Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3173374 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8000 dnia: Września 07, 2005, 08:54:18 pm »
jestem chora! bezczelnie chora i czuję się coraz gorzej! humor mam spaprany na maxa :(

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8001 dnia: Września 07, 2005, 09:02:13 pm »
Czy muszę dodawać, że twój spaprany humor jest i moim spapranym humorem? Lepiej śmigaj pod kołuderkę, wciągaj jakieś apapy i witaminki, czy chleb z pajęczyną, żeby wyzdrowieć, bo wprowadzasz negatywną aurę....

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #8002 dnia: Września 07, 2005, 09:10:30 pm »
O_O otto? ;] Kenshin jest świetny ;] szkoda ze juz tylko parenascie stron tomu6 mi zostalo =p a potem dokanczamy harrego czytac <łach juz w polowie jestem i jest ciekawie nawet ;] > ale w 5 narazie wieksza zadyma byla chyba... pewnie pod koniec sie rozkreci skoro to juz przedostatnia czesc... ;]
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2005, 09:10:53 pm wysłana przez Morchol »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8003 dnia: Września 07, 2005, 09:34:51 pm »
Hisoka - ty jesteś bieglejsza ode mnie w sprawach dotyczącyc forum MF... czy może wiesz coś o wykasowaniu mojego konta? Bo właśnie opieprzam admina i napisałem posta (na nowym koncie) w topicu, w którym znalazłem coś takiego:

Cytuj
No dobra widac ze boska komenda Tantalus zniknela.
Cytuj
Zniknęła, bo służyła tylko do denerwowania i nabierania nubów.

Właśnie miałem na tym forum sprawę do swojej skrzynki PW, a mnie tu coś takiego zastało.... damn.... aż mi się ciśnienie podniosło....

Goha - ARGH.... URGH..... umarłem.... Yuna i Quina mnie zabili.... Yuna najbardziej..... fuck.... jednak są większe dałny ode mnie....

Mol - Miecz nieśmiertenego lepszy jest od Kenshina...

Reszta - Life sux..... kolejny tydzień zwalony przez ranne wstawanie.... czuję jak mi to odbiera energię.... rany.... przez to, ze tak wcześnie wstaje, muszę się kłaść koło.. <dreszcze> północy! Przecież to nieludzkie....

EDIT::

FUCK!! Admin mi napisał, że u nich automatycznie się konta kasują, jak się człowiek nie loguje przez miesiąc, czy dwa... to fajnie będzie, jak jakiemuś stałemu userowi się komp schrzani albo wyjedzie gdzieś na miesiąc... ale debilna funkcja ja pierdykam... fuck... wkurzyłem się teraz.... MangaForum śmierdzi i do tego ma wodogłowie, kataraktę, potrojonego dauna i raka jąder.... nie wracam tam nigdy w życiu...
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2005, 09:41:31 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8004 dnia: Września 07, 2005, 09:56:39 pm »
właśnie to jest w MFie fajne-jak jakiś dałniasty tant nie pojawia się od miesięcy,to po co ma zajmować nicka,który komuś się może przydzać...właśnie dzięki temu nie ma cudów typu- Tantalus,Tantalus2,tantalus19 itd.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8005 dnia: Września 07, 2005, 10:02:00 pm »
No ale wiesz... mimo wszystko to konto mi się jednak miało na coś przydać... w nosie mam tych, którym nicka zająłem i czegoś takiego się robić nie powinno... przynajmniej nie tym osobom, które mają napisane posty na forum lub mają zapisane na skrzynkach wiadomości..... no a nawet jeśli przyznam, że może i jest w tym sens, żeby kasować nieaktywnych user'ów, to mogliby jednak o tym w jakiś sposób uprzedzić. Po coś kuźwa podałem swój e-mail w parametrach konta, co nie? Rozumiem kasowanie konta, ale kasowanie z nienacka? Tego zrozumieć nie mogę... system jest debilny i tyle....

