Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165566 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #880 dnia: Sierpnia 26, 2004, 11:17:00 am »
Morchol...Naruto ściągniesz też z Naruto Chaos albo z Naruto Info.
Rikku... Na Suprnovie znajdziesz na 100 % (sprawdzałem)
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #881 dnia: Sierpnia 26, 2004, 12:05:02 pm »
dzialo sie cos ciekawego na 4um gdy mnie nie bylo ??

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #882 dnia: Sierpnia 26, 2004, 01:14:28 pm »
poczytaj sobie wypowiedzi DarkM-a w tym topicu koniecznie :P

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #883 dnia: Sierpnia 26, 2004, 02:24:11 pm »
A gdzie ściągne Sonic the hedgehog? Chodzi o anime a nie o grę, wiem że jest i cięzko znaleźć, dlatego proszę innych o pomoc. Od razu piszę, że Sonic X i the hedgehog to dwa różne anime.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #884 dnia: Sierpnia 26, 2004, 02:47:38 pm »
S&S gdzie byles jak cie nie bylo ?? ^^ dzieks za link Solidus


Cooool ^.~

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #885 dnia: Sierpnia 26, 2004, 04:48:48 pm »
Ej jak wy macie takie WIELKIE avki ja tesh chcem....

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #886 dnia: Sierpnia 26, 2004, 04:53:30 pm »
W ramach tego, że muszę pogodzić się z istnieniem dziewczyn/kobiet oraz tego, że lubie robić je to mógłbym jednego spróbować... Tylko muszę wiedzieć parę rzeczy o tobie =_='
 
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #887 dnia: Sierpnia 26, 2004, 05:31:37 pm »
Yuzushira przecie powiekszyli rozmiary avka ^^ do 160x160 :D zmien sobie bo ta Avril tak sobie sie prezentuje ^^ lepsza byla poprzednia :P


Cooool ^.~

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #888 dnia: Sierpnia 27, 2004, 05:35:43 pm »
ufff się rozpisaliście jak mnie nei było, w szczególności GP^^ ten co kiedyś powiedział do mnie w innym topicu..."i nie pisz takich długich postów bo nie chce mi się czytać tak dużo", i kto tu dużo pisze łobuziaku co? ^^

To co pisał Dark M jakoś tak bardzo mnie  nie rozśmieszyło.. najgenialniejsze było z panem Mietkiem i tu się uśmiałem^^ ale reszta- hmmm nie ma to jak na privie;]

GamePlaya -to co piszesz jest na pewno mądre i wiele w tym racji ale przecież nie jest jakoś tak bardzo źle na tym świecie ty mówisz że gdybyś zmienił przeszłość to było by o wiele lepiej i niechciałbyś więcej mieszkać w takich czasach jak teraz. Przecież nie jest tak źle inne gatunki też ze sobą wlaczą i to nie tylko ludzie, a to że mamy bardziej rozwinięty umysł to:owszem oznacza że powinniśmy być mądrzejsi, ale mamy przez to także i więcej powodów do walki ze sobą, Kasa to ważna rzeczi nie dziwie się że ludzie do niej dążą, ci co mają władze i doża do tej kasy robią to poto aby być sami szczęśliwi i aby ich rodziny miały zapewniony dobry byt.. często krotnie ci zwykli ludzie mimo że nie mają możliwości dążyć do tak dużych pieiędzy z wyższych sfer i narzekają na wyższą sfere to sami nie jedno krotnie przepijają zarobione pieniądze i sprawiają ból swojej rodzinie a przytym gdyby mieli możliwość to także by byli chętni na dużą kase.


Było też jakaś wzmianka że można wiele żeczy wymyślać i że jakbyśmy się przeniesli do XXw to byśmy powiedzili że tu nie ma nic do roboty i coś pisałeś że człowiek mógłby wtedy wymyślać wiele rzeczy ale teraz też przeca ludzie dużo wymyślają i nie jest tak że już stanęli na laurach i jarają sie tym co jest cały czas się rozwiają a jak niekiedy patrze np. na tki kamuflaż termooptyczny który jest twrzony przez japońców to aż mi szczena opada..

