Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3171121 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9240 dnia: Października 17, 2005, 02:48:11 pm »
o wlasnie kangusy tez sa zajebiste :P

drogi belialu.. zycze ci <tutaj wpisz sobie, co bys chcial, zebym ci zyczyl> :F

 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9241 dnia: Października 17, 2005, 06:36:52 pm »
Yeah...panowie ćwiczeniowcy byli miiili...ogólnie dzień minął tak:

1. dwie godziny wykładów z historii blablabla [to co jest najnudniejsze przeszło od razu na dzień dobry psując resztę dnia]. Nie było aż tak strasznie jak zwykle i chyba facet zaczyna sie wyrabiać...nawet chciał kazać tłumaczyć Gala Anonima gadającym typkom

2.Łacina-dwie godziny ćwiczeń, które właściwie minęły jak jedna. Ogólnie wszyscy twierdzili,zę było strasznie i beznadziejnie,a mi się na razie podoba :lol:

3. ćwiczenia z historii blablabla-sztuk dwa. Coraz bardziej podoba mi się praktykant, którego łatwo zadręczyć nadmiarem głupich pytań i zagmatwanych tłumaczeń o co nam chodzi...poza tym spytał mnie. Trzeba było na dziś przeczytać 80 stron,a ja nie miałam książki i olałam to. Zagajke pierwsze ,pytanie-"odpowie teraz pan X". "No to na drugie pytanie odpowie pan Y,a pytanie brzmi:blablabla?"..."No a na trzecie....hmmm...kogo tu wybrać...O! W końcu może nauczę się wymawiać to nazwisko <tu znajomi mogą wstawić moje dwu członowe litewskie nazwisko =_=' >". Nie miałam pojęcia co odpowiedzieć,ale pan popełnił podstawowy błąd przy pytaniu mnie...schylił się i czegoś szukał XD Wszystko ładnie,płynnie przeczytałam mu z karteczki koleżanki [zrobiła sobie streszczenie najważniejszych punktów]...

4. prawo rzymskie-przejwidywane 2 godziny skurczyły się do pół godziny . Pan tylko zapowiedział nam, że co zajęcia mamy kolokwium i pozwolił sobie iść
 

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9242 dnia: Października 17, 2005, 07:11:37 pm »
ARGHHH!!! W11 jest debilne, glupie, popierzone i zjebane!!! Nienawidze tego serialu!

Caly odcinek ogladalem tylko po to zeby zobaczyc jak ten zasrany alfons bedzie strzelal do Maciusia. Oczywiscie po to, by dowiedziec sie czy Macius zginie (z jednej strony bym tego chcial bo to bylo by oryginalne i niehepi a ja nielubie jak filmy/seriale sa zupelnie hepi, a zdrugiej byloby to nieelo bo Macius to moje ulubiona postac w Wujedenascie), czy tez go uratuja. I w konuc, jak nadeszla odpowiednia scena, to ta jego wpolniczka zaczela drzec ryja "nie odchooooodz! nie zostawiaaaaaj mnieee! Maaacieeek! Pooowiedz coooos! <chlip>" i na tym sie skonczylo...i ni c***ja nie wiem czy przezyl czy nie :/

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9243 dnia: Października 17, 2005, 07:19:16 pm »
hahahahaha ss stal sie babcia co oglada telenowele XD ty juz chlopie naprawde nie masz co robic -_- wes zacznij szydelkowac czy cos bo jak tak dalej pujdzie to nam bendziesz streszczal mode na skuces czy jak to tam sie swalo =_= wescie go ktos zwiarz i jak juz hce chlopak chartkor to niech zacznie ogladac Bambi czy  królefne snieszke

a tak pozatym kto wie jak zrobic Krupnik w mniej niz 0,5 roku ??