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8006 dnia: Września 07, 2005, 11:13:33 pm »
może najpierw cię na PW ostrzegli...jak nie odczytałeś,to cię nie ma i po jakimś np.miesiącu usunęli konto...a tak szczerze napisz-kiedy ostatnio tam posta napisałeś :F

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #8007 dnia: Września 07, 2005, 11:25:03 pm »
do grzyba to podobne ;\ coto znaczy ze "zajmuje komus nicka" ;\ to niech ten inny ktos sobie wezmie "bananowa kochanka 36"... wherethefuck is the difference? -_-'' jak juz ktos pisze posta chocby raz na miesiac a kasuja mu konto za nic tylko dlatego ze zadko sie udziela to cos tu jest mocno nietak ;\

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8008 dnia: Września 07, 2005, 11:40:31 pm »
Raz na rok rozumiem... ale na miesiąc nie bardzo ;/
Do 3 razy sztuka! Jutro ide 3 raz w przeciagu 6 dni do fryzjera... może przynajmniej jutro uda mi się obciąć ;/

Próba pisania równo z tekstem ;]:
its summer snow... in the deep blue sea... i tryed to touch.. but it faints away... it must be a dream, i will never get.. just like i know... lets cry for you... if there were something that to ghyjwxzv... we could feel it here, deep in ouer heart... today was xghyvjxyz... stil xghyvwzxc as a wish to me...

sory za brak polskich liter, ale tym razem to nie wina mojego alta zacinajacego sie przez wilane niegdys nan wino, tylko tekst jest po angielsku -muahahahhahahahaha publicznosc nie moze nacieszyc sie tym zartem na poziomie wyczytanego z statniej strony dziennika zachodniego ;/

ehhh jednak chyba moj sluch z anglielskiego nie jest taki super ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8009 dnia: Września 08, 2005, 12:14:04 am »
Cytuj
może najpierw cię na PW ostrzegli...jak nie odczytałeś,to cię nie ma i po jakimś np.miesiącu usunęli konto...a tak szczerze napisz-kiedy ostatnio tam posta napisałeś

Gdyby mnie na PW ostrzegli, to bym chyba o tym wiedział, bo o nowych wiadomościach informują ludzi przez e-mail. Ostatniego posta napisałem tam gdzieś w czerwcu, ale się jeszcze później zalogowałem (koniec czerwca) jak jakaś dziewczyna napisała do mnie priva i wlazłem na MF, żeby poznać jego treść.... Załóżmy nawet, że byłem tam na początku czerwca.... daje nam to 3 miechy.... troche mało, nie sądzicie? Zresztą po jaką cholerę wogóle to robić? Przecież to, że usuną czyjeś konto niewiele zmieni, bo przecież (uwaga... to jest dobre) jego posty zostają na tym forum! Tylko, że zamiast avatara jest byczy napis "Usunięty". Więc ciągle nie rozumiem, po co oni to robią? Chyba tylko po to, żeby mnie zdenerwować... a podirytowałem się, nie powiem, bo chciałem przeczytać coś z tamtej skrzynki, co dawno napisałem... damn... taki fajny priv poszedł się walić przez zidiociałych adminów, którzy robią rzeczy bez sensu... grrr...

