Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3173210 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8040 dnia: Września 09, 2005, 03:20:24 pm »
Mol - fcale nie byl najlepszy...bo spidermanow bylo zaduzo ;]

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #8041 dnia: Września 09, 2005, 03:27:43 pm »
łach.. na last.fm mi sie od daaawna nieaktualizuje lista sasiadow ;\ czyli rekomendacje tez czyli wszystko to jest bezsensu ;\ ktos tez tak ma?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8042 dnia: Września 09, 2005, 03:28:19 pm »
Apocalypse i tak by im wszystkim dupska skopał.... Apocalypse Saga to chyba najlepsza seria z X-men'ów, bo np. Fenix Saga to był syf jakich mało.... Z kreskówek Marvela dobry jest jeszcze Silver Surfer, no i pierwsze serie Increadible Hulka (bez tej jego kuzynki). A za nic zdzierżyć nie mogę Ironmana, ani tym bardziej Fantastic 4.... geez.. czwórka to chyba najbardziej goowniana kreskówka jaką widziałem.. no ale koniec o Marvelu, bo w końcu anime jest lepsze od wszystkich amerykańskich kreskówek razem wziętych....

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8043 dnia: Września 09, 2005, 03:36:50 pm »
yeah...zapisałam się na angielski przez neta na univerku...mam tylko nadzieje,że nie pomyliłam się w peselu XD
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2005, 03:37:20 pm wysłana przez Hisoka »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8044 dnia: Września 09, 2005, 03:37:19 pm »
fantastic 4 byl czasem znosny
Ironman - megashit...najgorsza kreskufka amerykanska jaka widzialem chyba ;/
Silver Surfer - w konkurencji o zlote gowno moglby konkurowac z samym Ironmanem..ale niemialby duzych szans
a Fenix Saga byal spoko :P wogole wszystki X-meny, poza, paradoksalnie wzgledem Spajdermene, Redskullem byly spoko

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8045 dnia: Września 09, 2005, 06:29:06 pm »
Cytuj
łach.. na last.fm mi sie od daaawna nieaktualizuje lista sasiadow ;\ czyli rekomendacje tez czyli wszystko to jest bezsensu ;\ ktos tez tak ma?
u mnie chyba działą... neighbersouw mam innych chyba teraz niż jakiś czas temu... ale nie wiem bo ostatnio mniej zagladałem na lastfm a jak zaglądałem to tak z ciekawosci zeby sprawdzic jak tam moje nutki elcialy, ile czego mi polecialo ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8046 dnia: Września 09, 2005, 10:13:53 pm »
kuźwa... od tego gadania Grisznaka w dziale fanfik przypomniałem sobie o Aksjomacie.... hahaha... zaraz będą dwa miechy od pierwszego rozdziału. Nie spodziewajcie się szybko kontynuacji, tak uprzedzam, bo muszę wpierw wszystko zaplanować i się zastanowić.... chodzi o to, że Aksjomat jest z miejsca podzielony na 7 rozdziałów i poplątaną akcje z mojej głowy będę musiał jakoś rozplątać i podzielić na rozsądnej wielkości fragmenty.... dużo więcej pracy niż przy tasiemcowej telenowel brazylijskiej bez końca, czyli "In search of glory"... a póki co staram się skupić na Isogu jeżeli już coś piszę.... dlatego nie spodziewajcie się kontynuacji bardzo szybko... muszę złapać odpowiednią klimę do Aksjomatu przy okazji...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8047 dnia: Września 10, 2005, 12:36:13 am »
poedytowałam swojeposty,ale i tak ich nikt nie zauważy,bo się nie podświetlają :F

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8048 dnia: Września 10, 2005, 09:26:23 am »
wczoraj do pokoju wleciał mi nietoperek. mały, ale taki ruchliwy że diabli. co najgorsze, nie mam pojęcia, czy udało mi się go wygon9ić, czy nie, bo po długiej chwili po ganianiu z poduszką, nic już nie słyszalam i zasnęłam na siedząco na łóżku... Kiedy zakładaliśmy nowe okna, mówiłam o zamówieniu ekranów, czy moskitier, czy jak to tam, ale jak zawsze babcia na wszystkim chce oszczędzać... tak więc zaj***sta, zarwana na nietoperza nocka... a teraz muszę zawtryniać w domu. do dupy z taką robotą, tylko się pociąć...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8049 dnia: Września 10, 2005, 01:47:10 pm »
ja bym nietoperka zaprosiła XD Raz mi ogromna sowa wleciała na działce[nie przez okno,ale przez komin...szkoda,że się nie paliło :devil: ...to był problem,bo jeszcze podłogę obsr*** :F i trudno było ją mwygonić [no bo kto ię zbliży do dużego ptaka z zakrzywionym dziobem i szponami :/ ]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8050 dnia: Września 10, 2005, 10:06:23 pm »
Kurw* jebane piastole ! ;/ Kibole to jebnięte stworzenia jak ja cie pierd*le ;/

