Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174255 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7640 dnia: Sierpnia 26, 2005, 05:38:47 pm »
Hip hop, hip hop ;]

też mi się nie bardzo widzi tam być ale dobra okazja do wypicia winka z dużą ekipą ;]

Sergey - ja jestem na etapie pierwszego Nightmare dopiero ;] mało gram, a na dodatek teraz jeszcez poszedłem kupić PES4 bo dowiedziałem się że w Zabrzu w multikinie ma być podobno turniej... zajebiście może znowu będą rozdawali koszulki z Playstation 2 jak to było kilka tygodni temu na turnieju Tekken 5.
Ja jak anrazie wiekszych problemów nie mam bo zapodaje sobie Air Ride i napieprzam jak się da wszystko ;] Tylko trzeba nakupować purple orbów czy jak tam się nazywa ta maska co pozwala nam dłużej być devilem ;]
Najbardziej chyba mnie wkurza ten wieśniacki ptak, nightmare 1 dzięki solidusowej taktyce była naprawde prosty.


EDIT po otrzymaniu qiaxowego PM z linkiem do jakiego tematu CC:::::
qiax nie chce mi się z tobą dyskutować w taki sposób jak to robisz, nie jara mnie słanie PM z linkiem do zedytowanego posta który ja już przeczytałęm kiedyś i znowu musze wchodzć bo ty go wstecznie przeczytałęś.

Cytuj
Gipsi:

Piszę to tutaj, byś na pewno to przeczytał. I przy okazji ruszył ten dział.

Cytuj
Nie ma jak wygrzebywać topic z przed prawie 2 lat...

Nie odpowiedziałem na niego. Nadrabiam zaległości. Skoro topic nie jest zamknięty, to chyba mogę to zrobić?

Cytuj
Post sam w sobie offtopiciem nie był, poprostu napisałem coś jeszcze dodatkowo w poście... w naprawde wielu postach masz zastosowane takie rozwiązanie.

To samo zastosowałem w innym temacie. Ale u mnie był powiązany z tematem, w którym to napisałem. A tutaj prosisz o zwykłe, niezwiązane w żaden spobós z Chrono Cross, posty w innym dziale --> temacie.

Cytuj
zresztą nie masz GG, PM, e-maila żeby mi o tym powiedzieć?

Nie, bo inaczej nie miałby on aż takiego "echa" - pomijam już fakt, że dzięki temu mogłem tę wymowną wiadomość przesłać więcej userą za jednym zamachem. A co do PW: już do ciebie leci.

Cytuj
Genialne pomysł na offtopic.

Dziękuję. Staram się jak mogę. W końcu napisalem to w poście, w którym odpowiedziałem na ten temat. W końcu to nie ma znaczenia, prawda?

Cytuj
P.S. qiax lepiej zamiast doszukiwać się takich rzeczy napisz coś nowego, podyskutuj o czymś, wejdź do tematu "Chrono Trzeci" w którym chyba się nie wypowiadałeś i tam napisz jakieś przemyślenia...

Spokojnie, nie wszystko na raz. Po kolei...

Cytuj
P.S.2 Tak post mój jest offtopiciem i sam go skasuje w odpowiednim czasie.

A ja zeedytowałem swój post...
I wogóle, jak można było aż tak zaniedbać ten dział? Chrono Cross coś dla ciebie znaczy? I wiedząc, że coś takiego jest <niewazne, że ma tyle lat>, nie skusileś się, by zrobić z tym porządek? Dziwne.

Nie widze zbytnio celu edytowania poprzedniego posta po kilku odpowiedziach... twoim zdaniem fajnie jest edytować post na który odpowiedizały już 4 osoby? okey spoko ja tak robic nie będę na pewno.

Jak można było zaniedbać ten dział? No powiedz mi miśku? Jak ja zostawałem moderatorem to większość tematów tam już byłą a o ile pamiętam to ty wtedy tam robiłeś za moda... jeszcze se wielce sprzeczałeś i najeżdżałeś że czemu to ja niby mam zostać modem i waliłeś aluzjami... cóż twoje prawo było... inna sprawa że teraz wyszedłem na najlepszego moda na tym forum ;].

