Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163837 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20640 dnia: Grudnia 28, 2006, 11:17:49 pm »
Przyjść Cię odciąć?

a nie pobujać? ;f

łach...wolne mnie już męczy strasznie ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20641 dnia: Grudnia 28, 2006, 11:18:28 pm »
Cytuj
nieuchwytny ?? przeca on cały czas na gg jest ;] nie widzialem osoby która by była tak czesto na gg jak on

Nie masz chyba G-1 na liście... ale qiax też jest często.. i zawsze ma opis "<losowy emo tekst> Oh my ME!".
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2006, 11:30:33 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20642 dnia: Grudnia 28, 2006, 11:21:42 pm »
Spank Me! Oh my ME :F

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20643 dnia: Grudnia 28, 2006, 11:27:29 pm »
Jak chcecie go wkurzyć, zagadajcie do niego
"Oh, your YOU!" ;)

Swoją drogą, jadem sączycie ostro. Ja to co innego - mam od niego pozwolenie ;)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20644 dnia: Grudnia 28, 2006, 11:29:00 pm »
Jadem? Ja? niee....przecież nie od dziś wiadomo, że ja lubię qiaxa.... (zero ironii)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20645 dnia: Grudnia 28, 2006, 11:40:48 pm »
a ja mogę na niego posączyć...najlepiej kwasem :P

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20646 dnia: Grudnia 28, 2006, 11:43:29 pm »
Dobra biczes. Ja teraz udaje się lulu, bo ci madafakersi z El-Ej zza okien przestali się bawić petardami za pięć złotych. Proszę mi tutaj mojego Ganza nie obrażać, bo bende smutny :(

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20647 dnia: Grudnia 29, 2006, 01:36:44 am »
Kiedy ma się myszkę np. 500 dpi to można przestawić sobie czułość na wyższą ale nie będzie i tak taka dokładna jak mysz z 2 razy wiekszą rozdzielczością. Czyli jak ktos nie ma potrzeby do machania myszką w szybkim tempie to nie potrzebuje tak tych tysięcy dpi ale jak ktoś musi machać szybko myszką w jakiejś grze np. to wskazane jest aby "przyzwyczaił" sie do wyższej rozdzielczości myszki bo od tego może zależec jego przetrwanie. ;]
Mój brat np. uwielbia machać myszką i strzelać w grach typu Coutry Strike czy Delta Force. Ale to nie to samo co z prawdziwego KBK AKMSa ostrą amunicją.
Btw. chociaż teraz tylko mam wypożyczoną wiatrówkę ale przynajmniej nie stracę skilla celowania, nigdy nie wiadomo kiedy nadejdzie potrzeba...

Edit:
Cytuj
Nie masz chyba G-1 na liście...
Tak zwłaszcza jak jestem w pracy.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2006, 02:29:27 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20648 dnia: Grudnia 29, 2006, 02:45:48 am »
No.. skończyłem artykuł na update, napisałem zgrabnego posta w Kółku Filozoficznym, a noc jeszcze długa.. może zdążę ze 2 artykuły jeszcze napisać, może jakiś fragment solucji LoM'a, rozdział Isog'a, ten cholerny opis na TotT, który mam napisać od dwóch tygodni albo przejdę w końcu ten dungeon w FFXII (pierwszy poziom podziemi Pharos). Spanie śmierdzi... noc taka młoda, a jeszcze tyle możliwości przede mną.... ale chyba zacznę od wykompania się, bo mógłbym włosy wykorzystywać do smarowania chleba zamiast masła, gdybym chciał (fuj.. to obleśne....).

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20649 dnia: Grudnia 29, 2006, 04:47:12 am »
Gipsi co ty tu robisz teraz ? ;] Nie śpisz ? Jakaś patrol na forum czy co ? ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20650 dnia: Grudnia 29, 2006, 04:55:00 am »
Skonczylem grac niedawno z kumplem w PES'a ;]
Zreszta przez swieta olalem SZ calkowicie i nie chcialo mi sie wchodzic wiec teraz nadrabialem zaleglosci w czytaniu.