w Gliwicach jest taka akcja że mamy swoją drużyne Piast Gliwice która ra w drugiej lidze... połowa miasta jest za nimi, druga połowa z Górnikiem Zabrze (zabrze leży zaraz obok więc jakoś tak się złożyło...)
Ja jestem z osiedla kopernika czyli miejsca w którym kiedyś było najwięcej żaboli -znaczy sie kiboli górnika... ofkoz jak autobusy jadą z Zabrza na kopernik to w nich jest najwięcej żaboli... a że po drodze obok mojego osiedla jest osiedle piastoli to te przydupasy pomyślały sobie że zrobią atak na autobus... kur*a co za udupasy ;/ Te debile zrobiły atak na autobus w którym było może z 10 żaboli a reszta autobusu (całkowicie zapoełnionego że nap rzystankach ludzie już wchodzić nie mogli) to 50 letni ludzie albo jakieś młode matki z dzieckiem czy coś ;/ i w chu* wołąją GKS-GKS! Piaaaast! i drza morde wpadaja do autobusu napierdal*ja jakiichs mietkow i rozbijaja ludzi obok napieprzaja w autobus ktory kur*a jest pelen ludiz normalnyh mietkow starszyh ;/ co za deeebile! ;/

ofkoz kierowca chyba ma ddalna nieprzecietnego bo oni staneli przed autobusem hyba z 2 mietkow i napiperzaja mu w autobus inni od boku kilku wbilo do srodka, -ogolnie bylo ih hyba z 40- a ten ciul stoi ;/ ja bylem w przodzie zaraz przy kierowcy a wpad do autobusu kibole zrobili na tył - patrze a ten debil sie nawet nie rusze wiec rycze "k***a zamykaj drzwi i dawaj strzałe!" chya posluhal mojej rady bo zamknal drzwi... ale nie ruszyl ;/ bo mu jakis mietek stoi pod kolami.... h*j mnie obhodzi jakis piastuh? rozjehac go mial i strzale dawac... dopiero jak inni zaczeli drzec sie ludzie zeby jehal to pomyslal ze wypadalo by ruszyc ;/

niefarta mial jeden koles bo jego kumple piastuhy wyskoczyly z autobusu a on sprytny zbyś został sam jak drzwi sie zamknely ;D dostal becki od jakiegos klienta grubszego i zaczal sciemniac ze on ne jest piastuhem i ze on przed nimi uciekal... co za zjeb ;/ koles grubszy cos tam krzykal do kierowcy zeby otworzyl drzwi i podczas jazdy wyzucil te klient kolesia przez drzwi hyba ;]


Kibice to dalny ;/! Nienawidze drehow, hip hopowcow i kiboli ;/

kurw* atak na autobus pelen staruhow ;/ co za debila ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8051 dnia: Września 10, 2005, 11:50:26 pm »
eMul się odłączył jak zostało pare secun d ściągania...damn him..:evil:

W każdym razie chyba mam z nim dziś pecha,bo co ma się ściągać,to mnie zlewa,a to co nie potrzebne [mniej potrzebne] ściąga natychmiast.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8052 dnia: Września 11, 2005, 01:10:38 am »
Cytuj
eMul się odłączył jak zostało pare secun d ściągania...damn him..

Zawsze tak robi... mi kiedyś 3 dni stał na 99.9%, jak mu 500KB do końca zabrakło...

A ty Gipsi w fajnym mieście żyjesz, że tam jaskiniowcy na autobusy polują.... u nas nie ma takich rozrywek (znaczy u nas są Lechiści i Arkowcy i podobno są mega-agresywni, ale nie byłem jeszcze świadkiem napadu na autobus). Dresiarze i kibole to dauny i to w tym mało fajnym znaczeniu. Przykład ludzi, którzy żyją wyłącznie dlatego, że zabicie ich wciąż jest zbrodnią...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8053 dnia: Września 11, 2005, 10:36:14 am »
Wczoraj coś mi się z Fierfox'em stało...niby plik jest uszkodzony i wszystkie strony które miałam zapisane w zakładkach poszły se w las....normalnie żyć nie umierać...T.T,a teraz jakoś działa bez problemu,tylko stron nie odzyskam.....a tyle ich było...szlag następnym razem będę w notatniku wszystko zapisywać....

Gipsi-współczuje...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8054 dnia: Września 11, 2005, 10:39:12 am »
w Gdanksu "Arkowcy"? rotfl..dla mnie nowowsc....ale ja sie nie znam...