Każdy dział jest w jakiś sposób zan iedbany, myślisz że jakbym kasował każdy ost Serge czy kogoś tam to by mnie nie dojechali inni? Ja się ciesze że choćby taki  little zawsze pisał małe osty jak te które czytałeś a odkąd zaczął czytać moje pierdoły w Japanese Music zaczał walić dłuższe posty...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2005, 05:40:06 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7641 dnia: Sierpnia 26, 2005, 06:32:43 pm »
Gipsi:

Dawniej to hantelkami się pakowało:
Dawno temu: 15 x 10 pojedyńczo każda ręka.
10 x 8 brzuszków
10 x 8 przysiadów
potem około pół godziny rozciąganie poszczególnych mięśni, albo inne ćwiczenia hantelkami <np: podnoszenia jak sztangą: 20 x 10>.
Po załozeniu ciężarów na rece i kostki: 10 x 10 hantelką na pojedyńcze ręce, a reszta jak wyzej.
Teraz, czekajac na kasę, by kupić sobie drugą hantelke, robię pompki: 10 x 10, potem brzuszki 10 x 8, i przysiady 10 x 8. Na koniec pare ćwiczeń rozciągających.

Najlpeij jest robić pompki, póki się nie padnie pod ciężarem swojego ciala - tak cię one bolą kolejnego dnia, ale czujesz, że jednak coś ci to dalo przy kolejnym podejściu.

Cytuj
qiax nie chce mi się z tobą dyskutować w taki sposób jak to robisz, nie jara mnie słanie PM z linkiem do zedytowanego posta który ja już przeczytałęm kiedyś i znowu musze wchodzć bo ty go wstecznie przeczytałęś.

I właśnie z tego samego powodu, gdy tobie nie chce się polemizować w tamtym temacie, zaczałem pisac do innych użytkowników w nim. Dzięki, ze sam na to wpadłeś.

Cytuj
Nie widze zbytnio celu edytowania poprzedniego posta po kilku odpowiedziach...

W końcu zabawniej jest napisac nowy post...

Cytuj
twoim zdaniem fajnie jest edytować post na który odpowiedizały już 4 osoby? okey spoko ja tak robic nie będę na pewno.

Fajne? Ta. Zabawnie? Jeszcze bardziej. Nie będziesz tak robil? Skoro tutaj mamy sobie podyskutować, nie widzę przeszkód. Ale potem nie pisz mi o PW, cytujac mnie samego.

Cytuj
Jak można było zaniedbać ten dział? No powiedz mi miśku?

Dobrze robaczku... Brak czasu. Brak chęci. Brak zapału. Brak uzmysłowienia sobie, że to spam itd <co mnie się przydażyło, nie przeczę>.

Cytuj
Jak ja zostawałem moderatorem to większość tematów tam już byłą a o ile pamiętam to ty wtedy tam robiłeś za moda...


I że dzial byl młody, należało dać ludzią swoboną rękę. Nie napisze, bym planowal kiedyś tam czystkę zrobić, ale brałem takową ewentualnośc pod uwagę. Inaczej bym teraz tutaj z tobą na ten temat nie polemizował.

Cytuj
jeszcze se wielce sprzeczałeś i najeżdżałeś że czemu to ja niby mam zostać modem i waliłeś aluzjami...

Zapytaj się o coś z ciekawości... A już będą o tobie pisać, ze najeżdżasz i się sprzeczasz <co tam, że jedynie wyrażałem poglad na dany temat, co miało być przecież polemiką...>. Sam zacznij używać aluzji. Nie widzę problemu...

Cytuj
cóż twoje prawo było... inna sprawa że teraz wyszedłem na najlepszego moda na tym forum ;].

Tylko pogratulować. Ale jako fan Chrono Crossa i jako moderator, jakoś nie pokwapiłeś się, by przejżeć dział na temat swojej ulubionej gry i go wyczyścić. Teraz, gdy dział jest stary, nie potrzeba, by się rozwinął, można skasowac/zamknąć zbyteczne tematy, usunąć niepotrzebne posty. I o to mi cały czas chodzi.

