Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3173371 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8020 dnia: Września 08, 2005, 12:37:52 pm »
co tam...jestem w końcu facetem...wiesz-takim twardym i nieustępliwym...łóżko jest dla mięczakó.

A dla mnie wakacje się dopiero zaczynają...tak to była rodzinka i nie zawsze można było robić co się chce...plus obowiązek codziennego grania w kanastę :?
 

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #8021 dnia: Września 08, 2005, 05:51:27 pm »
łach.. kolejny dowód nato że Microsoft bierze udział w programie "Świat bez barier" i zatrudnia upośledzonych na programistow ;\ tym razem przekonałem sie o świetności ichniejszego media playera ;\ ktory niechce mi prawie zadnych plikow wideo odtwarzac "bo nie" ;] no ale zawsze pozostaja inne programy... darmowe <zupełnie jakbym za windoze zapłacił ;] > i lepsze nadodatek ;]

EDIT

damn... widział ktoś to nowe gg ukosmicznione? bleee chyba sie starzeje bo cos wole prostote ostatnio ;\ chyba po 15 min. zainstalowalem spowrotem stare gg ;] a w tamtym jeszcze wiecej zdałnionych emotów które wyskakuja z tekstu same wtedy gdy najmniej tego chcesz, mozliwosc wstawienia avatara<coby sie szalone -nastki podniecały mozliwoscia wstawienia popgwiazdki siakiejś/mrocznego ava mowiacego ze "niechejuzzyc niechmniemrokpochłonie" w kolejne miejsce ;\> fantastyczny layout bedący prostym połoczeniem kokpitu MIRa i kubka po kefirze ;\ i wiele innych wspaniałych upgreadów ;\ łach... quo vadis gg? fak..

EDIT 2

łach spajdermena 3 juz kreca ;\ naapewno bedzie zaaajebisty poprostu ;\ i wstawia wkoncu Venoma ;] ale dotej pory niemoge z tego kto ma go zagrac ;] oglądał któs serial That's 70's show<rózowe lata siedemdziesiate na polski było chyba> ;] noto Venomem zostanie odtworca roli głownego bochatera z tamtego serialu<ktory nawiasem mowiac jest zajebisty ;] > ;] dla tych ktorym nic to niemowi - w Venoma wcieli się strasznie chudy 18 latek ktory wygląda na max 16 ;] pomysł faktycznie przedni ;] to moze dla kontrastu Spidermena powinien zagrac Vin Diesel w tej częsci ;]

łach.. cos zaduzo dzis chyba narzekam...
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2005, 06:01:48 pm wysłana przez Morchol »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8022 dnia: Września 08, 2005, 06:22:02 pm »
Tant, a a moze bys tego admina spytal czy ma gdzies te privy, bo wiem ze admini na forach maja wglad do PMow

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #8023 dnia: Września 08, 2005, 06:27:18 pm »
no tant pisal ze juz nim gadał chyba i ze nieda sie nic odzyskac...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8024 dnia: Września 08, 2005, 06:28:22 pm »
ja mam wakacje całoroczne :/ znaczy chodze do szkoły raz na dwa tygodnie... i mature jeszcze raz pisze... cholerne 9 punktów :/
]


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #8025 dnia: Września 08, 2005, 06:30:50 pm »
czyli "rok wdupe"? łach... szczerze współczuje... ;\ noale w takim trybie to mozna jakas prace sobie na ten rok znalezc, zawsze jakis pozytek ;]

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8026 dnia: Września 08, 2005, 06:32:39 pm »
sęk w tym ze narazie nie chce mi sie rabotać :P
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2005, 06:33:31 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #8027 dnia: Września 08, 2005, 07:03:15 pm »
heh... dziwie ci sie ;] tylko trzeba znalexc dobrą fuche<np wazenie pierogow w hipermarkecie ;] > coby sie zaduzo nienarobic  i kasa ładna leci a zawsze sie przyda ;] a czasu nieszkoda bo w normalnych warunkach itak bys to w szkole przesiedzial, a tak to przynajmniej sobie dorobisz =p  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8028 dnia: Września 08, 2005, 07:06:57 pm »
Cytuj
heh... dziwie ci sie

