grafiką z PSX'a. Kiedyś w grach nie ona była najważniejsza.  W grach chodziło jedynie o zabawę. Do tego właśnie zmierza Nintendo - postaciom nie musi być widać każdego pryszcza na mordzie, żebyś się świetnie bawił. Wiele gier na C64 ma grafikę rodem z Atari, a cieszyły się (i nadal się cieszą) dużą liczbą fanów. Ja miałem okazję zagrać na X360 i powiem, że raczej mnie nie zachwycił.
Tak patrze co tu piszesz i przypominam sobie jeszcze, jak wypominalkes mi ze jatra mnie tylko grafa i rozpierdowa. Pytam wiec, co tak Ci sie spodobalo, w fabularnie dennym RE4 o dialogach na poziome tych z niemych filmow? :)
Cytuj
Ja miałem okazję zagrać na X360 i powiem, że raczej mnie nie zachwycił. Akurat jakiegoś Battlefielda dali do przetestowania (co dało mi idealny obraz przyszłości gier na X360).
Ja miałem okazje poogladac screeny z gier na PS3 i powiem, ze raczej mnie nie zachwycily. Akurat z jakiegos Gundama byly te obrazki (co dalo mi idealny obraz przyszlosci gier na PS3).
Cytuj
No to juz kwestia gustu.
Jesli taki masz gust to tak wybierzesz w przyszlosci. I bedziesz mowil ze Xbox byl dla ciebie najlepszym wyborem. Ja jednak niechcialbymskonczyc jak smogu ktory w czasie gdy obecna generacja oczekuje wlasnie niechybnego konca, on mowi "ja tam na mojego xboksa nie nazekam konsola sluzyla mi dobrze" przy czym niestety nie zagral nigdy w finale, capcomowe gry, wiele konamiowych i skler enixowych gier.
akurat X pierwszy to nic specjalnego wedlug mnie i PS2 bylo sporo lepsze.
Cytuj
A Xbox mial 3rd party i dostawal gry ktore wychodzily na PC i PS2. Wiec oczywistym faktem bylo ze kazdy myslacy gracz wybierze jako konsole ps2 na ktore sa multiplatformowe gry plus mnostwo gier tylko na ten system a jako dodatek kupi sobie nintendo dla hitow dostepnych tylko dla tej platformy niz mialoby kupic Xa na ktorego jest czastka tych samych gier co na ps2, a reszta exclusifow to to co bylo na pc ;/
to dyskusja nie tyczy sie next-genow? :P do currentow mam podejscie diametralnie rozne pod tego do konsol nowej generacji, bo funboyowanie nie bawi mnie tak, jak Musiola na przyklad.
Cytuj
Przeciez z tego co zauwazylem to najezdzasz w chu* na simsy ;] a viva mmpinata to simsy tyle ze z  pokemonami zamiast ludzi ;]
Moze i masz racje. Ale Pinatki jaraja mnie "whuj" mimo to :P Moze dla tego, ze o Rare nasluchalem sie wiele dobrego, a nigdy w ich gry nie gralem ;]
Cytuj
BD to Dragon Quest
Bo ma tego samego char designera, ktorego projekty postaci sa zdupy? ;]
Cytuj
Gears of war wyglada spoko i z grafiki i w sumie z game pleyu tylko ze ja w sumie nie gram w strzelani na komputeże nigdy to i mnie do tych wszystkich xboxowych strzelane nie ciagnie...
Ja sam FPS-ów nie lubie (choc nie wszystkich), ale TPP typu Gearsów, czy Lost Planet mi sie podoba calkiem :)
Cytuj
Bo jakbys pierw kupil HDTV to bys sie jaral grafika ogladajac kur*a plebanie na TVP1 i mowil ze masz zajebiscie realistyczna grafe ;] Nie badz taki bystry i nie gadaj ze pierw kupujesz konsole pozniej lepszy TV ;]
Moze to sie lwasnie zmienilo, bo wyczail oferte jak jasny gwint i wogole motyla noga w sklepie nie dla idiotow, czekam tylko co ludzi o tym napisza na Nplus forum. Problem tylko, ze to monitor, a granie na monitorze musi byc wujsko z dupy wziete ;] Wracajac jednak do Twojej zabawnej historyjki. Tak - pojaralbym sie familiada, plebania i swiatem wedlu kiepskich a pozniej konsole i jaral sie grafika. Ale nie musze miec HDTV do grania, choc predzej czy pozniej i tak go kupie. Wreszcie Sol bedzie mial jakikolwiek sensowny powod by wyrzucac mi podniecanie sie grafika. Bo na razie twierdzi, ze jara mnie tylko grafa, gdyz sram na Nintendo ;/
Cytuj
Cena spadnie juz ja PS3 spadnie do europy i bedzie tanie. Nie trza bedzie czekac 3 lat.
Ta. I wtedy spadnie tez cena X360 mam nadzieje, a jest to bardziej prawdopodobne niz obnizka na Wii, bo konsolka Ninny bedzie na rynku dopiero trzy miesiace. Ale nie obrazilbym sie gdyby spuscili z ceny. W tym roku kupie 360 (zalezniem od wielu czynnikow moze to byc w kwietniu, listopadzie lub grudniu czyli za wujsko dlugo ;p), a jak Wii potanieje, to jako konsole do party games (brak takowych to najwieksza wada X360) sobie dokupie i bedzie super-wypas-joł-pozdro szejset.
Cytuj
Wii skoncyz calkiem inaczej niz GameCube a GCN tez nie mial takiej tragedii z 3rd party bo juz cos zaczeli robic, dostali exclusifa RE0 i RE4(do czasu z tym drugim) mieli support od jrpgowej ekipy namco tak jak mistwalker teraz sie prezy dla microsoftu, pozatym wszystko od EA i bylo mnostwo multiplatformowych gier na wszystkie 3 platformy, czyli sytuacja wygladala juz o niebo lepiej niz z N64 i teraz znowu sie poprawi i pomoc 3rd party develeoperow bedzie jeszcze wieksza co widac juz po starcie wlasnie, bo nie wiem gdzie ty widzisz slaba sytuacje ;/ Wii ma duzo support i juz na starcie ma mnostwo tytulow i zaliczylo najlepszy start pod wzgledem gier sposrod kazdej z trzech konsol.
Gdzie widze brak supportu? Ano tu, ze najblizsze ciekawe gry ukaza sie na giwazkde tego roku i beda to Mario Galaxy i nowy Metroid (kto by pomyslal, ze jedna z najbardziej wyczekiwanych gier na konsole Ninny to shooter FPP no?) i sa tytulami 1st party.
Cytuj
Kupię Wii jako konsolę supportową. What The FUCK ?! Jaką znów konsolę supportową ? Niby dlaczego ?
Bo z powodu, o ktorym pisalem wyzej, na pierwsza/jedyna konsole next-gen Wii nadaje sie jak GaCek w minionej (no...prawie minionej) generacji. Czyli absolutnie sie nie nadaje.
Cytuj
Póki co widzę same przypuszczenia, że "Wii będzie niewypałem" itp.
Nie wypalem nie bedzie, bo Ninny placi grosze za produkowanie Wii i zarabia od pierwszej konsoli (na razie Ssony traci ponad 100$ na kazdym sprzedanym PieStri, a M$ juz zaczal zarabiac na X0, ale wczesniej mial podobnie) i dla tego nawet jesli Wii byloby najgorzej sie sprzedajacym next-genem, to Miyamoto i spolka na lajcie wyjda na Wii na plus :)
A jeszcze co do sprzedawania sie konsol - PS3 w Ameryce Polnocnej juz zaczelo zalegac na polkach glownie za sprawa ceny srednio komponujacej sie z data premiery, podczas gdy X0 i Wii w grudniu sprzedawaly sie znakomicie (X0 minimalnie lepiej, ale to raczej tylko u hamburgerow).
Cytuj
DS też nie ma ultraarcymegazajebistej grafiki, a jest obecnie najlepszym handheldem na świecie.
ale rynek handheldow jest zupelnie inny niz ten konsol stacjonarnych, wiec porownywanie sytuacji tu i tu mija sie z celem :)
Cytuj
Właśnie gry na DS'a przyniosły im strasznie duże zyski (vide Phoenix Wright, Castlevania, Final Fantasy III itp.).
jw.
Cytuj
. Co do współpracy z Nintendo, to niestety bullshitujesz Serdż. Konami nie opuściło jakoś Nintendo, Squenix też nie, Capcom też nie, Namco-Bandai tym bardziej.
ile gier te firmy zapowiedzialy na razie na Wii (i nie - nie obchodzi mnie ile zapowiedzialy na DS-a)?
Cytuj
PS2 było lepsze bo miało więcej dobrych tytułów niż Xbox i NGC razem wzięte.
fakt
Cytuj
To prawda że w małej części swoją popularność zawdzięczało czasom świetności szaraka
Bullshit. Wplyw marki byl tutaj OGROMNY, o czym swiadczy samo to, ze PS pokonal DeCeka i zmusil SEGE do wycofania sie z rynku. A to, ze PS2 to super konsola jest odrebna sprawa ;]