Cytuj
Każdy dział jest w jakiś sposób zan iedbany,

Ta, ale nie kazdemu to przeszkadza. Mnie jednak to trochę rusza, że dzial na temat mojej ulubionej gry, zaczął przypominać Chat, a nie Forum.

Cytuj
myślisz że jakbym kasował każdy ost Serge czy kogoś tam to by mnie nie dojechali inni?

Skasuj kazdy mój post, który uznasz za offtopa. Śmiało. Wolę się uczyć na błędach, aniżeli, by mi je ktoś pomijał.

Cytuj
Ja się ciesze że choćby taki little zawsze pisał małe osty jak te które czytałeś a odkąd zaczął czytać moje pierdoły w Japanese Music zaczał walić dłuższe posty...

Czyli może zacznie prowadzić normalna dyskusję <jak w np: Kółku Filozoficznym>, a nie tylko proste, Chatowe, jednolinijkowce, wnoszące do dyskusji tyle, co nic.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7642 dnia: Sierpnia 26, 2005, 06:43:01 pm »
damn...po co  usuwać tamten temat o piosenkach....dwa nawet jeśli podobne były jaknajbardziej na miejscu...może lepiej zamknąć wszystko i zostawić offtopic?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7643 dnia: Sierpnia 26, 2005, 06:45:54 pm »
Taa...ja nie widzę dobrej wymówki w tekscie "bo autor tematu chciał, żeby go zamknąć". A może inni użytkownicy chcieli jeszcze coś w nim napisać ?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2005, 06:46:06 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #7644 dnia: Sierpnia 26, 2005, 07:09:01 pm »
ups zrobiłem błąd w nicku Hisoki XD a Tantowi tak zostawie :P
tak apropo to miała byc kara za 20sto krotne edytowanie mojego posta :F
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2005, 07:09:38 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7645 dnia: Sierpnia 26, 2005, 07:29:36 pm »
znowu wyjeżdżam na działkę :/

Dzięki Marv....może  do mojegom powrotu już będę normalna [?] XD

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7646 dnia: Sierpnia 26, 2005, 07:58:13 pm »
macie dalna... kto mi stresci ostatnie pare/parenascie stron TO?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #7647 dnia: Sierpnia 26, 2005, 08:12:22 pm »
ludzie gadal, przyszedł Zell i .... koniec :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7648 dnia: Sierpnia 26, 2005, 08:29:23 pm »
Jeżeli mój głos się w dyskusji liczy, to chciałbym zaznaczyć, że jestem mocno przeciwny zamykaniu Genialnej Piosenki... "Jakiej muzyki słuchacie" traktuje o gatunku jaki preferujemy, o tym jakiego typu słuchamy, jest tematem bardziej ogólnym. Natomiast Genialna Piosenka jest tematem, w którym ludzie mówią o danym jednym utworze, który ich ostatnimi czasy zauroczył. Są osoby, które np. mogą nie lubić specjalnie jakiegoś gatunku i nie napiszą o nim w "Jakiej muzyki słuchacie", natomiast jakaś piosenka z danego gatunku sprawiła, że należałoby o niej wspomnieć w "Genialnej Piosence". Jestem tego żywym przykłądem, bo nie należę do osób, które słuchają często Punk Rocka, natomiast Jimmy Eat World - Just Tonight jest dla mnie nutą genialną (i dlatego napisałem o niej w Genialnej Piosence, a nie gdzie indziej).

Podsumowując:

Decyzja o zamknięciu tematu powinna być podjęta demokratycznie, przez wszystkich moderatorów odpowiedzialny za dany dział i wszystkich SuperModów... jestem za przywróceniem tematu, bo jest on przydatny i pisze się w nim posty na temat. Nie rozumiem dlaczego zamykać temat, w którym chcą pisać ludzie i piszą inteligentnie...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7649 dnia: Sierpnia 26, 2005, 09:27:18 pm »
Tant, Ty nie w stoczni? ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7650 dnia: Sierpnia 26, 2005, 09:59:38 pm »
Cytuj
Tant, Ty nie w stoczni?