Ja mu się nie dziwię... ja póki co nie mam zamiaru pracować, bo mi się zwyczajnie nie chce i mam zamiar odpocząć po liceum... pozatym jestem leniwy i nie lubię robić czegoś, jak nie muszę lub nie chcę...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8029 dnia: Września 08, 2005, 10:37:20 pm »
Cytuj
łach.. kolejny dowód nato że Microsoft bierze udział w programie "Świat bez barier" i zatrudnia upośledzonych na programistow ;\ tym razem przekonałem sie o świetności ichniejszego media playera ;\ ktory niechce mi prawie zadnych plikow wideo odtwarzac "bo nie" ;] no ale zawsze pozostaja inne programy... darmowe <zupełnie jakbym za windoze zapłacił ;] > i lepsze nadodatek ;]

EDIT

damn... widział ktoś to nowe gg ukosmicznione? bleee chyba sie starzeje bo cos wole prostote ostatnio ;\ chyba po 15 min. zainstalowalem spowrotem stare gg ;] a w tamtym jeszcze wiecej zdałnionych emotów które wyskakuja z tekstu same wtedy gdy najmniej tego chcesz, mozliwosc wstawienia avatara<coby sie szalone -nastki podniecały mozliwoscia wstawienia popgwiazdki siakiejś/mrocznego ava mowiacego ze "niechejuzzyc niechmniemrokpochłonie" w kolejne miejsce ;\> fantastyczny layout bedący prostym połoczeniem kokpitu MIRa i kubka po kefirze ;\ i wiele innych wspaniałych upgreadów ;\ łach... quo vadis gg? fak..

EDIT 2

łach spajdermena 3 juz kreca ;\ naapewno bedzie zaaajebisty poprostu ;\ i wstawia wkoncu Venoma ;] ale dotej pory niemoge z tego kto ma go zagrac ;] oglądał któs serial That's 70's show<rózowe lata siedemdziesiate na polski było chyba> ;] noto Venomem zostanie odtworca roli głownego bochatera z tamtego serialu<ktory nawiasem mowiac jest zajebisty ;] > ;] dla tych ktorym nic to niemowi - w Venoma wcieli się strasznie chudy 18 latek ktory wygląda na max 16 ;] pomysł faktycznie przedni ;] to moze dla kontrastu Spidermena powinien zagrac Vin Diesel w tej częsci ;]

łach.. cos zaduzo dzis chyba narzekam...
Na tym GG to ustawiasz sobie ava i wszyscy cie maja pod takim avem? Czy ustawiasz kumplom avatary... heheh avatary w GG japierdziele ale akcja.. i co moze jeszze maja rozmiar jak na SZ po 160x160?;/

co do Szalone lata 70 to genialny serial... ale jesli glowny bohater bedzie Venomem to chyba  ich pogielo lekko... albo on omki się nawpierd*lał i troche go poszeżyło jak pudziana czy tam misia uszatka ;]
oglądałem tylko Spider man 1 -Chu*nia maxymalna ;/ 2 jakoś się nieodważyłem... zrestzą wtedy już byłęm fanem asian cinema i czasu już raczej na takie lipy nie miałem.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8030 dnia: Września 08, 2005, 11:42:41 pm »
Co do tematu "czyszcze nie urzytkowników",to tu też coś takiego by się przydało. Zalega kupa ludzi z postami od -7 do 3...i po co to jak nie po to,żeby zawyrzać statystyki forum. Zresztą jak się takiemu co ma 0 postów i nie był na forum z pół roku, konto usunie,to chyba nic mu się nie stanie. Najwyżej jak zdecyduje się coś napisać, to zarejstruje się jeszcze raz.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8031 dnia: Września 09, 2005, 12:02:51 am »
Już to Marvovi proponowaliśmy, ale ten stwierdził, że tak ładnie wygląda, że niby mamy 1300 userów... ale ja jestem za usunięciem ludzi, którzy nie mają napisanego żadnego posta i nie logowali się od >pół roku. Tych z minusowym licznikiem zostawmy jako ciekawostkę przyrodniczą, a tych co nie mają ani jednego można bez wyrzutów sumienia wyrzucić.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8032 dnia: Września 09, 2005, 12:29:00 am »
co tam ładnie wygląga! Po co mają nicki zajmować i robić sztuczny tłok? Ewentualnie można jeszcze sprawdzić date ostatniego logowania się,bo może ktoś jest takim biernym userem i się campuje

