Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3171753 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9080 dnia: Października 11, 2005, 12:15:58 am »
Classica dzisiaj? hope on ma 2 godziny ;/
Nie oglądaj bo zasniesz, a warto se obejzec elegancko wieczorkiem ;]

Na kij wy sobie piszece privy? nie lepiej na GG przyatakowac His albo zadzwonic, albo (ola boga! zgroza! niesamowita rzecz) spotkać się?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9081 dnia: Października 11, 2005, 12:21:01 am »
Cytuj
nie lepiej na GG przyatakowac His

Nie ma włączonego

Cytuj
zadzwonic

Nie mam limitu na koncie

Cytuj
spotkać się

Hisoka nie da rady spotkać się ze mną o północy...

To chyba wyjaśnia dlaczego muszę pisać priva i jeszcze ją o nich informować na TO...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9082 dnia: Października 11, 2005, 12:28:59 am »
olej ja jak ona cie olewa, ja bym ci zawsze odpisał Tantuś ;* ale mi nigdy nic nie piszesz :(


a kiedyś myślałe że będziemy parą... teraz musze qiaxa podrywać mówiąc mu żep isze łądne wiersze ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9083 dnia: Października 11, 2005, 12:29:35 am »
Cytuj
Nie ma włączonego

jak to nie? :lol:

Cytuj
Nie mam limitu na koncie

jak na landrynki wydzwoniłeś to nie masz

Cytuj
Hisoka nie da rady spotkać się ze mną o północy...

wtedy jestem najaktywniejszy XD
 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9084 dnia: Października 11, 2005, 12:34:11 am »
Cytuj
jak to nie?
Nawet jeśli, to mnie zlewasz na nim...

Cytuj
jak na landrynki wydzwoniłeś to nie masz
Damn.... kto puścił parę?

Cytuj
wtedy jestem najaktywniejszy
Super... to może wpadnę do ciebie za 25 minut, co? Ja jestem do tego zdolny, a czy ty jesteś to nie wiem, a nawet śmiem wątpić....

Cytuj
olej ja jak ona cie olewa, ja bym ci zawsze odpisał Tantuś ;* ale mi nigdy nic nie piszesz

Oh Gipsi.. jakiś ty słodki...

Cytuj
a kiedyś myślałe że będziemy parą... teraz musze qiaxa podrywać mówiąc mu żep isze łądne wiersze ;]

Nigdy mnie nie kochałeś.. dla ciebie liczył się tylko seks i to żebym ci jedzenie przynosił do klatki...

 
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2005, 12:36:05 am wysłana przez Tantalus »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9085 dnia: Października 11, 2005, 12:37:06 am »
nie chcesz narażać się na moją aktywność :rolleyes:  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #9086 dnia: Października 11, 2005, 06:47:56 am »
nofakt zasnąłem tak po pół godzinie ;] łach a w tym tygodniu piątek wolny ;]jupii ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9087 dnia: Października 11, 2005, 09:58:39 am »
fecey od prawoznastwa darował nam 2 gdziny bo to pierwsze zajęcia...fajnie....tylko,że kazał się na następne zajęcia wykuć 3 rozdziałów i caego praw unii europejskiej [tzn. niekodeksów,ale genezy, struktur, organów i kompetencji]...Poza tym na 11.00 wraca jescze na 2 godziny wykładów z prawoznastwa. Powiem jedno-nie sądziłam,żeprawo będzie tak porąbane.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9088 dnia: Października 11, 2005, 01:43:47 pm »
damn...nauczyciele sa zjebani

akcja numer 1 (historia)
mamy lekcje z, calkiem spoko, studentka i ona cos tam nam dyktuje do zeszytu piszemy piszemy i piszemy (mowila bardzo wyraznie). No i w pewnym momencie kumpela z lawki za mna drze pysk:
-coooo?!
-jajcooooooo - jej odkrzyknalem (myslalem ze w sali jest tylko studentka nie ma normalnej nauczycielki...kumpela zreszta tez tak myslala)
-GOWNO k***a - zadarla sie idiotka na caly glos.
-O ja...ale mi pojechalas - i tego typu teksty przez chwile
-Zadupce Ci zaraz! - krzyknela jeszcze i gdy juz mialem cos powiedziec to slysze glos nauczycielki "kto to tak pieknie pojechal?" no to ja, myslac ze to studentka (akurat notowalem to na nia nie patrzylem) a nie normalna nauczycielka odpowiedzialem "niech pani zgadnie". Na szczescie olala to bo owa kurwularna dziewczyna sie przyznala ;]. No i razem z uczycielka wyszly z sali. Po chwili wracaja i prosi mnie profesorka. No to ide do niej ona zamyka drzwi i na korytarzu zaczyna cos tam gledzic. No to jej powiedzialem co sie dzialo i co ja jej powiedzialem (kumpeli). No a ona mnie pyta co powiedzialem do niej wczesniej. Mowi jej ze nic (bo nic nie powiedzialem), ale ona dalej obstaje przy tym ze cos powiedzialem ;] w koncu mnie wpuscila do slai i powiedziala ze mam sie nie odzywac do konca lekcji. Pytalem czy chociaz sie zglaszac moge to mi nie odpowiedziala kretynka ;]

