Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165522 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #900 dnia: Sierpnia 28, 2004, 11:56:52 pm »
wow! Avek fajny mnie się podoba^^ Lepszy niż ten co teraz masz-ofkoz w moim odcuciu... i nie jestem zboczeńcem łotrze... to że mnie codziennie prosiz o te moje nagie zdjęcia to wyłącznie świadczy o twoim zboczeniu a nie moim...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #901 dnia: Sierpnia 29, 2004, 12:04:23 am »
po mojemu to jest pżez "ceha" czyli sie czyta dinht :] po polsku normalnie każdy to wie.  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #902 dnia: Sierpnia 29, 2004, 12:05:24 am »
po 1 - nie znasz sie na avatach
po 2 - <szept mode on>miales o tym nikomu nie mowic :evil:<szept mode off>
po 3 - i tak jestes zboczencem i meczysz biednych 10-latkow z pobliskiej podstawowki
po 4 - dark m - tez tak pomyslalem ;) i lepsze to niz dincz
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2004, 12:06:30 am wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #903 dnia: Sierpnia 29, 2004, 12:14:19 am »
Lajdis and Dżentelmen... tych którzy jeszcze nie wiedzą informuję, że niejaki pan Grzybek jest drugim po sticzkovie człowiekiem, któremu udało pobić się rekordową ilość o postów. Obaj panowie mają dokładnie -1.

PS: oczywiście, że Dincz.....

EDIT: o_O.... jakaś siła stwórcza zlitowała się nad Grzybkiem i ma teraz +1 postów... tajemnicza sprawa.... jak objawienie Jezusa na słupie wysokiego napięcia albo co.....
 
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2004, 12:31:03 am wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #904 dnia: Sierpnia 29, 2004, 12:32:47 am »
Cytuj
po 1 - nie znasz sie na avatach
Człowieku na widok moich avków wszystkie dziewczyny z pobliskich wsi sikają ze szczęścia i chcą żebym i m pokazał małe co nieco... ja zawsze myślałem że chodzi coś innego i im pokazywałem moją niedokońca małą tajemnice a one chciały inne małe zdjęcia Hyde... ale to nei moja wina że nie precyzowały pytania i później się dziwiły:/


Cytuj
Lajdis and Dżentelmen... tych którzy jeszcze nie wiedzą informuję, że niejaki pan Grzybek jest drugim po sticzkovie człowiekiem, któremu udało pobić się rekordową ilość o postów. Obaj panowie mają dokładnie -1.
Grzybek postanowił się rozkręcić i wyszedł na prosto ma już jeden post więc zaszponcił kolo :)

EDIT:::
Tantalus.. namęczył się i napisał te 7 wyrazów i wyszły mu 2 posty...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2004, 12:34:51 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #905 dnia: Sierpnia 29, 2004, 06:39:44 pm »
zaobserwowałem jedną ciekawą rzecz... powiedzcie mi czy to jest normalne.... wszyscy widzą, że mamy już ponad 800 zalogoeanych userów i jak utrzymamy to tempo to do końca roku, bedzie grubo ponad 1k... jednak normalny user loguje się po to, żeby zabrać głos w dyskusji, ewentualnie zapytać o coś na HELPie... takich to ja rozumiem.... jednak po kiego grzyba 607 luda jest u nas zalogowanych i nie napisało ani jednego posta... po co oni to zrobili?... czy to jest fenomen tylko naszego 4um? Chyba mi nie powiecie, że wszyskich tym ludkom modki wykasowały posty.....
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2004, 06:41:43 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #906 dnia: Sierpnia 29, 2004, 06:47:30 pm »
moze chcą mieć poprostu mozliwosc czytania wszystkich dzialow? AFAIK taki np. manga i anime widzą tylko zalogowani :P

BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ;( Osloskop dalej nie dziala :( skąd ja teraz mam brac linki do emula? O_O zna ktos jakies takie fajne stronki?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2004, 09:47:29 pm wysłana przez Morchol »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #907 dnia: Sierpnia 29, 2004, 10:37:40 pm »
Cytuj
zaobserwowałem jedną ciekawą rzecz... powiedzcie mi czy to jest normalne.... wszyscy widzą, że mamy już ponad 800 zalogoeanych userów i jak utrzymamy to tempo to do końca roku, bedzie grubo ponad 1k... jednak normalny user loguje się po to, żeby zabrać głos w dyskusji, ewentualnie zapytać o coś na HELPie... takich to ja rozumiem.... jednak po kiego grzyba 607 luda jest u nas zalogowanych i nie napisało ani jednego posta... po co oni to zrobili?... czy to jest fenomen tylko naszego 4um? Chyba mi nie powiecie, że wszyskich tym ludkom modki wykasowały posty.....
To moja sprawka :P  Nie będa mi tu jakieś popierdułki pisały po 2  posty :P