Ale juz ide spac, a ty co montujesz? Nie idziesz jutro do pracy ze az do tej godziny na kompie siedzisz? ;]
Jak teraz w pracy wogole? Fajnie, czy niezbyt ci sie podoba i wciaz niedokonca sie do niej przekonales?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20651 dnia: Grudnia 29, 2006, 05:05:24 am »
Jutro mam na popołudnie niestety. Niby fajnie bo później ale szturm niesamowity i najgorsza godzina tego nieumarłego pudełka przychodzi. ;/
Praca jest spoko przyzwyczajasz się szybko i luzik jest, trochę popykać można w pare gierek ale ciiii ;] No ale i tak niewiele mi wyjdzie na łapę. Jakby było nieco więcej kasy to bym się nie obraził.
Btw. Raz dzwonił koleś i mówi, że mu "hói nie staje" muahaha to ja mu mogłem powiedzieć żeby poszedł do apteki po niebieską pigułkę ale nie lubie takich telefonów to powiedziałem że mu tak zostanie. ;]
Raz jeden starszy pan dzwonił co miał komputer od 2 dni i dopiero sterowanie myszki chyba opanował. Musiałem mu mówić jak wpisywac duże litery... katorga ;]
Ale czasem jak się pomoże komuś to jak słyszysz w słuchawce jego podziękowania i słyszysz po wyrazie głosu tą wdzięczność to ma się wtedy nawet satysfakcję że nie jesteś zupełnie niepotrzebny na tym świecie i twoje marne życie nabiera sensu. Ale i tak bez tego bym się nie załamywał. ;]
A i w życiu tyle życzeń nie dostałem co w tym tygodniu hehehe. ;]

Edit:
Cholera Gipsi już odpadł, no nic ide spać bo jeszcze trochę i wiele godzin do spania mi nie zostanie heh.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2006, 01:23:51 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20652 dnia: Grudnia 29, 2006, 08:29:15 am »
Cytuj
nieuchwytny ?? przeca on cały czas na gg jest ;] nie widzialem osoby która by była tak czesto na gg jak on

Nie masz chyba G-1 na liście... ale qiax też jest często.. i zawsze ma opis "<losowy emo tekst> Oh my ME!".
ale ja o małym q mówiłem nie o g1 g1 to rzeczywiscie rzadko jest

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20653 dnia: Grudnia 29, 2006, 10:29:30 am »
Cytat: G-1
Raz dzwonił koleś i mówi, że mu "hói nie staje" muahaha
auhahahaha!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2006, 10:30:24 am wysłana przez Goha »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20654 dnia: Grudnia 29, 2006, 10:30:23 am »
chciałabym mieć kolce wysówane z kręgosłupa...W sumie same kręgi mi tak troche wystają [bardziej niż przeciętnie], więc jeszcze takie kolce :)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20655 dnia: Grudnia 29, 2006, 10:37:32 am »
chciałabym mieć kolce wysówane z kręgosłupa...W sumie same kręgi mi tak troche wystają [bardziej niż przeciętnie], więc jeszcze takie kolce :)

errr... a po kiego?
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20656 dnia: Grudnia 29, 2006, 11:07:38 am »
jak mnie np. ktoś za mocno przytuli, to wystawiam kolce. Jak jest tłoczno w tramwaju, to wystawiam kolce, jak mnie napadną drechy [etc.], to się zgarbiam i wystawiam kolce, do tego cieknie mi ślina i bełkoczę :D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2006, 11:09:12 am wysłana przez Hisoka »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20657 dnia: Grudnia 29, 2006, 11:14:11 am »
... i mam drugą, wysuwaną szczękę i ociekam śluzem

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20658 dnia: Grudnia 29, 2006, 11:18:09 am »
i zabije mnie jak zwykle kobieta :F

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20659 dnia: Grudnia 29, 2006, 11:23:35 am »
hce ktos kupic kloski lego, nówki ?? :F mam 3 pudełka, których chce sie pozbyc :F nie? tak tylko sprawdzam...

a tak na serio.. His, na kij CI kolce. w starciu z dresami uzywa sie dwóch broni - po pierwsze glanów, po drugie dobrego, mocnego łańcucha z niespodzianką na końcu. uwierz, działa. a niespodzianka jak jeden z drugim dostanie nią w twarz, zostawia piekne slady do końca życia. w stylu poszarpany policzek, albo brak kilku zębów....

tramwajami nie jezdze, jezdze autobusami i tez bywa tłoczno. to wiesz co zrób - to co mój współlokator - najedz sie czosnku i wtedy bedzieszmiała pół autobusu dla siebie :F
Kame Hame Ha