Odejście qiaxa-owszem człowiek często zbyt pochopnie wyciąga wnioski i powinien przemyśleć coś następne sto razy(jak napisałeś) ale kiedy stanie się coś co nas zaboli i co niejest doceniane to wtedy często jesteśmy gotowi kierować sie tylko i wyłącznie jakimś tam naszym honorem... sam kiedyś jak mnie qiax najeżdżał że nie mam być "moderatorem" to się wkurzyłem i ściągnąłem sobie możliwości moderatorskie, z qiaxem jest jednak to nie tak że imo że sam wielu krytykuje to jakoś sam nie może zostać skrytykowany i gdy sam nie jednokrotnie podejmuje jakieś decyzje, to gdy jemu coś zroią (odejmą prawa) to się obraża i odchodzi, a ta jego decyzja to nie była pochopna bo ją przemyślał. Zawiodło mnie tylko to co hciał zrobić po odejściu ze SquareZone.. niespodziewałem się tego i lekko zawiodłem ale nie mam zamiaru o tym mówić.

Twoje podejście do dziewczyn: Dobrze że powoli próbujesz się do nich przekonywać(a przynajmniej zaakceptować) i sam dobrze określiłeś dlaczego, to co robiły te dziewqczyny, to poprostu takie są już małe gówniary i często hihrają się i gadają głópoty żeby się popisywać przed kumplami/kumpelami.
Powiedziałeś"If you wanna mes with me than LETS Rock"(czy coś takiego bo już wczoraj czytałem offtopic i nie pamietam dokładnie) i wątpie żeby te tępe strzały wiedziały o co ci chodzi:P Ale iwesz nie wszystkie są tak głópie i nie zabardzofajne ale to już kiedyś sam zobaczysz a kto wie może kiedyś spotkasz dziewczyne która gra we Front Mission -a więc jedną z twoich największych pasji, a wiesz dbrze że ludzi się pasjonujących tą grą w naszym kraju za wiele nie ma... swoją drogą ciekawi mnie jak ta gra działa na nietórych psyhike-mój kumpel kompletnie nie umie języka angielskiego, nie zna się na firmach produkujących gry itd. (myślał że FM3 jest robione przez firme "Midas"(firma która robi kompletne nioty) bo przez całą gre przewijał się jakiś Midas i gdy kiedyś dorwał jakąś gre na której opakowaniu pisało że to od firmy midas to się jarał jak nic że miał gre od kolesi z FM... a jak mu mówiłem że FM robili kolesie od FinalFantasy czyli Square to on nato"Gipson ty mnie nie wqręcisz ja wiem że Final Fantasy był robiony przez frime "Chrono Cross" a nie przez jakieś square"...dżizzzzz-_-') ale mimo tego że się naniczym nieszna to w FM gra po kilka razy pokilka razy przechodzi scenariusze ma nagrane ulubione plansze na memory cardach i gra i gra i gra w te gre już długi okres czasu... więc ona ma w sobie coś co niektórcyh przyciąga jak magnez...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #889 dnia: Sierpnia 27, 2004, 09:20:15 pm »
Zastanawiam się czy pisać akapitami, czy odpowiedzieć na wszystko w jednym zdaniu. Geepsey, czasami jest tak, że jak wejdziemy do sklepu i zobaczymy, że ktoś kupuje ostatni numer naszej ulubionej gazety tylko po, żeby zobaczyć o czym w tej gazecie piszą, a nie po to by dowiedzieć się czegoś ciekawego. W drodze do domu ten człowiek w miarę skracania sobie tej drogi coraz bardziej krzywi minę i na koniec wyrzuca tą gazetę do śmietnika. Wcześniej gdy podejdziemy do niego i powiemy: Proszę pana, czy mógłbym spojrzeć tylko co tam jest napisane? To ten facet z jeszcze bardziej wykrzywioną miną mówi: Idź sobie bo Cie uderzę! Ten oraz wiele innych przykładów raczej nie należą do mądrości człowieka. Jeżeli teraz przeczytałby ten post to napewno zmieniłby zdanie, a my w naszych myślach już zaczynamy sobie zaprogramowywać : Bądź miłym, bądź miłym, bądź miłym... Gdyby jeszcze wcześniej to przemyślał to uśmiechnąłbym się i podziękował. Ale przecież i tak trzeba mieć do tego IQ 250 bo nawet taki uważający się za mądrego bo ma dużo kasy powie: Ale nie wiedziałem... Co ja na to: TO TRZEBA BYLO SIE DOWIEDZIEC! Co do wymyślania to ja kłaniam się przed japończykami, bo tylko oni mają jakieś perspektywy. A co amerykanie wymyślili: Atomówka na Hiroshimę i Nagasaki - raz, oraz 100 lotniskowców na wynos. HEH! Odejście qiaxa... nie pohopne? Jeżeli tak sądzisz to znaczy, że masz do niego sentyment. Nie wiesz co się na prawdę stało, jak się zaczeło, a ja tego nie napisze, może ktoś inny? Dla mnie to on zachował się gorzej jak człowiek nieuleczalnie chory na aids, który też chce innym zrobić gorzej bo on jest najlepszy i nikt nie może mieć lepiej od niego. To tak było z jedną dziewczyną z mojej szkoły kiedy zaczeła mi dokuczać, aż chciałem się zemścić. Po tej zemście to ona powiedziała wszystkim co się stało to wszyscy byli na mnie źli, a jak ona mnie denerwowała to było dobrze, a robiła różne rzeczy i to nie był tylko jeden mały wypadek. Więc, jeżeli chodzi o dziewczyny to nie będę się wypowiadał, a jeżeli znajdę jedną grającą w FM3 to powiem do niej: Tylko nie zmęcz się!
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #890 dnia: Sierpnia 28, 2004, 08:18:07 am »
No cóż chłopaki...powiało grozą  Napisałbym też coś dłuzszego ale niestety czas mi na to w tej chwili niepozwala gdyż ucze sie na poprawke z historii  Ale widze że wy dobrze się bawicie i mam nadzieje że jak najszybciej dołącze do tej zabawy  Trzymajcie sie ciepło  :)
P.S
Niechcący napisałem tego samego posta w topicu Avatery wiec jak któryś z moderatorów mógłby skasować bołbym wdzieczny:)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #891 dnia: Sierpnia 28, 2004, 06:51:28 pm »
Joił Joł mamo!
Ej mam pytabnie jak się ściąga bna bittorencie jakieś pliki (mp3) i zejdzie mi transfer do 0 kb i nie wchodzi mi już od dwóch godzin to czy on wogóe zacznie znowu się ściagać?? Wiecie że jestem hakerem w h*j i mimo że moj wujek jest z microsoftu to tego akurat niewiem;/
Pierwszy który mi pomoże ma u mnie darmowe lizanie stup... nie lada gratka dla was moich fanów i moich zjęć.. ciao