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #8033 dnia: Września 09, 2005, 01:56:49 am »
Cytuj
łach spajdermena 3 juz kreca ;\ naapewno bedzie zaaajebisty poprostu ;\ i wstawia wkoncu Venoma ;] ale dotej pory niemoge z tego kto ma go zagrac ;] oglądał któs serial That's 70's show<rózowe lata siedemdziesiate na polski było chyba> ;] noto Venomem zostanie odtworca roli głownego bochatera z tamtego serialu<ktory nawiasem mowiac jest zajebisty ;] > ;] dla tych ktorym nic to niemowi - w Venoma wcieli się strasznie chudy 18 latek ktory wygląda na max 16 ;] pomysł faktycznie przedni ;] to moze dla kontrastu Spidermena powinien zagrac Vin Diesel w tej częsci ;]
łah tyle że Spider bedzie Venomem Vinc co najwyżej może być ta 2 formą Venoma jak zmieni żywiciela (jak wiadomo Venom to symbiot pochodzenia kosmicznego który żeruje na człowieku żywiąc sie agresją). Jecze Cagnage by sie tam przydał :devil: ale to by był już krwawy horror XD

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8034 dnia: Września 09, 2005, 07:44:15 am »
Venoma powinien zagrać ten sam koleś, co grał Eddy'ego Brocka wcześniej, bo jak wszyscy wiemy, to nienawiści Brocka do Spidermana zadecydowała o tym, że Venom się przyczepił do niego. A Cagnage'a nie będzie, bo się Venom jeszcze nie zdąży powielić... ehh... oglądanie Fox Kids mi mózg wyprało... no ale przynajmniej coś wiem o Marvelowskich kreskówkach heh... ale filmu i tak nie obejrzę, bo to jest dno dna samego dna.....

PS. Ja nie chcę iść na Cheeeeemieeeeee.... nieeeeee

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #8035 dnia: Września 09, 2005, 12:16:04 pm »
sweeeeet vanillaaa i gaaave myself to youuu ;] łikend sie zaczął ;] jeee ;] wreszcie ;] a bleach 48 rulezował ;]  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8036 dnia: Września 09, 2005, 01:07:32 pm »
jaki łikend ?? tocz to dziś piątek ?? Dziabeł patrzy na zegarek systemowy... ano piątek... i to wrzesień :> no tak szkoła... a ja mam całoroczne wakacje ;)
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2005, 01:09:32 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8037 dnia: Września 09, 2005, 01:13:02 pm »
w spidermanie i tak najlepszym byl hydroman XD

no i ofk. z red skullem i cpt. America ale to juz byla poezja :P
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2005, 01:13:44 pm wysłana przez S&S »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #8038 dnia: Września 09, 2005, 01:16:16 pm »
łach.. sie obejzało te wszystkie odcinki Spidermana i Xmenow za młodu ;] // to były czasy ;] najlepszy był ostatni odcinek Spidera jak sie spotkał ze Stanem Lee ;] <twórca postaci spidermana>

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8039 dnia: Września 09, 2005, 01:28:24 pm »
Cytuj
sweeeeet vanillaaa i gaaave myself to youuu ;] łikend sie zaczął ;] jeee ;] wreszcie ;] a bleach 48 rulezował ;]
to już 48mka jest? ;/ damn trza nadrobić bo 45 ostatnio oglądałęm, ale odkad ok. 2 tygodni oglądnąłem ostatni odcinek Summer Snow niechce mi się nic oglądać.. to było zbyt piękne żeby cokolwiek innego mi się podobało... no ale jutro wolne to chyba se z rana oglądne jakie Bleachy tak co by obadać co tam się dzieje.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?