Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174259 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7660 dnia: Sierpnia 27, 2005, 03:02:45 am »
Cytuj
Nawet nie sęk w samym kawałku, ale szacuneczek za samo wykonanie. Ja osobiście nie potrafię sobie wyobrazić w jaki sposób można zagrać tak czysto taki kawałek...Po prostu szacuneczek...
hmmm... te kawalki co kiedys gdzies wrzucales od children of bodom byly przy solowkach duuuuuuzo trudniejsze... a jednak zagrane tez czysciutko ;) to przy nich to taka lekka rozgrzewka... truchcik... chyba nawet ja dam rade zagrac calosc czysto ;) gdzies w polowie wrzesnia bede mial nowa gitare to nagram to (teraz nie dam rady bo moja ma 21 progow, a tam jest od cholery dzwieku na 22 progu najwyzszej struny... ominac sie ich nie da, bo tutaj kazdy dzwiek jest potrzebny, a jak je zagram na 21 progu, to daje po uszach falszem niemilosiernym :-/)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7661 dnia: Sierpnia 27, 2005, 11:06:44 am »
a ten koncert Jean Clauda Vandamma był za darmo czy trza było płacić?
Jak tak to ile wstęp?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #7662 dnia: Sierpnia 27, 2005, 11:54:33 am »
Jak chcecie mozecie wpaść na Tę stronę i zagłosować na Soundtrack z jednej z nominowanych gier, niestety jRPG niema  

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7663 dnia: Sierpnia 27, 2005, 11:56:29 am »
Hmmm...Jeżeli się nie mylę to bilety były w granicach 80 zł. - tak więc sporo. Zważywszy, że Jarre za koncert nie wziął ani złotówki, więc ciekawe gdzie ta kasa trafiła <bo wątpię żeby organizacja tej imprezy pochłonęła całą tę kwotę>.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7664 dnia: Sierpnia 27, 2005, 12:00:11 pm »
były bilety po 33, 66 zł i vipowskie niewiem po ile =p ja miałem te najtańsze <cudem zdobyte> i miejsce itak było swietne ;] <bo 2-3 godziny szybciej przyjechalem =p >

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7665 dnia: Sierpnia 27, 2005, 12:43:37 pm »
A to pardon, widać złymi informacjami dysponowałem. Ale już przed koncertem pojawiały się 'cfaniaki' sprzedające wcześniej kupione bilety po zawyżonych cenach <te o których mówisz Mol> w granicach 100 zł. Heh, a propos dostania się na miejsce to nie wątpię, że była to trudna sprawa nieco <już od wrzeszcza bodaj zatamowany był ruch :F >. A i przy takim natłoku ludków to trzebabyło się jakieś 3 godziny wcześniej tam zamontować.

Właśnie także od strony 'technicznej' widowisko to było świetne - bo nie wszystko się działo tylko na scenie, ale na terenie całej stoczni.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7666 dnia: Sierpnia 27, 2005, 03:33:31 pm »
łeeeee to lypa ;/ ja będe miał tedzika, ostrego i kołcza za friko i też jest fajnie ;]
a wałęse chociaż tam gdzieś w stoczni widzieliście? w sumien ie wiem czemu ale może był ;/


koooooooooochaaaaaaaaaaaam koooooooooooooooooonieeeeeeeeeeeeeeee(1)


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7667 dnia: Sierpnia 27, 2005, 03:38:48 pm »
Wałęsa był był ;] łach... bohater ;]  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7668 dnia: Sierpnia 27, 2005, 03:40:56 pm »
[Szpanowanie] A wiecie co? Wałęsa mieszka na tej samej ulicy co ja, tylko 500 metrów dalej..... serio mówię, możecie się Hisoka albo Beliala spytać.... [/Szpanowanie]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7669 dnia: Sierpnia 27, 2005, 03:41:33 pm »
fajnie walesie żan mikrofon poprawil hehe
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7670 dnia: Sierpnia 27, 2005, 04:12:05 pm »
ogladalem żara poki nie zaczalem przysypiac...fakt faktem kolesia sam w sobie ma gigantyczne umiejetnosci i respect dla niego ale mnie nudizlo z leksza sluchanie tego...bo dla mnie to byly zwykle pobrzdekiwania ;/
 