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #892 dnia: Sierpnia 28, 2004, 06:58:03 pm »
Gipsi pamietaj ze jestrem dziwny i mam noze zamiast zebow :P ale mniejsza o to.
Powinno zaczac sie znpwu sciagac. Na eMulu mam to samo z DAT'em.

P.S. GP jesli myslisz ze decyzja qiaxa byla pochopna to Ty chyba newiele wiesz o o calej tej sprawie.......  

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #893 dnia: Sierpnia 28, 2004, 07:14:27 pm »
Nigdy sie niezacznie ściągać ja tak miałem z SH4 DVD staneło mi na 2134Mb i koniec .... a ściągałem ze 2 tygodnie ;]


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #894 dnia: Sierpnia 28, 2004, 07:29:12 pm »
ee tam zalezy, czasem sie zacznie znowu sciagac a czasem pada na zawsze :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #895 dnia: Sierpnia 28, 2004, 08:12:41 pm »
uwaga oglaszam sonde: jak sie wg was czyta dincht? (nazwisko zella) tantalus sie ma nie odzywac bo on sie nie zna :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #896 dnia: Sierpnia 28, 2004, 08:33:53 pm »
to sie czyta poprostu "dincz" na moje :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #897 dnia: Sierpnia 28, 2004, 09:50:47 pm »
BUAHAHAHAHAHAHAAHHAH WIDZISZ ZELL WIDZISZ HAHAHAHAHH MOWILEM BUAHAHAHAHAHAHAH  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #898 dnia: Sierpnia 28, 2004, 10:43:30 pm »
Dzieki chyba na chwile ruszyło bo jak was pytałem to miałem 47% a teraz jak rzyszłem na kompa znów to mam 49% ale juz dalej stoi;/

Zell mówi się Dincz -tak myśle przynajmniej, Zell a mógłbyś pokazać jakiego mniej więcej miałeś avka na starym SZ bo ja jak przybyłem to Zella już nie było


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #899 dnia: Sierpnia 28, 2004, 11:25:58 pm »
e tam wy trzej trafiacie do mojej prywatnej listy osob ktore nie wiedza jak wymawia sie dincht :D po mojemu zell jest niemcem i dlatego czyta sie dinśt :P gipson luzik zaraz wkleje tylko znajde

[EDIT]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2004, 11:43:07 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"