Tak na serio to już o to ktoś kiedyś pytał chyba nawet sam Morchol i nikt nie miał pojęcia:/ Takie Neo plus forum ma mniej użytkowników niż my ale za to wielu się udziela, ja nie mam wogóle pojęcia skąd na naszym forum tylu użytkowników, mi się wydaje że Fast ma dużą rodzine :P  a żeby ściągać pliki z SZ trzeba się zalogować? Jeśli tak to masz już odpowiedź^^ Jeśli nie, to aj hew no faking ajdie :ph34r:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #908 dnia: Sierpnia 29, 2004, 10:42:56 pm »
Ludzie sie logują chcą pisac mądre żeczy pomagać innym ale jak wchodza na taki offtopic to wiadomo że po przeczytaniu kilku linijek uciekają i zostają tylko nieliczni czyli ci z najbardziej zepsutą psychiką ;)  :D  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #909 dnia: Sierpnia 29, 2004, 10:57:01 pm »
dziekuje za komplement :P

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #910 dnia: Sierpnia 29, 2004, 11:10:28 pm »
hmmm... a czy jest taki człowiek, który jest normalny, zdrowy?
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #911 dnia: Sierpnia 29, 2004, 11:43:25 pm »
...i pisze na tym forum? nie ma takich :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #912 dnia: Sierpnia 30, 2004, 12:00:16 am »
oczywiscie oprocz mnie :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #913 dnia: Sierpnia 30, 2004, 12:08:17 am »
Cytuj
ktoś kiedyś pytał chyba nawet sam Morchol

:lol: jak to zabrzmiało, sam wielki morchol raczył to spostrzec :P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #914 dnia: Sierpnia 30, 2004, 12:36:33 am »
Cytuj
hmmm... a czy jest taki człowiek, który jest normalny, zdrowy?
Ja tam sie nie znam, ale za normalnego człowieka się nie uważam. Zdrowy raczej też nie jestem... taką mam psychę zrytą, że hoho. No ale co tu dużo mówić, mnie nie da się nie lubić ;)
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #915 dnia: Sierpnia 30, 2004, 01:48:26 am »
A ja jestem normalny i o tym dobże wiem.  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #916 dnia: Sierpnia 30, 2004, 02:01:17 am »
to ciekawe, że ty o tym wiesz, a inni nie wiedzą. Jak ty to robisz, ze zawsze wiesz więcej od innych? ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #917 dnia: Sierpnia 30, 2004, 03:31:35 am »
Mnie sie wydaje że jak byłem mały to moja głowa zasiorbała uchem mini antenke satelitarną i zawsze wiem wsyztsko pierwszy, i zawsze wiem więcej bo załapuje fale z całego świata.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #918 dnia: Sierpnia 30, 2004, 04:24:41 am »
AAAAAAAAAAA cyborg!!!! antenki mu w glowie siedza!!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #919 dnia: Sierpnia 30, 2004, 12:14:28 pm »
Dostałem e-mail od jednej z dziewczyn, która chciała jakiś tam wiersz zareklamować na jakiejś stronie z wierszami... Tytuł wiadomości "Zafascynowana waszymi głupotami". Zaglądam i widzę to:

W takim razie nie bede cie obciążac
widocznie masz jakies kompleksy na punkcie swojej ciezkosci

"Srebrny pieniążek"

srebrny pieniążek- źródło przyjemności
wyłowię czekoladę
wykrzywię w uśmiechu usta
przez klaśnięcie skrzydeł komara
a potem będę opłakiwać
zjedzonych 600 kalorii

srebrny pieniążek-bożek ludzkości
modlitwa o szybką miłość
nie zajmującą cennego czasu
pstryk i towar stoi pod drzwiami
pospiesznie spełniony akt
z czułymi słowami gratis

srebrny pieniążek-skarbnica mądrości
poranek wkręcił żarówkę
już mucha skwierczy
w roztopionym betonie
wszechmocne pieniążki dźwięczą w skroniach
a my nadal ciemni...
 
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!