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9244 dnia: Października 17, 2005, 08:09:29 pm »
Cytuj
hahahahaha ss stal sie babcia co oglada telenowele zeby.gif ty juz chlopie naprawde nie masz co robic -_-.gif wes zacznij szydelkowac czy cos bo jak tak dalej pujdzie to nam bendziesz streszczal mode na skuces czy jak to tam sie swalo =_= wescie go ktos zwiarz i jak juz hce chlopak chartkor to niech zacznie ogladac Bambi czy królefne snieszke
olol......ale chartkor
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2005, 08:10:13 pm wysłana przez S&S »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9245 dnia: Października 17, 2005, 08:14:37 pm »
On robi więcej błędów ortograficznych niż Dark M.. a myślałem, że to niemożliwe

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9246 dnia: Października 17, 2005, 08:16:12 pm »
zauwaz jak duzo  z nich Deruku robil specjalnie :P

a Glenn? No CoOsH :P

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9247 dnia: Października 17, 2005, 08:18:45 pm »
on poprostu nie ma słownika lub/i uciekał z lekcji języka polskiego ;p

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9248 dnia: Października 17, 2005, 08:32:26 pm »
w Tajwanie maja jezyk polski? chartkor!
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2005, 08:32:48 pm wysłana przez S&S »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9249 dnia: Października 17, 2005, 08:36:21 pm »
ano mają.... wiecie jak mi jest ciężko pisać ? na codzień mówię po śląsku, a tu trzeba pisać po polsku..niekiedy totalna mordęga...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9250 dnia: Października 17, 2005, 08:40:42 pm »
hehehe wim wim muj polski jest jak heciaka tajwanski :F obydwa w zakuszonym stanie( chociarz czasem robie błędy dla jaj jakby ktoś nie zauważył :F)
muglbym dostac podpis pod avem Mistrz Ortografi ? ;]

ale tanta to ja zjem za sesje =_= jeszcze cieciek na forum siedzi a podobno "zajęty" jest fajsznie :P
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2005, 08:43:44 pm wysłana przez Glenn »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9251 dnia: Października 17, 2005, 08:45:16 pm »
heciak akurat tajwanski zna perfekcyjnie... bo przeciez to nie wypada nie znac swojego jezyka ojczystego, nie?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9252 dnia: Października 17, 2005, 08:48:27 pm »
no dobra zly przyklad ale po zydowsku to on nidy rydy napewno ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9253 dnia: Października 17, 2005, 09:30:58 pm »
Cytuj
obydwa w zakuszonym stanie
Cytuj
podobno "zajęty" jest fajsznie
czy jest na sali tlumacz?!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9254 dnia: Października 17, 2005, 09:36:30 pm »
zakuszony - przymiotnik utworzony od rzeczownika "kusza". czynnosc okreslana jako strzelanie z kuszy, mozna okreslic jako "kuszenie". wiec "zakuszony" oznacza kogos/cos, co zostalo trafione beltem z kuszy. inna mozliwa geneza tego slowa to powstanie od czasownika "kusic", jednak w przewaznie uzywa sie wyrazen "pokuszony", "skuszony" etc. tak wiec "zakuszony" najwyrazniej odnosi sie do beltow.

fajsznie - hgw :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9255 dnia: Października 17, 2005, 09:52:35 pm »
Ludzie mam taką nie typową prośbę...ma ktoś zdjęcie Tanta z zarostem?? ( o ile ma) bo chciałbym sobie go zobaczyć....

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9256 dnia: Października 17, 2005, 09:54:10 pm »
Cytuj
ma ktoś zdjęcie Tanta z zarostem??

Nie.. ale mam fotkę z dałnem... właśnie ją dałem do odpowiedniego topica..

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9257 dnia: Października 17, 2005, 10:08:41 pm »
lol Tant... zarządziłeś tą fotką.....aleś ty pięękny

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9258 dnia: Października 17, 2005, 10:13:27 pm »
aż mi się niedobrze zrobi.ło...dobrze,że dałeś ją po pizzy,bo by mi apetyt przeszedł
 

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9259 dnia: Października 17, 2005, 10:17:59 pm »
teraz i tak pewnie pizza jest na kalwierce :P