Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170558 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9720 dnia: Listopada 07, 2005, 07:54:32 pm »
ignorant może i tak..... ale gdzie mi do ciebie, qiax hehehe
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9721 dnia: Listopada 07, 2005, 07:55:37 pm »
nie ma to jak powazna i konstruktywna dyskusja na poziomie

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9722 dnia: Listopada 07, 2005, 07:57:47 pm »
Serdzi wyjołeś mi to z ust XD

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9723 dnia: Listopada 07, 2005, 07:58:08 pm »
Cytuj
nie ma to jak powazna i konstruktywna dyskusja na poziomie
Oczywiście, wreszcie znalazłem swoje powołanie. Bo w sumie, jakby na to nie patrzeć, to qiax jest ewenementem w skali światowej i rozmowa z nim to trochę tak jak podziwianie w zoo ostatniego przedstawiciela wymierającego gatunku hehehe  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9724 dnia: Listopada 07, 2005, 08:00:44 pm »
Właśnie, gdzie ci do mnie... <nagle mnie ciarki na plecach przeszły na samą myśl o tym... przerażające>. Lepiej być chyba wymierajacym gatunkiem i wspominać stare, dobre czasy, niż wciąż narzekać na nowe i być uczestnikiem tego horroru, który niewątpliwie stanie się twoim udziałem. Ta...
Te, a czegóż to się w TO spodziewał? Kółka Filozoficznego?
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2005, 08:02:27 pm wysłana przez qiax »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9725 dnia: Listopada 07, 2005, 08:03:58 pm »
hmm.... w sumie, jak się tak przyglądam temu co taki qiax tworzy na 4um dochozę do wniosku, że pan qiax traktuje resztę społeczności jak osoby na niższym stopniu ewolucji..... bez kitu..... dziwna sprawa.....
A jako morał pozwolę sobie zacytować swojego kolegę z klasy "Stary, jesteś egocentryczny w ch*j" ...... hehehehe
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Getsuei Myou

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #9726 dnia: Listopada 07, 2005, 08:08:37 pm »
White_Wizard, jeżeli tak uważasz to ten co jest lepszy to niech pokaże. qiax ma wspaniałą zdolnosć opisywania wszystkiego (to czego możemy dotknąć oraz tego co nie możemy) i nie boi się powiedzieć tego czego inni wstydzą się. Oprócz swoich danych to nie ma nic do ukrycia hehe ;D
Madam Swirl Sonic *(o^^o)*

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9727 dnia: Listopada 07, 2005, 08:12:29 pm »
Te, poważnie? Jesteś pewien? To brawo, bo masz rację. Po prostu gdyby niektórzy użytkownicy <i redaktorzy... ha.> wykazywali od czasu do czasu choć trochę tej błyskotliwości, inteligencji, tzw: pomyślunku, to chyba bym tego nie musiał robić, a tak? No cóz, nie lubie głupoty ludzkiej, przeraża mnie, ale to przecież wiadomo od zarania dziejów. Ja tam raczej pozwolę sobie zacytować jedno stwierdzenie: Masz swój świat.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9728 dnia: Listopada 07, 2005, 08:21:00 pm »
Cytuj
White_Wizard, jeżeli tak uważasz to ten co jest lepszy to niech pokaże. qiax ma wspaniałą zdolnosć opisywania wszystkiego (to czego możemy dotknąć oraz tego co nie możemy) i nie boi się powiedzieć tego czego inni wstydzą się. Oprócz swoich danych to nie ma nic do ukrycia hehe ;D
qiax jest cudowny, wiwat qiax niech żyje nam! Wszyscy jesteście lipni tylko on jest fajny i potrafi mówić prawde a wy wszyscy udajecie inne osoby.

qiax jest wporzo kolesiem można się z niego pośmiać a do tego potrafi napisać mądre rzeczy i jeszcze potrafi elegancko innych zj***ć aby zaczęli coś robić co mi się podoba.

chciałbym być taki jak qiax


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9729 dnia: Listopada 07, 2005, 08:24:09 pm »
Gipsi, a nie zapomniałeśo kimś?? <patrzy groźnie na Gipsiego>

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9730 dnia: Listopada 07, 2005, 08:52:56 pm »
Nie no nie zapomałem iaxa lubie ale ciebie raczej to ja kocham, jesteś tym który pomaga moim młodzieńczym potrzebą i porywą ;]
No i masz ava "Ashleya" czasami to jesteś wporzo źą ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9731 dnia: Listopada 07, 2005, 08:56:00 pm »
heh...ty wiesz, ze jesteś moim idolem :P

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9732 dnia: Listopada 07, 2005, 09:15:08 pm »
Czołem zołnierze. Na wstępie mego postu zaznaczę, ze znowu zaraz ktoś wyzwie mój humor od prostackiego czy tez dziecinnego (ba, ostatnio jakiś 9-cio latek tak powiedział, cóz w młodziezy.. hmm, nie.. w dzieciach przyszłość, pewnie wiedział co mówi). Ja jako stetryczały juz dziadzio pewnie nic nie wiem o zyciu, to znaczy, tak dotychczas myślałem. Nalezą wam się takze pewne wyjaśnienia, gdyz ja jako wielki nieobecny user tego forum,m który wlaściwie pisze raz na bozy rok, nagle zagląda, ale to za sprawą tego, ze źle się dzieje i zostałem wezwany przez komisarza Gordona do przywrócenia porządku w mieście Gotham.