Gipsi - pięknie śpiewasz... najlepsze jest "ghyjwxzv", "xghyvjxyz" i "xghyvwzxc". Tak idą słowa piosenki, czy ci się patyczek omsknął jak pisałeś?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8010 dnia: Września 08, 2005, 10:19:33 am »
Wahahah nie te zdjęcia mnie rowaliły XD
Ten Cloud z gościem na czarno to fajny ma tylko stój
Od Gohy to wymiata Yuna XD uśmiałam się jak nigdy,za to Garnet z Yuną w sukniach wyglądają naprawdę ślicznie^^
Co do tych kont to naprawdę bez sensu zrobili,że kasują się po miesiącu...dajmy na to,że taki user pisze naprawdę nieźle i z sensem,jest już na tym forum od jakiegoś roku a tu gdy nie ma go przez miesiąc to konto mu się automatycznie kasuje...Pozatym ktoś może się wtedy pod niego potrzyć używając tego samego nicka...naprawdę bez sensu...
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2005, 10:23:36 am wysłana przez Yuzuriha »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Total offtopic
« Odpowiedź #8011 dnia: Września 08, 2005, 10:20:48 am »
Zdarza się Tant.
Jakiś czas temu na jednym zamkniętym forum znikło mi konto mimo, że co drugi dzień się logowałam i czasem coś pisałam. Znajomi pytali admina to powiedział, że to była podobnoż jakaś pomyłka.  :P
Za to podoba mi się rozwiązanie z innego forum, gdzie jest zwyczaj, gdzie podczas czystek nie kasuje się kont userów, którzy napisali jakieś sensowne posty, ale tam przy każdej modernizacji i wyłacząniu forum admin rozsyła e-maile.  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8012 dnia: Września 08, 2005, 10:26:53 am »
mi też raz na MFi usunęli konto...ale wtedy nie pisałam conjmniej z pół roku..ba! z rok i nie mam do nich pretensji.Ale jeżeli ty mówisz prawdę z tym logowaniem,to znczy,że albo podpadłeś adminowi [bywają wyjątkowo wredni XD] i szukał tylko pretekstu,żeby cię wywalić,albo to była też tylko pomyłka. Możesz spróbować do niego zagadać,żebyci wrócił konto-np. zarejstrujesz się pod innym nickeim,al on ci go zmieni na Tantalus [bo nie wiem czy da się całe konto wrócić.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8013 dnia: Września 08, 2005, 11:07:27 am »
Gadałem już z adminem i powiedział, że to było rutynowe czyszczenie bazy danych... a już sobie nowe konto założyłem (z nickiem Tantalus), ale w dópje je mam teraz, bo mi admin powiedział, że priv'ów się odzyskać nie da... nie... jestem obrażony na forum MF i nie mam zamiaru tam wracać... zresztą i tak prawie mnie tam nie było i przyszedłem tam głównie dlatego, żeby sprawdzić czemu Hisoka tam tyle czasu spędza... a potem się przeniosła do nas, to nie miałem specjalnie powodów, żeby wracać do MFu... no ale mimo wszystko żal mi tych kilku priv'ów, bo miałem je na dysku zapisane, ale mi szlag je trafił po formacie, a jak je chciałem odzyskać to prosze.. oto co się dzieje... pomyłka? Kretyński system nie pomyłka...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8014 dnia: Września 08, 2005, 11:47:09 am »
przejrzałam tematy i usunęli sporo userów,którzy dawno niepisali,a troche pisali...jak dla mnie takie czyszcze nie forum jest całkiem niezłym wyjściem....dziwie się,że mnie nie wyczyścili, bo jak przeniosłam się tutaj,to tam przez jakieś 2 miechy praktycznie nic nie pisałam...ale widocznie w ich sercach zostało jakieś ciepłe wspomnienie o mnie XD

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8015 dnia: Września 08, 2005, 11:53:41 am »
ehh... mnie ta sytuacja zirytowała... zwołał bym drużynęi bym odwecie przeprowadził na nich rajd spamerski, ale tam jest z milion moderatorów i adminów, więc byśmy nie pospamowali dłuzej niż 5 minut...

Damn.. ale dzisiaj zmulony jestem...... na chemii był jakiś koszmarnie nudny temat, a ja spałem krótko (tylko 6 godzin... wiem, że są ludzie, którzy tyle śpią normalnie, ale mam nadzieję, że można ich jeszcze wyleczyć heh....). Damn... lepiej wypiję kawę...

 

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8016 dnia: Września 08, 2005, 12:00:22 pm »
to ja mimo choroby spałam 5 godzin,bo dziś babcia i wujek do stanów wracali.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8017 dnia: Września 08, 2005, 12:03:06 pm »
Współczuję... ale lepiej się wyśpij albo przynajmniej owiń czymś ciepłym i sobie herbatę zapodaj... na przeziębienie należy się wypocić i pićdużo płynów....

PS. Czemu się melinujesz i siedzisz jako ukryty użytkownik? I tak wszyscy wiedzą, że to ty hehehehhee

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8018 dnia: Września 08, 2005, 12:20:48 pm »
bo raz przez pomyłkę się tak zalogowałam,a mam autologowanie i jestem na tye leniwa,żeby tego nie zmieniać :F

Po fervexie jakby troszeczkę lepiej..ale dalej mam takie dziwne uczucie ciężkości,bezradności i ogólnego przegnicia :F
 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8019 dnia: Września 08, 2005, 12:27:12 pm »
Nie masz kiedy chorować, tylko pod koniec wakacji, co? Damn you... lepiej się do wyra połóż i się wypoć, a nie siedzisz przed komputerem....