Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3171754 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9100 dnia: Października 11, 2005, 06:08:42 pm »
Hope it works...Tant, heh..w czwartek mam skrócone lekcje, a w piątek tylko 1.5 godz. w budzie..

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9101 dnia: Października 11, 2005, 06:22:35 pm »
lol...byle by retrivera niczym nie zarazili [jeden za wszystkich,wszyscy za jednego?]. Transfuzja może pomóc,ale najwżniejsze jest i tak,żeby nie było przeżutów na ważniejszyc narządach...

Swoją dogą jak ostatnio byłam to Franio zachowywał się całkiem normalnie...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9102 dnia: Października 11, 2005, 06:26:21 pm »
Zastanawiacie się czasami po co tu piszemy takie "osobiste"  sprawy? nikt nas nie zmusza, piszemy dobrowolnie, tak naprawdę to słabo się znamy(niektórzy)..jak myślicie co nas skłania do pisania takich rzeczy na forum?

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #9103 dnia: Października 11, 2005, 06:30:12 pm »
Cytuj
Jej nie było do śmiechu, to fakt, ale naprawde nie mogłem się zmusić do smutku... ale to wyłącznie dlatego, że ten jamnik to był najwredniejszy i najbardziej wkurzający pies jakiego znałem. Szczekał na wszystkich i wszystko i z każdego powodu, bo mu zepsuli charakter bezstresowym wychowaniem... a zszedł na zawał, więc nie cierpia specialnie... biorąc pod uwagę to, co mogła z nim zrobić Tośka (mój wcześniejsza suczka, zdechła kilka lat temu), gdyby zostawiono ją z rzeczonym wyżej jamnikiem w jednym pokoju, to można powiedzieć, że Luci (ciągle piszę pies, ale to suka była) miała szczęście...
Jamniki to fałszywe psy czego doświadczyłem na sobie.
Moja kuzynk miała jamnika i na wakacjach codziennie go widziałem.Kiedyś szedłem a ten podleciał i mnie upier****ł.Od tamtego czasu nie lubi jamników.W ogóle nie przepadam za psami.Dlatego mam kota.
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2005, 06:50:28 pm wysłana przez Neccer »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9104 dnia: Października 11, 2005, 06:37:13 pm »
Cytuj
szłem

kocham to XD

Co do jamników to ja znam tylko jednego- itakiego który usiłuje zgwałcić moją kończynę ,która jest najbliżej niego <_<  Ale są też tego plusy,bo bestia jest staraszliwie zazdrosna i nawet jak jego właściciel mnie złapał np. na rękę,to  jamnik na niego szczerzył kły :devil:  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9105 dnia: Października 11, 2005, 06:48:07 pm »
Cytuj
kocham to

Moi kumple tak mówią i to chyba specjalnie po to, żeby mnie wkurzyć... Na szczęscię chyba to na mnie nie przeszedło....
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2005, 06:48:33 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9106 dnia: Października 11, 2005, 06:52:55 pm »
Chyba popadam w stan Emo...teraz mnie bierze dół, od Tanta przeszedł na mnie...

Edit:
Z ostatniej chwili..właśnie się dowiedziałem jakich pedałów mam w klasie.
Kumpel powiedział mi, że na macie taki jeden z klasy masturbował się na matematyce, spuścił się na podłogę, oczywiście 50 % klasy cieszyła michy... I powiedzcie mi, czy tacy ludzie są normalni??
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2005, 07:22:56 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9107 dnia: Października 11, 2005, 08:29:48 pm »
Cytuj
Kumpel powiedział mi, że na macie taki jeden z klasy masturbował się na matematyce, spuścił się na podłogę, oczywiście 50 % klasy cieszyła michy... I powiedzcie mi, czy tacy ludzie są normalni??

Nie no super klasa...

A mój pies właśnie wrócił z lecznicy po operacji. Żyje, i choć jest zdeka chwiejny po procach, to chyba zacznie wracać do zdrowia...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9108 dnia: Października 11, 2005, 09:01:08 pm »
jeeeee...no to zamiast loga zrobmy rozowy napis "Witaj w domu Tantowy psie :P"

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9109 dnia: Października 11, 2005, 09:25:41 pm »
kjuuuuut.... za 1h 22 min bede mial demo fahrenheita :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #9110 dnia: Października 11, 2005, 09:44:20 pm »
errr to ten co wyliczył siłe trzesienia ziemi? :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9111 dnia: Października 11, 2005, 09:45:37 pm »
dzizaz... czego teraz w tej szkole ucza?!? przeciaz kazdy wie ze fahrenheit, to ten co oplynal wenezuele
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9112 dnia: Października 11, 2005, 09:50:16 pm »
a ile tych wenezuel plynal? :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9113 dnia: Października 11, 2005, 09:51:19 pm »
Fahrenheit? Przecież to panieńskie nazwisko Dżastina Timberlejka....

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9114 dnia: Października 11, 2005, 09:52:44 pm »
po 38 juz mu sie nie chcialo liczyc
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9115 dnia: Października 11, 2005, 11:00:43 pm »
Cytuj
Chyba popadam w stan Emo...teraz mnie bierze dół, od Tanta przeszedł na mnie...

Edit:
Z ostatniej chwili..właśnie się dowiedziałem jakich pedałów mam w klasie.
Kumpel powiedział mi, że na macie taki jeden z klasy masturbował się na matematyce, spuścił się na podłogę, oczywiście 50 % klasy cieszyła michy... I powiedzcie mi, czy tacy ludzie są normalni??
a on to mówił na żarty? czy na serio się spuścił na podłoge na macie? jak na żarty to to dobry jołk był, jak se hlapał dźide w szkole to jednak jest zjebem nie przeciętnym jednak ;/
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2005, 11:02:27 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9116 dnia: Października 11, 2005, 11:05:46 pm »
Tak Gipsi-chan, ten zjeb serio "targał dziada" w szkole i spuścił sięna podłogę, on jest serio nie kochany ;/ Potwierdziło mi to conajmniej 5 kumpli z klasy.
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2005, 11:06:32 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9117 dnia: Października 11, 2005, 11:09:11 pm »
może go nie lubią i rozpuszczają o nim dziwne plotki :rolleyes:
Chociaż ja w podstawówce tez miałam takiego agenta tyle,że on zabardziej odpowiednią uważał religię :F

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9118 dnia: Października 11, 2005, 11:10:27 pm »
taki ciul ;/ to nie lepiej sie elegancko położyć w domu i myśląc se o naszej kochanej dziewczynie machnąć pamięciówke, albo włączyć telezakupy mango i jechać patrząc na panią reklamujacą przyżąd do ćwiczeń? ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9119 dnia: Października 11, 2005, 11:11:25 pm »
Niee...on już to robił na historii, polskim....tylko, że teraz to widziała cała klasa.

Cytuj
Gipsi     napisano 11.10.2005, 23:10:27
taki ciul ;/ to nie lepiej sie elegancko położyć w domu i myśląc se o naszej kochanej dziewczynie machnąć pamięciówke, albo włączyć telezakupy mango i jechać patrząc na panią reklamujacą przyżąd do ćwiczeń? ;/

On chyba ma zadatki na ekshibicjoniste, albo coś w tym stylu, albo poprostu świr ;/
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2005, 11:14:05 pm wysłana przez Musiolik »