A co do tej przyjacielskiej sprzeczki, do której jako nie-do-końca-bezstronny obserwator wrzuce swoje 3 grosze, to mam dla was ładny obrazek, przemyślcie sobie go (komisarzu Gordon, ty tez)

Dla nie znających języków obcych, bo mimo wszystko, średnia wieku tego forum to jeszcze ludzie kwalifikujący się do reklamówki o zarośniętym Wojtku co tez ma tyle samo lat, Serious Business znaczy- Powazny interes, powazna sprawa. Tyle ode mnie.
A co do wieku, bo zapewne, zaraz zostane zjechany przez przyszłość naszego narodu, hasłami i sloganami typu "Wiek się nie liczy", "Najwazniejsze co w środku" "O dojrzałości nie świadczy metryka urodzenia", to hasło bardzo zblizone do tego, co głosi 90% feministek (bo reszta to znudzone zyciem schizofreniczki) -mianowicie "Nie liczy się wygląd, jeno to co w sercu/duszy". A sami, z racji tego, ze Internet zasiedlają głównie panowie, wiecie jaki to bulszit. A co do Ganza, to juz jego sprawa, czy chce być, jak to się mówi, camwhore/attentionwhore, czy nie, prawda?  

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9733 dnia: Listopada 07, 2005, 09:17:37 pm »
Getsuei Myou:

Cytuj
White_Wizard, jeżeli tak uważasz to ten co jest lepszy to niech pokaże. qiax ma wspaniałą zdolnosć opisywania wszystkiego (to czego możemy dotknąć oraz tego co nie możemy) i nie boi się powiedzieć tego czego inni wstydzą się. Oprócz swoich danych to nie ma nic do ukrycia hehe ;D

Każdy o kimś jakieś tam pojęcie ma. To, że w całości mija się z prawdą, to już inna historia.

Gipsi:

Gipsi, czasami kurewsko ciężko być mną...
Co ty k***a o mnie wiesz, by pisać takie pierdoły? Nic. Idź lepiej podglądać sąsiadkę, by mieć jakiś pretekst dla jej gejowatego męża, by w rytm j-rockowej muzyki spruł ci gacie i się trochę z tobą zabawił. Przecież to lubisz, skoro tak często o tym piszesz. Niech twa wrażliwa dusza, co płacze przy byle jakiej okazji znajdzie w końcu ukojenie. Tylko nie jęcz za głośno z tej rozkoszy, by cię inni w bloku nie wykorzystali, w końcu dla każdego z 24 mieszkańców masz ustalony termin. I przepuść czasami swoje wypowiedzi przez taki program Word, co się zowie, bo on sprawdza błędy automatycznie, więc umysłu przesilić w ten sposób nie zdołasz. Chociaż, nie mogę mieć pewności, skoro masz problem z napisaniem czteroliterowej xywki...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9734 dnia: Listopada 07, 2005, 10:45:11 pm »
ej...wiece ze zaczynacie pierdolic jak stali bywalcy domu publicznego?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9735 dnia: Listopada 07, 2005, 10:46:02 pm »
uhh.. ale się groźnie zrobiło... a może tak wszyscy podamy sobie dłonie i pójdziemy na lody?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #9736 dnia: Listopada 07, 2005, 10:49:04 pm »
Cytuj
White_Wizard, jeżeli tak uważasz to ten co jest lepszy to niech pokaże. qiax ma wspaniałą zdolnosć opisywania wszystkiego (to czego możemy dotknąć oraz tego co nie możemy) i nie boi się powiedzieć tego czego inni wstydzą się. Oprócz swoich danych to nie ma nic do ukrycia hehe ;D
damn.. czemu ten styl pisania tak bardzo Eligiosy i inne cuda na patyku mi przypomina? pozwole sobie zacytować z borewicza - "polskiego w szkole niemiałaś?"
a tak pozatym... wazelina w takich ilościach może wywoływac liczne zaburzenia psychiczne i fizyczne ;\
no, to zapas chamstwa na dziś wyczerpany =p