PS. Podczas pisania tego posta cos zaczelo sie chrzanic, wiec odpowiedzi moga byc jakos dziwacznie pomieszane - z gory sorki, ale nie chce mi sie tego czytac ;p

PS2. Musiol - popatrz na posty Sola i Gipsa i wyciagnij wnioski. Tak - nie miales zadnych argumentow i probowales tylko zalosnie prowokowac. Cudownie sie z Toba dyskutuje.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2007, 04:28:21 pm wysłana przez Siergiej »

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20858 dnia: Stycznia 03, 2007, 04:53:38 pm »
Nieźle się rozkręciłeś Serdż.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20859 dnia: Stycznia 03, 2007, 05:03:39 pm »
Cytuj
Smieszny jestes. Mozesz mi wytlumaczyc po co ta marna prowokacja? Zalezy Ci, zebym Cie od idiotow zywzywal, to sie na gadu zglos  Nie masz zadnych argumentow, to moze po prostu nic nie pisz, ok?
Zluzuj, serdz. Ty chyba nie sadzisz, ze on wrzucil tego linka dla prowokacji?

Cytuj
ale wystarczy mi porownac srednie z GameRankings, by widziec co jest lepsze.
IMO porownywanie srednich ocen przy wyborze dla siebie gry to niezla lipa... Inaczej pewnie siedzialbym teraz nad jakims Falloutem czy innym wielkim hitem ;/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"