akcja numer 2, matematyka:
Matematyka jest na piatej lekcji. Matematryczka jest nasza wychowawczynia i akurat tak sie sklada ze pierwsza lekcja to godzina wychowawcza  i na g. wych zapowiedziala nam kartkowke (ktora miala byc na matematyce). No i na matmie kupa ludu chce zglosic "np" a ona mowi ze przed zapowiedziana kartkowka nie mozna. W koncu wywalczylismy swoje enpe, ale ja i tak zglosci nie moglem bo juz nie mam ;]. No i piszemy te kartkowke, w koncu oddaje i wracam do lawki. Nagle slysze ze mnie wola kumpel, ktory tez juz skonczyl. Odwracam sie i on mi pokazuje zebym do niego podszed no to wstaje z lawki i podchodze do niego a ta kretynka matematyczka drze ryj zebym do lawki siadal. No to siadlem na krzesle w lawce kumpla ;] no to ona kaze mi wracac na miejsce i wali ja to ze za moment wroce, tylko kaze mi debilka od razu wracac. no ja wrocilem a ona zaczyna zbierac kartki. No i potewm niby ma nam podac rozwiazanie tylko zaczyna rozpisywac jakis inny przyklad wogole ;] no to sie odwracam do kumpla zeby spytac w ktorej byl grupie a ona na to drze ryj ze moga mi wszyscy podziekowac bo ona dalej nie pisze...oczywiscie prwtensji nikt nie mial bo i tak albo ludie umieli i to rozumieli albo nic nie czaili totalnie ;] no i zazyna mowic zebym sobie uwage wpisal i przerywa i mowi ze jednak nie i ze ona mi wpisuje nieodpowiednie zachowanie...no to powiedzialem ze mnie nie interesuje to...wiec zaczela nowy temat ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9089 dnia: Października 11, 2005, 01:52:43 pm »
Ja ze szkoły wróciłem po 2 lekcjach, bo chyba się czymś zatrułem ;/
Co do twoich historii S&S, miałem podobnie na Historii.
Lekcja z praktykantem, wszystko git, ciekawa lekcja, no i gościu zaczyna tłumaczyć...i co chwile jedna dziewczyna z klasy... cooo?! i tak dosłownie kilkanaście razy..wkurzyłem się i rykłem gówno..gościu sie na mnie spojrzał, ale nic..po chwili znów: coooo?! i ja w tym momencie do praktykanta: mogę jej pier***nąć ławką?? A gościu spojrzał sie na mnie tylko, zaśmiał się i szepnął możesz...ale nie zrobiem tego, a żałuję  <lol>

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9090 dnia: Października 11, 2005, 03:05:09 pm »
uhh Sergey jaki z ciebie łobuziak się robi ;] jeszcze troche i będziesz klasowym terrorystą stary ;D tak trzymac.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9091 dnia: Października 11, 2005, 03:23:06 pm »
w sumie to ja bardziej bym powiedzial ze siergiej ma dalna ale ja sie nie znam :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9092 dnia: Października 11, 2005, 03:40:54 pm »
Damn... ale nudy dzisiaj... 2h chemii i 2h Introdakszyn tu enwajromental sajens... myślałem, że zdechnę.. muszę se tego laptopa szybciej skołować..

BTW. Hisoka... weź GG włącz czasem...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9093 dnia: Października 11, 2005, 04:05:30 pm »
Zell - odezwal sie :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9094 dnia: Października 11, 2005, 04:21:58 pm »
Cholera... mój pies ma raka śledziony =_=... ale syf... mam nadzieje, że będzie na tyle wczesny, że go poskładają do kupy... prześwietlają go właśnie, czy czasem przerzutów nie ma... kurcze... stary już jest, ale nie specjalnie chce, żeby umierał (co innego jamnik mojej ciotki, którego śmierć wzbudziła u mnie co najwyżej lekki uśmiech)...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9095 dnia: Października 11, 2005, 04:25:20 pm »
Tant Ciebie to pech prześladuje...chociaż to pies to życzę mu powrotu do zdrowia.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9096 dnia: Października 11, 2005, 04:26:28 pm »
Też ma nadzieję,że będzie z  nim. Fajnie się pusiaczy..

Co do jamnika to twojej ciotce chyba do śmiechu nie było,więc daj sobie na wstrzymanie...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9097 dnia: Października 11, 2005, 04:39:18 pm »
Cytuj
Co do jamnika to twojej ciotce chyba do śmiechu nie było,więc daj sobie na wstrzymanie...

Jej nie było do śmiechu, to fakt, ale naprawde nie mogłem się zmusić do smutku... ale to wyłącznie dlatego, że ten jamnik to był najwredniejszy i najbardziej wkurzający pies jakiego znałem. Szczekał na wszystkich i wszystko i z każdego powodu, bo mu zepsuli charakter bezstresowym wychowaniem... a zszedł na zawał, więc nie cierpia specialnie... biorąc pod uwagę to, co mogła z nim zrobić Tośka (mój wcześniejsza suczka, zdechła kilka lat temu), gdyby zostawiono ją z rzeczonym wyżej jamnikiem w jednym pokoju, to można powiedzieć, że Luci (ciągle piszę pies, ale to suka była) miała szczęście...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9098 dnia: Października 11, 2005, 04:53:48 pm »
a na rozluznienie polece Wam basha bo ostatnie texty sa na prawde niezle ;] a zwlaszcza "Wujek sie schowal"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9099 dnia: Października 11, 2005, 06:01:03 pm »
Byłem z Golden Redriverem mojej ciotki na transfuzji krwi dla mojego psa. Mam nadzieję, że mu to pomoże...