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7671 dnia: Sierpnia 27, 2005, 05:00:15 pm »
Cytuj
.bo dla mnie to byly zwykle pobrzdekiwania ;/
i to mowi koles ktory słuchał/słucha<niewiem ;f> scootera ;] shame on you Serdżi ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #7672 dnia: Sierpnia 27, 2005, 06:08:41 pm »
A ja troszkę Jarra oglądłem, ale poszedłem patrzeć na mecz ;]


Hihihihi... nie mogłem się powstrzymać - Profesor Miodek
EDIT Ashley jakieś postępy w tłumaczeni Vagrant Story??
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2005, 06:24:14 pm wysłana przez Musiolik »

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7673 dnia: Sierpnia 27, 2005, 06:25:46 pm »
Dołączam się do Mola: Shame on You Serdż :F . No i shame on You Musiolik :F <żeby jeszcze mecz? Big shame on You :F >.

Heh, ano, Wałęsa był i na dodatek był ossobliwy. Ale jakoś za nim nie przepadam. Wiadomo legenda, jednak nie do końca. Przede wszystkim stało za nim zaplecze inteligencji, które przygotowywało żądania itd. Z dugiej strony Wałęsa był zbyt liberalny w rozmowach z przedstawicielami partii. Gotów był przystać na propozycję podniesienia pensji i na tym strajk zakończyć. Z kolei twordymi negocjatorami był na przykłąd Gwiazda. Wiedział, że bez kluczowych zmian w systemie nic z tego nie będzie. No i Wałęsa nie jest zbyt dobrze wyedukowanym człowiekiem i nie ma poczuciadobrego tonu. Rozumiem niechęć do przedstawicieli przeciwnej strony, ale na debacie do Kwaśniewskiego <przed kamerami> wyjeżdżać z tekstem: "Ja to panu mogę podać nogę", to mała przesada. Z resztą wystarczy posłuchać jego wywiadów <osobiście słysząc go normalnie wstydzę się za całą Polskę>. No ale shit happens....

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #7674 dnia: Sierpnia 27, 2005, 06:29:25 pm »
Cytuj
No i shame on You Musiolik szczerb 2.gif <żeby jeszcze mecz? Big shame on You szczerb 2.gif >
Ale to tylko na ostatnie 10 minut dogrywki  :F Tak to większość oglądałem

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7675 dnia: Sierpnia 27, 2005, 07:35:10 pm »
Cytuj
jeszcze jeden text lub edycja tego posta i zabieram wam uprawnienia moderatorskie... - Administrator MarvelliX

łahahahaha..... Marv przyszedł i pogroził palcem, jak była dobra zabawa.... już ze 30 edycji tam było hhehehe

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #7676 dnia: Sierpnia 27, 2005, 07:49:03 pm »
ja wam dam nabijac se ranking I TO NA MOIM POSCIE =_=''

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7677 dnia: Sierpnia 27, 2005, 07:49:19 pm »
BEEEEE! maaaaaaamooooooo! Mol rzucil we mnie 100kilowym kafarem! ja juz nie slucham skutera! beeeeeeeereeeeeeee!

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7678 dnia: Sierpnia 27, 2005, 09:41:32 pm »
Ehhh Mol...Byś się wstydził! Rzucać tylko 100-kilowym kafarkiem...Nie pocieszasz mnie :F ...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7679 dnia: Sierpnia 27, 2005, 10:18:35 pm »
ale wybil mi ch*j oko...znaczy sie kafar...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2005, 10:20:12 pm wysłana przez S&S »