A co jest? Strajk jakiś? khihihihihihihi...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #7651 dnia: Sierpnia 27, 2005, 12:31:25 am »
niby tam koncert siakiś ale strajk też możesz zrobić bo znowu siakies problemy mają :F zastąpisz takiego Wałęse :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2005, 12:31:55 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7652 dnia: Sierpnia 27, 2005, 12:34:11 am »
Wałęsa? Nie słyszałem....

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7653 dnia: Sierpnia 27, 2005, 12:59:27 am »
Ale apropos tego tematu przyznać muszę, że koncert był przedni. Co prawda nie byłem w stoczni, ale możnabyło sobie obejżećgo na żywo przez internet <i tu wyjątkowo pochwaław kierunku Telewizji Polskiej za szybkie i stabilne servery i przekaz>. Koncert był na tyle dobry, że miejscami żałowałem, że nie ma mnie tych kilka kilometrów w stronę Starego Miasta...Ehhh...Ale z drugiej strony ziiimno było :F . Heh, ale nie ma tego co by na dobre nie wyszło - obejżałęm sobie chociaższtuczne ognie przez okieno <dziewiąte pięterko robi swoje  ;) >. Cała impreza była nadzwyczaj profesjonalna <o dziwo jak na polską organizację :F >. No i w bardzo dobrym stylu. Jarre dał wyśmienity pokaz jak można połączyć światło i dźwięk. A takżę chylę przed nim czoła, bo człowiek jest prawdziwym multiinstrumentalistą i ma zmysł do muzyli <choć nigdy nie przepadałem za muzyką elektroniczną>.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7654 dnia: Sierpnia 27, 2005, 01:10:32 am »
Dobra... miałem przerwę przez PS2, ale dzisiaj wracam do codziennego treningu..... chyba dodam jakieś rozciąganie i coś bardziej forsownego wymyślę, niż ostatnio.... dzisiaj zostałem upomniany przez Hisokę od tego waszego marudzenia o treningu, to nie mam wyjścia, jak coś w tej sprawie zrobić....

A jeśli chodzi o koncert Żara..... to nie dzięki.... ja dość nie lubie przebywania wśród dużej ilościu ludzi, przez co unikam wszelkiego rodzaju klubów, dyskotek, koncertów i wiejskich potańcówek... w tłumie czuję się źle..... chociaż, jakby był koncert Nightwisha albo AKG, to może bym się przemógł i poszedł/pojechał.... ale na Żara?..... never....

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7655 dnia: Sierpnia 27, 2005, 01:20:23 am »
Co do jakichś zwyczajnych koncertów to może tak, ale to było o wiele szerszym pokazem...Racja co do dużej ilości ludków - rzecz wilce nieprzyjemna, ale mimo wszstko oglądając to w telewizji czy internecie brakuje tego najważniejszego - atmosfery. A co do koncertów takich jak dajmy na to chociaż Nightwish <sama kapela oczywiście bardzo dobra>, ale nie da takiego popisu, tylko zwyczajnie zagra. Tu mieliśmy w pewnym sensie podróż nawiązującą do początku lat osiemdziesiątych. Wszystkie motywy się przeplatały ze sobą. I jestem pod ogromnym wrażęnie między innymi grafików, którzy przygotowali wizualizacje do muzyki - były one na bardzo dużym poziomie. Oczywiście do tego dochdzi rozbudowany pokaz świetlny, który wyśmienicie dopasowany był do motywów - zarówno muzycznych jak i prezentowanych historycznych. Sama muzyka gdzieniegdzie cięższa do strawienia, ale pod koniec naprawdę robiłą wrażenie. Bardzo ciekawa interpretacja " Murów" Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu chóru Uniwersytetu Gdańskiego i akompaniamencie orkiestry Filharmonii Bałtyckiej.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2005, 01:20:51 am wysłana przez de'Belial »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7656 dnia: Sierpnia 27, 2005, 02:01:06 am »
Dobra.. koniec na dzisiaj z ćwiczeniami... po dwutygodniowej przerwie dokonałem lekkiego upgrade'u swojego zestawu ćwiczeń:

Pompki: 4x25 ==> 2x60
Brzuszki: 2x60 ==> 2x100 (Hisoka mówiła, że to najważniejsze)
Przysiady: 2x60 ==> zestaw ćwiczeń rozciągających nogi (uda mi się zrobić ten cholerny szpagat poprzeczny... przysięgam na Hironobu Sakagushi i Nobuo Uematsu heh).

Jestem wykończony... teraz zimny prysznic i można grać w FFX'a.... (w końcu samolocik dostałem, to się muszę nacieszyć) albo w FM4 (rany boskie... ale cudowny model ramion do wanzera dostałem za jedną misję dodatkową...).... a później kawa, czytanie harrego pottera, następna kawa i może porobię coś na SZ..... a właśnie... dodałem stare teksty qiaxa, jakby kogoś to interesowało (oprócz artykułu o Special Moves do Grandii 2, bo konwertowanie tego na HTML to wyższa szkoła jazdy imi z pół godziny na to zejdzie...).

EDIT::

nnewer bi de seeeeeejmmm... nnewer filll dys łeeeej egeeeen..... aj geeeeewjuuuuu enyfyng bat juuuuuu łooooonttt peeeeeeeejnnnn..... fuck.... chodzi za mną ten Jimmy Eat Word... zupełnie jak "Taki duży, taki mały" za Hisoką....
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2005, 02:04:51 am wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7657 dnia: Sierpnia 27, 2005, 02:04:00 am »
o massssakra ;] własnie z koncertu wrocilem ;] łaaa to było cos pięknego ;] ale wsumie głupio... bo czuje sie mniejwiecej jak cartman w odcinku z "dupogłowymi" - wiem, że już nigdy niebęde na lepszym koncercie ;] Jarre to jest geniusz poprostu, a nie jakies tam zamkowe grajki ;\ a co do tego co ktos tam pisal ze w tv patrzał - byc na koncercie, a oglądać transmisje w TV, to jak picie w Szczawnicy, a szczanie w piwnicy ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7658 dnia: Sierpnia 27, 2005, 02:16:09 am »
how cute... znalazlem sobie taba do ballady na 2 gitary i metronom... khihihihihi pilnujcie sie, bo niedlugo wam wrzuce to zamkowe granie w moim wykonaniu

Cytuj
wiem, że już nigdy niebęde na lepszym koncercie ;]
no bo zes jeszcze na zadnym moim nie byl :P

Cytuj
a nie jakies tam zamkowe grajki ;\
ty mi tu zamkowych grajkow nie obrazaj bo zaszarzuje na ciebie na moim zlocistym rumaku i... e.... dobra.... tego zdania nie bylo

co do jarre'a - jeden mial zajebisty kawalek (taki co to gral zaraz po prezentacji instrumentu z 1920), a reszta to takie troche przynudzanie :-/ ide na swoj zamek posluchac jakiejs dobrej muzyki khihihi









nie, ja nie jestem rycerzem... chyba raczej napewno... dobra ide jakies smoki pozabijac
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7659 dnia: Sierpnia 27, 2005, 02:50:03 am »
Cytuj
o massssakra ;] własnie z koncertu wrocilem ;] łaaa to było cos pięknego ;] ale wsumie głupio... bo czuje sie mniejwiecej jak cartman w odcinku z "dupogłowymi" - wiem, że już nigdy niebęde na lepszym koncercie ;] Jarre to jest geniusz poprostu, a nie jakies tam zamkowe grajki ;\ a co do tego co ktos tam pisal ze w tv patrzał - byc na koncercie, a oglądać transmisje w TV, to jak picie w Szczawnicy, a szczanie w piwnicy ;]
Święta racja, Mol! Takie widowisko trzeba przeżyć na własnej skórze. To nie był po prostu koncert...