poza tym...dzis mnie c***j jasny strzelil. kupilem se wczoraj Swap Magica i MGSa 3 i byloby zajebiscie...gdyby nie fakt ze MGS3 byl NTSc no i czrno-bialy. No to dzis rano, pojechalem na gielde, a ze tych gosci u ktorytch zawsze kupuje nie bylo, to kupilem i jakiegos innego mieczyslawa kabelek, zeby grac w kolorach. No i wracam do domu uradowany i..."o kurrrrrwa...zamiast czarno bialy to oczojebnie zielony". No to pojechalem znowu nie gielde i ma za darmo wymienili ten kabelek...ale c***j z tego bo i tak dalej bylo oczojebnie zielone. Porobwalem chyba ze 4 roznymi kanlami i za kazdym razem zilone lub czarnobiale. No to poszedlem do kuzyna sprawdzic na jego kablu (ale na moim PSie)...i co? i k***a kolorowe! no to mnie c***j strzelil. No to jeszcze u kuzyna na swoim kablu sprawdzam...i kurewa mnie chujs trzelil...Swap Magic, sam z siebie przestal sie krecic...k***a mac....zajebiscie.....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8055 dnia: Września 11, 2005, 10:51:38 am »
Cytuj
Wczoraj coś mi się z Fierfox'em stało...niby plik jest uszkodzony i wszystkie strony które miałam zapisane w zakładkach poszły se w las....normalnie żyć nie umierać...T.T,a teraz jakoś działa bez problemu,tylko stron nie odzyskam.....a tyle ich było...szlag następnym razem będę w notatniku wszystko zapisywać....

Gipsi-współczuje...
To się często zdarza... Jeśli kiedyś ci się Fire Fox zawiesi to później jak próbójesz włączyć pisze żeby wybrać nowego użytkownika czy coś takiego... dajesz na nowego użytkownika i wtedy już wszystko działa ale tracisz ulubione. Więc jeśli po zawieszeniu FF zapyta cię o nowego użytkownika to musisz ten ekran zamknąć i zresetować kompa i wszystko już będzie ok. nie będzie cie pytał o nic i wszystko będzie tak jak  było.

a żeby i tak się uchronić przed ew. straceniem ulubionych stron to wchodzi w przeglądarce FFox w
"Zakładki" -> Menedżer Zakładek -> Plik -> Eksportuj - i tutaj zapisujesz ulubioee w jednym pliku na dysku i pozniej jak ci sie kiedys utraca albo robisz formata, to robisz wszystko to samo tylko dajesz "Importuj" i juz jest wszystko okey... tak jak na GG z lista kontaktow.


Serge - amoże się Toole akos wyskoczyly? Ten co trzeba odchylac takie guwienko palcem mogl ci sie obluzowac albo wyskoczyc... sprawdz czy bez plyty po wlaczeniu tacka z laserem sie buja... jak nie to ci toole wyskoczyly jakos..


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8056 dnia: Września 11, 2005, 10:54:18 am »
ale ja nie musialem niczego odchylac...dzialalo, dzialalo, dzialalo...i poszlo sie jebac ;-/....a inne plyty sie kreca wiec mnie chyba szlag trafi

EDIT:
w c***j cos sie jeblo...bo Swap kreci sie na zamknietej kalpie, zadko na otwartej, a jak sie juz sie zakreci to zanim wcisne "Load" to mi wyskakuje "Insert Bigger TOC disc" albo cos w tym stylu ;/
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2005, 11:17:23 am wysłana przez S&S »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8057 dnia: Września 11, 2005, 11:50:33 am »
i znowu rodzice wyjechali zostawiając mnie w trójkącie z kompem i bratem :F...no to chyba Herosi zaraz będą [tyle,że Shadow of death nie odpala się i nie można generować losowej mapy :/ ]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8058 dnia: Września 11, 2005, 12:30:32 pm »
Cytuj
ale ja nie musialem niczego odchylac...dzialalo, dzialalo, dzialalo...i poszlo sie jebac ;-/....a inne plyty sie kreca wiec mnie chyba szlag trafi

EDIT:
w c***j cos sie jeblo...bo Swap kreci sie na zamknietej kalpie, zadko na otwartej, a jak sie juz sie zakreci to zanim wcisne "Load" to mi wyskakuje "Insert Bigger TOC disc" albo cos w tym stylu ;/
Jak nie musisz nic odchylać? Zaraz nad płytką jest taki dupsik który się odsuwa w bok i wkłada się Toola, na instrukcjach na necie zawsze jest on podawany jako Tool B...
Swap jest normalna plyta kreci sie nawet w konsoli bez toola ale przy zamknietej klapce... zeby sprawdzic czy masz dobrze zamontowanego Swapa musisz poprostu wlaczyc konsole z otwarta klapka bez zadnej plyty... jesli tacka z laserem bedzie chodzila w dol i gore to znaczy ze jest dobrze zamontowany... jesli nie chodzi to ofkoz zle jest zamontowany.

Cytuj
EDIT:
w c***j cos sie jeblo...bo Swap kreci sie na zamknietej kalpie, zadko na otwartej, a jak sie juz sie zakreci to zanim wcisne "Load" to mi wyskakuje "Insert Bigger TOC disc" albo cos w tym stylu ;/
ale z tym to nie czaje nic a nic wiec moze rzeczywiscie ci cos ze swapem sie j*blo...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8059 dnia: Września 11, 2005, 01:11:41 pm »
Cytuj
ak nie musisz nic odchylać? Zaraz nad płytką jest taki dupsik który się odsuwa w bok i wkłada się Toola, na instrukcjach na necie zawsze jest on podawany jako Tool B...
to mnie ktos zrobil w c***ja...;/