Cytuj
Dla nie znających języków obcych, bo mimo wszystko, średnia wieku tego forum to jeszcze ludzie kwalifikujący się do reklamówki o zarośniętym Wojtku co tez ma tyle samo lat, Serious Business znaczy- Powazny interes, powazna sprawa. Tyle ode mnie.

ee ok... a co to znaczy internet? bo wiesz niewszyscy tu są tacy "mondży" ;\


another breaking news:
Czy wiedzieliście, że qiax jest EMO... tak tak, dobrze usłyszeliście... w czystej postaci i to takim zatwardziałym, najgorszego gatunku =p
damn... że też dopiero dziś to domnie doszło, tak wiele spraw nagle stało się jasnych... bo przeciez niemam oczym myśleć całymi dniami, tylko o tym co tam qiax dziś światłego napisze na forum czy w shałcie ;\ ;]

no a tak pozatym to całuski, buziaczki i pozdrówcie rodziców :*
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9737 dnia: Listopada 07, 2005, 10:55:13 pm »
Cytuj
Gipsi:

Gipsi, czasami kurewsko ciężko być mną...
Co ty k***a o mnie wiesz, by pisać takie pierdoły? Nic.
Cytuj
Każdy o kimś jakieś tam pojęcie ma.

A kim ty kur*a jesteś żeby w stosunku do mojej osoby używać zwrotu "k***a"? Nikim.
Kim ty  jesteś żeby tutaj z Wizardem wywiązywać jakiś bezsensowny konflikt? Nikim.
Kim ty jesteś żeby pisać o mnie takie pierdoły? Nikim... więc zjedz mojego kut@sa z cukrem i turlaj się do zagrody bo jesteśmy na forum i piszemy wszyscy tutaj już sporo czasu i mamy o sobie już troche wiedzy.
Nie pamiętam żebym kiedykolwiek wspominał coś o tym że lubie jak zabawia się ze mną mój sąsiad, ba mąż mojej sąsiadki od kilkunastu lat nie żyje, więc napewno takiego czegoś raczej nie mówiłem więc pewnie pomyliło ci się z panem Edkiem z pod 17 i twoją cudowną osobą która przecież nigdy nie popełnia literówek i jest wspaniałym studentem prawa ew. gimnazjalistą z jeleniej góry ja nie wnikam.
Po co mam pisać w Wordzie? Ja nie wiem jak ty ale ja jak gadam z kumplami to wypowiadam wiele niegramatycznych zdań i inne tam błędy popełniam o których nie mam pojęcia i poprostu nie mam zamiaru chodzić po dworze z książką lub słownikiem i poprawnie się wśród nich wyrażać... bo po co mam cuć się skrępowany przy kolegach... i tak samo już od dawna jest z tym forum drogi qiaxie... to jest forum skumplowanej ekipy i nie musze pilnować jak pisze się tutaj słowo "rzołnież" wali mnie word i sprawdzanie błędów, a literówki są przez to że zacina mi się alt... i musze wolno pisać posta żeby wszystko było okey...
co do tej xywki to po raz kolejny nie czaje oco ci chodzi bo żadnego błędu nie widze tutaj w 4 literowej ksywce... czyżbyś zowu miał bzika na punkcie swojej osoby? No chyba że ci chodzi o to że w avatarach napisałem Zell przez 2 L- o boże a do tego nie napisałem jeszcez po tym Dincht... no kurcze zdecydowanie zachowałem się nieuprzejmie.

Aha i płacze tylko pzy Asiatyckich filmach, i czasami jak przy akompaniamencie klimatycznej muzyki pomyśle o pewnej ważnej mi osobie poleci mi jedna łza... a nie wiem jak u ciebie ale u mnie sąsiad nie jest ważną osobą więc nie doprowadzi mnie do łez tak jak widocznie cebie doprowadza pan Edek który po każdym stosunku zostawia cię zamego i wychodzi zabierając ze sobą nawet Nalewke Sołtysa
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2005, 10:57:41 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9738 dnia: Listopada 07, 2005, 10:59:11 pm »

#1
Cytuj
"polskiego w szkole niemiałaś?"
Pozwól, ze zripostuje tym samym cytatem.

#2
Cytuj
ej...wiece ze zaczynacie pierdolic jak stali bywalcy domu publicznego?
łał

#3
Cytuj
ee ok... a co to znaczy internet? bo wiesz niewszyscy tu są tacy "mondży" ;\
Zaświadczasz?
#4
Cytuj
bo przeciez niemam oczym myśleć całymi dniami, tylko o tym co tam qiax dziś światłego napisze na forum czy w shałcie ;\ ;]
Patrz #1 i #3
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2005, 10:59:35 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9739 dnia: Listopada 07, 2005, 11:08:16 pm »
damn...niezdrowa atmosfera...moze przestaniecie na sibie najezdzac jak dzikie zwierze i wrocimy do normalnej bezsensownosci TO?